• Pondělí, 23. září 2019
  • Svátek má Rukojmí Berta

Říkají si celebrity a přitom jsou odpad. Chce se pan Bartoška vyrovnat principálovi Hrušínskému???
Počet návštěv: 5663

Říkají si celebrity a přitom jsou odpad. Chce se pan Bartoška vyrovnat principálovi Hrušínskému???

Oldřich Rambousek Článek od Oldřich Rambousek

Filmový festival a slet propagandistů konečně skončil, stát a daňový poplatník jsou podojeni, ale kde je něco pozitivního a přínosného??? Chleba ani pivo levnější nejsou a tak snad jen technické služby města Karlovy Vary si přišli na své, neb bylo v álejích značně nablito.

           Pan Bartoška rád pořádá festivaly a je také velmi rád, když je nazýván ředitelem. Dělá to dobře jeho ješitnému egu a jako bonus má slušný bakšiš v kapse. Každý z nás by se však měl zamyslet nad tím, jaké to celebrity mají ve Varech každoroční slet. Některá jména se zajímavým způsobem opakují a nejsou to lidé od takzvaného kumštu, ale lidé z politiky a byznysu. Dále zde naleznete elitní kurvy-tedy pardon-sexuální pracovnice a také se zde nalézá dosti příslušníků té teplejší části obyvatelstva. Nechci být hrubý, ale táži se. Na tohle jsou mrhány prostředky vytvořené prací dělnické třídy???? Dáváme peníze na to, aby naše takzvané celebrity chodily po Varech ožralé jako prase??? Možná je to dekadentní, ale některé z nich neudrží ani vlastní moč. Kde to jsme??? To je společenský přínos???

 
           Nešlo si nepovšimnout, že na festivalu oslňovala diváckou kulisu svou přítomností i rádoby celebrita Geislerová. Ano-ta Geislerová, která tolik byla vidět a slyšet na demonstracích proti vládě a Babišovi a přitom se nestydí účastnit se něčeho, co vláda dotovala několika desítkami milionů!!! Jak rozporuplné. Má ta žena vůbec mozek v hlavě??? Na jedné straně se podílí na rozvracení republiky a na straně druhé se účastní toho, co republika platí??? Asi to nebude o mozku, co myslíte?? Nebo to je taková krasavice??? No nevím jak vy, ale můj typ to není. Přijde mi, že má nohy jak záchodovej pavouk.
 
           Osobně mi přijde, že festival ve Varech je úplnou zbytečností. Nedal bych jim z daní obyvatel republiky ani korunu. Ať si ti komedianti vydělají na sebe sami, ať si ten festival platí pan Bartoška ze svého, když má tu potřebu se předvádět. Vždyť oni neumí nic jiného, než mít jen nataženou ruku jako principál Hrušínský!!! Pořád jen berou dotace, ale slušnou prací se jim živit nechce. Už ani to herecké řemeslo moc neumí, protože nemyslí na nic jiného, než na peníze.
 
            Ty dnešní celebrity divadelní scény a filmového plátna nesahají dřívější generaci umělců ani po gumičku od ponožek. Dnes jsme ve stavu, že musíme smutně konstatovat, že umělce jsme měli, ale už nemáme. Ti dnešní strkají čumák do politiky, kšeftaření,propagandy, ale hrát už neumí. Kde jsou ty časy dřívějších filmových a divadelních celebrit a to prosím hráli za desetinu toho, oč si řeknou ti dnešní šumaři. Kde jsou ty časy Marvana, Sováka, Menšíka, Řandy, Libíčka,Medřické,Hlaváčové a dalších. Ano-to byli umělci a v našich srdcích zůstanou do smrti, protože nehráli jen pro peníze a hráli srdcem. Býval bych rád jako umělce uvedl i pana Svěráka, ale ten si bohužel svou angažovaností v politice hodně pošramotil jméno. Vůbec mu nevyčítám jeho členství v KSČ-to ani omylem. Jméno si zkazil svým účelovým převlékáním kabátů a svými skutečně smysluplnými proklamacemi. Možná, že kdyby pan Svěrák dožil svůj život jako herec a režisér a nestrkal nos do politiky které rozumí jak koza petrželi, tak by u občanské společnosti tolik nepoklesl. Dnes je pro srandu králíkům-pan stále pomýlený. Kdo se však pane Svěráku narodil bez páteře, tomu už nedoroste.
 
            Je politováníhodné, že si z lidí páni umělci děláte srandu a dojnou krávu. Věnujte se prosím svému řemeslu a nedělejte ze sebe Svěráka nebo Bartošku, či Hrušínského a Mádla. Být za Svěráka se dá už dnes považovat za nadávku.
 
