• Sobota, 18. leden 2020
  • Svátek má Rukojmí Vladislav

Ing. Roman Hronek: Česká televize
Počet návštěv: 1839

Ing. Roman Hronek: Česká televize "informuje".

-  Rukojmí.cz - Článek od - Rukojmí.cz -

Pokud sekáte hlavy za odpadlictví od víry či cizoložství v Saudské Arábii, nebo upalujete protestující v ukrajinské Oděse, bombardujete civilisty po celém světě jako USA, tak jste demokrat.

Za komunistů se sice v televizi také hlásaly nepravdy, ale ne tak nehorázné jak teď. Museli jsme být neustále vděčni SSSR za osvobození, ale v zásadě to byla pravda. Ne jako teď, kdy byla Evropa osvobozena americkou armádou (přitom 3 roky byla sovětská fronta jedinou frontou v Evropě proti Německu a i po invazi v Normandii nadále vázala přes 65 procent všech sil nacistického Německa).

Na osvobození Osvětimi sovětskou armádou byli pozváni všichni, včetně lidí jejichž rodiče dělali dozorce v koncentráku, jenom ne ti, kdo tu Osvětim osvobodili. Jako osvoboditel je oslavován americký generál Patton,  nepřítel Židů. Mohu poskytnout výpisky z jeho válečného deníku, kde píše o Židech, že je to špinavá podřadná verbež, která si zaslouží v těch koncentrácích zůstat. Skvělý demokrat, určitě ne xenofobní.

Za minulého režimu naše televize vysílala kromě mnoha krásných českých filmů, mnoho francouzských, italských a jiných kvalitních filmů. Teď nás krmí od rána do večera tím, že USA jsou zemí svobody a demokracie

Jaksi opomínají zmiňovat, že USA masově dovážely otroky z Afriky, že "zakládající otcové" USA jako Washington, Jefferson atd. vlastnili sami veliké množství otroků a existují jejich výroky kritizující "extremisty", kteří tvrdili, že černoch je člověk se stejnými právy jako běloch.

Když jsem byl v USA v Alabamě v roce 1971 tak to bylo jen 6 let po tom, co tam policie a Národní garda doprovázela dva černošské studenty, kteří se chtěli zapsat na místní univerzitu. Jinak by je lidé lynčovali a v čele těchto rasistických lumpů byl guvernér Alabamy.

TEPRVE v šedesátých letech 20. století byly postupně odstraňovány lavičky jen pro bílé, záchody jen pro bílé a restaurace jen pro bílé. Opravdu vrchol demokracie. A tito výtečníci nás budou obviňovat z xenofobie.

U nás jsme zrušili otrokářství xxxx let před tím, že ho USA zavedly.

Východní Evropa je obviňována z xenofobie a nedostatečných demokratických tradic. Česká televize to halasně roztrubuje. A kdo že jsou ty západní země s hlubokými a dlouhými demokratickými tradicemi? Fašistické Německo, fašistická Itálie? Fašistické Španělsko, kde se sloužily státní mše za Hitlera ještě desítky let po válce? 

Fašisticko-diktátorské Salazarovo Portugalsko? Rakousko, rodiště Hitlera, kde Adolfa vítaly nadšené davy při anšlusu Rakouska nacisty? Kolonialistické země Británie, Francie, Belgie, Holandsko a další, které jednaly s domorodci, většinou černé pleti, jako s pod-lidmi?

Připomínám, že koncentráky nevymyslel Hitler, ale Britové v jižní Africe, kde tyto koncentrační tábory pro ženy  a děti Búrských bojovníků měly za úkol tyto rodiny vyhladit hladověním. Což se jim do velké míry podařilo. To jsou ty vyspělé demokracie s dlouhými demokratickými tradicemi? Neustálým opakováním těchto žvástů tomu začínají lidé pomalu věřit.

Kulturně vyspělé Německo vypálilo většinu evropské části SSSR, vyvraždilo jen v Bělorusku 660 vesnic, vypálilo a vykradlo paláce v Kyjevě, okolo Petrohradu, v Oděse, na Krymu atd. Zlikvidovali všechny průmyslové objekty v této části světa a zlikvidovali obživu pro desítky milionů lidÍ.

A HLAVNÍM TÉMATEM ČT na výročí KONCE VÁLKY bylo to, že se sovětští vojáci chovali v Německu necivilizovaně. Chovali se skvěle vzhledem k tomu, jak se chovali Němci k nim. Mimochodem, byl jsem v Berlíně na výročí konce války a ke cti Němců budiž řečeno, že oni podobné lži jako ČT nešířili. Viděl jsem tam velké fotografie z roku 1945 jak ruští vojáci rozdávají obyvatelům Berlína jídlo, atd.

