• Pondělí, 17. prosinec 2018
  • Svátek má Rukojmí Daniel

Rozvraceč státu, ničitel křesťanství, káleč na Český národ, válečný štváč, lhář a podvodník-Tomáš Halík papežská děvka.
Počet návštěv: 10547

Rozvraceč státu, ničitel křesťanství, káleč na Český národ, válečný štváč, lhář a podvodník-Tomáš Halík papežská děvka.

Oldřich Rambousek Článek od Oldřich Rambousek

A nedá si pokoj a nedá. Ten zlořečenec v kněžském rouchu Tomáš Halík opět vylezl na oči veřejnosti skrze nejmenovanou Českou televizi a zas lidem vymýval mozky svými nesmysly o migrantech, špinil Český národ a štval lidi v naší zemi proti sobě.Také Vám Halík leze na nervy jako mě??

        Nemám vůbec nic proti křesťanství, ba naopak, ale nesnáším Halíkův katolicismus, katolickou církev, překrucování písma a podněcování principů, jež směřují k rozpoutání války na starém kontinentu. Zaposloucháte-li se do Halíkových řečí tak nutno uznat, že tento papeženec a nepřítel původních Evropských národů má své řeči velmi dobře rétoricky zvládnuté a propagandisticky propracované. Vše ve smyslu záměrů EU a Nového světového řádu, které postupují dle dikce Chazarských židů, Chazarské mafie, mající své centrály ve Spojených státech.

       Jenže vy pane Halíku nejste spasitelem, ale ani prorokem. Vy jste prachsprostý šmejd rovnající se například elitnímu kolaborantovi Štětinovi. Myslím Štětinu, co býval kovaným bolševikem, který když údajně dostal rozum zakotvil v TOP. Jste oportunistiští hajzli, kteří budou vším, čím si budeme přát aby jste byli. Hlavně aby ty blbé ovce dobře platily za vaši přetvářku a zrady. Jenže pane Halíku-ne každý je blbec a neznalá ovce!!!
 
      Halíku-jsi roven zrádcovské šlechtě, která prodala našeho mistra Jana Husa. Té Německé šlechtě, která nutila Český národ otročit a neuznávala žádná lidská práva. Jsi příslušník katolické církve, která kolaborovala kde s kým. Lezli jste do zadku Němcům, nacistům, komunistům, lidovcům a já nevím komu ještě. Páchnete vy katolíci. Páchnete zradou a kolaborantstvím a ty Halíku taky. Patříš upálit veřejně na hranici jako Jan Hus. Nikoliv však za pravdu, ale za lež a zradu. Nabádáš České lidi, aby chtěli uprchlíky, ale neříkáš jim, že si vlastně sami sobě těmito kroky vrazí dýku do zad. Nebo jsi už zapomenul, co dělali muslimové při obléhání Vídně???
 
      Lžeš i o písmu svatém. Jsi jak ti Jehovisti. Opomínáš, že bible je křesťanská a nikoli katolická. Využíváš toho, že písmo je psané v obrazech a tak tvoříš vlastní oportunistické obrazy. Ty jsou však v příkrém rozporu s písmem. Podporuješ teplouše, homoteplo svazky, nepřátele křesťanství a další dekadentní úlety rozkládající tradiční slušnou společnost. Kde jsi studoval ty neznabohu??? V Plzni asi ne, ale do duchovního máš daleko. Necháváš se využívat jako politická děvka mainstreamu. Chápu - je to za slušnej peníz, ale to ti není hanba???. Jan Hus by tě proklel. Pleteš do migrace víru, ale to je politika a byznys ty šmejde. Vy katolíci rádi odsuzujete za cokoliv druhé a přitom sami jste mnohem horší. Už jsi zapomněl, kolik lidí jste zavraždili??? Co to je za kecy toho Vašeho papeže, že jste proti trestu smrti, když na vašich rukách je tolik krve!!!!
 
       Ne-nebudu se už rozčilovat, ale řekněte milí čtenáři-má cenu toho Halíkovic darmožrouta živit z našich daní a ještě si nechat krmit uši těmi kolaborantskými žvásty??? Toho se patří upálit!!!
 
Ram
Oldřich Rambousek
Mým principiálním základem, který uznávám je teorie Marxismu, ale tento se bohužel téměř nepraktikuje, protože nepřináší svým obsahem ten pravý byznys, který by každý chtěl z politiky mít. Já ho přesto preferuji, protože jsem přesvědčen o tom, že politika má být službou národu a nikoliv hmotným statkům.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

05.08.2018 19:57

Halík nemohl zapomenout,co dělali muslimové při obléhání Vídně.Jeho maličký slepičí mozeček nemůže takovou informaci pojmout.Neříká své vlastní názory.Jen huhňá o milosrdenství,o které nic neví.On je totiž nesvéprávný a nebetyčně hloupý.


