• Úterý, 25. červen 2019
  • Svátek má Rukojmí Ivan

Vedoucí představitelé EU nemají děti, proto je nezajímá budoucnost EU
Počet návštěv: 644

Vedoucí představitelé EU nemají děti, proto je nezajímá budoucnost EU

-  Rukojmí.cz - Článek od - Rukojmí.cz -

Podíváme-li se na rodinnou situaci představitelů vedení EU, tak si všimněte, že většina z nich nemá děti. Takže egoistům bez potomků nezáleží na tom, co se stane s Evropou.

To vysvětluje, proč dělají vše, co je v jejich silách, aby zničili Evropu a proměnili ji v diktaturu, píše von Freeman na blogu Schall und Rauch.

Ti, kdo mají děti, mají odpovědnost a chtějí pro své děti lepší budoucnost. Rodiče obětují nejméně 20 let svého života naplněného láskou, péčí a spokojeností a investovali spoustu práce, času a peněz do blahobytu, růstu a vzdělávání svých dětí.

Rodiče samozřejmě chtějí, aby jejich děti byly lepší a chtějí jim připravit dobrou budoucnost.

Kdokoli, kdo nemá děti,  je jen egoista, který je zaneprázdněn sám sebou, chce si vychutnat tuto krátkou existenci na Zemi co nejlépe.

Bez dětí nemáte žádnou budoucnost a vaše vlastní existence je zbytečná. Na co se můžete podívat? Na spoustu věcí, které jste spotřebovali? Na odpadky, které zanecháte?

Je to jeden z hlavních úkolů ve smyslu života, zajistit přežití lidstva a udělat dobro.

Co zajímá politika bez dětí, co přináší pro budoucnost? Zajímají se jen o svou kariéru, o moc, o naplnění svého ega. Jdou přes mrtvoly.

To vysvětluje, proč Merkelová, Macron, Mayová a mnoho dalších dělají, to co dělají, ničí Evropu !

Můžeme vidět Macrona jak tráví dovolenou na lyžích, zatímco Francie je v chaosu.

Stovky tisíc francouzských lidí se vydávají do ulic a demonstrují, protože nevidí budoucnost pro sebe a své děti, zatímco Rothschildova „panenka“ Macron  je na sjezdovkách, odpočívá v luxusní chatě a popíjí šampaňské.

Jediná dobrá věc je jejich bezdětnost, geny těchto zločinců nejsou předávány další generaci a umírají.
 
zdroj: prvnizpravy.cz

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

25.03.2019 20:06

Že eurohujeři ze západní Evropy nemají děti je známo už mnoho let.Přesto si tyto egoisty volí stále znova a znova.Tito politici mají svou budoucnost už za sebou a sami nevidí důvod,proč by to mělo být jinak.Rozpusťte EU a může se začít znovu na bázi ekonomické spolupráce.V žádném případě ne na politickém základě.To nikam nevede.Politika je to nejhorší svinstvo,které lidstvo zařadilo do svého genomu.


 
V pravěké politické minulosti zakladatel TOP 09 Karel Schwarzenberg dnes chce, aby stranu opět vedl aristokrat; jen se neví, jestli to nebude další „šlofíkový“ šlechtic Tomáš Spáč II.

V pravěké politické minulosti zakladatel TOP 09 Karel Schwarzenberg dnes chce, aby stranu opět vedl aristokrat; jen se neví, jestli to nebude další „šlofíkový“ šlechtic Tomáš Spáč II.

Táhne mu na 82 let, v uplynulých měsících prodělal zápal plic, pak byl v nemocnici kvůli problémům se srdcem. A zrovna teď si Karel Schwarzenberg připomíná deset let od doby, kdy s Miroslavem Kalouskem založil TOP 09. Ve Výzvě Seznamu mluví o demonstracích, kondici TOP 09 i svém zdravotním stavu.

Jsem unavený z Milionů šašků, nechtěl jsem už ani psát o Andhropoidu; synonymu umučených  obyvatel Lidic a Ležáků: Nejstarší oběti z Lidic bylo 84, nejmladšímu 14 let, resp. Ležáky a zastřelení všech 33 lidí starších 15 let

Jsem unavený z Milionů šašků, nechtěl jsem už ani psát o Andhropoidu; synonymu umučených obyvatel Lidic a Ležáků: Nejstarší oběti z Lidic bylo 84, nejmladšímu 14 let, resp. Ležáky a zastřelení všech 33 lidí starších 15 let

To, že jsem zase prožíval ty zbytečné a nelidské masakry vlastně způsobila Mgr. Martina Lehmannová, co je od 1. dubna 2017 je ředitelkou Památníku Lidice a předsedkyně Českého výboru Mezinárodní rady muzeí ICOM. Byla též u toho, když 24. června 2019 uplynulo 77 let od vypálení a vyhlazení osady Ležáky.

Géniové mezinárodní investigativní skupiny Bellingcat mají definitivně jasno: za katastrofu malajsijského letounu na lince MH17, při níž v roce 2014 zahynulo na východě Ukrajiny 298 lidí, může opět a jen Rusko

Géniové mezinárodní investigativní skupiny Bellingcat mají definitivně jasno: za katastrofu malajsijského letounu na lince MH17, při níž v roce 2014 zahynulo na východě Ukrajiny 298 lidí, může opět a jen Rusko

Mezinárodní tým vyšetřovatelských šašků složený z nizozemských, belgických, australských a ukrajinských údajných expertů už 24. května 2018 v nizozemském městě Bunnik znovu po čtyřech letech prezentoval jen předběžné výsledky vyšetřování tragického pádu malajsijského letadla Boeing 777, v jehož troskách zahynulo 298 lidí. Důkazy žádné, nicméně Rusko je viníkem

Je Británie výkladní skříní demokracie, či jen chaosem populismu?  Proč? Jelikož místo premiérky Mayové, co hlasovala proti brexitu, nastoupí do čela vlády asi šašek Boris Johnson, co veřejně lhal

Je Británie výkladní skříní demokracie, či jen chaosem populismu? Proč? Jelikož místo premiérky Mayové, co hlasovala proti brexitu, nastoupí do čela vlády asi šašek Boris Johnson, co veřejně lhal

Kdepak asi skončí Velká Británie, dnes varovný příklad světové demokracie? Podle ankety z 12. června 2019 by konzervativci s ohledem na jednokolový volební systém, ve kterém vítěz „bere vše“, obsadili v parlamentu 395 mandátů. Labouristé by byli druzí se 151 poslanci. Liberálové by skončili až čtvrtí s 26 křesly a Faragova strana by jako v minulosti „ostrouhala“. Třetí by byla Skotská národní strana s 59 zástupci v dolní komoře britského parlamentu.

Poslední domácí zprávy