• Sobota, 20. duben 2019
  • Svátek má Rukojmí Marcela

Vedoucí představitelé EU nemají děti, proto je nezajímá budoucnost EU
Počet návštěv: 556

Vedoucí představitelé EU nemají děti, proto je nezajímá budoucnost EU

-  Rukojmí.cz - Článek od - Rukojmí.cz -

Podíváme-li se na rodinnou situaci představitelů vedení EU, tak si všimněte, že většina z nich nemá děti. Takže egoistům bez potomků nezáleží na tom, co se stane s Evropou.

To vysvětluje, proč dělají vše, co je v jejich silách, aby zničili Evropu a proměnili ji v diktaturu, píše von Freeman na blogu Schall und Rauch.

Ti, kdo mají děti, mají odpovědnost a chtějí pro své děti lepší budoucnost. Rodiče obětují nejméně 20 let svého života naplněného láskou, péčí a spokojeností a investovali spoustu práce, času a peněz do blahobytu, růstu a vzdělávání svých dětí.

Rodiče samozřejmě chtějí, aby jejich děti byly lepší a chtějí jim připravit dobrou budoucnost.

Kdokoli, kdo nemá děti,  je jen egoista, který je zaneprázdněn sám sebou, chce si vychutnat tuto krátkou existenci na Zemi co nejlépe.

Bez dětí nemáte žádnou budoucnost a vaše vlastní existence je zbytečná. Na co se můžete podívat? Na spoustu věcí, které jste spotřebovali? Na odpadky, které zanecháte?

Je to jeden z hlavních úkolů ve smyslu života, zajistit přežití lidstva a udělat dobro.

Co zajímá politika bez dětí, co přináší pro budoucnost? Zajímají se jen o svou kariéru, o moc, o naplnění svého ega. Jdou přes mrtvoly.

To vysvětluje, proč Merkelová, Macron, Mayová a mnoho dalších dělají, to co dělají, ničí Evropu !

Můžeme vidět Macrona jak tráví dovolenou na lyžích, zatímco Francie je v chaosu.

Stovky tisíc francouzských lidí se vydávají do ulic a demonstrují, protože nevidí budoucnost pro sebe a své děti, zatímco Rothschildova „panenka“ Macron  je na sjezdovkách, odpočívá v luxusní chatě a popíjí šampaňské.

Jediná dobrá věc je jejich bezdětnost, geny těchto zločinců nejsou předávány další generaci a umírají.
 
zdroj: prvnizpravy.cz

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

25.03.2019 20:06

Že eurohujeři ze západní Evropy nemají děti je známo už mnoho let.Přesto si tyto egoisty volí stále znova a znova.Tito politici mají svou budoucnost už za sebou a sami nevidí důvod,proč by to mělo být jinak.Rozpusťte EU a může se začít znovu na bázi ekonomické spolupráce.V žádném případě ne na politickém základě.To nikam nevede.Politika je to nejhorší svinstvo,které lidstvo zařadilo do svého genomu.


 
Babiš má šanci pomoci Vietnamu; exmajitel Agrofertu, resp. i Spolany Neratovice, vyrábějící dioxin, zneužitý USA ve formě Agent Orange, který během 10leté války svými 75 miliony litrů otrávil miliony Vietnamců

Babiš má šanci pomoci Vietnamu; exmajitel Agrofertu, resp. i Spolany Neratovice, vyrábějící dioxin, zneužitý USA ve formě Agent Orange, který během 10leté války svými 75 miliony litrů otrávil bezpočet Vietnamců

Gesto dobré vůle a zdravotní pomoci by se hodilo, když se premiér Andrej Babiš se ve středu 17. dubna 2019 setkal s předsedou vlády Vietnamské socialistické republiky Nguyenem Xuanem Phucem. Hovořili o vzájemných bilaterálních vztazích, ekonomické spolupráci zemí či možnosti spolupráce rovněž v oblasti obranného průmyslu…

Ministerstvo financí Řecka už v roce 2015 odhadlo škody způsobené nacisty na částku 278,7 miliard eur; spolu s úrokem to dnes bude násobně víc. Co na to NATO a SRN...?

Ministerstvo financí Řecka už v roce 2015 odhadlo škody způsobené nacisty na částku 278,7 miliard eur; spolu s úrokem to dnes bude násobně víc. Co na to NATO a SRN...?

Řecký parlament v polovině dubna 2019 schválil návrh, který se týká předložení požadavků vůči Německu, aby zaplatilo náhrady škod způsobených během druhé světové války.  Odpovídající výzva bude zaslána vládě, aby orgány země podnikly nezbytné diplomatické a právní kroky.

Kandidát za ANO naministra dopravy Kremlík se má vrátit na ministerstvo, kde kdysi podepsal pro stát nevýhodnou smlouvu za půl miliardy korun za právní služby, kterou tehdejší ministr dopravy za ODS Aleš Řebíček dlouho tajil

Kandidát za ANO na ministra dopravy Kremlík se má vrátit na ministerstvo, kde kdysi podepsal pro stát nevýhodnou smlouvu za půl miliardy korun za právní služby, kterou tehdejší ministr dopravy za ODS Aleš Řebíček dlouho tajil

Nynější kandidát za ANO na pozici ministra dopravy Vladimír Kremlík, který mám být jmenován na tento post 30. dubna 2019, má prý škraloup; jakmile totiž přišel v roce 2007 na ministerstvo dopravy pod vedením Řebíčka, byl ihned jmenován ředitelem nově vytvořeného právního a IT úseku. Právě díky tomu smlouvu podepisoval on sám.

Že za válku v Libyi v roce 2019 může armáda maršála Chalífa Haftara? Omyl; zodpovědnost mají USA, resp. NATO a miliony běženců přes Libyi do Evropy, resp. tzv. bezletová zóna z roku 2011, kdy byl slavnostně otevřen libyjský veletrh zbraní páté generace

Že za válku v Libyi v roce 2019 může armáda maršála Chalífa Haftara? Omyl; zodpovědnost mají USA, resp. NATO a miliony běženců přes Libyi do Evropy, resp. tzv. bezletová zóna z roku 2011, kdy byl slavnostně otevřen libyjský veletrh zbraní páté generace

Uběhlo již osm tragických let a přibyly desítky mrtvých, které si v dubnu 2019 už vyžádaly boje o libyjské hlavní město Tripolis. Jednotky maršála Chalífy Haftara se snaží město, kde sídlí mezinárodně uznávaná vláda, už týden dobýt. Rezoluci Rady bezpečnosti OSN vyzývající Haftara k ukončení ofenzivy zablokovalo Rusko.

Poslední domácí zprávy

SVĚDEK Z PODSVĚTÍ

SVĚDEK Z PODSVĚTÍ

Dne 15. dubna 2019 pokračovalo v soudní síni Krajského soudu v Brně u senátu Aleše Novotného hlavní líčení ve  „velké daňové kauze“...