• Úterý, 18. červen 2019
  • Svátek má Rukojmí Milan

Stále dokola Babiš, Babiš, demisi, Bureš Stb, demokracie,svobodu,nezávislou justici. A co takhle používat svůj rozum místo papouškování blbostí???
Počet návštěv: 1644

Stále dokola Babiš, Babiš, demisi, Bureš Stb, demokracie,svobodu,nezávislou justici. A co takhle používat svůj rozum místo papouškování blbostí???

Oldřich Rambousek Článek od Oldřich Rambousek

 Centrum vzniku demonstrací a protestů je jak víme Praha. Dnes už se šíří protesty i republikou a lidé mávají transparenty  s nápisy DEMISI, STB, DEMOKRACIE atp. Drtivá většina protestujících však bohužel ani nezná význam slov kterými upoutávají pozornost. Praha-toť zárodečné semeniště zloby, podvodů, korupce, machinací, mafie a cílené práce zahraničních rozvědek. Dále je Praha doslova prvotní základnou ODS a TOP a právě tyto dvě strany jsou na vrcholu ekonomické formace, která má snahu zvrátit poměry v ČR. ODS a TOP zastupují právě tu ekonomickou formaci,skrze kterou byla zásadním způsobem vytunelována naše republika a ta je nyní držena jak se říká na distanc a to díky strukturám a ekonomické formaci, kterou reprezentuje Andrej Babiš a lidé v ANO...

             Vláda Andreje Babiše osekává neziskové organizace a má také snahu eliminovat zlodějské církevní restituce. To jsou organizace, které byly a jsou napojeny na staré politické struktury a samozřejmě se jim to pranic nelíbí. Je to pochopitelné. Vždyť jde o nemalé peníze z kapes občanů. Hnutí ANO nikdy nebylo podporováno církví jako třeba lidovci, ODS a Topka.
 
              Obrovskou chybou Andreje Babiše a hnutí ANO je nedotažení některých kauz do konce. Co dělají Babišovi poradci nevím, ale jsou asi zadarmo drazí. Mnohé by se totiž odvíjelo zcela jinak, kdyby byl Miroslav Kalousek, Bakala, Schwarzenberg, Topolánek, Sobotka a někteří další postaveni před soud a odsouzeni. Všichni víme, že škody národu způsobili značné, ale trest žádný. Co z toho,že si vzájemně ve sněmovně nadáváte do zlodějů, lhářů či ožralů. To vnímá volič-občan zcela zásadně. Občan také ví, že se páni politici před kamerami mnohdy pohádají a pak je hodinku po pořadu vidíte sedět na pivu u Fleků a tam se baví tím, jakže to těm blbým občanům dobře zahráli. Skutečně Andreji-vím o čem mluvím.
 
              Velikou chybou bylo i složení koalice. Spojit se se zrádci a kolaboranty z ČSSD-to udělá jenom blbec. Socani byli a jsou od pradávna zrádní. Co na tom, že nyní účast ČSSD ve vládě je jen jejich labutí písní a pod zrádným Hamáčkem se blíží své sebedestrukci. Oni stáhnou pod vodu celou vládu. O KSČM je to škoda slov a Vojtěch Filip svými politickými kroky a podporou současné vlády zradil vše komunistické a podepsal straně rozsudek smrti. Takováto koalice je nesourodá a nevyzpytatelná a nikdo není schopen predikovat bod zlomu nebo chcete li bod klíčového podrazu.
 
              Nelze ani opomenout úlohu zahraničních rozvědek které u nás působí a ovlivňují náš politický vývoj. To je samozřejmě za peníze. Mnoho veřejně známých osobností má v tomto namočeno a právě za peníze rozvědek ovlivňují naše veřejné mínění. Vy to Andreji víte, ale i já dobře vím, že zásah třeba proti principálovi Hrušínskému by byl velmi obtížný, přičemž je známo, že jeho divadlo by nepřežilo bez dotací, bez toho že by se nechovalo jako pijavice na českém národu.
 
             Lidé by chtěli nezávislou a spravedlivou justici. Vážení-ta v ČR nikdy nebyla a nebude. V dobách minulých-cca před 20 ti lety byla justice povýšena do stavu, že se stala strukturou mocenskou s možností ovlivňování politického dění. Příkladem nám budiž účelové uvěznění Miroslava Sládka před prezidentskými volbami. Její vysoké postavení umožňuje této struktuře téměř beztrestnost a že by byla demokratická??? No to je už k smíchu. Ani omylem. V justici platí, že kdo dobře platí, tak má i lepší přístup k právu. Obyčejného občana se to bohužel vůbec netýká a přístupnost práva byla natolik zdražena, že mnozí obyčejní občané se svých práv prostě nedomohou.
 
            Zvýšil jsi lidem Andreji minimální mzdu a důchody. Je to samozřejmě dobře, protože Kalousek dostal svým přístupem mnoho starých a nemocných lidí do stavu, že byli nuceni vybírat popelnice, aby neměli hlad. Mnozí na to už zapomněli. Má to však háček Andreji. Lidé dostali přidáno, ale nic z toho nemají, neboť obchodníci a prodejci zdražili tak, že z onoho navýšení lidé nemají nic. Je přitom paradoxem, že mnohé potraviny jsou v Německu levnější a kvalitnější, přičemž český dělník má plat třikrát menší než němec. To jsi měl ohlídat Andreji, protože mnozí obchodníci lidi sprostě odírají. Bohužel jsi to neudělal a lidé to vidí a cítí. Na co máš ty drahé poradce???
 
