• Pátek, 23. duben 2021
  • Svátek má Rukojmí Vojtěch

Ministr Petříček s cejchem zbabělce a v duchu hesla Banderovců: Národe! Věz! Moskva, Polsko, Maďaři, židovstvo jsou tvojí nepřátelé. Likviduj je! Likviduj Židy, Poláky, komunisty, nič je bez milosrdenství?
Počet návštěv: 4029

Ministr Petříček s cejchem zbabělce a v duchu hesla Banderovců: Národe! Věz! Moskva, Polsko, Maďaři, židovstvo jsou tvojí nepřátelé. Likviduj je! Likviduj Židy, Poláky, komunisty, nič je bez milosrdenství?

- Břetislav Olšer - Článek od - Břetislav Olšer -

Ministr zahraničí Tomáš Petříček (ČSSD), byl po pěti letech první český šéf diplomacie, který ostudně do Kyjeva zavítal. Koncem ledna 2019 tam pak srdceryvně řečnil, že Ukrajina musí bojovat současně na dvou frontách, proti ruské agresi na východě a druhou frontou je potřeba modernizovat zemi. Označil též jasný oficiální postoj ČR, který odsuzuje ruskou anexi Krymu a podporuje sankce EU vůči Rusku.

"Vzdělaný" Petříček patrně nezná bývalého francouzského prezidenta Valéry Giscarda d’Estainga a jeho slova o Krymu: „Četl jsem knihy o ruské historii XVIII. století. Krym byl podmaněn Kateřinou II., zejména úsilím knížete Potěmkina, kdy se Rusko rozšířilo na jih do Turecka s úmyslem podmanit si Konstantinopol,“ řekl.

„Vzhledem k uvedené historii na Krymu žili jen Rusové. Když Nikita Chruščov chtěl dát větší váhu Sovětskému svazu na půdě OSN, ohlásil, že ‚objevil‘ Ukrajinu a Bělorusko a tím přidal další dva hlasy pro SSSR. Ukrajině daroval Krym, což bylo bezprecedentní. Už tehdy jsem si myslel, že to bylo umělé a křehké. A návrat Krymu do Ruska byl široce podporovaný veřejností. Pouze tehdy, když se problém rozšířil na východ Ukrajiny, začal jsem se o to zajímat,“ řekl d’Estaing. Poznamenal také, že je nemožné popřít, že ukrajinská vláda byla zkorumpovaná. „Předání moci na Ukrajině lze ale jen stěží nazvat demokratickým procesem, je to hra oligarchů,“ řekl Giscard d’Estaing.

„Co se týče Spojených států, je pravděpodobné, že podporovaly a inspirovaly povstání. A pak zamířily politiku sankcí proti Rusku – politiku, která byla porušením mezinárodního práva. Kdo opravdu může osobovat právo na seznam občanů, na které osobně uvalí sankce, a to, aniž s nimi o nich mluví, dokonce i bez šance se ospravedlnit? S ohledem na hospodářské sankce nesměřující proti jednotlivcům, ale proti ruskému státu, jak můžeme ignorovat skutečnost, že jsou škodlivé pro obě strany – Rusko i Západ – poškozují jejich vzájemný obchod?“ ptá se francouzský politik.

A domnívá se, že by se Ukrajina měla stát konfederací a Krym by měl zůstat Rusku. „Ukrajina ve formě, ve které existuje, není v současné době schopna fungovat demokratickým způsobem. Z tohoto důvodu je nutné, aby se reorganizovala,“ domnívá se exprezident Francie. „Zdá se, že rozhodnutí Ukrajiny stát se nadnárodní konfederací podle vzoru švýcarských kantonů, a to rusky mluvící části, polské části a střední části, by bylo to nejlepší,“ řekl Giscard d’Estaing.

Je však přesvědčen o tom, že Ukrajina nebude začleněna do evropského systému, protože „nemá žádnou ekonomickou vyspělost, ani potřebnou politickou praxi“. Prý je také vyloučeno, že by Ukrajina mohla vstoupit do NATO. A Francie nemá důvod, proč vstup Ukrajiny do Severoatlantické aliance podporovat...

