• Pondělí, 16. září 2019
  • Svátek má Rukojmí Ludmila

CO SE V MAINSTREAMU NEDOČTEME: Tabule hanby revoluce 17. listopadu 1989 podle prezidenta Zemana. Kdo je agent Plavec a kdo člen KSČ, který dnes sytým hlasem brání svobodu médií?
Počet návštěv: 1446

CO SE V MAINSTREAMU NEDOČTEME: Tabule hanby revoluce 17. listopadu 1989 podle prezidenta Zemana. Kdo je agent Plavec a kdo člen KSČ, který dnes sytým hlasem brání svobodu médií?

-  Rukojmí.cz - Článek od - Rukojmí.cz -

Prezident Miloš Zeman přednesl v den zahájení výstavy Pád železné opony pozoruhodný projev, ve kterém uvedl čtyři případy odpudivého pokrytectví, které v souvislosti s revolucí 1989 (blíží se výročí 30 let) považuje za nejkřiklavější.

„Mějme hluboké pohrdání vůči lidem, kteří si přisvojují výsledky listopadové revoluce, i když ve své době dělali všechno, aby tato revoluce neuspěla“, řekl prezident Miloš Zeman při zahájení výstavy „1989: Pád železné opony“.

Prezident nikoho nejmenoval, pouze nabídl vodítka. Například: „Pilný antichartista z časopisu Reflex napíše článek, že naši voliči špatně volí, a odsoudí tím demokratické a svobodné volby“. Nebo: „Student, který v lednu 1989 na titulní stránce Rudého práva odsoudil Palachův týden, sytým hlasem ocení účast studentů v listopadové revoluci.“

Začali jsme pátrat koho tím prezident myslel, protože – jak Miloš Zeman také uvedl: „Právě tato skupina bude na třicáté výročí listopadové revoluce vystupovat, jako její největší obhájci“.

  • Karel Steigerwald („Pilný antichartista z časopisu Reflex napíše článek, že naši voliči špatně volí, a odsoudí tím demokratické a svobodné volby.“). Dodejme, že postava Karla Steigerwalda je obtížně uchopitelná, každopádně jeho podpis Anticharty (odsouzení Havla a spol.) je silná káva – vzhledem k jeho následné hysterii z opačné strany barikády.
  • Tomáš Zima („Student, který v lednu 1989 na titulní stránce Rudého práva odsoudil Palachův týden, sytým hlasem ocení účast studentů v listopadové revoluci.“). Nynější rektor Univerzity Karlovy, který v lednu 89 jako student odsoudil demonstrace na podporu Jana Palacha. O několik let později kladl věnečky a horlil na Palacha jako největšího hrdinu.
  • Petr Dvořák („Muž, který v září 1989 vstoupil do Komunistické strany Československa, neméně sytým hlasem bude hájit svobodu našich médií, jichž je čelným představitelem“). Ředitel České televize byl před listopadem 89 členem Komunistické strany Československa. Nyní horlí za svobodu médií. Česká televize bývá považována za nástroj propagandy.
  • Jaromír Štětina („No a zezadu to vše bude chránit, dříve z Bruselu, nyní naštěstí už jenom z Prahy, agent Plavec“). Potvrzený agent Státní bezpečnosti. Následně poslanec Evropského parlamentu (dnes bývalý) a nynější podporovatel ukrajinských neonacistů.

Celý projev prezidenta Miloše Zemana ze dne 29. 5. 2019 ZDE

„Au au au! Pomóc! Proč mě mlátíte!“ Unikátní zvukový záznam brutálního zásahu justiční stráže proti lékaři, který označil hlavního znalce v kauze Kramný za podvodníka

 

Šalamoun vs. MF Dnes: Soudní spor s pilířem Babišova mediálního impéria kvůli pomlouvačnému rozhovoru s tajemným mužem ze zákulisí kauzy Kramný míří k nečekanému rozuzlení

 

O čem se v mainstreamu nedočteme: Za Německo se dostal do Evropského parlamentu oplzlý porno-klaun. Jeho strana Die Partei má dvě křesla. Získala třikrát víc hlasů, než němečtí Piráti

 

https://www.hoppner.cz/co-se-v-mainstreamu-nedocteme-tabule-hanby-revoluce-17-listopadu-1989-podle-prezidenta-zemana-kdo-je-agent-plavec-a-kdo-clen-ksc-ktery-dnes-sytym-hlasem-brani-svobodu-medii/#.XPJu31JDudK

Názory autora nemusí být v souladu s názory internetových novin Rukojmi.cz

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
SMĚJÍCÍ SE BESTIE 2

SMĚJÍCÍ SE BESTIE 2

02.06.2019 12:54

Nejsmutnější na tom je, jsou vynášeni jako bezúhonní vyznavači té jediné (jejich ) pravdy a je jim tleskáno málem vestoje.


