• Čtvrtek, 22. srpen 2019
  • Svátek má Rukojmí Bohuslav

Čau Andreji.
Počet návštěv: 711

Čau Andreji.

Jaromír Bradávka Článek od Jaromír Bradávka

Čas od času se ke mně dostanou ty tvoje šplechty na netu, a tak jsem si řekl, že Ti jednou odepíšu. Nejsem Tvůj volič, k volbám nechodím, ale neznamená to, že politiku nesleduju. Jen o sobě nedávám tolik vědět jako Míra Kalousek, který když o něm není tři dny zmínka v médiích, tak se osype a volá do ČT, co se děje.

Začíná léto a to je čas na jiná, důležitější témata.

Účast ve eurovolbách nebyla nic moc, jak´s mohl očekávat. Výsledek slušný, ale ne nejlepší. Tvoji marketéři by měli přidat, jinak to příště bude ještě slabší. A s těmi kandidátkami jsi to taky nevyhrál. Ty jsi zkrátka nepoučitelný. Charanzová se ti časem vymstí, stejně jako kdysi Telička. Každý přece ví, jak hlasovala v minulém období.

Demostrace pokračují, ale ty si z nich nic nedělej. Ta tzv. umělecká fronta je jen parta křiklounů, kteří dodnes nestrávili výsledky voleb. Až budou potřebovat dotace na další film (J. Mádl) nebo na provoz divadla (J. Hrušínský), zase se poníženě připlazí. Klidně je nech, ať se dusí ve vlastní šťávě. (Mimochodem 17. října, budˇ letos nebo napřesrok vystoupí pan Rudolf Hrušínský nejstarší z hrobu a toho svého nezvedeného synáčka pořádně profackuje.)

Spíš si dávej pozor na ty, co stojí v pozadí těch demostrací. To jsou totiž jiní šíbři.

Co se týká ministra kultury Staňka, toho nech, ať pracuje dál. Bývalý ředitel NG Fajt je velká kriminální ryba a jestli mají naše soudy ještě nějaké zbytky cti a spravedlnosti v těle, nechají ho zavřít, až zčerná. Pokud ministr Staněk (a další ministři - každý ve smém rajónu) pořádne rozhodí sítě, další podobné úlovky na sebe nenechají dlouho čekat

Na Hamáčka nedej, ten je A-nula (A jako Aspen) a nechápu, žes tu Angelu poslechl a vzal si ho do vlády i s tou jeho chcípající partají. Po příštích volbách se nad nimi zavře voda, tak jen zbytečně prodlužuješ jejich agónii. Pokud Hamáčkovi ustoupíš a necháš na ministerstvo kultury posadit toho jejich místopředsedu, který o kultuře ví asi tolik co Pepek Vyskoč, spláčeš na výsledkem.

Poslanci (včetně Tvých!) schválili další etapu EET. Celým tím „projektem“ jsi střelil kozla, protože řemeslníci budou ve velkém končit. Přitom už teď jejich nedostatek a bude hůř. Poslanci uvalili povinnost EET také na třeba lety do vesmíru, chovatele velbloudů, mořský rybolov, pěstování tabáku, těžbu soli nebo výrobu háčkovaných punčoch... Kolik lidí se tím u nás zabývá? Zamysli se nad tím.

Pokud chceš udělat něco skutečně prospěšného pro lidi, zruš dotace na bioplynky, na pěstování řepky a na solární zdroje pro kšeft. Deformují trh a ničí životní prostředí. Zaveď pořádné dotace pro pěstování brambor (jsou dražší než banány z druhé strany světa), chov prasat, obnov cukrovarnictví, pěstování a zpracování lnu a další ztracené obory v zemědělské výrobě. Začni konečně prosazovat potravinovou soběstačnost republiky, kterou jsme tady 40 let měli, ať nemusíme žrát odpad ze Západu a humusy z Polska!!