Přes tyto své elementární znalosti o ruském Krymu se rádoby diplomat Petříček v Kyjevě setkal napřed se svým protějškem Pavlo Klimkinem a dohodli se na utvoření česko-ukrajinského fóra pro rozvoj spolupráce a vztahů mezi Ukrajinou a Českem.Petříčkova návštěva Ukrajiny je dvoudenní. Měl se setkat s prezidentem Petrem Porošenkem, podle informací Blesku však byla ze strany ukrajinského prezidenta nakonec zrušena. Že by už cítil, že mu zvoní hrana...? Nebo nechtěl mluvit o Banderovcích...? Navštívil však v neprůstřelné vestě přístav Mariupol a nezapomněl se ani setkal také s krymskými Tatary...Výsledek obrázku pro olser krymští tataři kolaborace

Krymští Tataři: http://www.rukojmi.cz/clanky/1717-krymsti-tatari-za-valky-slouzili-u-wehrmachtu-a-ss-vystehovani-z-krymu-nebyl-zadny-trest-nybrz-akt-stalinova-milosrdenstvi

Ví vůbec Petříček, kdo vyhraje příštíí prezidentské volby na Ukrajině? Ačkoliv nynější prezident Petro Porošenko doufá, že to bude opět on, nic není méně jisté, než že koncem března zvítězí. Podle výzkumů veřejného mínění si stojí hůře, než jeho konkurenti - bývalá premiérka Julija Tymošenková a herec Vladimítr Zelenskij, píše ruský list gazeta.ru.

Výzkumy dlouhodobě favorizují Juliji Tymošenkovou: „Ve druhém kole to bude náš tým a tým Porošenka, tady již nejsou jiní konkurenti." Tymošenková tvrdí, že její výsledek bude 34 procent, zatímco Porošenko dostane pouhých 23 procent hlasů. Kdy se vrátí Petříček na Ukrajinu, aby mluvil se skutečným prezidentem, spíš prezidentkou…?

Proč se nesetkal Porošenko s Petříčkem? Třeba proto, že se právě nemíní vzdát a dělá zrovna předvolební kampaň; pro deník Ukrajinská pravda totiž řekl, že „žádá voliče o mandát, aby zajistil nezvratnost euroatlantické integrace a nezávislost Ukrajiny“. Uvedl, že ve funkci dosáhl věcí, na které je hrdý, ale jsou i takové, za které „žádá o odpuštění“. O znovuzvolení usiluje, aby se prý rozvoj země nezastavil v půli cesty. A sebevědomě dodal, že pokud bude v čele země, podá Ukrajina roce 2024 přihlášku ke vstupu do EU.

„A není pochyb o tom, že získáme a začneme plnit akční plán členství v NATO,” předváděl své čokoládové svaly. Klíčovým aktivem prezidenta Porošenka totiž je cukrárenská korporace Roshen. (Porošenko - Roshen) Jeho společnost Ukrprominvest působí v agrosektoru. Kromě podniků na výrobu sladkostí vlastní i televizní 5. kanál, několik automobilových montoven a loděnici.

Přitom ukázal, jaký je pokrytec a k tomu náramně chamtivý; jeho továrna v ruském Lipecku produkuje dle informací ruského deníku Moskovskij Komsomolec asi sedm procent cukroví a čokolády, jež se objevují na ruském trhu, a zaměstnává 2000 lidí ruského původu.

Má díky tomu na svém kontě dvě miliardy dolarů (asi 40 miliard korun) a těší se pověsti muže kompromisu, je spíš jen vypečený převlékač kabátů. Nějakou dobu patřil ke straně, která podporovala exprezidenta Leonida Kučmu. Pak se ale stal blízkým přítelem exprezidenta Viktora Juščenka a sponzorem oranžové revoluce. Několik měsíců rovněž působil jako ministr zahraničí ve vládě Julije Tymošenkové. Přesto byl krátce ministrem hospodářství i pod prezidentem Viktorem Janukovyčem, přičemž spřádal ďábelské plány s opozicí, EU a CIA o puči…

Výsledek obrázku pro foto olšer tymošenková věžení

Znal jsem Kyjev dokonale, nejen jeho asi dvanáct stanic metrem z Kreščatiku k příteli Petru Lejkovi, ukrajinskému novináři, poznal jsem také ústředí ukrajinských “disidentů”, včetně prezidenta Leonida Daniloviče Kučmy, bývalého raketového inženýra z Bajkonuru.

Tymošenková byla jeho „premiérskou Liduškou“. Jaké že to asi byly před dvaceti roky mezi těmito dvěma vztahy, to dokládá čerstvé obvinění z března 2016 premiéra Ukrajiny Arsenije Jaceňuka, který ji obvinil ze sexuálního obtěžování, což Kučma ovšem neudělal, i když k tomu měl patrně stejné důvody. Petříček je též prvním českým politikem, který se nevyjádřil ke zvěrstvům Banderovců.

