• Úterý, 19. únor 2019
  • Svátek má Rukojmí Patrik

V Bruselu už totálně zešíleli…
Počet návštěv: 886

V Bruselu už totálně zešíleli…

Tomio  Okamura Článek od Tomio Okamura

V Bruselu odchod Velké Británie z Evropské unie psychicky nezvládají a chovají se jako šílenci. Od začátku vyjednávání házejí Britům klacky pod nohy, straší, vyhrožují, démonizují… EU v souvislosti s Brexitem opravdu odhaluje svoji pravou tvář. Naposledy to tento týden ukázal prezident Evropské rady Donald Tusk.

Ten se zamýšlel nad tím, jak asi vypadá místo v pekle vyhrazené pro zastánce brexitu, kteří nemají plán. Taková slova podle mého názoru opravdu hraničí se šílenstvím. Britové rozhodli o odchodu z EU v referendu a bruselské „elity“ by takové rozhodnutí měly respektovat.

Konkrétní plán Britů spočívá v tom, že chtějí být opět suverénním státem a nechtějí posílat peníze ostatním. Takový plán je přece pochopitelný a sám o sobě postačující, co říkáte? Hloupé řeči o pekle ničemu neprospějí a jen mezi oběma stranami vybudují ještě širší příkopy.

Tuskova slova mě však vlastně nepřekvapují. Tihle liberálové jsou všichni stejní. Jsou přesvědčeni, že vědí sami lépe, co je pro ostatní nejlepší. Bývalá americká ministryně zahraničí Madeleine Albrightová zase svého času tvrdila, že ženy, které nebudou volit Hillary Clintonovou, skončí v pekle.

Nepřeji nikomu nic zlého, ale aby se jednou Tusk a Albrightová nedivili!

Tomio Okamura
Tomio Okamura je český podnikatel a politik moravsko-japonsko-korejského původu. Od října 2013 je členem Poslanecké sněmovny za hnutí Svoboda a přímá demokracie do níž kandidoval v předčasných volbách v roce 2013. Zvolením mu zanikl mandát senátora, který vykonával jako nezávislý od října 2012 v obvodu Zlín.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

09.02.2019 20:53

EU je pouhá diktatura a naši politici,kteří nás přemlouvali ke vstupu,to dobře věděli už tenkrát.Jen potřebovali zástěrku pro svá rozhodnutí,když se zaklínali formulkou"je to nařízení Brusele",tedy EU.Občané na to skočili.


 
Před nedávnem řekla bývalá wimbledonská šampiónka Martina Navrátilová, tenistka českého původu, směrem k transgender sportovkyním: „Je to šílenství a je to podvádění”. S penisem nelze s ženami soutěžit, dodala...

Před nedávnem řekla bývalá wimbledonská šampiónka Martina Navrátilová, tenistka českého původu, směrem k transgender sportovkyním: „Je to šílenství a je to podvádění”. S penisem nelze s ženami soutěžit, dodala...

Už loni v prosinci bývalá světová tenisová jednička Martina Navrátilová na svém Twitteru kritizovala účast transgender žen na ženských turnajích. „Nemůžete jen sama sebe prohlásit za ženu a najednou soutěžit proti ženám. Musí existovat nějaké standardy, a to, že má někdo penis, ale soutěží se ženami, do nich rozhodně nezapadá,” napsala tenistka na sociální síti.

Prošli od Buzuluku doslova peklem; nálety nepřátelských letadel, explozemi bomb, dělostřeleckou palbou, mrazy i blátem zákopů; Ludvík Svoboda, Alexander Ber či Heliodor Píka, jež spolu vytvořili 1. Československý. armádní sbor v SSSR

Prošli od Buzuluku doslova peklem; nálety nepřátelských letadel, explozemi bomb, dělostřeleckou palbou, mrazy i blátem zákopů; Ludvík Svoboda, Alexander Beer či Heliodor Píka, jež spolu vytvořili 1. Československý. armádní sbor v SSSR

Bude to deset let od chvile, kdy se 24. února 2009 uskutečnil v Domě knihy Kanzelsberger v Praze na Můstku křest knihy „Deník z doby válečné“ Ludvíka Svobody. Rukopis k vydání připravila jeho dcera Zoe Klusáková-Svobodová. Jde o první úplné vydání válečných zápisků významného československého důstojníka z období červen 1939 až leden 1943.

Poslední domácí zprávy