• Sobota, 07. prosinec 2019
  • Svátek má Rukojmí Benjamín

Evropa patří Kristu! Poselství z Václaváku
Počet návštěv: 1192

Evropa patří Kristu! Poselství z Václaváku

Jiřina Holotová Článek od Jiřina Holotová

Konkrétní poselství nám zanechal prozatím neznámý čtyřiapadesátiletý muž, který se pokusil dne 18. 1. 2019 upálit na Václavském náměstí.  

Cedulku na níž je toto poselství v anglickém jazyce “Europe belongs to Christ” se podařilo zachytit z jednoho videozáznamu z místa události a screenshot zveřejnila skupina "Proti multikultrurnímu fanatismu" zde

V informacích ihned po události se objevila okamžitě zpráva, že nikdo téměř nic neviděl a že tento čin neměl politický nebo nějaký jiný symbolický motiv. Začali se ale objevovat svědci, kteří hovořili o tom, že pán měl na stojanu pověšené křesťanské křížky a nějaké cizojazyčné cedulky. Také volal svému bratrovi, že chce odejít jako Jan Palach. A Jan Palach rozhodně bez žádného poselství národu a světu nezemřel. Zemřel proto, aby cosi silného sdělil a zanechal nám odkaz.

Stejně tak i prozatím neznámý muž, který dosud bojuje o přežití. Chtěl nám sdělit a nechat významné poselství.

Nám (tedy doufám, že převážné většině lidí) nezbývá než jediné, říci:

"Děkujeme Vám, pane, souhlasíme s Vámi v tom, co jste před svým pokusem o upálení vyjádřil a brzo se uzdravte! Vaše oběť snad nebude marná, Vaše poselství se postupně dostane ven a všem, i když to teď vypadá, že se to někomu moc nehodí do krámu!"

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

22.01.2019 20:32

Dnešní mocipáni postupují stejným způsobem,jako tehdejší vládnoucí KSČ a zapírají pravý důvod činu.Co se nehodí,to se vynechá dnes stejně,jako před desetiletími.Takže jediné,co se změnilo,že počet partají,které se snaží dostat k plným korytům.Nadávat na komunisty je vlastně bezpředmětné,když naprosto stejné postupy se využívají v české "demokracii".Komouši kradli pomalých částkách a dlouhodobě.Naši "demokraté" kradou ve větším množství krátkodobě.Výjimkou byla léta po převratu(pokojném předání moci za beztrestnost),kdy se kradlo veliké množství dlouhodobě.Využila se dementní situace,způsobená nepovedenou privatizací Klause,Ježka,Češky a dalších činitelů.V zájmu peněz od Brusele poté politici prodali národ,protože dotace už byly jediným snadno ukraditelnými(hezké slovo) penězi.Ve státě nám po těch výše jmenovaných i nejmenovaných nezbyla ani naše vlastní voda.I tu nám naši "velebení politici" prodali do zahraničí.Tak už máme,co jsme chtěli.To ovšem nelze ve slušné společnosti použít.


 
Blíží se Vánoce, ty nejkrásnější svátky v křesťanském světě; Američané se rovněž ve svém farizejském pokrytectví skrývají za Boží lásku, přičemž už přes 200 let přinášejí

Blíží se Vánoce, ty nejkrásnější svátky v křesťanském světě; Američané se rovněž ve svém farizejském pokrytectví skrývají za Boží lásku, přičemž už přes 200 let přinášejí "demokraci" a vraždí po celé planetě.

Jednou z ukázek USA, země neomezených možností a splněných přání, bylo během desetileté americko-vietnamské války se třemi miliony zavražděných Vietnamců a Laosanů, též vánoční bombardování Hanoje koncem šedesátých let, kdy nechal pouze prezident Richard Nixon shodit větší množství bomb, než kolik bylo svrženo na Drážďany během druhé světové války. Šlo bezpochyby o nejbrutálnější nálet v historii. 

Jan Padych - Lámání křížů (4.)

Jan Padych - Lámání křížů (4.)

Zřejmě z něho pořádně čpěl aceton, přestože toho večera až tak moc nečichal. Otec to ucítil, sotva otevřel dveře. „Sviňáku!“ křikl na syna. „Pořád v tom jedeš?“ Určitou dobu si dal od čichání pokoj, proto snad otec považoval věc za vyřízenou.

Vzpomínka: Přišel mi v prosinci 2011 pozdrav z Číny vzkaz od Tomáše Etzlera: „Tem patetickym cechackym utokum na moji osobu se smeji. Utocit na meho 30 let zesnuleho otce je jina vec. dobytek. Prekrocil jste hranici Olsere. Snad Vas potkam…“

Vzpomínka: Přišel mi v prosinci 2011 pozdrav z Číny vzkaz od Tomáše Etzlera: „Tem patetickym cechackym utokum na moji osobu se smeji. Utocit na meho 30 let zesnuleho otce je jina vec. dobytek. Prekrocil jste hranici Olsere. Snad Vas potkam…“

Jak baron Prášil, pardon, ne šlechtic, nýbrž právě ten potulný žvanil Tomáš Etzler poskytl nedávno dlouhatánský rozhovor pro SeznamZprávy mimo jiné odpovídal na otázky. Čína, kam se podíváš. Česko už několik týdnů řeší spory s touto komunistickou zemí.

Poslední domácí zprávy