Podobně faux pas Česku vyvedl Lubomír Zaorálek. Ten v roli důležitého korytáře se vyznamenal, když už jako český vyčůránek a ministr zahraničí pronesl svá pokrytecká slova o ukrajinské političce  Tymošenkové; to bylo v roce 2012 pro Lidové noviny a tucet dalších médií:Výsledek obrázku pro foto olser bursík zaorálek bednářová

„Ten první případ, za který byla odsouzena na sedm let, se týká smlouvy s Ruskem o plynu, jež byla uzavřena v roce 2009. Trest stihl Tymošenkovou v podstatě za to, že smlouva je nevýhodná pro Ukrajinu. My bychom si měli připomenout, že podpis smlouvy byl naopak výhodný pro nás, protože také díky jemu začal téct plyn do pomalu zamrzávající Evropy. Zároveň byla Tymošenková obviněna z daňových úniků, protože vyváděla prostředky na Kypr. Je velmi pravděpodobné, že překračovala zákonný rámec Ukrajiny. Před Tymošenkovou se otevírá další kauza: vražda Jevhena Ščerbaně a jeho manželky. Může se opravdu stát, že z vězení už opravdu nevyjde…“

Takže dle představitele banderovské strany i dnes platí i pro Petříčka fanatický pokřik: „Národe! Věz! Moskva, Polsko, Maďaři, židovstvo – jsou tvojí nepřátelé. Likviduj je! Likviduj Židy, Poláky, komunisty, nič je bez milosrdenství“…?Ukrajinská vláda ke všemu v rámci oslavných ód na Banderu naplánovala opravu silnice do Ugryniva (Ivano-Frankivská oblast), rodné vesnice Stepana Bandery. „Cesta musí být opravena, protože je to součástí historie Ukrajiny a lidé, kteří chtějí navštívit domov vynikající ukrajinské osobnosti, by měli být možnost tak učinit. Nyní příjezd do Ugryniva je spojen s nepohodlím kvůli špatnému stavu přístupové cesty,“ uvedl v lednu 2018 Vladimir Omelyan, ukrajinský ministr dopravy a infrastruktury.Výsledek obrázku pro petříček porošenko

Ministr Petříček též účelově přišel až na konec ledna domluveným jednáním se svým ukrajinským kolegou o vášnivý pochod u příležitosti jubilejního 110. výročí narození Stepana Bandery (narodil se 1. ledna 1909); Banderovci prošli 2. ledna 2019 centrem Kyjeva s hořícími pochodněmi, národními vlajkami, bubnováním a výkřiky „Sláva Ukrajině! Sláva Banderovi!“.

Podle ukrajinských médií se pochodu zúčastnily tisíce lidí. „Počet je těžké odhadnout. Byly to ale tisíce… Byli tam zástupci strany Svoboda, Pravý sektor, Národní korpus, zejména nacionalistické strany,“ popsala pochod ukrajinská televize TSN. „Byl to působivý pohled. Několik tisíc hořících pochodní ve večerních ulicích Kyjeva. Byl to krásný pohled,“ hlásil reportér stanice. Účastníci akce se podle něj nechovali agresivně a svěřovali se, že jsou pyšní na to, že je média označují za „banderovce“.

Ukrajinský parlament uznal v roce 2015 jejich činnost za boj za nezávislost Ukrajiny. Jistě to oceni také náš šéf diplomacie. Vlastní pochod k uctění Bandery uspořádali také příslušníci paramilitární nacionalistické organizace Národní družiny, kteří pochodovali již ve dne a bez pochodní. Kdo z nás by kdy tušil, že stejná slova hrůzy uslyšíme v současnosti na Ukrajině, odkud už proto uprchlo na milion rusky mluvících občanů a stovky byly zabity…?

V Porošenkově bankrotující Ukrajině se zase dějí věci i na očích ministra Petříčka. Největší zhůvěřilostí je uznáni jako bojovníků za svobodu i těch, kteří v letech 1944 až 1956 bojovali proti sovětské armádě, včetně nacionalistů, kteří spolupracovali s nacisty na holocaustu.  Status válečného veterána s příslušnými výhodami tak bude zřejmě nyní náležet i tzv. banderovcům, jak jsou označováni členové Organizace ukrajinských nacionalistů (OUN) a jejího vojenského křídla Ukrajinské povstalecké armády (UPA) spojených s velitelem Stepanem Banderou. A ejhle; Petříček by chtěl o tomto zákonu mluvit s ukrajinskými politiky. Co jim asi tento prozápadní chameleon řekne...?

