• Neděle, 24. březen 2019
  • Svátek má Rukojmí Gabriel

Bože, vrať světu pravdu!
Počet návštěv: 1012

Bože, vrať světu pravdu!

Jiří Vyvadil Článek od Jiří Vyvadil

„Bude to víc než smlouva míru, bude to cennější než každé spojenectví. Nikdo, žádný národ, žádný stát si nebudiž jist, pokud mohou být lidské vztahy korumpovány nástroji lži. Nebude jistoty, nebude smluv, nebude ničeho platného a bezpečného, pokud vědomí kteréhokoli národa bude zkřivováno záměrnou lží. Za každou lží jde úklad a násilí; každá lež je útok na bezpečí světa. Nikdo nebude žít v míru ani za nejsilnější hradbou z oceli a betonu; okřídlená lež se vysměje všem vašim pevnostem.Zbavit svět lži je víc než odzbrojení.“

Znovu po osmdesáti letech se vrací geniální slova Karla Čapka z Modlitby za pravdu uveřejněné v předvečer Mnichovské dohody dne 27. 9. 1938 v Lidových novinách.

Je úděsné, jak tato slova jsou znovu aktuální, protože celý svět budovaný po roce 1989 je založen na trvalé lži a s tím související agresí.… A ta lež, dominující USA a části jeho spojenců měla za následek vybombardované Srbsko, agresivní válku v Iráku, přinášející nejen milióny mrtvých a uprchlíků, ale i vznik odpudivého Islámského státu, který potlačují nikoliv ti, kteří ho vyvolali, zejména USA a NATO, ale jimi nepřátelsky vnímané Rusko a jeho spojenci. Barevné revoluce, zpravidla podporované Georgesem Sorosem přinášejí další a další obětí a růst světového napětí, ale bohudík svůj vrchol mají už za sebou.

Pravda se pomalu vrací, tak jak se už teď mění svět. A zásluhu na to má i možná nejodvážnější americký prezident USA od doby Eisenhowera, jenž na závěr svého působení varoval před silou vojenskoprůmyslového komplexu, Donald Trump, který má například pochopení pro Rusko, že zasáhlo kdysi proti Afganistánu, neboť Afganistán byl zdrojem džihádistů, kteří Rusko ohrožovali. A že Američané zásobovali zbraněmi lidové mudžahedíny, z nichž později vznikla Al- Kajda tedy reálné hrobaře v rusko - afgánském konfliktu, jen aby bylo Rusko poraženo a dnes následovníci těchto hrobařů se připravují na samotné Američany v podobě Tálibánu, pokud zavčasu nezmizí. A Trump žádá Rusko, Pákistán, Indii o spolupráci. Díky Donalde za odvážná slova. A ať se naši jestřábové typu Honzejka či Anýže zjančí.

Pravdu nelze donekonečna umlčet…

Že posledním obamovsko – merkelovsko – sorosovským produktem barevných revolucí byl euromajdan v Kyjevě, který měl porazit Rusko, je zřejmé. Ale protože Rusko neporazil ani Hitler, ani Napoleon, tím méně šášulové z EU a bývalého obamovského vedení, opět se pravda prosazuje.

A Rusko ve vojenském geopolitickém slova smyslu je opět gigantem, na který snad už ani USA díky vnitřnímu politickému rozvalu mezi demokraty a republikány už ani nemají.

A neskutečně omezený Petr Honzejk si stokrát může říkat, že Rusko je agresorem a hystericky vykřikovat cosi proti Klausovi, protože budiž řečeno, že Václav Klaus od prvního okamžiku majdanu přet pěti lety vážně varoval, že vypukne na Ukrajině občanská válka díky nesouladu mezi mezi její fašistickou a probruselskou západní částí a proruskou východní částí. A byl jakýsi Vyvadil a klidně si pusťte jeho rozhovor s Tvarůžkovou, který i po letech běhá v mediálním prostoru, který upozorňoval, že přijde rozvrat krev a válka…Západ, dnes bych řekl ta prolhaná část Západu, protože i ten Západ se – jak už jsem uvedl se bohudík mění - tento vyvolaný střet s Ruskem logicky musí prohrát.

Lži Merkelové, Macrona a dalších nemají naděje na úspěch a lidstvo čeká rozumné uspořádání světa založené na pravdě.

To nejsou naivistické výplody idealisty.

Bože vrať světu pravdu!

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
George Kenneth LOAN

George Kenneth LOAN

11.01.2019 02:50

Všimněte si všem .. Potřebujete financování? Potřebujete půjčku pro vaše podnikání nebo osobní potřeby? Nabízíme všechny druhy půjček jednotlivcům nebo firmě bez ohledu na vaše stávající kreditní skóre. Pro další informace nás neváhejte kontaktovat pro další informace zkusit a váš život nezůstane finančně stejný :: kontaktujte nás emailem: georgekennethloaninvestment@gmail.com

Nabízíme také následující druhy úvěrů Osobní půjčky (garantované a nezajištěné) Komerční úvěry (pojištění a nezajištěné) Úvěry pro velké společnosti. Konsolidační úvěr - program financování s nízkou nebo nulovou měnou k dispozici ve výši 3%.