Tvým nejdůležitějším úkolem v nejbližších týdnech bude sestavit státní rozpočet na příští rok. Vím, že na to máš Alenu a celou její partu na MF, ale konečné slovo budeš mít Ty. Tak ať je to poskládané pořádně a ať splníš všechny sliby, které jsi lidem dal. Maminy a důchodci si to zaslouží.

Při této příležktosti Ti musím připomenout jeden předvolební slib. Svého času (před parlamentními volbami) ses nechal slyšet, že se podíváš na zoubek (financování) neziskových organizací – hlavně těch politických, imigračních a začleňovacích., ale od voleb je ticho po pěšině. Třeba jen začleňováním Romů se zabývá už 25 let několik desítek neziskovek, thik-thanků a spolků, včetně regionálních (přesné číslo ví T. Okamura). Podle různých odhadů žije v ČR cca 250 000 až 350 000 Romů, ale podle posledního sčítání lidu v r. 2011 se k romské národnosti hlásí jen asi 13 000 lidí! Čím se ty neziskovky vlastně zabývají? Měl by ses na to podívat. U těch imigračních neziskovek je to podobné, je jich pomalu víc než přijatých migrantů. Pokud hledáš finanční rezervy, tady je máš.

Posledním a nejtěžším úkolem, který musíš ve druhém pololetí bezpodmínečně zvládnout, je 30. výročí kabátové revoluce. Tady Tě čeká horký podzim a připrav se na velký boj. Času máš zatím dost, ale žádné prázdniny a dovolená (především pro Tvé marketéry a mediální poradce – ti musí makat jako šroubci). To, co se děje tedˇ, je jen slabý odvárek proti tomu, co přijde. První zkouška bude 28. září, druhá 28 října, vrchol v listopadu a dozvuky až do vánoc.

Milion krys, v čele s demo-blokem a uměleckou frontou, která by bez státních dotací pošla hlady, vyleze z děr a nejrůznějších špinavých zákoutí a vrhnou se na stát a všechny normální a slušné obyvatele země české a moravské, aby konečně zvrátily výsledky voleb a ujaly se vlády. Pak teprve nastane ten jejich „opravdový ráj“ na Zemi. Tomu musíš zabránit. Jsi premiér, vládneš zemi, tak ukaž, že na to máš. Konec řečí, konec psaní na netu, konec dvojaké politiky – jinak doma, jinak venku. Zapomeň na politickou kaput Angelu, zapomeň na plastikového panáka v Louvre a dělej věci tak, jak se dělat mají. Když to uděláš, ti Tvoji „lidi“ za Tebou půjdou a podrží Tě. Když ne, skončíš jako Topolánek, Nečas nebo Sobotka.

Myslím, že je toho dost, o čem máš přemýšlet.

 

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

10.06.2019 19:38

Babiš byl zvolen v demokratických volbách.Proto jsou demonstrace proti demokracii a ne na její obranu.Babiše sice za premiéra nechci,nevolil jsem ho a k volbám jsem přestal chodit.Na rozdíl od ostatních mi vadí,že po volbách se sejde pár vládychtivých chlapečků a svým jednáním o koalicích odsunou vítěze voleb a tím dají na vědomí,že volič je tady pro kočku.Takže volby nevolby,skutečná situace má k demokracii nesmírně daleko.Nevěřím Babišovi,protože na příkaz z Brusele sestavil vládu se socany.Není pro mne člověkem,který má chuť pracovat pro národ,ale sám pro sebe.Protože je Slovák,zájmy českého státu a národa jsou mu zcela cizí.Můj názor.