Banderovci v plné síle: https://www.youtube.com/watch?v=CSfqpbpfLDw

Schyluje se k dalšímu kontroverznímu kroku – ukrajinští poslanci totiž vyzvali Porošenka, aby Banderovi vrátil titul Hrdina Ukrajiny. Ten mu jako první už v roce 2010 udělil prezident Viktor Juščenko, přičemž jeho nástupce Viktor Janukovyč tento krok zrušil. Petříčkův kolega ministr zahraničí Pavlo Klimkin právě loni v říjnu navrhl, aby na Ukrajině vznikl Pantheon hrdinů, kde by byl uložen popel významných osobností pohřbených v cizině včetně Bandery. Jistě se mu byl poklonit i český mudrlant Petříček...

Ukrajinský Ústav paměti národa zahájil již v roce 2017 informační kampaň o činnosti Ukrajinské povstalecké armády (UPA, v RF zakázaná). Bylo to oznámeno na tiskové konferenci hlavy ústavu Vladimíra Vjatroviče. „Letos začínáme elektronickou kampaň s názvem „UPA: odpověď nepokořenému národu“, řekl Vjatrovič a dodal, že informační kampaň byla zahájena od 8. února.

Úkolem kampaně v první fázi bude šíření informací o boji povstalců s nacistickými okupanty. Ve druhé polovině roku 2017 bude kampaň věnována antikomunistické frontě v boji UPA v kontextu boje národů pobaltských států a východní Evropy proti komunistickému totalitnímu režimu…“ Přitom to byly právě OUN - UPA, které jsou odpovědné především za „volyňský masakr“.

Takto  jsou označovány masové vraždy především příslušníků polské menšiny spáchané od února 1943 do února 1944 ukrajinskými nacionalisty na hitlerovským Německem okupovaném území předválečného Polska. Tato oblast je nyní součástí Ukrajiny. Odhaduje se, že o život tehdy přišlo až 100 tisíc Poláků. Terčem této v podstatě snahy o etnickou čistku Volyně se stali i příslušníci jiných národů, včetně tam žijících Čechů…

V dubnu 2015 navíc ukrajinský parlament schválil zákon, který udělil Banderovi a ostatním členům Organizace ukrajinských nacionalistů (OUN), a Ukrajinské povstalecké armády (UPA) status bojovníků za svobodu Ukrajiny. Ukrajinský prezident Petro Porošenko označil bojovníky UPA za „příklad hrdinství a vlastenectví na Ukrajině.“ Aby toho děsu nebylo málo, v červenci 2016 byla Moskevská třída v Kyjevě přejmenována na Banderovu...

Přitom je to není tak dávno, kdy na barikádách kyjevského Majdanu plápolaly červeno-černé vlajky. Banderovci tvořili jednu ze stran opozice proti prezidentu Janukovyčovi a Západ je markýroval, že moc neví, co s tím a dělal jako vždy, že nic nevidí a neslyší. Holt, provozní slepota… Důvodem byla pověst strany Svoboda jako ultranacionalistického, antisemitského a extrémně pravicového uskupení, které přímo navazuje na tradice Ukrajinské povstalecké armády (UPA).

Jak jsem uvedl již v úvodu, již dne 22. ledna 2010 byl Bandera oceněn titulem Hrdina Ukrajiny za „obranu národní ideje a boj za nezávislý ukrajinský stát“. Ocenění předal ukrajinský prezident Viktor Juščenko rukou vnuka Stepana Bandery. Akci pořádala banderovská strana Svoboda a neonacisté Pravého sektoru. Průvod skončil na náměstí Majdan; vůdce Svobody Oleh Tjahnybok označil Moskvu za tradičního agresora. V tom si notují s ministrem Petříčkem...

