• Neděle, 20. leden 2019
  • Svátek má Rukojmí Ilona

Bože, vrať světu pravdu!
Počet návštěv: 729

Bože, vrať světu pravdu!

Jiří Vyvadil Článek od Jiří Vyvadil

„Bude to víc než smlouva míru, bude to cennější než každé spojenectví. Nikdo, žádný národ, žádný stát si nebudiž jist, pokud mohou být lidské vztahy korumpovány nástroji lži. Nebude jistoty, nebude smluv, nebude ničeho platného a bezpečného, pokud vědomí kteréhokoli národa bude zkřivováno záměrnou lží. Za každou lží jde úklad a násilí; každá lež je útok na bezpečí světa. Nikdo nebude žít v míru ani za nejsilnější hradbou z oceli a betonu; okřídlená lež se vysměje všem vašim pevnostem.Zbavit svět lži je víc než odzbrojení.“

Znovu po osmdesáti letech se vrací geniální slova Karla Čapka z Modlitby za pravdu uveřejněné v předvečer Mnichovské dohody dne 27. 9. 1938 v Lidových novinách.

Je úděsné, jak tato slova jsou znovu aktuální, protože celý svět budovaný po roce 1989 je založen na trvalé lži a s tím související agresí.… A ta lež, dominující USA a části jeho spojenců měla za následek vybombardované Srbsko, agresivní válku v Iráku, přinášející nejen milióny mrtvých a uprchlíků, ale i vznik odpudivého Islámského státu, který potlačují nikoliv ti, kteří ho vyvolali, zejména USA a NATO, ale jimi nepřátelsky vnímané Rusko a jeho spojenci. Barevné revoluce, zpravidla podporované Georgesem Sorosem přinášejí další a další obětí a růst světového napětí, ale bohudík svůj vrchol mají už za sebou.

Pravda se pomalu vrací, tak jak se už teď mění svět. A zásluhu na to má i možná nejodvážnější americký prezident USA od doby Eisenhowera, jenž na závěr svého působení varoval před silou vojenskoprůmyslového komplexu, Donald Trump, který má například pochopení pro Rusko, že zasáhlo kdysi proti Afganistánu, neboť Afganistán byl zdrojem džihádistů, kteří Rusko ohrožovali. A že Američané zásobovali zbraněmi lidové mudžahedíny, z nichž později vznikla Al- Kajda tedy reálné hrobaře v rusko - afgánském konfliktu, jen aby bylo Rusko poraženo a dnes následovníci těchto hrobařů se připravují na samotné Američany v podobě Tálibánu, pokud zavčasu nezmizí. A Trump žádá Rusko, Pákistán, Indii o spolupráci. Díky Donalde za odvážná slova. A ať se naši jestřábové typu Honzejka či Anýže zjančí.

Pravdu nelze donekonečna umlčet…

Že posledním obamovsko – merkelovsko – sorosovským produktem barevných revolucí byl euromajdan v Kyjevě, který měl porazit Rusko, je zřejmé. Ale protože Rusko neporazil ani Hitler, ani Napoleon, tím méně šášulové z EU a bývalého obamovského vedení, opět se pravda prosazuje.

A Rusko ve vojenském geopolitickém slova smyslu je opět gigantem, na který snad už ani USA díky vnitřnímu politickému rozvalu mezi demokraty a republikány už ani nemají.

A neskutečně omezený Petr Honzejk si stokrát může říkat, že Rusko je agresorem a hystericky vykřikovat cosi proti Klausovi, protože budiž řečeno, že Václav Klaus od prvního okamžiku majdanu přet pěti lety vážně varoval, že vypukne na Ukrajině občanská válka díky nesouladu mezi mezi její fašistickou a probruselskou západní částí a proruskou východní částí. A byl jakýsi Vyvadil a klidně si pusťte jeho rozhovor s Tvarůžkovou, který i po letech běhá v mediálním prostoru, který upozorňoval, že přijde rozvrat krev a válka…Západ, dnes bych řekl ta prolhaná část Západu, protože i ten Západ se – jak už jsem uvedl se bohudík mění - tento vyvolaný střet s Ruskem logicky musí prohrát.

Lži Merkelové, Macrona a dalších nemají naděje na úspěch a lidstvo čeká rozumné uspořádání světa založené na pravdě.

To nejsou naivistické výplody idealisty.

Bože vrať světu pravdu!

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
George Kenneth LOAN

George Kenneth LOAN

11.01.2019 02:50

Všimněte si všem .. Potřebujete financování? Potřebujete půjčku pro vaše podnikání nebo osobní potřeby? Nabízíme všechny druhy půjček jednotlivcům nebo firmě bez ohledu na vaše stávající kreditní skóre. Pro další informace nás neváhejte kontaktovat pro další informace zkusit a váš život nezůstane finančně stejný :: kontaktujte nás emailem: georgekennethloaninvestment@gmail.com

Nabízíme také následující druhy úvěrů Osobní půjčky (garantované a nezajištěné) Komerční úvěry (pojištění a nezajištěné) Úvěry pro velké společnosti. Konsolidační úvěr - program financování s nízkou nebo nulovou měnou k dispozici ve výši 3%.

