• Pondělí, 25. květen 2020
  • Svátek má Rukojmí Viola

Neziskovky v rámci likvidace bílé rasy vymývají bílým dětem mozek, že by se měly nechat kastrovat
Počet návštěv: 3454

Neziskovky v rámci likvidace bílé rasy vymývají bílým dětem mozek, že by se měly nechat kastrovat

Eva Hrindová Článek od Eva Hrindová

Až se zdráhám uvěřit tomu, že je něco takového možné. Na vyspělém a svobodném Západě evidentně ano. To vám tak nějaká neziskovka začne ovlivňovat děti a BEZ VĚDOMÍ rodičů je začne připravovat na změnu pohlaví.

To vše s sebou nese velká zdravotní rizika a především nezvratnou změnu v podobě neplodnosti. To vše na škole, kam děti s důvěrou posíláte.

Vychází mi z toho jediné – přirozené rodičovské právo nesmí být oslabováno! Jedině rodič dovede dítě ochránit do doby než nabude rozumu a dospělosti.

A druhé – propaganda na školách je totální zvrhlost – právě proto, že za výchovu je odpovědný rodič a jen on má právo a povinnost formovat život dítěte výchovou. Škola má vzdělávat!

Západ jde jinou cestou a to není pro žádného rodiče cesta hodná následování.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
George Kenneth LOAN

George Kenneth LOAN

11.01.2019 02:48

Všimněte si všem .. Potřebujete financování? Potřebujete půjčku pro vaše podnikání nebo osobní potřeby? Nabízíme všechny druhy půjček jednotlivcům nebo firmě bez ohledu na vaše stávající kreditní skóre. Pro další informace nás neváhejte kontaktovat pro další informace zkusit a váš život nezůstane finančně stejný :: kontaktujte nás emailem: georgekennethloaninvestment@gmail.com

Nabízíme také následující druhy úvěrů Osobní půjčky (garantované a nezajištěné) Komerční úvěry (pojištění a nezajištěné) Úvěry pro velké společnosti. Konsolidační úvěr - program financování s nízkou nebo nulovou měnou k dispozici ve výši 3%.

POŽADOVANÉ PRVNÍ INFORMACE:

Kompletní jména:
Země:
Stát:
Umístění:
Stáří:
Sex:
Kontaktní telefonní čísla:
Požadovaná částka:
Doba trvání úvěru:
Obsazení:
Stav:
Účel úvěru:

Děkuji vám a Bůh vám žehná.
kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu: georgekennethloaninvestment@gmail.com


 
> <script> alert( > ">

> >

05.01.2019 19:20

Aha


 
QUO VADIS, ODS?

QUO VADIS, ODS?

Institut Aleny Vitáskové z. s. (IAV) podal podnět na pozastavení, případně rozpuštění činnosti Občanské demokratické strany (ODS)

 Nebezpečný směr Občanské demokratické strany?  Proč ODS podporuje nedemokratické názory některých svých členů (např. komunálního politika Pavla Novotného)?  Co sleduje opakovaným vybízením „zabití, šibenicí“ politických oponentů, občanů, ústavních činitelů?  Chce ODS ve volbách strhnout na svoji stranu extremistické voliče?  Jaké cíle chce s extremisty dosáhnout?  Pozastavit nebo zrušit činnost ODS? Ať rozhodnou soudy! 

Poslední domácí zprávy

QUO VADIS, ODS?

QUO VADIS, ODS?

Institut Aleny Vitáskové z. s. (IAV) podal podnět na pozastavení, případně rozpuštění činnosti Občanské demokratické strany...