• Středa, 17. říjen 2018
  • Svátek má Rukojmí Hedvika

Rozvraceč státu, ničitel křesťanství, káleč na Český národ, válečný štváč, lhář a podvodník-Tomáš Halík papežská děvka.
Počet návštěv: 10320

Rozvraceč státu, ničitel křesťanství, káleč na Český národ, válečný štváč, lhář a podvodník-Tomáš Halík papežská děvka.

Oldřich Rambousek Článek od Oldřich Rambousek

A nedá si pokoj a nedá. Ten zlořečenec v kněžském rouchu Tomáš Halík opět vylezl na oči veřejnosti skrze nejmenovanou Českou televizi a zas lidem vymýval mozky svými nesmysly o migrantech, špinil Český národ a štval lidi v naší zemi proti sobě.Také Vám Halík leze na nervy jako mě??

        Nemám vůbec nic proti křesťanství, ba naopak, ale nesnáším Halíkův katolicismus, katolickou církev, překrucování písma a podněcování principů, jež směřují k rozpoutání války na starém kontinentu. Zaposloucháte-li se do Halíkových řečí tak nutno uznat, že tento papeženec a nepřítel původních Evropských národů má své řeči velmi dobře rétoricky zvládnuté a propagandisticky propracované. Vše ve smyslu záměrů EU a Nového světového řádu, které postupují dle dikce Chazarských židů, Chazarské mafie, mající své centrály ve Spojených státech.

       Jenže vy pane Halíku nejste spasitelem, ale ani prorokem. Vy jste prachsprostý šmejd rovnající se například elitnímu kolaborantovi Štětinovi. Myslím Štětinu, co býval kovaným bolševikem, který když údajně dostal rozum zakotvil v TOP. Jste oportunistiští hajzli, kteří budou vším, čím si budeme přát aby jste byli. Hlavně aby ty blbé ovce dobře platily za vaši přetvářku a zrady. Jenže pane Halíku-ne každý je blbec a neznalá ovce!!!
 
      Halíku-jsi roven zrádcovské šlechtě, která prodala našeho mistra Jana Husa. Té Německé šlechtě, která nutila Český národ otročit a neuznávala žádná lidská práva. Jsi příslušník katolické církve, která kolaborovala kde s kým. Lezli jste do zadku Němcům, nacistům, komunistům, lidovcům a já nevím komu ještě. Páchnete vy katolíci. Páchnete zradou a kolaborantstvím a ty Halíku taky. Patříš upálit veřejně na hranici jako Jan Hus. Nikoliv však za pravdu, ale za lež a zradu. Nabádáš České lidi, aby chtěli uprchlíky, ale neříkáš jim, že si vlastně sami sobě těmito kroky vrazí dýku do zad. Nebo jsi už zapomenul, co dělali muslimové při obléhání Vídně???
 
      Lžeš i o písmu svatém. Jsi jak ti Jehovisti. Opomínáš, že bible je křesťanská a nikoli katolická. Využíváš toho, že písmo je psané v obrazech a tak tvoříš vlastní oportunistické obrazy. Ty jsou však v příkrém rozporu s písmem. Podporuješ teplouše, homoteplo svazky, nepřátele křesťanství a další dekadentní úlety rozkládající tradiční slušnou společnost. Kde jsi studoval ty neznabohu??? V Plzni asi ne, ale do duchovního máš daleko. Necháváš se využívat jako politická děvka mainstreamu. Chápu - je to za slušnej peníz, ale to ti není hanba???. Jan Hus by tě proklel. Pleteš do migrace víru, ale to je politika a byznys ty šmejde. Vy katolíci rádi odsuzujete za cokoliv druhé a přitom sami jste mnohem horší. Už jsi zapomněl, kolik lidí jste zavraždili??? Co to je za kecy toho Vašeho papeže, že jste proti trestu smrti, když na vašich rukách je tolik krve!!!!
 
       Ne-nebudu se už rozčilovat, ale řekněte milí čtenáři-má cenu toho Halíkovic darmožrouta živit z našich daní a ještě si nechat krmit uši těmi kolaborantskými žvásty??? Toho se patří upálit!!!
 
Ram
Oldřich Rambousek
Mým principiálním základem, který uznávám je teorie Marxismu, ale tento se bohužel téměř nepraktikuje, protože nepřináší svým obsahem ten pravý byznys, který by každý chtěl z politiky mít. Já ho přesto preferuji, protože jsem přesvědčen o tom, že politika má být službou národu a nikoliv hmotným statkům.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

05.08.2018 19:57

Halík nemohl zapomenout,co dělali muslimové při obléhání Vídně.Jeho maličký slepičí mozeček nemůže takovou informaci pojmout.Neříká své vlastní názory.Jen huhňá o milosrdenství,o které nic neví.On je totiž nesvéprávný a nebetyčně hloupý.


