• Sobota, 20. červenec 2019
  • Svátek má Rukojmí Ilja

Říkají si celebrity a přitom jsou odpad. Chce se pan Bartoška vyrovnat principálovi Hrušínskému???
Počet návštěv: 5069

Říkají si celebrity a přitom jsou odpad. Chce se pan Bartoška vyrovnat principálovi Hrušínskému???

Oldřich Rambousek Článek od Oldřich Rambousek

Filmový festival a slet propagandistů konečně skončil, stát a daňový poplatník jsou podojeni, ale kde je něco pozitivního a přínosného??? Chleba ani pivo levnější nejsou a tak snad jen technické služby města Karlovy Vary si přišli na své, neb bylo v álejích značně nablito.

           Pan Bartoška rád pořádá festivaly a je také velmi rád, když je nazýván ředitelem. Dělá to dobře jeho ješitnému egu a jako bonus má slušný bakšiš v kapse. Každý z nás by se však měl zamyslet nad tím, jaké to celebrity mají ve Varech každoroční slet. Některá jména se zajímavým způsobem opakují a nejsou to lidé od takzvaného kumštu, ale lidé z politiky a byznysu. Dále zde naleznete elitní kurvy-tedy pardon-sexuální pracovnice a také se zde nalézá dosti příslušníků té teplejší části obyvatelstva. Nechci být hrubý, ale táži se. Na tohle jsou mrhány prostředky vytvořené prací dělnické třídy???? Dáváme peníze na to, aby naše takzvané celebrity chodily po Varech ožralé jako prase??? Možná je to dekadentní, ale některé z nich neudrží ani vlastní moč. Kde to jsme??? To je společenský přínos???

 
           Nešlo si nepovšimnout, že na festivalu oslňovala diváckou kulisu svou přítomností i rádoby celebrita Geislerová. Ano-ta Geislerová, která tolik byla vidět a slyšet na demonstracích proti vládě a Babišovi a přitom se nestydí účastnit se něčeho, co vláda dotovala několika desítkami milionů!!! Jak rozporuplné. Má ta žena vůbec mozek v hlavě??? Na jedné straně se podílí na rozvracení republiky a na straně druhé se účastní toho, co republika platí??? Asi to nebude o mozku, co myslíte?? Nebo to je taková krasavice??? No nevím jak vy, ale můj typ to není. Přijde mi, že má nohy jak záchodovej pavouk.
 
           Osobně mi přijde, že festival ve Varech je úplnou zbytečností. Nedal bych jim z daní obyvatel republiky ani korunu. Ať si ti komedianti vydělají na sebe sami, ať si ten festival platí pan Bartoška ze svého, když má tu potřebu se předvádět. Vždyť oni neumí nic jiného, než mít jen nataženou ruku jako principál Hrušínský!!! Pořád jen berou dotace, ale slušnou prací se jim živit nechce. Už ani to herecké řemeslo moc neumí, protože nemyslí na nic jiného, než na peníze.
 
            Ty dnešní celebrity divadelní scény a filmového plátna nesahají dřívější generaci umělců ani po gumičku od ponožek. Dnes jsme ve stavu, že musíme smutně konstatovat, že umělce jsme měli, ale už nemáme. Ti dnešní strkají čumák do politiky, kšeftaření,propagandy, ale hrát už neumí. Kde jsou ty časy dřívějších filmových a divadelních celebrit a to prosím hráli za desetinu toho, oč si řeknou ti dnešní šumaři. Kde jsou ty časy Marvana, Sováka, Menšíka, Řandy, Libíčka,Medřické,Hlaváčové a dalších. Ano-to byli umělci a v našich srdcích zůstanou do smrti, protože nehráli jen pro peníze a hráli srdcem. Býval bych rád jako umělce uvedl i pana Svěráka, ale ten si bohužel svou angažovaností v politice hodně pošramotil jméno. Vůbec mu nevyčítám jeho členství v KSČ-to ani omylem. Jméno si zkazil svým účelovým převlékáním kabátů a svými skutečně smysluplnými proklamacemi. Možná, že kdyby pan Svěrák dožil svůj život jako herec a režisér a nestrkal nos do politiky které rozumí jak koza petrželi, tak by u občanské společnosti tolik nepoklesl. Dnes je pro srandu králíkům-pan stále pomýlený. Kdo se však pane Svěráku narodil bez páteře, tomu už nedoroste.
 