Poslanec za stranu Svoboda Andrij Iljenko prohlašoval, že všichni bojovníci za svobodu Ukrajiny, zejména Stephan Bandera a Roman Šuchevyč, by měli být oficiálně uznání za národní hrdiny;  Šuchevyč byl spoluvelitelem praporu Nachtigal, který se ještě před příchodem Němců do Lvova v roce 1941 podílel na vyvraždění mj. asi 4,5 tisíce místních Židů…

Bandera je zodpovědný za etnické čistky na Volyni a východní Haliči; již před válkou nesl zodpovědnost za teroristické činy, mimo jiné v roce 1934 za vražedný atentát na ministra vnitra Polska Bronislawa Pierackého. Odsouzen byl k trestu mrti, ten mu byl zmírněn na doživotí, později byl propuštěn. Po válce žil Bandera pod jménem Stephen Popiel v Mnichově, kde byl také v říjnu 1959 zabit sovětským agentem.

Je jistě zajímavé, že neobdržel vstupní vízum do USA. Podle tehdejšího amerického velvyslance v Německu vzhledem k teroristické minulosti. Ukrajinský prezident Juščenko vyznamenal in memoriam některé členy Organizace ukrajinských nacionalistů včetně Stephana Bandery řádem Hrdinů Ukrajiny, i když tito jsou spojeni s masakry civilního obyvatelstva během 2. světové války. Vyvraždili na sto tisíc Poláků, včetně žen, dětí a nemluvňat…

Organizace ukrajinských nacionalistů (OUN) vznikla roku 1927 ve Vídni; měla jasný cíl – hájit zájmy všech Ukrajinců a vytvoření samostatné Ukrajiny pod ochranou nacistického Německa. Mezi nejvýznamnější nacistické teoretiky lze zařadit Rudolfa Junga – v roce 1919 autora názvu této ideologie a knihy Der Nationale Sozialismus, a Adolfa Hitlera. Během svého pobytu ve vězení roku 1924 napsal Hitler autobiografii Mein Kampf, ve které definoval některé klíčové vlastnosti nacistické ideologie…

Kyjevská zákoutí… Snímek Břetislav Olšer

Možná už někdo zapomněl, jak se vše vyvíjelo už od roku 1939, kdy si Zakarpatská Ukrajina “vzala” zpět západní část Polska. V té době docházelo zejména na území Polska a Sovětského svazu k teroristickým a záškodnickým akcím Organizace ukrajinských nacionalistů (OUN), mezi které patřily sabotáže, žhářství, přepady pošt a redakcí opozičních novin, vražedné útoky na státní představitele i umírněné členy z vlastního tábora.

Rozsáhlá instrukce vypracovaná v květnu 1941 „Boj a činnost ukrajinské OUN v období války” obsahovala speciální paragraf o „očistě území od nepřátelských elementů“ – hlavně Židů. Již na přelomu let 1942 – 1943 byly reorganizovány jednotky, které se přeměnily v Ukrajinskou povstaleckou armádu (UPA), resp. ve vojenskou a teroristickou organizaci.

V roce 1943 vyhlásili představitelé Organizace ukrajinských nacionalistů boj za osvobození Ukrajiny a 9. února téhož roku jednotky UPA zahájily etnické “čištění” Volyně (severo-západní Ukrajina) bestiálním vyvražděním Poláky obydlené obce Parosl. Pak následovaly další jednotlivé případy brutálního vybíjení obcí obydlených Poláky (Lipniky, Janova Dolina, Ugly, Konstantinovka, Osty, Uberez, Staryki atd.).

Operaci jednotky UPA zahájily 11 července 1943 (tzv. krvavá neděle) a trvala do 16 července 1943. Během operace bylo napadeno 530 polských vesnic, osad a statků a brutálně zavražděno kolem 17 000 polských civilistů. Žádná válka, nýbrž systematické vyvražďování ve jménu Boha bylo cílem; patologická posedlost krví neviňátek, jejich bolestí a utrpením…

V srpnu 1943 vyvražďovací akce UPA pokračovaly – napadeno bylo 85 dalších vesnic. Po krátkém období klidu v prosinci 1943 UPA zahájila další masakry trvající do první čtvrtiny roku 1944, kdy UPA využila období stahování se německých vojsk před útočící rudou armádou.

Na jaře 1944 UPA přesunula hlavní působiště do Východního Haliče a pokračovalo v krutém zabíjení civilistů. Celkový počet polských obětí, též žen, dětí a nemluvňat povražděných UPA během války se odhaduje na 100 tisíc. V letech 1943 – 1945 rozpoutaly jednotky UPA partyzánskou válku proti jednotkám Rudé armády.