 
Jindřich  Hegr

Jindřich Hegr

05.08.2018 12:17

Problém je v tom, že jemu jsou všechny kritiky k smíchu. On se nám všem nepokrytě chechtá a má dojem, že on je mučedník, nepochopený ve své velikosti, a my jsme jen obtížný hmyz, který není třeba brát vůbec vážně. A za podpory veřejnoprávních mědií se v tom jen utvrzuje. Je to ale jen malá, lidská špína, jen takový průměrný snob a nabubřelec.


 
Josef Andrle

Josef Andrle

05.08.2018 08:07

Ano máte pravdu.Pro mne je člověk Halík nic.Bohužel ale dostává prostor v médiích.kde ty své bláboly prezentuje.Myslím že normàlní slušní lidé ho budou ignorovat.Jinak na každého jednou dojde.


 
EU se budovala na písčitém politickém podkladě, dnes hrozí, že se takto vzniklá soustava států časem zhroutí. Tímto rizikovým územím dnes Evropská unie je; jedním ze základních kamenů tvoří též exod běženců zvaný EUROMED

Program EUROMED počítá s přistěhováním až 80 milionů islámských migrantů. Vyrovnají demografický úbytek v Evropě; ČR s porodností 1,9 děti nemá šanci přežít, plodné islámské rodičky s čs. občanstvím a 5 dětmi tak zajistí udržení české identity

Evropskému parlamentu řekli voliči před řadou let sice tiché, ale přesto jasné „Ne“ muslimským imigrantům a multikulturnímu zákonu; napětí však povolilo jen zdánlivě, katarze se nekonala. Přesto se EU, tento nevydařený klon RVHP, postupně potýká se zásadní krizí...

Připomeňme si 18. prosinec 2011, den skonu Václava Havla; není od věci srovnat jeho podobnost s mágem Davidem Copperfieldem. Havel sice nenechal zmizet Sochu Svobody, zato jeho kouzlem se vypařily svazky StB, aby z nich vymazal své kámoše

Připomeňme si 18. prosinec 2011, den skonu Václava Havla; není od věci srovnat jeho podobnost s mágem Davidem Copperfieldem. Havel sice nenechal zmizet Sochu Svobody, zato jeho kouzlem se vypařily svazky StB, aby z nich vymazal své kámoše

Opět si nyní už posedmé připomínáme datum skonu Václava Havla. O mrtvých jen dobře, budiž jim země lehká, nicméně není od věci srovnat jeho podobnost s věhlasným mágem Davidem Copperfieldem. Havel sice nenechal zmizet Sochu Svobody, zato díky němu vyměnil naši svobodu za lichvu oligarchů.

Budou se znovu na Majdanu odehrávat masakry v duchu banderovské tradice: Národe! Věz! Moskva, Polsko, Maďaři, židovstvo – jsou tvoji nepřátelé. Likviduj je! Likviduj Židy, Poláky, komunisty, nič je bez milosrdenství

Motto zločince Bandery z UPA, hrdiny Ukrajiny: Národe! Věz! Moskva, Polsko, Maďaři, židovstvo – jsou tvoji nepřátelé. Likviduj je! Likviduj Židy, Poláky, komunisty, nič je bez milosrdenství

V Porošenkově bankrotující Ukrajině se zase dějí věci; nový ukrajinský zákon totiž v závěru roku 2018 postavil k šoku všech soudných lidí banderovské nacionalisty bojující po boku nacistů za druhé světové války a po ní proti Rudé armádě na roveň těm, kteří padli v boji proti Hitlerovu Německu.

Alena Vitásková: Oběť politické zvůle v demokratické zemi

Alena Vitásková: Oběť politické zvůle v demokratické zemi

Není to tak dlouho, co si policie podávala kliku, když dělala společně se státními zástupci a někdy i s povolením soudce "šťáru" na ERÚ. Jedna z nich bylo převzetí jmenovacího dekretu JUDr. Renaty Vesecké na jmenování místopředsedkyni ERÚ pro věci právní. Tenkrát to bylo snad 30 příslušníků OČTR, kteří bombastickou akci realizovali. Skutečně jich muselo být asi daleko více. Někteří se u zásahu dokonce styděli.

Poslední domácí zprávy