 
Jindřich  Hegr

Jindřich Hegr

05.08.2018 12:17

Problém je v tom, že jemu jsou všechny kritiky k smíchu. On se nám všem nepokrytě chechtá a má dojem, že on je mučedník, nepochopený ve své velikosti, a my jsme jen obtížný hmyz, který není třeba brát vůbec vážně. A za podpory veřejnoprávních mědií se v tom jen utvrzuje. Je to ale jen malá, lidská špína, jen takový průměrný snob a nabubřelec.


 
Josef Andrle

Josef Andrle

05.08.2018 08:07

Ano máte pravdu.Pro mne je člověk Halík nic.Bohužel ale dostává prostor v médiích.kde ty své bláboly prezentuje.Myslím že normàlní slušní lidé ho budou ignorovat.Jinak na každého jednou dojde.


 
Milada Horáková založila “Svaz přátel SSSR“, stala se jeho místopředsedkyní a v říjnu 1946 letěla do Moskvy, ubytovali ji v luxusním hotelu “National“; vrátila se domů a v roce 1950 byla pro velezradu popravena

Milada Horáková založila “Svaz přátel SSSR“, stala se jeho místopředsedkyní a v říjnu 1946 letěla do Moskvy, ubytovali ji v luxusním hotelu “National“; vrátila se domů a v roce 1950 byla pro velezradu popravena

Letošní říjen znamená nejen 100. let založení Československa, ale je rovněž doslova napěchován dramatickými chvílemi i lidskými tragédiemi. Ta, která se týká Milady Horákové, je velmi ponurá a začala de facto v Moskvě, kde s ní vedli dlouhé rozhovory, o kterých není veden žádný záznam.

Jan Padych: Fotbálek v šedesátce

Jan Padych: Fotbálek v šedesátce

Už se mi ty kulatiny blížily a já se cítil stále víc ztuhlý. Jasně, když člověku schází pohyb. Avšak přišel podnět. Od syna, třicátníka. Docela se vychloubal, že běhá na delší tratě a že mu to svědčí. Za nedlouho někde na nettu přečetl, že lepší než běh je ostrá chůze.

Kdo víc lže o Tibetu? Předseda exilové tibetské vlády Lozang Sanggjä, nebo fakta, která jsem zažil přímo v Tibetu; bez údajného sledovacích kamer a prohlídek vna kontrolních stanovištích ve Lhase..?.

Kdo víc lže o Tibetu? Předseda exilové tibetské vlády Lozang Sanggjä, nebo fakta, která jsem zažil přímo v Tibetu; bez údajného sledovacích kamer a prohlídek na kontrolních stanovištích ve Lhase..?.

Přečetl jsem si v Lidových novinách článek Ivany Milenkovičové, specialistkou na protitibetskou propagandu, její další rozhovor, tentokrát ne s Tibeťankou paní Nyimou Lhamovou, neteři lámy a duchovního vůdce Tenzina Deleka Rinpočheho, nýbrž s předsedou exilové tibetské vlády Lozangem Sanggjänem.

„Míšení ras. Cílem je vznik světle hnědé rasy v Evropě. Proto musí přijmout 1,5 milionu přistěhovalců ročně.“ Na půdě Sněmovny padla slova, ze kterých mrazí

„Míšení ras. Cílem je vznik světle hnědé rasy v Evropě. Proto musí přijmout 1,5 milionu přistěhovalců ročně.“ Na půdě Sněmovny padla slova, ze kterých mrazí

Na půdě Poslanecké sněmovny se konal seminář s názvem „100. výročí vzniku Československa v době neutichající evropské integrace“ s podtitulem „Přežijí národní státy snahu o evropský superstát?“ Seminář pořádal poslanec Jan Skopeček (ODS), který si přizval zajímavé hosty z různých částí politického spektra. O budoucnosti Evropy mluvil proděkan Národohospodářské fakulty Vysoké Školy Ekonomické v Praze Miroslav Ševčík, výkonný ředitel Institutu Václava Klause Jiří Weigl, režisér a někdejší předseda KSČM Jiří Svoboda a analytik Ondřej Krutílek z think-tanku Pravý břeh.

Poslední domácí zprávy