• Pátek, 23. říjen 2020
  • Svátek má Rukojmí Teodor

Krutá nemoc Karel Gotta. Pražská kavárna a ubožáci na FB si mohou opět do mistra kopnout.
Počet návštěv: 2013

Krutá nemoc Karel Gotta. Pražská kavárna a ubožáci na FB si mohou opět do mistra kopnout.

Oldřich Rambousek Článek od Oldřich Rambousek

Už delší čas vím o vážné nemoci Karla Gotta a je to ode mne možná sobecké, ale z úcty k jeho rodině jsem o jeho nemoci přímo a detailně nepsal. Dnes, když to řekl sám mistr a jeho rodina, mi už nic nebrání, ale detaily skutečně rozebírat nebudu. Je to čistě soukromá věc jeho rodiny a tu hodlám respektovat, neb nechci parazitovat na jeho neštěstí jako některé novinářské hyeny.

  Teprve nyní máte skutečnou možnost pochopit, proč jeho manželka působila a působí jako jeho štít. Nedělala nic špatného, snažila se ho chránit před vnějšími vlivy a hlavně-blbými lidmi. Mám-li říci na tuto věc svůj soukromý názor, tak si manželky Karla Gotta za její přístup vážím a oceňuji ho. Vím, že někteří lidé z novinářských kruhů jí měli za zlé, že se ke Karlovi nemohli dostat, ale z lidského hlediska je její postoj pochopitelný. Spíše tak nějak nepobírám, jak někdo může být tak tupý, že odmítá respektovat přání a soukromí rodiny. Udělat exkluzivní článek a ulovit senzaci je sice hezké a je to za peníze, ale lézt člověku doslova až do prd…, je prostě nemorální.

  Co je ještě více politováníhodné, je přístup samotné umělecké veřejnosti. Bohužel i z těchto kruhů zazněly invektivy na manželku mistra ve smyslu toho, že mistra moc hlídá a organizuje mu život. Jak z tohoto plyne, tak i někteří umělci jsou hloupí. Akutní leukémie je zákeřná choroba a zabíjí. Dokážete to pochopit?? Dokážete pochopit, že člověk, který jí trpí, má dost starostí sám se sebou a že trpí celá rodina??

Karel Gott potřebuje obyčejnou lidskou podporu a stejně tak jeho rodina!!!

  Čistě v krátkosti si dovoluji vyzvat ty, kdož se v médiích vyjadřovali na adresu mistra Gotta, že zpíval o hovně, že tvořil sračky atp. Zavřete prosím na chvíli své huby a jděte třeba do hospody. Dejte mistrovi v jeho těžkém období alespoň pokoj.

  Nemusel a nemusí mistr Karel Gott každému umělecky sedět, jeho tvorba se nemusí každému líbit, ale chovejme se prosím k němu a jeho rodině jako inteligentní lidé.

  Je doslova pod lidskou úroveň byť jen souhlasit s prudérností a doslova hnusem, které okolo sebe trousí příkladně pan Janda, Novotný nebo rádoby herec Mádl.

 Závěrem, tu na tomto místě přeji Karlu Gottovi za sebe i za všechny slušné lidi brzké uzdravení a pokud to jen trochu půjde, tak tu s námi buď Karle až do stovky.

Ram

Oldřich Rambousek
Mým principiálním základem, který uznávám je teorie Marxismu, ale tento se bohužel téměř nepraktikuje, protože nepřináší svým obsahem ten pravý byznys, který by každý chtěl z politiky mít. Já ho přesto preferuji, protože jsem přesvědčen o tom, že politika má být službou národu a nikoliv hmotným statkům.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

13.09.2019 19:49

Jenom dokazují svoji maličkost.Hlavně je v tom závist,že dokázal prorazit i v zahraničí,o čemž si ostatní mohou nechat jenom zdát.Nad touto nemocí se nedá vyhrát a panu Gottovi je již osmdesát.Jeho organizmus už je natolik zeslabený,že se konec může jenom oddalovat.I když bych mu přál uzdravení,nevidím to příliš růžově.Díky za vše,co pro nás udělal,na rozdíl od dnešních neschopných floutků,kteří "pracují" poněkud neuměle.Zkrátka vůbec svou profesi neovládají.


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

13.09.2019 08:38

Oko je okno do duše. ....Co vyčteme na první pohled z očí mistra Gotta, je laskavost, smířlivost. Oči kumštýře a člověka, jenž si vybudoval svým poznáním hlubokou filizofii. Tu šířil. S jeho songy i myšlenkami jsem se ztotožnil. A tak mistra předčasně neoplakávejme, protože žije. Jeho příjmení má co do činění s Bohem. Třeba to tak mělo a má být od kolébky k jeho (našemu) dnešku. Zatímco tělo stárne, duše si zpívá: "Být stále mlád, to bych si přál". Jakási předzvěst budoucnosti nás všech tu je. Chraňme svou duši před zlem. Jenom tak se dočkáme laskavého i moudrého výrazu v našich očích. Zlo nám tyto atributy nikdy nevezme. V našich očích je totiž dlouhohrající deska, kterou si na závěr našeho života přehraje ten, kdo rozhoduje o jeho pokračování či zmaru. Vím, kdo si ten song naplněného života bude přehrávat. Sám discjockey našich osudů, našeho života. A tenhle song zní na věky věků. Je znovuzozením a životem věčným. .....Mějte se hezky. ....PS: Napsal Jiří Přibyl.


 
Šlo o pokus zlikvidovat nejen Prymulu, ale i vládu

Šlo o pokus zlikvidovat nejen Prymulu, ale i vládu

Cítil jsem to od první hodiny, kdy se o Prymulově „zločinu“ začalo na ČT v pátek ráno hovořit. Ta kampaň byla totiž až moc spontánní a jednosměrná. Ministr zdravotnictví Prymula si šel do hospody bez roušky, bez roušky v té hospodě s ředitelem ostravské Fakultní nemocnice Havrlantem a poslancem hnutí ANO Faltýnkem o čemsi debatoval -  a bez roušky také nastupoval do auta, což je zanamenáno na fotu parapazziho z Blesku.

Vláda šíří paniku a chaos

Vláda šíří paniku a chaos

Přijatá opatření situaci nijak nezklidňují a to potřebujeme nejvíce. Vystrašení lidé zbytečně zatěžují zdravotnický systém a ten pak nemá dost kapacit na skutečně nemocné.

Poslední domácí zprávy