• Pátek, 26. duben 2019
  • Svátek má Rukojmí Oto

Zprávy které dostáváme prostřednictvím médií ze Saské Kamenice /Chemnitz/ jsou ve valné většině lží. Je zbytečné Němce takto ponižovat.
Počet návštěv: 1455

Zprávy které dostáváme prostřednictvím médií ze Saské Kamenice /Chemnitz/ jsou ve valné většině lží. Je zbytečné Němce takto ponižovat.

Oldřich Rambousek Článek od Oldřich Rambousek

Události v Chemnitz pomalu utichají, ale plamínek vzdoru stále hoří a jen tak lehce neuhasne. Myslím, že je to jen dobře. Přijde mi však velmi hloupé, dělat z Němců debily, či radikály. To již učinila Merkelová svou dementní politikou.

             Než jsem se dal cestou sepsání tohoto článku, čekal jsem. Záměrně jsem čekal, až opadnou emoce, ale zároveň jsem sbíral informace a to nejen z Českých médií. Využil jsem i známostí v Německu a vyslechl svědectví přímých účastníků nepokojů. Zásadním způsobem mě posléze znepokojila dezinformační kampaň České mediální scény, která jako přes kopírák omílala události stejným způsobem jako to činil Německý mainstream. Informace podávané obyvatelstvu byly zavádějící, nejednoznačné a mnohdy doslova lživé. Samozřejmě, že se mi do kontextu této problematiky vkrádá otázka-PROČ? DOBRÝ BYZNYS?

             Není tak doslova pravdou, že rebelujícím Němcům jde jen a jen o migranty!!! Tak to totiž vůbec není a je mi lhostejné, že naše Česká média píší opak. Řeknu Vám, oč obyčejným pracujícím Němcům skutečně jde. Možná Vás to překvapí, ale není v tom nacionalismus, nenávist, či xenofobie a rasismus. Tím nás straší jen mediální scéna.Němci se zlobí, že neplatí stejná pravidla života a práva pro ně jako pro migranty. Vadí jim, že trestná činnost migrantů je bagatelizována, policií zatajována a soudy netrestána. Dále jim vadí to, že migranti nemusí pracovat, ale státní správa jim vyplácí královské sociální dávky které jsou mnohem vyšší, než dávky které kdy pracující Němec viděl, přičemž prostředky vyplácené migrantům jsou prostředky odebírané státem pracujícím Němcům na daních. Zlobí je to, že migranti hanobí a ničí křesťanské kulturní památky. Vadí jim to, že v jejich kultuře se valná většina sporných záležitostí řeší silou, tedy nožem, mačetou, pistolí. Za doslova iritující Němci považují fakt, že spáchá li nějaký zločin Němec, tak je tvrdě potrestán a média jsou toho plná, přičemž dojde li ke stejné události ze strany migrantů, tak se neděje nic a média mlčí jako hrob. Píše se jen o těch opravdu křiklavých věcech které se dají jen těžce utajit. Jenže život běžného Němce stejně tak jako Čecha se skládá z událostí daleko menšího rozsahu které se však kupí na sebe a tím vyvolávají společenskou frustraci. Ta frustrace je o to větší, když to orgány státní správy nezajímá. Nelze se potom divit, že v Němcích narůstají pocity ponížení a diskriminace.
 
           Zdaleka není pravda, že události v Chemnitz mají na svědomí ultrapravicová a ultralevicová uskupení. Z logiky věci je i jasné, že kdyby tomu tak ve skutečnosti bylo, tak by se ultralevičáci a ultrapravičáci servali hlavně sami mezi sebou a to se vůbec nestalo. V Chemnitz došlo k přetečení poháru trpělivosti prosté dělnické třídy a vlastenců, kteří jsou hrdí na svou vlast a národ, které chtějí zachovat v neposkvrněné podobě budoucím generacím. Jsem toho názoru, že takovýto požadavek je zcela legitimní a ve jménu takovýchto hodnot jen více takových vzdorů, jen více odporu. Ve své podstatě šlo tedy o vzdor proti státním institucím, proti jejich nečinnosti, proti jejich lžím a podvodům na obyčejných Němcích. A my Češi nebuďme naivní. Naše vlády a parlament s námi činí to samé. Ti lidé v Chemnitz nám ukazují směr kudy jít. Jinudy to nepůjde, protože mocenské struktury to nezajímá. Je to jejich byznys o který nechtějí přijít. Musíme pomoci sami sobě a jak vidno-JDE TO. Chce to jediné-větší masovost a vydržet.
 
