Lidi dokážou psát veliký svinstva, takže tady tohle jde mimo mě. Od tý doby, co jsou pod články komentáře, jsem zjistil, že je to největší zlo, co dokážou lidi udělat.

Ty špatné komentáře jsou k tomu, že jsem jel do Číny, nebo jen kvůli tomu, že jsem jel s prezidentem Zemanem? Některé komentáře mě hrozně překvapují, protože já si nemyslím, že jsem udělal něco špatného. Já tam jel jako sportovec.

Já to nečtu a nereaguji na to. Já se fotím se všemi lidmi, protože jednou jsem byl odmítnutý od někoho, koho jsem ohromně respektoval. Od té doby jsem si řekl, že se s každým budu rád fotit.

Na světě je hrozně moc zla a začínám to zjišťovat. Když jsem byl v Americe, tak jsem byl zaslepený a teď jsem se vrátil a musím říct, že je to jedna z věcí, která mě nemile překvapila, kolik je tady zla, žárlivosti, závisti a kolik lidí si dělá mezi sebou zle.

Já to nesnáším, snažím se tomu vyvarovat a nikoho nesoudím. Když člověk někoho soudí, tak pak bude daleko větší mírou souzený. Lidi si dělají domněnky, aniž by měli nějaké relevantní informace.

Ty komentáře vznikají z nějakého názoru nějakého novináře, který něco napíše. Z mého pohledu to bylo podané špatně. Já prostě jel do Číny propagovat popularitu hokeje, protože si myslím, že si to zaslouží. Byl tam několikrát Gretzky, což je nejlepší hokejista všech dob. Jezdí tam hrát týmy NHL. To samé dělají další sporty. Dělá to fotbal, dělá to basketbal. Tam je ohromný potenciál. Protože ta země má přes miliardu lidí.

Stejně jako když naši trenéři jezdili učit Němce a Švýcary hrát hokej, aby udělali dobré jméno našemu hokeji. To samé si myslím, že se bude dít teď v Číně. A dělají to všichni. Jediný strategický plán NHL je, aby hráči jeli na olympiádu. Musíme zpopularizovat hokej v Číně. Je zajímavé, že když tam byl Gretzky, tak je to všechno pozitivní a skvělé, že tam jel.

A u nás je to naopak. I za tou špatnou náladou máte prsty vy, novináři. Vy dokážete změnit náladu v téhle zemi. Ti lidi za vámi jdou a čtou to. Záleží opravdu na vás a hodně na vás. Vezměte zodpovědnost do svých rukou a udělejte tenhle svět lepší.

PŘEČTĚTE SI TAKÉ:

Herec Štáfek se obul do Jaromíra Jágra! Neuvěříte, co o něm řekl

https://www.zastavmezlodeje.com/clanek/jagr-sundal-rukavice-a-kritikum-vzkazal-tato-slova?fbclid=IwAR1veqUCz2Xe_Il2oOLoFE-qmn3vgkJDCig5aAy77lf-Vo6ydfgdth7qXl0