• Pondělí, 20. květen 2019
  • Svátek má Rukojmí Zbyšek

Řeznice Albrightová? Jiří Drahoš zakročil. A jiný muž před ní dokonce klečel
Počet návštěv: 1291

Řeznice Albrightová? Jiří Drahoš zakročil. A jiný muž před ní dokonce klečel

-  Rukojmí.cz - Článek od - Rukojmí.cz -

Senátora Jiřího Drahoše velmi rozlítil výrok komunistického poslance Zdeňka Ondráčka. Rozhodl se tak zostra zareagovat na svém facebookovém profilu. A svá slova přidal i zástupce lobbistického spolku Jakub Janda.

„Přátelé, je mi smutno. Z toho, že tady společně s balkánskou řeznicí oslavujete 20. výročí vstupu do válečného agresivního paktu NATO. Připomínám, že jen o pár dní později váš humanitární bombardér Havel zatáhl náš národ do vojenské agrese proti slovanskému lidu Srbska. I na našich rukou je tak jejich krev,“ poznamenal Zdeněk Ondráček ve zjevné narážce na americkou exministryni zahraničí Madeleine Albrightovou.

„K absurdním a urážlivým výrokům soudruha Ondráčka mě napadá výrok, kterým TGM častoval komunisty za první republiky: škodit a překážet dovede i ten nejhloupější člověk!“ poznamenal k tomu Drahoš.

„Tohle je pro mě nejsilnější moment oslav 20 let od našeho vstupu do NATO. Bývalý ministr obrany a kancléř prezidenta Havla po ceremonii mimo kamery poklekává a děkuje Američance československého původu, která naší zemi zásadně pomohla do této nejmocnější vojenské aliance světa. Takovýhle lidé nás vedli,“ poznamenal ke snímku, jenž sdílel Jiří Šedivý, Jakub Janda. Na fotografii je Luboš Dobrovský s Madeleine Albrightovou.

Psali jsme:

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
petr táborský

petr táborský

15.03.2019 15:19

Pan Drahoš jaksi zapomněl,že jeho poznámka k výrokům ZO: "...škodit a překážet dovede i ten nejhloupější člověk",platí obecně.Tudíž se velmidobře hodí ,třeba na něho samého.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

14.03.2019 20:15

Drahoš se konečně odhalil,že je hlupák a chce jenom škodit.On nic jiného neumí!Jenom mne mrzí,že i tady se schovává za jakýsi výrok Masaryka,který nechal střílet do vlastních občanů.Zkrátka demokrat každým coulem,jak TGM,tak Drahoš.Vystudovat za komunistů mu nevadilo.


 
Maličký Kamínek

Maličký Kamínek

14.03.2019 19:39

Nějak nechápu výrok p. Drahoše...co je absurdního na výroku p. Ondráčka???? Jako.. že je to lež???? Nebo jakože nemáme na rukou krev lidí ze Srbska?... Ale máme.... bohužel...bohužel... je mi za to trapně, stydím se a omlouvám se lidem ze Srbska.


 
Terezín - místo, které se stalo největším koncentračním táborem na území českých zemí.  Za necelé čtyři roky jím prošlo více než 150 000 mužů, žen i dětí, z nich nepřežilo 2. sv. válku 118 tisíc...

Terezín - místo, které se stalo největším koncentračním táborem na území českých zemí. Za necelé čtyři roky jím prošlo více než 150 000 mužů, žen i dětí, z nich nepřežilo 2. sv. válku 118 tisíc...

Na Národním hřbitově v Terezíně na Litoměřicku se v neděli 19. května 2019 uskutečnila tradiční vzpomínka na oběti nacistické perzekuce. Tryzny u příležitosti 74. výročí konce 2. sv. války se každý rok účastní stovky lidí, kromě pamětníků událostí také politici i diplomaté. Vzpomínková akce organizovaná Památníkem Terezín se koná pravidelně třetí květnovou neděli.

 

#Jsme tu, abychom prosadili ten „žádoucí“ názor. Iniciativa s vazbami na Člověka v tísní likviduje diskuze

#Jsme tu, abychom prosadili ten „žádoucí“ názor. Iniciativa s vazbami na Člověka v tísní likviduje diskuze

S blížícími se eurovolbami sílí hlasy nejrůznějších politických neziskovek, iniciativ, politiků a umělců, kteří jsou žádoucně názorově ukotvení. Jedním takovým hlasem je iniciativa #jsmetu, která se v rámci skupiny na Facebooku svolá do diskuze pod vytipovaný článek, kde jsou dle jejich názoru nevhodné (nenávistné) příspěvky. Tam se angažují a navzájem si podpoří a „olajkují“ své příspěvky, čímž svým „žádoucím“ názorem vytlačí ostatní diskutující. Není asi překvapením, že srdnatě obhajují EU, migraci nebo neziskovky. A administrátoři skupiny mají vazby na politické neziskovky Člověka v tísni a Evropské hodnoty.

Poslední domácí zprávy