• Sobota, 07. prosinec 2019
  • Svátek má Rukojmí Benjamín

Invaze vetřelců z Afriky
Počet návštěv: 1453

Invaze vetřelců z Afriky

Tomio  Okamura Článek od Tomio Okamura

Další stovky agresivních nezákonných migrantů z islámských zemí včera násilně proniklo přímo na území EU do španělské enklávy Ceuta na severu Afriky.

Opět zranili španělské policisty, na které útočili kyselinou a nehašeným vápnem, které způsobují popáleniny, a házeli exkrementy. K překonání plotu použili migranti nůžky na plech, kterými rozstříhali plot. Znovu se tak opakuje dokola stále stejný scénář, kdy například minulý měsíc na stejném místě proniklo přímo na území EU více než 700 osob a tito agresivní migranti opět zranili desítky zasahujících policistů, na které také házeli fekálie, nehašené vápno, které dráždí a leptá kůži, útočili zápalnými lahvemi či sprejovými lahvemi s hořlavými látkami, které sloužily jako podomácku zhotovené plamenomety. To jsou zase další doktoři a inženýři? Ne. Je to invaze.

Další migrační vlna je bezesporu také odpovědí na nejnovější návrh Evropské komise (EK), která chce platit z našich daní na každého migranta 6 tisíc EUR (155 tis. Kč) té zemi EU, která si ho převezme. Zatím „dobrovolně“. Navíc chce EK přispívat 500 EUR na přesun takového migranta z pobřeží do příslušné země EU. O tomto návrhu EK rozhodl 29. června Summit EU, o kterém premiér Andrej Babiš lživě informoval českou veřejnost, že prý zabránil migraci. Stejně tak obelhává naše občany ministr vnitra a zahraničí Jan Hamáček (ČSSD). Přesný opak je pravdou, tak jak ihned informovalo naše hnutí SPD. A premiér Babiš nedomluvil vůbec nic. Naopak je situace ještě horší a EU tlačí na přijímání migrantů za každou cenu. Migrace je plánem EU – to je potřeba jasně zdůraznit.

Hnutí SPD s těmito postupy zásadně nesouhlasí a jako jediná strana v Parlamentu prosazujeme nulovou toleranci této migrace a odmítáme diktáty Bruselu. Klíčové budou volby do Evropského parlamentu příští rok v květnu, kde je nutné, aby vlastenecké strany celé Evropy včetně SPD získaly co nejvíce mandátů, abychom mohli změnit politiku EU zevnitř směrem k Unii evropských národů (UEN), tedy k co nejužší spolupráci suverénních evropských zemí bez diktátu Bruselu. Při zachování volného pohybu občanů EU, kapitálu, zboží a služeb.

Tomio Okamura
Tomio Okamura je český podnikatel a politik moravsko-japonsko-korejského původu. Od října 2013 je členem Poslanecké sněmovny za hnutí Svoboda a přímá demokracie do níž kandidoval v předčasných volbách v roce 2013. Zvolením mu zanikl mandát senátora, který vykonával jako nezávislý od října 2012 v obvodu Zlín.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

24.08.2018 20:55

Jsem a budu voličem SPD. Bránit svou vlast a svou rodinu není extrém, ale nutnost. ...Do hnutí se jistě infiltrovali zaplacení provokatéři z tajných služeb. S tím se musí počítat. Budíte svou činností zájem mezinárodních zločineckých struktur. Budou se snažit před volbami hnutí rozbít zevnitř i zvenčí. (Brno). Ti, co se infiltrují, mají za úkol splynout s hnutím a udeřit, když je k tomu vhodná chvíle. Pohlídejte si demontáž hnutí zrádci ve vlastních řadách. Jejich tlak by se měl zvládnout. Musí se s ním dopředu počítat, aby mohl být zvládnut. SPD stoupají preference. Je třeba se obklopit právníky a schopnými lidmi a toto nebezpečí v plném rozsahu minimalizovat. Možná by přišla vhod pomoc TV Barrandov, resp. jejího majitele JUDr. Soukupa. Pokud budete mít zázemí, můžete přejít do protiútoku. Nedělejte si iluzi, ýže Vaše hnutí není rozpracované na stolech těch, kteří proti Vám povedou úder. Je třeba se efektivně bránit. Nechat se překvapit, zaskočit, znamená prohrát. Protičeské a protivlastenecké živly zesílily svůj propagandistický tlak na naši společnost. Musíme jim odhodlaně a neustále čelit. Jsou to živly prosazující cizí moc a zájmy na našem výsostném území. Chraňme naši vlast jako oko v hlavě a nedejme se zastrašit provokatéry. Je dobré mít se na pozoru. .....Mějte se hezky.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

24.08.2018 20:22

Prodejní čeští politici na národ kálí a pro ně je rozhodující,co nařídí banda byrokratů z Brusele.Dříve,nebo později,se tady také usadí a budou diktovat svoje podmínky nám.Jak řekla srbská muslimka v Praze po zásahu policie v nějakém muslimském centru:zatím je nás tady málo,ve Francii už by hořely auta a obchody.A ani takové výhrůžky nejsou důvodem k zákazu islámu na území našeho státu.


 
Blíží se Vánoce, ty nejkrásnější svátky v křesťanském světě; Američané se rovněž ve svém farizejském pokrytectví skrývají za Boží lásku, přičemž už přes 200 let přinášejí

Blíží se Vánoce, ty nejkrásnější svátky v křesťanském světě; Američané se rovněž ve svém farizejském pokrytectví skrývají za Boží lásku, přičemž už přes 200 let přinášejí "demokraci" a vraždí po celé planetě.

Jednou z ukázek USA, země neomezených možností a splněných přání, bylo během desetileté americko-vietnamské války se třemi miliony zavražděných Vietnamců a Laosanů, též vánoční bombardování Hanoje koncem šedesátých let, kdy nechal pouze prezident Richard Nixon shodit větší množství bomb, než kolik bylo svrženo na Drážďany během druhé světové války. Šlo bezpochyby o nejbrutálnější nálet v historii. 

Jan Padych - Lámání křížů (4.)

Jan Padych - Lámání křížů (4.)

Zřejmě z něho pořádně čpěl aceton, přestože toho večera až tak moc nečichal. Otec to ucítil, sotva otevřel dveře. „Sviňáku!“ křikl na syna. „Pořád v tom jedeš?“ Určitou dobu si dal od čichání pokoj, proto snad otec považoval věc za vyřízenou.

Vzpomínka: Přišel mi v prosinci 2011 pozdrav z Číny vzkaz od Tomáše Etzlera: „Tem patetickym cechackym utokum na moji osobu se smeji. Utocit na meho 30 let zesnuleho otce je jina vec. dobytek. Prekrocil jste hranici Olsere. Snad Vas potkam…“

Vzpomínka: Přišel mi v prosinci 2011 pozdrav z Číny vzkaz od Tomáše Etzlera: „Tem patetickym cechackym utokum na moji osobu se smeji. Utocit na meho 30 let zesnuleho otce je jina vec. dobytek. Prekrocil jste hranici Olsere. Snad Vas potkam…“

Jak baron Prášil, pardon, ne šlechtic, nýbrž právě ten potulný žvanil Tomáš Etzler poskytl nedávno dlouhatánský rozhovor pro SeznamZprávy mimo jiné odpovídal na otázky. Čína, kam se podíváš. Česko už několik týdnů řeší spory s touto komunistickou zemí.

Poslední domácí zprávy