            Je politováníhodné, že si z lidí páni umělci děláte srandu a dojnou krávu. Věnujte se prosím svému řemeslu a nedělejte ze sebe Svěráka nebo Bartošku, či Hrušínského a Mádla. Být za Svěráka se dá už dnes považovat za nadávku.
 
Ram
Oldřich Rambousek
Mým principiálním základem, který uznávám je teorie Marxismu, ale tento se bohužel téměř nepraktikuje, protože nepřináší svým obsahem ten pravý byznys, který by každý chtěl z politiky mít. Já ho přesto preferuji, protože jsem přesvědčen o tom, že politika má být službou národu a nikoliv hmotným statkům.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

07.07.2019 19:43

Po morální stránce ani dřívější herci nebyli o mnoho lepší,hlavně ve vztazích mezi sebou.Jenže si své chlastové dny platili sami.Ti dnešní komedianti nejsou nic jiného,než parazité a ještě jim veřejnoprávní ČT pořádá chlastačky za peníze daňových poplatníků.Zářný příklad,kam vedou povinné poplatky pro údajně veřejnoprávní media.Bartoška je stejný,jako Hrušínský J.Natahuje ruce pro peníze a potom ještě dárce pomlouvá.A takoví jsou všichni komedianti.Profesionálové si musí na sebe vydělat,nebo sehnat peníze od dárců.Nemají právo požadovat peníze daňových poplatníků.Potom ministryně financí Schillerová zná jen jeden způsob získávání peněz.Vybírejte od občanů stále větší částky.A demonstrace veškeré žádné.Komediantský póvl se předvadí v plné kráse.


 
Čtení na prázdniny: Podivné setkání

Čtení na prázdniny: Podivné setkání

Na louce u lesa si hrály děti. Některé si hrály na honěnou, jiné si prohlížely pestrobarevné květy a další se vzrušeně o čemsi dohadovaly u malého mraveniště.

Pojďte sem,děti, posaďte se a já vám budu vyprávět pohádku,“ svolal je k sobě učitel.

 
SMŮLA NA PATÁCH

SMŮLA NA PATÁCH

Web Česká justice přinesl dne 17. července 2019 zprávu o „spícím soudci“ u Městského soudu v Praze. Za postoj ke zmíněné nepřístojnosti jsem 17. července 2019 zkritizoval paní ministryni Marii Benešovou v článku Nesnesitelná lehkost vládnutí II.

 

(Ne)milý Jane Hrušínský,

(Ne)milý Jane Hrušínský,

sice jste nás občany láskyplně oslovil slovy „Milí voliči Miloše a Andreje, milí odpůrci eura. Milí největší odpůrci eura v Evropě!“, ale ve mně se v ten moment vybavil jistý vlastizrádný představitel KDU-ČSL, který na sjezdu bavorského Landsmančaftu oslovil přítomné německé delegáty slovy: „Milí krajané“! Je to náhoda, nebo záměr, pane Hrušínský? Proto také to „(ne)milý“ v oslovení. Ostatně, pro mne (a nejen pro mne mě) nebudete nikdy milý, i kdybyste se o to snažil sebevíc, což je vám jistě zcela lhostejné, protože Vy máte svůj okruh „přátel“, které milujete a oni milují Vás. Tak si to užijte! Ale k věci.

Poslední domácí zprávy

SMŮLA NA PATÁCH

SMŮLA NA PATÁCH

Web Česká justice přinesl dne 17. července 2019 zprávu o „spícím soudci“ u Městského soudu v Praze. Za postoj ke zmíněné nepřístojnosti...