• Neděle, 31. květen 2020
  • Svátek má Rukojmí Kamila

Vedoucí představitelé EU nemají děti, proto je nezajímá budoucnost EU
Počet návštěv: 1092

Vedoucí představitelé EU nemají děti, proto je nezajímá budoucnost EU

-  Rukojmí.cz - Článek od - Rukojmí.cz -

Podíváme-li se na rodinnou situaci představitelů vedení EU, tak si všimněte, že většina z nich nemá děti. Takže egoistům bez potomků nezáleží na tom, co se stane s Evropou.

To vysvětluje, proč dělají vše, co je v jejich silách, aby zničili Evropu a proměnili ji v diktaturu, píše von Freeman na blogu Schall und Rauch.

Ti, kdo mají děti, mají odpovědnost a chtějí pro své děti lepší budoucnost. Rodiče obětují nejméně 20 let svého života naplněného láskou, péčí a spokojeností a investovali spoustu práce, času a peněz do blahobytu, růstu a vzdělávání svých dětí.

Rodiče samozřejmě chtějí, aby jejich děti byly lepší a chtějí jim připravit dobrou budoucnost.

Kdokoli, kdo nemá děti,  je jen egoista, který je zaneprázdněn sám sebou, chce si vychutnat tuto krátkou existenci na Zemi co nejlépe.

Bez dětí nemáte žádnou budoucnost a vaše vlastní existence je zbytečná. Na co se můžete podívat? Na spoustu věcí, které jste spotřebovali? Na odpadky, které zanecháte?

Je to jeden z hlavních úkolů ve smyslu života, zajistit přežití lidstva a udělat dobro.

Co zajímá politika bez dětí, co přináší pro budoucnost? Zajímají se jen o svou kariéru, o moc, o naplnění svého ega. Jdou přes mrtvoly.

To vysvětluje, proč Merkelová, Macron, Mayová a mnoho dalších dělají, to co dělají, ničí Evropu !

Můžeme vidět Macrona jak tráví dovolenou na lyžích, zatímco Francie je v chaosu.

Stovky tisíc francouzských lidí se vydávají do ulic a demonstrují, protože nevidí budoucnost pro sebe a své děti, zatímco Rothschildova „panenka“ Macron  je na sjezdovkách, odpočívá v luxusní chatě a popíjí šampaňské.

Jediná dobrá věc je jejich bezdětnost, geny těchto zločinců nejsou předávány další generaci a umírají.
 
zdroj: prvnizpravy.cz

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

25.03.2019 20:06

Že eurohujeři ze západní Evropy nemají děti je známo už mnoho let.Přesto si tyto egoisty volí stále znova a znova.Tito politici mají svou budoucnost už za sebou a sami nevidí důvod,proč by to mělo být jinak.Rozpusťte EU a může se začít znovu na bázi ekonomické spolupráce.V žádném případě ne na politickém základě.To nikam nevede.Politika je to nejhorší svinstvo,které lidstvo zařadilo do svého genomu.


 
Copak se ti stalo Mirku Kalousku, že zvažuješ své vystoupení z církve??? To už není jako střídat politické strany!!!

Copak se ti stalo Mirku Kalousku, že zvažuješ své vystoupení z církve??? To už není jako střídat politické strany!!!

Mě nemilý Mirku
         Za ta léta, co tě znám, tak nepřestáváš překvapovat. Vím o tobě, že jsi velmi schopný a inteligentní člověk a říkám to zde, na tomto místě, i když jsem si vědom toho, že mi možná někteří lidé budou nadávat. Ty nejsi ve své podstatě zlý člověk, ale tvá ješitnost a oportunismus tě ničí. Ty jsi zneužil své znalosti a um proti vlastním lidem po kterých každé čtyři roky chceš aby tě volili. Ty nemáš páteř a plazíš se politikou jako slizký had u kterého nikdo není schopen předvídat, kdy uštkne. Jsi katolík a to ti také moc dobré renomé nedělá, protože tvé politické postupy jsou v přímém rozporu s textem písma a katolíci jsou z hlediska víry plémě nečisté. Divíš se tedy, že tě lidé nemají rádi??? Já se tedy nedivím.

Poslední domácí zprávy

Zažít znovu?

Zažít znovu?

Když jsem tento týden přemýšlel o nedělním komentáři, vzpomněl jsem si na dva známé citáty George Santayany: Ti, kdo si nepamatují minulost,...