POŽADOVANÉ PRVNÍ INFORMACE:

Kompletní jména:
Země:
Stát:
Umístění:
Stáří:
Sex:
Kontaktní telefonní čísla:
Požadovaná částka:
Doba trvání úvěru:
Obsazení:
Stav:
Účel úvěru:

Děkuji vám a Bůh vám žehná.
kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu: georgekennethloaninvestment@gmail.com


 
Rudolf Kavan

Rudolf Kavan

09.01.2019 21:35

Nejvetsi lez je tvrzeni, ze Sovetsky Svaz byl totozny s Ruskem. Na tom je prave rusofobni propaganda zalozena. Rusove tvorili jenom 50% obyvatelstva, zadne privilegovane postaveni nemeli a nevladli tam. Nynejsi rezim nas strasi tim, ze "Rusi" chteji to svoje imperium obnovit, obsadit nejen pobaltske zeme ale i Cesko a ostatni okolni staty. Absurdni nehoraaznost! Stejnou logikou by se dalo tvrdit, ze Kazasi nebo Ukrajinci se chystaji obnovit svoje imperium. A Vy placate nesmysly.

http://www.keepandshare.com/doc9/view.php?id=20915&da=y


 
Petr Majevský

Petr Majevský

09.01.2019 20:14

Pravda je podivný pojem.Pokaždé záleží na úhlu pohledu.Pro někoho je třeba pravda,že na Ukrajině nepůsobí fašisté Stepana Bandery.Pro někoho jiného zase vliv Ruska na východě.Pro někoho je odchod Krymu do Ruska anexí a pro jiné bezproblémové.A tady jsme u jádra věci.Ti,co nejvíc křičí o anexi Krymu,neznají tehdejší ústavu Ukrajiny.V ní bylo jasně stanoveno,že Krym má autonomii a právo rozhodovat o sobě.Nelze tedy provedení celého aktu schovávat za dnes již změněnou ukrajinskou ústavu.Ovšem dva různé pohledy na pravdu jsou stále.Ani Krystlík nemohl na argument o tom,že je hlasování platné,protože se celá aktivita týkala pouze Krymu a proto nepodléhalo hlasování souhlasu vlády v Kyjevě,najít protiargument.Jen oba pohledy na pravdu existují dále a budou dále existovat.Většinou si lidé pravdu přizpůsobují svému vlastnímu politickému přesvědčení.


 
Kateřinu Jacques Jau Jau známe jako biomasu, pak z neúspěšného boje o křeslo v Evropském parlamentu v roce 2014, kdy končila na 5. místě kandidátky LES, dnes jde o další pokus o EP za STAN a TOP 09

Kateřinu Jacques Jau Jau známe jako biomasu, pak z neúspěšného boje o křeslo v Evropském parlamentu v roce 2014, kdy končila na 5. místě kandidátky LES, dnes jde o další pokus o EP za STAN a TOP 09

Kateřinu Bursíkovou Jacques si většina běžných lidí spojí především s jejími „zelenými“ léty ve Sněmovně a s nešťastnými výroky ohledně biomasy v show Jana Krause. Poté se politička na nějakou dobu přemístila do Británie, kde absolvovala prestižní kuchařskou školu v Londýně, dnes je ředitelkou coworkingového a vzdělávacího centra ve Sněmovní 7.

Zničit v My - Lai „vše co chodí, plazí se anebo roste“; mise “Search and Destroy” (vyhledej a znič). Zabito 534 starců, žen a dětí; poručík Calley byl odsouzen na doživotí, poté ho Nixon omilostnil

Zničit v My - Lai „vše co chodí, plazí se anebo roste“; mise “Search and Destroy” (vyhledej a znič). Zabito 534 starců, žen a dětí; poručík Calley byl odsouzen na doživotí, poté ho Nixon omilostnil

Časně ráno 16. března 1968 vkročili američtí vojáci při běžné kontrolní hlídce do vesnice My -Lai. Jedním z důvodů tohoto krvavého řádění mělo být zabití seržanta US Army Georga Cocksa v okolí vesnice My – Lai, ležící v Jižním Vietnamu v provincii Son My. Vojáci pod velením poručíka Williama Calleyho, vstoupili do vesnice a začalo zabíjení.

Říkám o něm. Poznáte o kom je řeč? Napovím, je to člen ODS.

Říkám o něm. Poznáte o kom je řeč? Napovím, je to člen ODS.

"Říkám, že by bylo nejlepší jej utratit. Je to duševní mrzák, bezpracně  se obohacuje na úkor druhých, na veřejnosti se chová jako debil, vystupuje jako hulvát, vypadá jak prase  a hlavně, je to podporovatel imigrantů! Já bych mu dal poslední cigáro, křížek nan čelo a utratil jej, co s takovým, pro společnost naprosto zbytečným, zhovadilým jedincem?" říkám o něm já.

Poslední domácí zprávy