 
Nový ministr kultury Zaorálek blábolil ještě jako volební lídr ČSSD a šéf české diplomacie v červnu 2017:

Nový ministr kultury Zaorálek blábolil ještě jako volební lídr ČSSD a šéf české diplomacie v červnu 2017: "Mám vysoké ambice - vyhrát volby. Nikoho nenechám si do toho mluvit; přejímám celou zodpovědnost na sebe

Copak tedy víme o Lubomíru Zaorálkovi, tomto užvaněném a nyní i pátém náhradníkovi na post ministra kultury Česka? Není to tak dávno, co se stal hvězdou sjezdu ČSSD ve dnech 10. až 12. března 2017. Při svém projevu živě a sebevědomě gestikuloval, žertoval, až se konečně dostavilo to, po čem vždycky tento varietní všeuměl prahl; když odcházel od řečnického pultíku, dostalo se mu potlesku ve stoje.

Poznal jsem operního pěvce Plácida Dominga osobně v Římě, pomluvy pro údajné anonymní obvinění ze sexuálních obtěžování pěveckých hvězdiček v 80. letech jsou výmysly; Havel tak činil se svými milenkami legálně

Poznal jsem operního pěvce Plácida Dominga osobně v Římě, pomluvy pro údajné anonymní obvinění ze sexuálních obtěžování pěveckých hvězdiček v 80. letech jsou výmysly; Havel tak činil se svými milenkami legálně

Legendární operní zpěvák a dirigent Plácido Domingo čelí obvinění, že řadu žen nutil k sexuálním stykům. Údajně jim nabízel práci a trestal je, když jeho návrhy odmítly. Informovala o tom v úterý agentura AP. Osmasedmdesátiletý Domingo tato obvinění označil za „hluboce znepokojivá a tak, jak byla představena, za nepřesná“. Dodal, že se domníval, že veškeré jeho chování a vztahy byly přijímány kladně a se souhlasem.

Radovan Krejčíř a jeho rodina si mohou být jisti, že v naší péči je v bezpečí, prohlásil mluvčí jihoafrické vězeňské správy Singabakho Nxumalo. A než se jeho manželka vzpamatovala, „náhodou“ vyhořel jejich dům v Černošicích

Radovan Krejčíř a jeho rodina si mohou být jisti, že v naší péči je v bezpečí, prohlásil mluvčí jihoafrické vězeňské správy Singabakho Nxumalo. A než se jeho manželka vzpamatovala, „náhodou“ vyhořel jejich dům v Černošicích

Život Radovana Krejčíře v johannesburgské věznici Leeuwkop s maximální mírou ostrahy, kde si Čech odpykává pětatřicetiletý trest, není ohrožen, ujistila právě jihoafrická vězeňská správa podle místních médií. Reagovala tak na tvrzení Krejčířových příbuzných, kteří si v tisku stěžovali, že Čech bude brzy zavražděn, pokud nebude z Leeuwkopu přeložen do jiného zařízení.

Exministryně obrany Parkanová pro Bushe s kreslířem Výčítalem bryskně, jako kdysi Gustav Brom bleskem sepsal píseň pro Gagarina, stvořila a nazpívala na stejnou melodii kukaččí hit: “Dobrý den, prapore hvězd a pruhů! Vítej, radare…”

Exministryně obrany Parkanová pro Bushe s kreslířem Výčítalem bryskně, jako kdysi Gustav Brom bleskem sepsal píseň pro Gagarina, stvořila a nazpívala na stejnou melodii kukaččí hit: “Dobrý den, prapore hvězd a pruhů! Vítej, radare…”

Bývalý náčelník generálního štábu Josef Bečvář 13. srpna 2019 u soudu z pozice svědka hájil pořízení letounů CASA pro českou armádu. Uvedl, že stroje se stoprocentně osvědčily doma i na zahraničních misích, a zmínil se též, že si nevzpomíná, že by při dojednávání nákupu zaznamenal výhrady, například k ceně.

Poslední domácí zprávy

ČSSD: Nejsou lidi

ČSSD: Nejsou lidi

Lubomír Zaorálek, jedna z nejchmurnějších postav ČSSD, kterého v době jeho ministrování zahraničních věcí nazval lid oranžovým...