• Úterý, 02. březen 2021
  • Svátek má Rukojmí Anežka

Česká televize nelže jen za předpokladu, že má výpadek šíření signálu
Počet návštěv: 2027

Česká televize nelže jen za předpokladu, že má výpadek šíření signálu

Eva Hrindová Článek od Eva Hrindová

Česká televize jede bomby – prakticky nepřetržitě. A my můžeme jen nevěřícně vrtět hlavou. Každou kritiku hned označí Česká televize za útok na nezávislost médií.

Vypadá to dost zoufale – ostatně v otevřeném dopise Josefa Provazníka najdete příkladu skandálního chování ČT nespočet. jen to by mělo stačit na odvolání ředitele a snížení výše koncesionářského poplatku.

Ale politici stále mlčí… Chodí kolem ČT po špičkách a netroufnou si vůbec nic – a to i když je samotné ČT očerňuje, špiní, plive na ně a lže o nich. Od politiků trochu sadomasochistické.

Proč s tím proboha něco neudělají? Vždyť mají převahu! Poslanci ANO s podporou KSČM a SPD mohou navolit do Rady ČT koho chtějí, mohou změnit zákon o veřejnoprávní televizi, cokoliv… Ale stále nekonají a ČT se chová čím dál víc jako jediný nezpochybnitelný určovatel dění a všeho, co si lidé mohou myslet.

Je to pro mě nepochopitelné, ta nečinnost politiků. Apelujme na ně kdykoliv můžeme, protestujme a vyzývejme je k odpovědnosti. Politici jsou jediní, kdo může ČT přistřihnout křídla a ta si to zaslouží jako prase drbání!

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

29.11.2018 11:57

Ježíškova vnoučata z ČT dostávají darem od koncesionářů 7. mld. ročně a furt mají málo!...-JP.


 
SMĚJÍCÍ SE BESTIE 2

SMĚJÍCÍ SE BESTIE 2

28.11.2018 21:14

Za ty peníze, není ČT schopna kvůli sponzorování programů/reklamě v ČT až na vyjímky - kultura, sport - zakázané, dodržovat inzerované začátky programů. Myslím, že to účtování začne hned na začátku r.2019.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

28.11.2018 20:09

Paní Hrindová,opět Vám musím oponovat.Není to jen v době nešíření signálu ČT,ale také v ukazování času.Na to ukazování času totiž nemá ČT žádný vliv.Vidím,že nejsme naladěni na stejnou notu.Nepřítel se nemá nikdy podceňovat,ale také přeceňovat.Základní strategická poučka.Přeji Vám neustále dobrou náladu a nenechte si ji zkazit škarohlídem mého typu.


 
Kolik vidíte prstů?

Kolik vidíte prstů?

Je to otázka, kterou dávají lékaři lidem, aby zjistili, jestli jsou při sobě a vnímají. Strkají jim prsty před obličej a v dobré víře tak zkoumají mentální schopnost člověka. Vidí je? Umí je spočítat? Je to rychlé a jednoduché. Možná až moc. A tak se díváme kolem sebe a vidíme jen ty nastrčené prsty. Ale napadlo se vás někdy podívat za ně?

Totalitni země s fašistycku vladu

Totalitni země s fašistycku vladu

Seděl sem v baru na břehu řeky, kera dala tomu městu jmeno. Pry podle užovek, kerych tu kdysik bylo mnoho. Upil sem z hrnku dobre, brazilske kavy, když mi zavrčel tydlifon. Saša. Dluho mi nevolal.
 

Co (ne)víme o Tibetě, aneb proč nevyvěšovat tibetské vlajky.

Co (ne)víme o Tibetě, aneb proč nevyvěšovat tibetské vlajky.

Rok co rok je v poslední módní, resp. západopoliticky korektní některými představiteli českých měst vyvěšovat tibetskou vlajku. Tento trend pochází z dob, kdy se Václav Havel přátelsky tulil k údajně tibetskému Dalajlámovi, který však v Tibetu již drahnou dobu nežije. Protože byl Tibet prezentován v podobenství, které si prý zasluhuje politickou a sociální podporu, Havlovými přívrženci (tzv. havloidy) byla vyvolána aktivita pro solidárnost s lidem Tibetu s tím, že jako projev solidarity občanů ČR (!) budou každého 10. března na veřejných budovách vyvěšovány tibetské vlajky. Protože tito aktivisté toho zřejmě o Tibetu mnoho nevěděli a neví dodnes, předkládám stručný dějinný popis o Tibetu, aby si veřejnost mohla učinit představu, co byl a je Tibet dnes.

Poslední domácí zprávy

Kolik vidíte prstů?

Kolik vidíte prstů?

Je to otázka, kterou dávají lékaři lidem, aby zjistili, jestli jsou při sobě a vnímají. Strkají jim prsty před obličej a v dobré víře tak...