Všichni bez rozdílu nosili čepice s odznakem UPA – „trojzubcem“… Je možné si představit, jak někdo rozřezává pilou tělo ženy, věší na stromy děti a přitom ještě může před smrtí znásilňovat nezletilé dívky? Je možné hovořit o těchto vrazích jako o lidských bytostech, nebo jde jen o patologických psychopatech…?

Dokumentarista Jiří Doleček popsal ve své knize „Popraviště aneb Zpověď volyňského Čecha“ všechny zmíněné hrůzy a zdokumentoval to, co prožili v letech 1940-1945 jeho příbuzní…

Viz. následující video: http://www.teplickykuryr.cz/news.php?extend.5425.2

Inu, uvědomuje si český ministr zahraničí Petříček, do jaké země to zavítal a komu se tím též klaní; nelidské brutalitě Banderovců, jejichž následovnice - nacionalistická strana Svoboda, je v současné koaliční vládě Ukrajiny... Za tou děsivou skutečností je vrah a vojenský Hrdina Ukrajiny Stepan Bandera...

PS: Ústavní činitelé začali ve středu 30.ledna 2019 na Pražském hradě koordinovat českou zahraniční politiku. Překvapivě ale nejprve bez účasti ministra zahraničí Tomáše Petříčka (ČSSD), ten dorazil až o hodinu později. „Je to novinka. Dosud se to nestalo,” okomentoval změnu mluvčí Ministerstva zahraničí Michal Bucháček. Schůzky se zúčastnil prezident Miloš Zeman, předseda Senátu Jaroslav Kubera (ODS), šéf Sněmovny Radek Vondráček a premiér Andrej Babiš (oba ANO). Až o hodinu později je doplnil ministr vnitra a předseda sociální demokracie Jan Hamáček, ministr obrany Lubomír Metnar (za ANO) a již zmíněný ministr zahraničních věcí Tomáš Petříček (ČSSD). Proč asi, že by kvůli Banderovců...?

Za co, soudruhu Petříčku: http://www.czechfreepress.cz/podoteky/za-koho-to-na-ukrajine-stve-petricek-proti-rusku.html

A ještě o problému polského filmu: http://www.rukojmi.cz/clanky/2707-promitani-polskeho-filmu-volyn-o-etnickych-cistkach-za-2-sv-valky-bylo-v-kyjeve-z-technickych-duvodu-odvolano-na-zaklade-nalehavemu-doporuceni-ukrajiny

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

31.01.2019 21:04

Co si voliči zvolili,to mají.Věděli dobře,že socani jsou šmejdi,kteří klidně zaprodají národ i stát.Přesto je volili.Podle výsledku jedině členové a jejich rodiny.Když chybí rozum,je veškeré snažení marné.Nakonec je jedno,kdo je u vesla.Vesluje jen pro sebe a ostatní ho nezajímá.Jen jednoho darebáka nahradí druhý.


 
Rudolf Kavan

Rudolf Kavan

31.01.2019 17:02

Ceska rusofobie je odporna, hnusna, zrudna.

"A když se Sovětský svaz hroutil koncem roku 1991, Dick (Cheney, neokon) chtěl vidět zničení nejen Sovětského svazu a Ruské říše, ale i samotného Ruska."
Robert Gates, byvaly minister obrany USA

To bylo prave ucelem Majdanu. Banderovci prohlasuji, ze Ukrajina je unitarni stat. Proc tedy chteji Krym s cizorodym prvkem?
"pokud by Krym zůstal jako součášt Ukrajiny, stal by se obrovskou vojenskou základnou NATO / USA."
Futurist Trendcast

Tazeni proti Rusku zacal Karel Marx uz v roce 1848.
http://www.keepandshare.com/doc9/view.php?id=20915&da=y
A Petricek v tom pokracuje, proti narodu bez nehoz by cesky narod vubec neexistoval! Lidi vzpamatujte se z toho omameni Ceskou Televizi!


 
Negramotný nebo arogantní?

Negramotný nebo arogantní?

Bývalý náčelník Generálního štábu Armády ČR a bývalý předseda vojenského výboru NATO generál Petr Pavel publikoval v Právu článek „Důrazná odpověď na agresi, spolupráce doma i ve světě“. Napsal tam doslova toto: „To, že byl útok na sklad ve Vrběticích proveden příslušníky speciální jednotky zpravodajské služby, je fakticky vojenské napadení. ..... to, co se stalo, by mělo sloužit jako vystřízlivění pro řadu našich politiků i občanů.“

Poslední domácí zprávy