Ram
Oldřich Rambousek
Mým principiálním základem, který uznávám je teorie Marxismu, ale tento se bohužel téměř nepraktikuje, protože nepřináší svým obsahem ten pravý byznys, který by každý chtěl z politiky mít. Já ho přesto preferuji, protože jsem přesvědčen o tom, že politika má být službou národu a nikoliv hmotným statkům.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

07.07.2019 19:43

Po morální stránce ani dřívější herci nebyli o mnoho lepší,hlavně ve vztazích mezi sebou.Jenže si své chlastové dny platili sami.Ti dnešní komedianti nejsou nic jiného,než parazité a ještě jim veřejnoprávní ČT pořádá chlastačky za peníze daňových poplatníků.Zářný příklad,kam vedou povinné poplatky pro údajně veřejnoprávní media.Bartoška je stejný,jako Hrušínský J.Natahuje ruce pro peníze a potom ještě dárce pomlouvá.A takoví jsou všichni komedianti.Profesionálové si musí na sebe vydělat,nebo sehnat peníze od dárců.Nemají právo požadovat peníze daňových poplatníků.Potom ministryně financí Schillerová zná jen jeden způsob získávání peněz.Vybírejte od občanů stále větší částky.A demonstrace veškeré žádné.Komediantský póvl se předvadí v plné kráse.


 
Bylo jich cca 300 000 tisíc pivařů a párkařů, co se se zadarmo tísnili na Dnech NATO, bez sebereflexe, jako národ, co byl zbrojnicí Hitlera, pak zase Stalina a dnes leze do zadku USA.

Bylo jich cca 220 000 tisíc pivařů a párkařů, co se se zadarmo tísnili na Dnech NATO, bez sebereflexe, jako národ, co byl zbrojnicí Hitlera, pak zase Stalina a dnes leze do zadku USA.

Bydlím nedaleko mošnovského letiště, takže mi v uších ještě doznívá hukot hlavně bombardéru B-52 a mně nezbývá si připomenout si, jak v jednom obskurním plátku se na hlavní straně tloukly dva titulky vedle sebe: „Myslivci skolili 230 tisíc kanců“ a signifikantní pro tento bulvár - „NATO v Ostravě a 220 000 diváků…“ Nechci nikoho urážet, ti divočáci za to nemohou, že onemocněli, byť geneticky jsou lidem blízké…

Jak to bylo s Čáslavskou nejen v roce 1968, ale i s jejími protisovětskými gesty, jak je v minulých dnech okázale prezentovala ČT, když pouze ukázala předávání medailí jí a sovětské gymnastce; Čáslavská odvrací svoji tvář od vlajky SSSR

Jak to bylo s Čáslavskou nejen v roce 1968, ale i s jejími protisovětskými gesty, jak je v minulých dnech okázale prezentovala ČT, když ukázala pouze předávání medailí jí a sovětské gymnastce; Čáslavská odvrací svoji tvář od vlajky SSSR

V České televizi před několika dny závěru srpna 2019 odezněla jen laciná propaganda roku 1968, když při předávání medailí jí a sovětské gymnastce Čáslavská okázale odvrací na protest svoji tvář od vlajky SSSR. Ani slovo o tom, jak přišel říjen 1968 a sedminásobná olympijská vítězka - gymnastka Věra Čáslavská a stříbrný olympijský medailista - běžec Josef Odložil si před více než půl stoletím řekli 26. října 1968 své “ano“ během letních olympijských hrách v Mexico City.

Bude se FAMU distancovat od svého nejznámějšího absolventa Emirá Nemanja Kusturici kvůli vyznamenání od prezidenta Zemana k 28. říjnu 2019?  Na FAMU, kterou proslavil, se prý proti němu chystá velká akce

Bude se FAMU distancovat od svého absolventa Emirá Kusturici kvůli vyznamenání od prezidenta Zemana k 28. říjnu 2019? Na FAMU, kterou proslavil, se prý proti němu chystá velká akce "vítačů" uprchlíků a odpůrců Zemana

„Je možné, že se FAMU bude chtít od Emira distancovat ještě dřív, než vyznamenání od prezidenta dostane. Teď se o tom začíná mluvit, ale nejvíc se to rozjede až v říjnu, kdy začíná výuka a fakulta bude naplno žít. Některé katedry jsou dost angažované a většinu tam tvoří lidi levicově-progresivistických názorů,“ sděluje redakci ParlamentníchListů.cz zdroj z fakulty pod podmínkou zachování anonymity. 

První premiér Ben Gurion vedl Izrael 13 roků, před 71 lety připomněl komuny zvané kibucy; řekl, že “socialismus byl pro židovský stát stejně důležitý jako hebrejská Bible”..

První premiér Ben Gurion vedl Izrael 13 roků, před 71 lety připomněl komuny zvané kibucy; řekl, že “socialismus byl pro židovský stát stejně důležitý jako hebrejská Bible”..

Chci širokou vládu národní jednoty“, prohlásil centrista Benny Ganc po úterních předčasných volbách v Izraeli. Vyjádřil radost nad výsledkem své koalice Modrá a bílá, hlavní soupeř stávajícího premiéra Benjamina Netanjahua se ale vítězem voleb neprohlásil. Volby pravděpodobně skončí patem.

Poslední domácí zprávy