POŽADOVANÉ PRVNÍ INFORMACE:

Kompletní jména:
Země:
Stát:
Umístění:
Stáří:
Sex:
Kontaktní telefonní čísla:
Požadovaná částka:
Doba trvání úvěru:
Obsazení:
Stav:
Účel úvěru:

Děkuji vám a Bůh vám žehná.
kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu: georgekennethloaninvestment@gmail.com


 
Rudolf Kavan

Rudolf Kavan

09.01.2019 21:35

Nejvetsi lez je tvrzeni, ze Sovetsky Svaz byl totozny s Ruskem. Na tom je prave rusofobni propaganda zalozena. Rusove tvorili jenom 50% obyvatelstva, zadne privilegovane postaveni nemeli a nevladli tam. Nynejsi rezim nas strasi tim, ze "Rusi" chteji to svoje imperium obnovit, obsadit nejen pobaltske zeme ale i Cesko a ostatni okolni staty. Absurdni nehoraaznost! Stejnou logikou by se dalo tvrdit, ze Kazasi nebo Ukrajinci se chystaji obnovit svoje imperium. A Vy placate nesmysly.

http://www.keepandshare.com/doc9/view.php?id=20915&da=y


 
Petr Majevský

Petr Majevský

09.01.2019 20:14

Pravda je podivný pojem.Pokaždé záleží na úhlu pohledu.Pro někoho je třeba pravda,že na Ukrajině nepůsobí fašisté Stepana Bandery.Pro někoho jiného zase vliv Ruska na východě.Pro někoho je odchod Krymu do Ruska anexí a pro jiné bezproblémové.A tady jsme u jádra věci.Ti,co nejvíc křičí o anexi Krymu,neznají tehdejší ústavu Ukrajiny.V ní bylo jasně stanoveno,že Krym má autonomii a právo rozhodovat o sobě.Nelze tedy provedení celého aktu schovávat za dnes již změněnou ukrajinskou ústavu.Ovšem dva různé pohledy na pravdu jsou stále.Ani Krystlík nemohl na argument o tom,že je hlasování platné,protože se celá aktivita týkala pouze Krymu a proto nepodléhalo hlasování souhlasu vlády v Kyjevě,najít protiargument.Jen oba pohledy na pravdu existují dále a budou dále existovat.Většinou si lidé pravdu přizpůsobují svému vlastnímu politickému přesvědčení.


 
Jak se gauneři umí vyhnout trestu za své zločiny; Bakala nakradl cca 10 miliard a je vysmátý ve Švýcarsku, prezident Kosova Thaci je miláčkem Albrightové a šéfa EU, byť srbská hlava státu musela v Paříži do kouta

Jak se gauneři umí vyhnout trestu za své zločiny; Bakala nakradl cca 10 miliard a je vysmátý ve Švýcarsku, prezident Kosova Thaci je miláčkem Albrightové a šéfa EU, byť srbská hlava státu musela v Paříži do kouta

A je tu alespoň oživení v nekonečné kauze kosovských vražd z let 2008. Veřejnost se nyní ptá, jakou roli hrál haagský žalobce Geoffrey Nice při zničení důkazů souvisejících s obchodováním s lidskými orgány v kauze „Žlutého domu“? Podle médií v Prištině by mohl Nice také působit jako obhájce kosovského prezidenta Hashima Thaciho a předsedy kosovského parlamentu Kadri Veseliho, pokud se u speciálního soudu ocitnou v dubnu 2019 jako obvinění.

O narozeninách Josefa Škvoreckého, které se nesly v duchu  bonmotu: Chlapi pili, baby kuřily, fajně bylo; oslavenci se moc líbil, jen ho bystře zkrátil na polovinu: Chlapi pili a fajně bylo…

O narozeninách Josefa Škvoreckého, které se nesly v duchu bonmotu: Chlapi pili, baby kuřily, fajně bylo; oslavenci se moc líbil, jen ho bystře zkrátil na polovinu: Chlapi pili a fajně bylo…

Znovu si s laskavou nostalgií v těchto dnech vybavuji to naše torontské setkání zpřed dvaadvaceti roky... Pořád vidím Josefa Škvoreckého, jak celý růžolící s úsměvem popíjí whisku; byla to tak trochu před oslava v duchu pánské jízdy, jíž byl přítomen i domácí pán Lumír Salivar, literátův švagr, v jehož bytě se oslava konala.

Jak mocnou Ruskou říši i s Aljaškou během 150 roků prošustrovali za 5 centů za hektar a notnou dávku politické blbosti postupně ruský car Alexandr II., kukuřicový Nikita Chruščov, perestrojkový Michail Gorbačov a opilec Boris Jelcin

Jak mocnou Ruskou říši i s Aljaškou během 150 roků prošustrovali za 5 centů za hektar a notnou dávku politické blbosti postupně ruský car Alexandr II., kukuřicový Nikita Chruščov, perestrojkový Michail Gorbačov a opilec Boris Jelcin

Jak to bylo aljašská pohádko, když za působení prezidenta USA Eisenhowera byla Aljaška přijata za stát USA. Ve čtvrtek 3. ledna 2019 tomu bylo přesně 60 let, co se Aljaška stala 49. státem USA. Od doby jejího prodeje uplynulo více jak 200 let; podle oficiální historie se jakutskému kozáku Simonu Děžněvovi podařilo jako prvnímu dostat na Aljašku a zmapovat tamní břehy.

Poslední domácí zprávy