            Takto bych mohl pokračovat donekonečna. Andreji prober se. Dostaň Kalouska nebo Bakalu za katr a donuť je vrátit to, co si uzmuli neprávem a národ ti bude vděčen. Tudy vede cesta. Nenech se okopávat od debilů a kopni je sakra taky!! Lidi nevědí, co je demokracie. Lidi zajímá plné břicho, mít práci za slušný peníz, mít kde bydlet atd. Demokracii věří jen bláhový.
 
   Ram
Oldřich Rambousek
Mým principiálním základem, který uznávám je teorie Marxismu, ale tento se bohužel téměř nepraktikuje, protože nepřináší svým obsahem ten pravý byznys, který by každý chtěl z politiky mít. Já ho přesto preferuji, protože jsem přesvědčen o tom, že politika má být službou národu a nikoliv hmotným statkům.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 

Žadný rukojmí ještě nediskutoval

Je Británie výkladní skříní demokracie, či jen chaosem populismu?  Proč? Jelikož místo premiérky Mayové, co hlasovala proti brexitu, nastoupí do čela vlády asi šašek Boris Johnson, co veřejně lhal

Je Británie výkladní skříní demokracie, či jen chaosem populismu? Proč? Jelikož místo premiérky Mayové, co hlasovala proti brexitu, nastoupí do čela vlády asi šašek Boris Johnson, co veřejně lhal

Kdepak asi skončí Velká Británie, dnes varovný příklad světové demokracie? Podle  ankety z 12. června 2019 by konzervativci s ohledem na jednokolový volební systém, ve kterém vítěz „bere vše“, obsadili v parlamentu 395 mandátů. Labouristé by byli druzí se 151 poslanci. Liberálové by skončili až čtvrtí s 26 křesly a Faragova strana by jako v minulosti „ostrouhala“. Třetí by byla Skotská národní strana s 59 zástupci v dolní komoře britského parlamentu.

Toxicita radioaktivního mraku z Černobylu byla prý ekvivalentem 400 explozí, ke kterým došlo v Hirošimě. A co havárie reaktoru TMI-2 ? Dle Drábové se nelišila od rozsahu poškození reaktoru v Černobylu

Toxicita radioaktivního mraku z Černobylu byla prý ekvivalentem 400 explozí, ke kterým došlo v Hirošimě. A co havárie reaktoru TMI-2 ? Dle Drábové se nelišila od rozsahu poškození reaktoru v Černobylu

Toxicita radioaktivního mraku z Černobylu byla prý ekvivalentem 400 explozí, ke kterým došlo v Hirošimě. Jak to tedy bylo? Výbuch v Hirošimě byl rovnocenný asi 13 kilotunám TNT (54 TJ). Podle největších odhadů účinek výbuchu v Hirošimě okamžitě zabil asi 70 000 lidí.

Napřed Trump v bývalém velkoskladu internoval stovky mexických dětí, pak „na žádost demokratů“ souhlasil,  že hranici s Mexikem nebude chránit betonová zeď, ale ocelová bariéra. Na sumě 5,7 miliardy USD (cca 127 miliard Kč) šéf Bílého domu trvá.

Napřed Trump v bývalém velkoskladu internoval stovky mexických dětí, pak „na žádost demokratů“ souhlasil, že hranici s Mexikem nebude chránit betonová zeď, ale ocelová bariéra. Na sumě 5,7 miliardy USD (cca 127 miliard Kč) šéf Bílého domu trvá.

A máme tady další sebestřednost amerického prezidenta Donalda Trumpa; imigrační smlouva s Mexikem, která odvrátila uvalení cel na mexický dovoz do Spojených států, obsahuje ve skutečnosti víc, než je v ní psáno, uvedl to 12. června 2019, když na Twitteru napsal, že Mexiko se zavázalo udělat pro omezení migrace víc, než stojí ve smlouvě. Později prohlásil, že „v dohodě je cosi, co Mexiko velmi brzy oznámí“. Nevěří prý, že by Mexiko existenci „neveřejné části“ migrační dohody popíralo.

O čem je Milion chvilek pro demokracii; žádá demisi Babiše, demokraticky zvoleného. Požádá Minář o prošetření privatizačních kauz za desítky miliard Kč v oslavovaných 30 letech. Babiš dostat dostal jen 52 milionů na Čapí hnízdo

O čem je Milion chvilek pro demokracii; žádá demisi Babiše, demokraticky zvoleného. Požádá Minář o prošetření privatizačních kauz za desítky miliard Kč v oslavovaných 30 letech. Babiš dostat dostal jen 52 milionů na Čapí hnízdo

„Když se bude připomínat na Letné 30 let svobody, jistě se připomenou i privatizační podvody za toto období. Jinak by se celé protestování Milionu chvilek pro demokracii změnilo jen ve frašku a šaškárnu,“ řekli mi přítel, co se vyzná, navíc je vzdělaný na rozdíl ode mě…

Poslední domácí zprávy

Máme fašistický senát

Máme fašistický senát

Je to neuvěřitelné, ale je to tak. A já sám tomu uvěřil, lépe řečeno jsem si tuhle skutečnost poprvé uvědomil ve středu minulého týdne, kdy...