           Text tohoto povídání jsem značně zjednodušil a to pro snadnější chápání souvislostí. Nechci tím říci, že by byl někdo hloupý, ale pro některé lidi je to s chápáním souvislostí poněkud složitější. Snažil jsem se proto také vyhnout cizím, či zcela odborným výrazům, protože tyto by mohly v celkovém kontextu vyvolat zmatek a nejednoznačnost. Proto je to krátké, strohé a bez kudrdlinek.
 
Ram
Oldřich Rambousek
Mým principiálním základem, který uznávám je teorie Marxismu, ale tento se bohužel téměř nepraktikuje, protože nepřináší svým obsahem ten pravý byznys, který by každý chtěl z politiky mít. Já ho přesto preferuji, protože jsem přesvědčen o tom, že politika má být službou národu a nikoliv hmotným statkům.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Richard Hercl

Richard Hercl

16.09.2018 12:41

...."mě posléze znepokojila desinformační kampaň...." píšete, autore. Ale vždyť je to jak přes kopírák, tak postupovala přece proti demonstrantům v roce 1989 v Německu vláda E.Honeckera a Stasi.Tehdy to byly údajně protisocialistické a kriminální živly. A ti východní Němci si to ještě dobře pamatují, na rozdíl od indoktrinovaných ovcí ve starých spolkových zemích. Současné likvidátory německé státnosti - od prezidenta až po chátru Zelených, znepokojilo něco jiného - solidarita represivního aparátu, policie, s demonstranty. Proto byly urychleně povolány posily z jiných částí Německa, aby razantněji zakročily. Při současném rozložení politických sil, kdy se semkla státní moc se všemi stranami stojícími nalevo, proti těm ostatním, (běžní mlčící občané, AfD, prochemnitz,Pegida), není šance na změny, pozvaní vetřelci jsou jednou tam a od žlabů je nikdo nedostane. Řekl bych ještě, Němci si už před rokem 2015 nechali nakálet do vlastního hnízda... A dobře jim tak.


 
Aleš Staněk

Aleš Staněk

15.09.2018 21:57

to Petr Majevský: Řekl bych, že je to mnohem horší, a správně slovo novinář dáváte do úvozovek. Současné období nové totality nebo lépe řečeno kartelu politickopodnikatelských korporací (to co docela přesně vystihl E.Best označením například ČSSD a.s.) zahrnuje pochopitelně i mediální scénu, agentury pro politický marketing, propagandu všeho druhu. Skutečného žurnalistu profesí abys pohledal. S výjimkami by se to dalo pochopit u privátních medi. Tragedie je to ale u menií veřejné služby. Je to ale jen obraz , který vypovídá o tom skutečnosti, jak si část společnosti představuje demokracii a uplatnění práva, v tomto případě zákon o ČT a ČRo, jak je uplatňována kontrola (Rady jsou výsměchem, v podstatě klintem těch které mají kontrolovat, podobně jako začerněné textu smlouv - outsourcing,v Registru, které ČT a ČRo uzavírají se svými zaměstnanci atd. atp. Samoděržaví zavané Česká televize ve skutečnosti působí proti všem zásadám zákona o mediích veřejné služby. Kdyby to bylo za bolševika, Rudé Právo by napsalo, že ČT je protistátní spiklenecké centrum. Za současné demokracie, se znaky autoritativního řízení z Bruselu, se v ĆT ve skutečnosti udržuje relikt dříve státního media okupovaného managementem za podpory establishmentu EU a US Embassy,


 
Květoslav Vícha (Kvido)

Květoslav Vícha (Kvido)

15.09.2018 08:40

Text jasně a přesně vystihl, co je v Německu těchto dnů hlavní problém a "vytočení" Němců. Migranty si tam ANO hýčkají velkými sociálními dávkami, většími, než v případě tuzemských Němců. To mám potvrzeno od známých, kteří toto tvrdí jednoznačně. Otázka je, jak dlouho - měsíc, dva, budou Němci "vytočení" a kdy to tam prostě bouchne. Merkel už leze pod stůl a oni ji zřejmě vypráskají. Česká televize a Bakalova média samozřejmě o tomto mlčí. Otázka je, kdy Češi vypráskají lživá média. Pěkný den!


