• Sobota, 20. červenec 2019
  • Svátek má Rukojmí Ilja

Byla odvrácena planetární katastrofa? Putin promluvil. Co stojí za podivným zemětřesením?
Počet návštěv: 1223

Byla odvrácena planetární katastrofa? Putin promluvil. Co stojí za podivným zemětřesením?

-  Rukojmí.cz - Článek od - Rukojmí.cz -

Minulý týden došlo k velkému vítězství lidstva, když chazarská mafie přišla o všechny tři střediska západní moci – Washington D.C., Londýn a Řím, uvedly zdroje Pentagonu a další zdroje. Každé z těchto hlavních měst má obelisk, který symbolizuje vojenskou, finanční a náboženskou moc.

„Trump vyhlásil dne 4. července nezávislost Ameriky na Deep state, když se ruský prezident Vladimír Putin setkal s papežem, a Boris Johnson se stane premiérem Spojeného království, kde se odehraje Brexit bez dohody. Bílé klobouky tím získaly kontrolu nad třemi obelisky globální moci,“ shrnuly situaci zdroje Pentagonu.

To znamená, že nevyhlášená občanská válka na Západě je z velké části u konce. Sjednocený Západ bude nyní jednat se zbytkem světa, zejména s Asií, o tom, jak zlepšit způsob správy naší planety. Samozřejmě, že to bude nějakou dobu trvat, takže neočekávejte žádné náhlé, dramatické oznámení, varují zdroje.

Bitva, která vedla k tomuto vítězství ve skryté západní občanské válce, byla ve zprávách vidět ve formě různých zdánlivě nesouvisejících zpravodajských událostí. Jednalo se o potopení ruské ponorky, zemětřesení na americké námořní základně, zatčení pedofilního vyděrače Jeffreyho Epsteina a mnoho dalších.

Začněme s ruskou ponorkou. Čtrnáct ruských vyšších námořních důstojníků, včetně sedmi admirálů, bylo minulý týden zabito na palubě nejtajnější ruské ponorky, podle zpráv z oficiálních ruských vládních zdrojů.

Podle ruských a amerických armádních zdrojů není hlášeno, že by napadení ponorky byla pomsta za potopení izraelské ponorky v Perském zálivu. Dřívější zprávy byly na webu Debka, napojeného na Mossad, smazány a snažily se vinit z potopení ruské ponorky Američany, v dalším zřejmém izraelském pokusu o zahájení III. světové války.

Zdroje Pentagonu říkají: „Speciální jaderná ruská ponorka Lošarik mohla být usmažena řízenou energetickou zbraní (Direct Energy Weapon), která však nedokázala rozpoutat WW3, a její kabalističtí zosnovači mohli sklízet okamžitou karmu (odplatu) nikoliv s jedním, ale se dvěma otřesy na námořní základně u China Lake v Kalifornii. Seizmografy z Kalifornie ukazují jasné známky otřesů, jako následek výbuchů a nikoliv přirozené síly. Můžete vidět na videu, přepněte prosím na minutu 2:28.

Ruská ponorka kontrolovala ruskou podmořskou jadernou bezpilotní sondu a důstojníci zemřeli, aby zabránili jejímu spuštění, říkají ruské zdroje. To je důvod, proč rodinám mrtvých ruských vojáků bylo řečeno, že jejich příbuzní odvrátili „planetární katastrofu.“ Základna Kabaly, která byla napadena, byla součástí hlavního komplexu nacistické základny z doby akce označené jako Paperclip, v notoricky známé oblasti 51, říkají zdroje Pentagonu.

V této souvislosti je zajímavé, že nacista Jeb Bush uveřejnil následující Tweet, jen několik hodin před tím, než Trump oznámil vítězství nad Deep State: „Je faktem americké historie, že tři z pěti zakladatelů otců zemřeli na výročí Dne nezávislosti. Ale byla to jen náhoda?“

Bush byl nepochybně naštvaný a vyděšený, protože jeho rodiče – Barbara a Herbert Walker Bush – byli popraveni a jeho bratr George Bush Jr. Zatčen. Dá se předpokládat, že i Jeb byl zatčen po tomto zrádném Tweetu.

Pohled na malou černou knihu pedofila Epsteina, agenta Mossadu, odhaluje, mimo jiné, následující jména: Tony Blair, Richard Branson, Edgar Bronfman, Bill Clinton, Prince Pierre d’Arrenberg, Steve Forbes, Dustin Hoffman, Mick Jagger, Michael Jackson, senátor Edward Kennedy , Henry Kissinger, Rupert Murdoch, Jessica a Hannah Rothschild (anglická větev) a Evelyn a Edward de Rothschild (francouzská větev), saudský princ Salman, Larry Summers a Ivanka Trump.

JEs LBB by on Scribd

https://ac24.cz/-/byla-odvracena-planetarni-katastrofa-putin-promluvil-co-stoji-za-podivnym-zemetresenim-

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 

Žadný rukojmí ještě nediskutoval

Čtení na prázdniny: Podivné setkání

Čtení na prázdniny: Podivné setkání

Na louce u lesa si hrály děti. Některé si hrály na honěnou, jiné si prohlížely pestrobarevné květy a další se vzrušeně o čemsi dohadovaly u malého mraveniště.

Pojďte sem,děti, posaďte se a já vám budu vyprávět pohádku,“ svolal je k sobě učitel.

 
SMŮLA NA PATÁCH

SMŮLA NA PATÁCH

Web Česká justice přinesl dne 17. července 2019 zprávu o „spícím soudci“ u Městského soudu v Praze. Za postoj ke zmíněné nepřístojnosti jsem 17. července 2019 zkritizoval paní ministryni Marii Benešovou v článku Nesnesitelná lehkost vládnutí II.

 

(Ne)milý Jane Hrušínský,

(Ne)milý Jane Hrušínský,

sice jste nás občany láskyplně oslovil slovy „Milí voliči Miloše a Andreje, milí odpůrci eura. Milí největší odpůrci eura v Evropě!“, ale ve mně se v ten moment vybavil jistý vlastizrádný představitel KDU-ČSL, který na sjezdu bavorského Landsmančaftu oslovil přítomné německé delegáty slovy: „Milí krajané“! Je to náhoda, nebo záměr, pane Hrušínský? Proto také to „(ne)milý“ v oslovení. Ostatně, pro mne (a nejen pro mne mě) nebudete nikdy milý, i kdybyste se o to snažil sebevíc, což je vám jistě zcela lhostejné, protože Vy máte svůj okruh „přátel“, které milujete a oni milují Vás. Tak si to užijte! Ale k věci.

Poslední domácí zprávy

SMŮLA NA PATÁCH

SMŮLA NA PATÁCH

Web Česká justice přinesl dne 17. července 2019 zprávu o „spícím soudci“ u Městského soudu v Praze. Za postoj ke zmíněné nepřístojnosti...