• Středa, 21. říjen 2020
  • Svátek má Rukojmí Brigita

Zrůdné stvoření
Počet návštěv: 1016

Zrůdné stvoření

- Yekta Uzunoglu - Článek od - Yekta Uzunoglu -

Defne Bayrak (Poklad Prapor) jednoho z nejnebezpečnějších "mozků" ISIS teroristů už zatkli Kurdské ozbrojené jednotky! Pocházela z bohaté rodiny, studovala žurnalistiku na jedné elitní istanbulské univerzitě  a následně pracovala v prominentních provládních novinách, jako jsou Hürriyet, Vakit, Timeturk a Risale Haber.

Nějak se seznámila opět na elitni istanbulské universitě s promovaným jordánským lékařem, za kterého se hned vdala. Prima pár, oba pocházejí z bohatých rodin, ona hned po promoci nastupuje, jakoby byla zázračnou novinářkou, u největšího tureckého deníku Hürriyet a následně u dalších provládních novin. On nastoupí v renomované nemocnici v Jordánsku, kam odchází se svou "ženou", která píše pro své deníky z Jordánska, je to ideální "moderní" dobře vzdělaný pár?!

Dnes už ale konečně víme, že i její sňatek s člověkem, který chtěl pracovat jako lékař, a proto také studoval, aby pomáhal trpícím lidem, byl její kalkul. To byla ona, kdo s ním manipuloval a vedla ho k islamistickým teroristům a ten člověk se nejmenoval nijak jinak, než El Belavi-  ano, jméno, které se dostalo jednu dobu do povědomí stovek milionů lidí na naší planetě! To, jak získal důvěru CIA a jordánské tajné služby tím, že v jejich zastoupení pronikl i v Afganistanu do struktur teroristické Al-Káidy, kde se dostal až k pravé ruce Usámy bin Ládina k Ayman al-Zawahiri.

A pak? Pak CIA mu tak moc věřila, že svolala v Afganistanu schůzku všech svých odborníku na teroristickou Al-Káidu, kam přišel jako jejich důvěrník a specialista El Belavi, aby zorganizovali napadení – zabití al-Zawahiriho! A pak? Na schůzce El Belavi spáchal sebevraždu s výbušninou, kterou nosil na sobě a jako důvěrník CIA prošel všechna kontrolní místa bez kontroly a 7 specialistů na terorismus CIA bylo na místě mrtvých a kolik zraněných následně podlehlo zraněním, to nevíme...

ALE před tímto aktem, o kterém jeho manželka musela vědět, chtěla, aby ji a dvě společné děti nejdřív odvezl do Istanbulu, což učinil za souhlasu CIA, což byla fatální chyba... Ona, než ho poslala na smrt a na smrt poslala další lidi, chtěla, aby byla se svými dětmi v bezpečí a kde jine by mohla byt v bezpečí, než dnešním Turecku?

Do dnešního dne ji mám před očima, jak když ji po tomto zrůdném atentátu našli novináři a ptali se jí na jejího manžela, chladnokrevné pred kamerami odpověděla, že její manžel žádným teroristou není!

Jak se zdá, když někdo pracuje pro jakoukoliv tajnou službou podporující terorismus, je to úkol na celý život.

Až tehdy americké deníky jako je The New York Times psaly o té ženě, která už po skončení studia napsala knihu: “Usáma bin Ládin: Che Guevara východu…”  a již tehdy americké velvyslanectví šifrovanou zprávou psanou americkým diplomatem v Turecku Douglasem Sillimanem, kterou poslal nejen na americké ministerstvo zahraničí, ale i na CIA a FBI, aby mimo jiné učinili vše, aby se tato žena nemohla pohybovat po světě!

Ale ona se pohybovala svobodně všude a to  i po sebevražedném atentátu otce svých dvou dětí, kterého poslala chladnokrevně na smrt a následně se sebrala a se dvěma dětmi chtěla se svým doprovodem přes Turecko - Syrské hranice dostat k ISIS! Byla zadržena nic netušícími řadovými policisty, ale pak na pokyn někoho byla propuštěna! Dle všeho jí byla navíc poskytnuta pomoc, aby se "živa a zdráva" dostala k hlavounům ISIS v Sýrii! Tady se hned provdala za jednoho z pohlavárů pocházejících z Egypta! Kam ho poslala, to nevíme, ale zatím víme, že se následně stačila provdat za dalšího pohlavárů ISIS pocházejícího pro změnu z Turecka, kterému porodila třetí dceru!

Přestože byla autorkou výše citované knihy, přestože psala v "prominentních" provládních novinách kde propagovala radikální islám, přestože už tehdy na ni americké velvyslanectví v Turecku upozornilo všechny odpovědné instituce své země, a přestože před atentátem v Afganistanu, kde zemřelo sedm vysoce specializovaných agentů CIA na terorismus, nikdy ji nikdo v Turecku nezadržel, nevyslýchal a neomezil její pohyb jak se, zda ba naopak...

Přednedávnem ji zadrželi konečně kurdské ozbrojené síly bojující proti ISIS v Sýrii, když se svým “mužem” a třemi dětmi a dalšími zrůdami z ISIS chtěli dostat k tureckým hranicím, tedy do Turecka a začala zpívat...

Její praví zaměstnavatelé by ji raději viděli mrtvou než ve výslechových místnostech Kurdů! Tady dochází k odhalením nejen toho atentátu v Afganistanu, kde zemřelo sedm odborníků CIA na boj terorismu, co řadu let zabraňovali smrti nevinných lidí v Evropě a v USA, a ti měli své skutečné rodiny a tím i děti...

Tato zrůdná bytost v ženské podobě je nyní v rukou Kurdů a zvrací své zrůdnosti...

- Yekta Uzunoglu -
MUDr. Yekta Uzunoglu (kurdským jménem Yekta Geylanî, narozen 10. května 1953 Silvan, Turecko) je kurdský lékař a podnikatel s arménskými kořeny (mezi jeho předky byli turečtí Arméni, oběti Arménské genocidy na konci první světové války). Mimo svých profesí se celoživotně angažuje jako kurdský aktivista (upozorňování na potlačování kurdské menšiny v Turecku, Íránu a Iráku), spisovatel a překladatel: Je například autorem překladů částí Bible a děl Karla Čapka do kurdštiny, a naopak kurdské poezie i prózy do češtiny a němčiny. Má trvalý pobyt v ČR a od roku 1996 německé občanství.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

18.05.2019 19:50

Každý se snaží dosáhnout svého cíle a mnozí se v tom případě neštítí ani vraždy.A tato baba k takovým patřila.Využila svého vlivu na slabocha,se kterým mohla orat i vláčet.A pak se ho elegantně zbavila.Z jejího pohledu dokonalý postup.


 
Jak Češi smýšlejí o

Jak Češi smýšlejí o "právním státě"?

Server Euractiv nám nedávno přinesl informaci o novém, celoevropském průzkumu, ve kterém Češi opět „propadli”. Vedení EU před časem pověřilo agenturu Kantar, aby prozkoumala míru souhlasu evropského občanstva s navázáním čerpání evropských fondů na dodržování principů právního státu. Tedy, stručně řečeno: „kdo nebude dodržovat, nic nedostane”.

Čína válí, Západ drhne…

Čína válí, Západ drhne…

Pandemie koronaviru se svými zdravotními, ekonomickými i politickými důsledky ukazuje sílu a schopnost politicko-ekonomického uspořádání geopolitických bloků i jednotlivých zemí.

Poslední domácí zprávy