 

02.06.2019 08:24

Náhlá procitnutí a změna názoru v době dějinného zlomu charakterizují počínání zrádců. Jdou vždy s dobou. Co propagovali, náhle odmrští. Tím se vlastně přiznávají k tomu, že svou angažovanost jen předstírají, hrají. Z bývalých stranických kádrů hřímajících na schůzích a horujících pro "věčné časy s SSSR" se tak stanou ti, kteří náhle procitnou a začnou protlačovat zcela protichůdný názor do celé společnosti. Vždy musí být mimořádně angažovaní, aby jim nový okupant věřil na slovo. Opět mají tu moc ovlivňovat svou vypočítavě hranou angažovaností masy. Kromě toho jsou neustále mezi tou nejbohatší společenskou vrstvou, neboť kdo lže, ten krade. Jde jim především o to, aby skloubili do jednoho balíčku lži, krádeže ze státního a podlézání současným protektorům. Protektor je s těmito bezcharakterními živly spokojen, protože ti mu udělají, co mu na očích vidí. Však se to také vyplatí! Stovky miliard jsou těmito uvědomělými živly rozkradeny, ale okupant má jistotu, že ho nezklamou tak, jako předtím nezklamali sovětské soudruhy. Každý okupant se na ně může plně spolehnout. V současnosti pochopili, že je od nich vyžadována ještě větší loajalita, a proto stupňují politický tlak na veřejnost. Dnes jsou pro ně typické výhrůžky (vyhrožování smrtí - Lang, Novotný - politickým oponentům). Chovají se tedy naprosto stejně, jako jejich předchůdci v poválečné době, kdy hajlující nacisté z Vlajky přelezli do KSČ a škodili lidem, kteří poukázali na jejich kolaboraci. Vlajkaři je obvinili ze lži a občané byli v inscenovaných procesech odsouzeni z vlastizrady, špionáže k dlouholetým trestům, až k trestu smrti. Pomatuji si, jak moje babička trnula hrůzou, protože věděla, kteří z těchto kolaborantů udávali vlastence na gestapu. ...Dnes probíhá podobný proces. Ti, kteří se za socialismu angažovali a s (předstíraným) nadšením budovali se sovětskými soudruhy naši vlast, naši komunistickou budoucnost", aniž by sáhli na jakoukoli práci. Ta jim vždy smrděla. Proto také byli předvojem dělnicko-rolnické třídy. ....V současnosti se opět jedná o tentýž povahový rys. Nahrabat si co nejvíc ze státního pomocí rafinovaných rozkrádaček a tvrdě vládnout těm, kteří nechápou to blaho, jež nám plyne z EU a NATO. Dvořák je odměňován za prozření a návaznou (hranou) příchylnost k euroatlantickým strukturám. Tato původně rudá banda se dnes angažuje úplně stejně, jako v předešlém režimu. Lidé, kteří se vůči těmto živlům chovali a chovají podezíravě, kriticky, jsou bývalými soudruhy opět obelháváni. "Věčné časy" pominuly a po nich přišlo další nebezpečí, tentokrát s hrozbou vypuknutí třetí světové války. Že jsme na nesprávné lodi plující špatným směrem jistě všichni víme. U kormidla jsou bývalí nomenklaturní kádři, kteří nedokážou nic lépe, než převlékat své kabáty, když k tomu dozraje doba. Útesy se nebezpečně blíží. .....Mějte se hezky. .....PS: Napsal Jiří Přibyl.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

01.06.2019 18:53

Toto je v ČR naprosto běžné.Horlivci za každého režimu,bezpáteřní a bezcharakterní jedinci,kterých je český národ plný.Takže se nejedná jen o tyto čtyři,ale i o další zmrdy,kteří se schovávají za hesla,opěvující nynější režim.Jakákoliv změna režimu přinese i změnu názorů uvedených i neuvedených lidí!U nás je to skutečně naprosto běžné.Stačí připomenout rabovací gardy po válce.Stejné je to dnes,jenom nerabují nelegálně,ale legálními způsoby budou škodit komukoliv,kdo nebude u moci.