Takže naše ČT je opravdu i na poměry EU a NATO nadprůměrně prolhaná. Je dobré si připomenout, že v minulosti to bylo mnohokrát tak, že rozumný myslící člověk byl označován za blbce, kacíře, lháře a extremistu.

 A říkali mu to "odborníci" tvrdící, že země je placatá.

Takže vlastně když vám ČT nadává, tak je to důkaz, že jste slušný a myslící člověk.

Ještě jednou Vám děkuji,

Ing. Roman Hronek

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Josef Andrle

Josef Andrle

04.09.2019 20:41

Dovolím si také přispět trochou do mlýna.ČT a její deriváty tedy v zásadě od jisté doby nesleduji.Možná jsem to zde už kdysi psal, tak promiňte,kdybych se opakoval.Je to už několik let,co jsem sledoval tuším na ČT 2 pořad k Únoru 1948. Tak si říkám,kouknu se,jsa tedy v očekávání šiků dělníků,LM, lidí s transparenty a pod.Pravda je, že to co jsem viděl, předčilo mé očekávání.Oni ti zločinci prolhaní použili záběry z Pražského povstání z r.1945!!!Barikádníků s puškami za popelnicemi!!!!!!!!!¡!!!Tak se vyrábí lži, propaganda a vymývají mozky.Ve lhaní nesahají předlistopadová média těm současným ani po kotníky.Pro mne osobně jsou výše jmenované stanice mediální, štvavé a prolhané ,propagandistické žumpy.Nejhorší na tom všem je, že hodně lidí tyto média sleduje a věří všemu,co vidí a slyší.Mně osobně občas přijdou e maily, kde jsem za své komentáře nazýván ču....m,komunistou a pod.Od těch vymytých mozků.To mne nerozhodí.Mám své názory a postoj.Hodně pamatuji.Toť tedy asi vše.Hezký večer.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

04.09.2019 19:40

Mluvit o informovanosti v souvislosti s ČT je nesmysl.Je to jenom propagandistická platforma.Článek je objektivní a pravdivý.Jen se k občanům nedostane.O to se postará právě ona ČT.


 
Vladimír ing.Flössel

Vladimír ing.Flössel

04.09.2019 13:15

Děkuji Vám , pane Hronku za objektivní a pravdivé hodnocení. Není k tomu co dodat.


 
Než zemřel Ariel Šaron – jestřáb jestřábů, král Izraele a buldozer Arik...

Než zemřel Ariel Šaron – jestřáb jestřábů, král Izraele a buldozer Arik...

Někdejší izraelský premiér Ariel Šaron, přezdívaný "Arik" a později také "král Izraele" se narodil jako Ariel Scheinermann 26. února 1928 v kibucu Kfar Malal v Palestině, kam jeho rodiče utekli před pogromy v Sovětském svazu. V roce 2006 zemřel. Třináct let byl v komatu, kdy po mozkové mrtvici lékaři prohlásili, že jeho mozek přestal reagovat a že žil jen zásluhou umělého dýchání. Přesto ho jeho synové odvezli do farmy v Negevské poušti...

Smutné výročí: Rozsudek, který poslal Marion Jonesovou na půl roku do vězení, byť jen na dva roky dlouhou podmínku, padl 11. ledna 2008 u soudu ve White Plains. Byl to vůbec poprvé trest pro atletku za doping; z USA ne z Ruska

Varovné výročí: Rozsudek, který poslal Marion Jonesovou na půl roku do vězení, byť jen na dva roky dlouhou podmínku, padl 11. ledna 2008 u soudu ve White Plains. Byl to vůbec poprvé trest pro atletku za doping; z USA ne z Ruska

Sportovní kariéra Marion Jonesové (nar. 12. října 1975 v Los Angeles) byla impozantní až do té chvíle, kdy byla obviněna a usvědčena z dopingu. Vracet musela nejen medaile, ale i vyhrané peníze. Jedna z první sportovkyň – milionářek se ocitla prakticky na mizině.

Jan Padych - Lámání křížů (10.)

Jan Padych - Lámání křížů (10.)

 Manuel měl až nevídaně rozvité příbuzenstvo. Jejich vozy obklíčily kostel a skoro celý hřbitov. Aut a černých postav přibývalo, trochu to připomínalo výsadek před útokem. Brzdovi se zdálo, jako by z postav vycházelo něco divně mrazivého, vyvěrajícího odněkud z podzemí.

Poslední domácí zprávy