 
Že za válku v Libyi v roce 2019 může armáda maršála Chalífa Haftara? Omyl; zodpovědnost mají USA, resp. NATO a miliony běženců přes Libyi do Evropy, resp. tzv. bezletová zóna z roku 2011, kdy byl slavnostně otevřen libyjský veletrh zbraní páté generace

Že za válku v Libyi v roce 2019 může armáda maršála Chalífa Haftara? Omyl; zodpovědnost mají USA, resp. NATO a miliony běženců přes Libyi do Evropy, resp. tzv. bezletová zóna z roku 2011, kdy byl slavnostně otevřen libyjský veletrh zbraní páté generace

Uběhlo již osm tragických let a přibyly desítky mrtvých, které si v dubnu 2019 už vyžádaly boje o libyjské hlavní město Tripolis. Jednotky maršála Chalífy Haftara se snaží město, kde sídlí mezinárodně uznávaná vláda, už týden dobýt. Rezoluci Rady bezpečnosti OSN vyzývající Haftara k ukončení ofenzivy zablokovalo Rusko.

Omluva Merkelové satirikovi za kritiku jeho veršů: „Vocas, srab a delikvent je Erdogan, turecký prezident. Po kebabu tolik smrdí, že i prase lépe prdí, …nejradši však kozí mívá, menšinám však volnost nedá…“

Omluva Merkelové satirikovi za kritiku jeho veršů: „Vocas, srab a delikvent je Erdogan, turecký prezident. Po kebabu tolik smrdí, že i prase lépe prdí, …nejradši však kozí mívá, menšinám však volnost nedá…“

A aby toho v současném boomu „lidských práv a svobody slova ï projevu“ nebylo málo, vysloužil si německý satirik Jan Böhmermann žalobu od tureckého prezidenta Erdogana, za jehož urážku čeká básníka možná trest odnětí svobody na tři roky. Urážku tureckého majestátu žene Merkelová před soud; tedy spíš ještě předloni hnala..…

Ministerstvo financí Řecka už v roce 2015 odhadlo škody způsobené nacisty na částku 278,7 miliard eur; spolu s úrokem to dnes bude násobně víc. Co na to NATO a SRN...?

Ministerstvo financí Řecka už v roce 2015 odhadlo škody způsobené nacisty na částku 278,7 miliard eur; spolu s úrokem to dnes bude násobně víc. Co na to NATO a SRN...?

Řecký parlament v polovině dubna 2019 schválil návrh, který se týká předložení požadavků vůči Německu, aby zaplatilo náhrady škod způsobených během druhé světové války.  Odpovídající výzva bude zaslána vládě, aby orgány země podnikly nezbytné diplomatické a právní kroky.

Kandidát za ANO naministra dopravy Kremlík se má vrátit na ministerstvo, kde kdysi podepsal pro stát nevýhodnou smlouvu za půl miliardy korun za právní služby, kterou tehdejší ministr dopravy za ODS Aleš Řebíček dlouho tajil

Kandidát za ANO na ministra dopravy Kremlík se má vrátit na ministerstvo, kde kdysi podepsal pro stát nevýhodnou smlouvu za půl miliardy korun za právní služby, kterou tehdejší ministr dopravy za ODS Aleš Řebíček dlouho tajil

Nynější kandidát za ANO na pozici ministra dopravy Vladimír Kremlík, který mám být jmenován na tento post 30. dubna 2019, má prý škraloup; jakmile totiž přišel v roce 2007 na ministerstvo dopravy pod vedením Řebíčka, byl ihned jmenován ředitelem nově vytvořeného právního a IT úseku. Právě díky tomu smlouvu podepisoval on sám.

Poslední domácí zprávy