 
Jak to bylo s Čáslavskou nejen v roce 1968, ale i s jejími protisovětskými gesty, jak je v minulých dnech okázale prezentovala ČT, když pouze ukázala předávání medailí jí a sovětské gymnastce; Čáslavská odvrací svoji tvář od vlajky SSSR

Jak to bylo s Čáslavskou nejen v roce 1968, ale i s jejími protisovětskými gesty, jak je v minulých dnech okázale prezentovala ČT, když ukázala pouze předávání medailí jí a sovětské gymnastce; Čáslavská odvrací svoji tvář od vlajky SSSR

V České televizi před několika dny závěru srpna 2019 odezněla jen laciná propaganda roku 1968, když při předávání medailí jí a sovětské gymnastce Čáslavská okázale odvrací na protest svoji tvář od vlajky SSSR. Ani slovo o tom, jak přišel říjen 1968 a sedminásobná olympijská vítězka - gymnastka Věra Čáslavská a stříbrný olympijský medailista - běžec Josef Odložil si před více než půl stoletím řekli 26. října 1968 své “ano“ během letních olympijských hrách v Mexico City.

Zloděj USA křičí, chyťte zloděje, největší teroristicky stát na světě Saúdská Arábie, věrný partner USA, vede za ni dlouhodobě válku s Jemenem; teď hoří saúdsko-arabské rafinerie ropy. Jak se do lesa volá...

Zloděj USA křičí, chyťte zloděje, největší teroristicky stát na světě Saúdská Arábie, věrný partner USA, vede za ni dlouhodobě válku s Jemenem; teď hoří saúdsko-arabské rafinerie ropy. Jak se do lesa volá...

Známe české přísloví: Jak se do lesa volá, tak se z něho ozývá. Proto ceny ropy jsou v reakci na sobotní ze 14. září 2019 útoky na ropná zařízení v Saúdské Arábii nejvyšší za poslední čtyři měsíce. Severomořská ropa Brent vystoupala o 19 procent na 71,95 dolarů za barel a americká lehká ropa West Texas Intermediate (WTI) vykazovala nárůst o 15 procent na 63,34 dolarů za barel.

Proč  nebyl hlavně opozicí dodržen v Babišově kauze Čapí hnízdo princip presumpce neviny, dle níž je trestně stíhaný vinný, až když se prokáže pravomocně jeho vina; do té doby je nevinný, kdy Fialové, Kalousci a Pospíšilové omluví...?

Proč nebyl hlavně opozicí dodržen v Babišově kauze Čapí hnízdo princip presumpce neviny, dle níž je trestně stíhaný vinný, až když se prokáže pravomocně jeho vina, do té doby je neviný; kdy Fialové, Kalousci a Pospíšilové omluví...?

Pravda se ukázala, obrovská satisfakce a od začátku víra v nevinu premiéra Andreje Babiše (ANO). Tak zastavení trestního stíhání v kauze Čapí hnízdo komentují jeho straničtí kolegové ze Strakovy akademie i Poslanecké sněmovny. Opozice jen bezmocně zuří a spřádá další spiknutí; za vším je podlá zrada, když v roce 2015 oznámil anonym, že prý Babiš podvádí..

Prezident Zeman míní s českými ústavními činiteli projednat, zda by bylo možné, aby Česká republika odvolala uznání Kosova samostatným státem. Podle něj totiž v čele této země stojí váleční zločinci.

Prezident Zeman míní s českými ústavními činiteli projednat, zda by bylo možné, aby Česká republika odvolala uznání Kosova samostatným státem. Podle něj totiž v čele této země stojí váleční zločinci.

Prezident Miloš Zeman chce s českými ústavními činiteli projednat, zda by bylo možné, aby Česká republika odvolala uznání Kosova samostatným státem. Podle něj totiž v čele této země stojí váleční zločinci. Kosovo pak zrušilo svou účast na summitu V4 v Praze, zdůvodnilo to vnitropolitickou situací.

Poslední domácí zprávy

POMNÍČKY A POMNÍKY

POMNÍČKY A POMNÍKY

Stavění pomníčků či pomníků provází lidstvo od nepaměti. Pomníčky zpravidla připomínají naše blízké a ty které jsme měli rádi....

Výzva

Výzva

Vzhledem k tomu, že nejsem místně příslušný, přesněji řečeno, nemám trvalé bydliště  v Praze 6 a nemohu podat oznámení o podezření ze...

STAROSTŮV RECEPT

STAROSTŮV RECEPT

Starosta městské části Prahy 6 Ondřej Kolář byl pro mě až do nedávné doby zcela neznámým člověkem, kterého si občané této městské...

Žaluji!

Žaluji!

V Česku se chystá zločin. Ohavnější, než jakýkoli jiný námi Čechy v historinašii spáchaný