• Úterý, 14. červenec 2020
  • Svátek má Rukojmí Karolína

Evropa patří Kristu! Poselství z Václaváku
Počet návštěv: 1502

Evropa patří Kristu! Poselství z Václaváku

Jiřina Holotová Článek od Jiřina Holotová

Konkrétní poselství nám zanechal prozatím neznámý čtyřiapadesátiletý muž, který se pokusil dne 18. 1. 2019 upálit na Václavském náměstí.  

Cedulku na níž je toto poselství v anglickém jazyce “Europe belongs to Christ” se podařilo zachytit z jednoho videozáznamu z místa události a screenshot zveřejnila skupina "Proti multikultrurnímu fanatismu" zde

V informacích ihned po události se objevila okamžitě zpráva, že nikdo téměř nic neviděl a že tento čin neměl politický nebo nějaký jiný symbolický motiv. Začali se ale objevovat svědci, kteří hovořili o tom, že pán měl na stojanu pověšené křesťanské křížky a nějaké cizojazyčné cedulky. Také volal svému bratrovi, že chce odejít jako Jan Palach. A Jan Palach rozhodně bez žádného poselství národu a světu nezemřel. Zemřel proto, aby cosi silného sdělil a zanechal nám odkaz.

Stejně tak i prozatím neznámý muž, který dosud bojuje o přežití. Chtěl nám sdělit a nechat významné poselství.

Nám (tedy doufám, že převážné většině lidí) nezbývá než jediné, říci:

"Děkujeme Vám, pane, souhlasíme s Vámi v tom, co jste před svým pokusem o upálení vyjádřil a brzo se uzdravte! Vaše oběť snad nebude marná, Vaše poselství se postupně dostane ven a všem, i když to teď vypadá, že se to někomu moc nehodí do krámu!"

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

22.01.2019 20:32

Dnešní mocipáni postupují stejným způsobem,jako tehdejší vládnoucí KSČ a zapírají pravý důvod činu.Co se nehodí,to se vynechá dnes stejně,jako před desetiletími.Takže jediné,co se změnilo,že počet partají,které se snaží dostat k plným korytům.Nadávat na komunisty je vlastně bezpředmětné,když naprosto stejné postupy se využívají v české "demokracii".Komouši kradli pomalých částkách a dlouhodobě.Naši "demokraté" kradou ve větším množství krátkodobě.Výjimkou byla léta po převratu(pokojném předání moci za beztrestnost),kdy se kradlo veliké množství dlouhodobě.Využila se dementní situace,způsobená nepovedenou privatizací Klause,Ježka,Češky a dalších činitelů.V zájmu peněz od Brusele poté politici prodali národ,protože dotace už byly jediným snadno ukraditelnými(hezké slovo) penězi.Ve státě nám po těch výše jmenovaných i nejmenovaných nezbyla ani naše vlastní voda.I tu nám naši "velebení politici" prodali do zahraničí.Tak už máme,co jsme chtěli.To ovšem nelze ve slušné společnosti použít.


 
Ti

Ti "Člověci" si nedají pokoj

V minulém týdnu nás opět v Rusku svérázně „proslavila” organizace Člověk v tísni. Při vyhodnocování nedávno skončeného, všelidové hlasování o změnách ruské ústavy v Dumě, ruském parlamentu, dostal slovo i Předseda parlamentní komise pro zahraniční zásahy, Vasilij Piskarjev. A servítky si rozhodně nebral. Natvrdo vyjmenoval státy a organizace, které se pokoušely negativně zasahovat do průběhu hlasování a které během něj šířily protiruskou a rozkladnou propagandu. Včetně, bohužel, České republiky a Člověka v tísni

Omluva

Omluva

Rád bych se touto cestou přes Rukojmí cz. veřejně omluvil Jarkovi Nohavicovi, že jsem ve svém článku omylem uvedl, že pomluvil Karla Gotta a že chtěl těžit z jeho smrti. Toto není pravda a tato slova patří Jaroslavu Hutkovi se kterým jsem Jarka nechtíc zaměnil. Vše o panu Hollanovi však v článku platí. Tato chyba jde na můj vrub, a jelikož se snažím žít a jednat čestně, tak se Jarkovi moc omlouvám. Svým dílem mi Jarek pomohl tuto mou chybu objevit a já mu děkuji. Upozorňuji čtenáře, že Jarek byl takový grand, že mě ani k narovnání této záležitosti nevyzval.                            Ještě jednou se Jarkovi omlouvám, ale také čtenářům a Ostravakum. Jsem to prostě vůl.
 
 
Po koronaviru další otřes: Němcová nevylučuje prezidentský úřad

Po koronaviru další otřes: Němcová nevylučuje prezidentský úřad

Ty nebolestnější události vám setrvávají v hlavě i se všemi  obrazy, které je doprovázely. Vracel jsem před sedmi lety v rychlíku Leo z Prahy do Ostravy a hleděl na televizní obrazovku, umístěnou na stěně vagónu metr nad mou hlavou - šly tam zrovna zprávy ČT – a hned ta první mi vyrazila dech z těla. Po pádu vlády Petra Nečase navrhuje ODS za premiérku Miroslavu Němcovou a její nejbližší usednutí do  premiérského křesla je prý už hotovou věcí.

Poslední domácí zprávy

Omluva

Omluva

Rád bych se touto cestou přes Rukojmí cz. veřejně omluvil Jarkovi Nohavicovi, že...