• Pondělí, 18. říjen 2021
  • Svátek má Rukojmí Lukáš

Správně se říká německá okupace, ne nacistická. Prvně to byli Němci, až pak nacisti
Počet návštěv: 1684

Správně se říká německá okupace, ne nacistická. Prvně to byli Němci, až pak nacisti

Tomio  Okamura Článek od Tomio Okamura

Nesmíme spoléhat jen na „spojence“! 14.3.1939 byla zahájena okupace českých zemí německou armádou. Šlo o národní tragédii, která znamenala skutečné ohrožení fyzické existence našeho národa.

V průběhu okupace byl přijat plán konečného řešení české otázky, který chystal naši fyzickou likvidaci a odstranění českého národa z prostoru Čech a Moravy.

Okupace byla logickým a nevyhnutelným důsledkem mnichovské zrady, kdy naši západní „spojenci“ věrolomně vydali střední a východní Evropu Hitlerovi. Poučení z této tragédie je zřejmé. Musíme důsledně chránit naši suverenitu, nespoléhat na „spojence“ a nenechat jiné rozhodovat o našem osudu.

Tomio Okamura
Tomio Okamura je český podnikatel a politik moravsko-japonsko-korejského původu. Od října 2013 je členem Poslanecké sněmovny za hnutí Svoboda a přímá demokracie do níž kandidoval v předčasných volbách v roce 2013. Zvolením mu zanikl mandát senátora, který vykonával jako nezávislý od října 2012 v obvodu Zlín.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

16.03.2019 20:36

Po 80ti letech jsou skopčáci nejdůležitějším obchodním partnerem,protože to tak zařídili po převratu noví páni.O co měl Němec zájem,to mu za hubičku prodali a ti s výjimkou Autoškoda MB všechno vydrancovali,výrobu přenesli do SRN a obsadili naše trhy.Nejlepší vztahy s nimi má zřejmě pan Matějka,který si s historií moc netyká,ale za to je stejně servilní,jako politici.Kdo jednou zradil,zradí i podruhé.Němec zůstane Němcem,na to nic nezmění ani pan Matějka.Mimochode,v roce 1995 při potulkách Mnichovem potkal několik Němců,kteří veřejně hajlovali a vůbec nikdo se o to nezajímal.Pod povrchem jsou stejní,jako dřív!Jen to někdo nechce vidět.


 
Čeněk Urbanec

Čeněk Urbanec

16.03.2019 13:08

Hm...pane Matějko, předpokládám, že jste ten ideový pasus "...nejdůležitější obchodní partner, nejoblíbenější zaměstnavatel..." myslel jako protiváhu k hnusnému: "Celosvětový obchodní partner, český zaměstnavatel a vztahy se všemi sousedy jsou skvělé..." 80 roků, a je tu zpět Rys-Rozsévač...


 
Ladislav Matějka

Ladislav Matějka

16.03.2019 02:37

..a 80 let poté jsou Němci naši nejdůležitější obchodní partneři, patří k nejoblíbenějším zaměstnavatelům v ČR a vztahy s Německem jsou na tom nejlépe v historii. A to všechno díky lidem, kteří nezůstali mentálně v minulosti a nevyčítají Němcům, kteří v době války ještě ani nebyli na světě, minulost Německa..


 
Stát jako hračka

Stát jako hračka

Parlamentní volby jsou za námi. Byly referendem o postavení Andreje Babiše. Hnutí ANO sice zvítězilo se 72 mandáty, ale je to nevýhra: nemají šanci postavit vládu s důvěrou Sněmovny. Vítězí slepenec pěti nesourodých stran, jejichž předáci se v povolebním opojení radují jako děti, jež dostaly novou hračku: těší se, že  si se státem pěkně pohrají. A opájejíce se vítězoslávou, dávají najevo, že jen na nich záleží, zda se vítěznému ANO dostane důstojného zastoupení ve vedení Sněmovny. Tradiční slušnost v zacházení vítězů s opozicí není zaručena.

         P.C.Roberts: Amerika je kráčejícím mrtvým mužem

P.C.Roberts: Amerika je kráčejícím mrtvým mužem

Bude Amerika existovat za dalších 10 či 20 let? Pravděpodobně nikoliv.

Pochopil jsem, že je s Amerikou konec, když blahosklonní a lhostejní hlupáci umožnili korupčnickému establishmentu ukrást prezidentské volby a za prvního muže pro agendu establishmentu nastolili nulu.

Poslední domácí zprávy