• Úterý, 26. květen 2020
  • Svátek má Rukojmí Filip

Poslanec Zdeněk Ondráček byl za svou návštěvu Doněcka /DLR/ málem kamenován. Co tedy říkáte na účast velvyslance ČR v Německu Tomáše Jana Podivínského na sněmu Sudetoněmeckého landsmanšaftu v Řezně /Regensburgu??
Počet návštěv: 2234

Poslanec Zdeněk Ondráček byl za svou návštěvu Doněcka /DLR/ málem kamenován. Co tedy říkáte na účast velvyslance ČR v Německu Tomáše Jana Podivínského na sněmu Sudetoněmeckého landsmanšaftu v Řezně /Regensburgu??

Oldřich Rambousek Článek od Oldřich Rambousek

Ano náš velvyslanec v Německu se účastnil sněmu Sudeťáků a napodobil tak své slavné předchůdce Hermana, Bělobrádka, ale také vlezdoprdelku Václava Havla, který vlastně líbánky s bývalými nacisty a jejich potomky společně se Schwarzenbergem započal. U Havla a Schwarzenberga víme, proč byli a jsou Němcům tolik nakloněni, ale proč to dělají i mladší politici, kteří nemají s nacisty a Sudeťáky přímou zkušenost???

        Co myslíte-také ty mladší politiky Sudeťáci podporují, jako tomu bylo činěno v případě Václava Havla, Schwarzenberga a mnohých dalších příslušníků našeho disentu a Charty 77?? Je veřejně známo, že to bylo především krajanské sdružení, které podporovalo nepřátele Československa a platilo i záškodnickou činnost proti Československu. Odsun Německé menšiny z Československa nebyl z vůle Čechoslováků, ale vycházel přímo s dikce dohody vítězných mocností, tedy SSSR, USA a Velké Británie. Benešovy dekrety vyšly až následně a to přesně podle stanovené dikce. O jakém narovnávání vztahů tedy náš velvyslanec v Německu a pan Posselt hovoří??? Pakliže si Německo přeje narovnání vztahů, tak ať nejprve uhradí Československu válečné reparace a odškodní rodiny němci zavražděných Čechoslováků. Teprve pak lze něco narovnávat.
 
        Sprostá kolaborace a anální alpinismus Českých politiků není narovnáváním vztahů!!!! Je potupné, že Česká politická reprezentace plive na odkaz obětí Německého šílenství. Plive na odkaz těch, díky kterým my dnes můžeme žít. Jsem přesvědčen, že tohle by se za socialismu nemohlo stát. Politické hrátky se však už přenesly trochu dál a Posselt by si přál do tří let uspořádat krajanský sněm v České republice. Je to jen důkaz toho, že naši představitelé se Sudeťáky tajně spolupracují, když si Posselt-to upocené prasátko, dovolí toto vypustit veřejně. Jsem v tomto ohledu velmi skeptický k budoucímu vývoji Českého státu a Českého národa, protože opět jak tupí oslové strkáme své hlavy do oprátky a necháváme vládní představitele nás prodávat jako děvky. Ono nestačí, že pro Němce otročíme??? Ono nestačí, že jsme vazaly jejich ekonomické síly??? Ono nestačí, že s námi jednají jak ekonomicky, tak politicky jako s méněcennými???
 
        Víte milí čtenáři v čem je politika velmi ošidná až nebezpečná??? V politickém doběhu událostí. Nerozumíte??? Tedy tak-politici se na něčem dohodnou - teď v tuto chvíli a reálném čase, ale vy-občané tuto skutečnost začínáte vnímat a pociťovat se zpožděním. Říká se tomu politický doběh událostí. V některých případech to trvá klidně i dva roky, než si lidé uvědomí skutečnou podstatu, ale čas se posunul a je již pozdě cokoliv napravovat, když závažné škody již byly způsobeny a republika sešněrována. Zářným příkladem je Lisabonská smlouva, která okleštila naši suverenitu.
 
         Když vedle sebe postavím návštěvu poslance Ondráčka v Doněcku a vědomou kolaboraci vládních představitelů na krajanském sněmu v Bavorském Řezně tak mám jasno. Poslanec Ondráček se sešel s lidmi, kteří České republice nijak neškodí a ani v minulosti tomu tak nebylo, kdežto Němci a Sudeťáci si s Čechy vždy jen vytírali řiť. Historie nelže. Je mi však smutno z toho, že naši vládní představitelé, ale i lídři politických stran dělají z lidí debily a vědomě lidem lžou, přičemž sami se pachtují za našimi zády se zločinci.
 
    Ram
Oldřich Rambousek
Mým principiálním základem, který uznávám je teorie Marxismu, ale tento se bohužel téměř nepraktikuje, protože nepřináší svým obsahem ten pravý byznys, který by každý chtěl z politiky mít. Já ho přesto preferuji, protože jsem přesvědčen o tom, že politika má být službou národu a nikoliv hmotným statkům.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
SMĚJÍCÍ SE BESTIE 2

SMĚJÍCÍ SE BESTIE 2

10.06.2019 21:41

Zatím " ticho po pěšině ", zvlášť v ČT. Prezident M. Zeman by si měl pozvat na kobereček.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

10.06.2019 19:47

Na rozdíl od ostatních jsem poslal onomu velvyslanci ostrý protest.Píši o tom na jiném místě.Mám ale vážné pochybnosti,že ho čeští cenzoři na velvyslanectví "velvyslanci" předloží!


 
Rudolf Kavan

Rudolf Kavan

10.06.2019 03:00

Pane Rambousek, Karel Marx predpovedel na zakladech dialektiky viteztsvi proletariatu. Vy ale tvrdite, ze Marxismus se "téměř nepraktikuje, protože nepřináší svým obsahem ten pravý byznys". Chcete rici, ze proletariat nezvitezi, protoze Marxismus jim nepřináší ten pravý byznys?


 
Proč  když Hašek (lední hokej), může, já (lehká atletika) nemůžu?

Proč když Hašek (lední hokej), může, já (lehká atletika) nemůžu?

Ještě před měsícem nebo snad ještě před týdnem, by mě to ani nenapadlo, ale když jsem se z médií dověděl, že Dominik Hašek z titulu své úspěšné hokejové kariéry zvažuje možnost kandidovat na úřad v zemi vůbec nejvyšší (čili prezidentský), a to tedy proto, že útočníkům soupeře, kteří se ocitli v blízkosti jeho branky šlo v důsledku jeho humpoláckého agresivního brankářského stylu prakticky o život, bácla mě ta myšlenka přímo mezi oči.

Poslední domácí zprávy

QUO VADIS, ODS?

QUO VADIS, ODS?

Institut Aleny Vitáskové z. s. (IAV) podal podnět na pozastavení, případně rozpuštění činnosti Občanské demokratické strany...