• Středa, 21. říjen 2020
  • Svátek má Rukojmí Brigita

Petr Hannig: Může se stát, že se prosadí, aby senioři nad 70 let přišli o řidičák, protože ohrožují silniční provoz.
Počet návštěv: 3776

Petr Hannig: Může se stát, že se prosadí, aby senioři nad 70 let přišli o řidičák, protože ohrožují silniční provoz.

-  Rukojmí.cz - Článek od - Rukojmí.cz -

To je neuvěřitelná diskriminace seniorů. V době, kdy veřejná autobusová doprava je stále řidší, zanikají vesnické prodejny a pojízdné přestávají jezdit, ruší se pošty, lékařské ordinace a důchodci jsou tak odkázání na individuální dopravu svými auty za lékaři, nákupy, na poštu atd, je tento návrh z dílny Pirátů, Trojkoalice (STAN, TOP09 a KDU.

Jak to tak vidím, jmenované strany v bloku se vehementně snaží seniory vyšachovat z veřejného života, okleštit je na právech.  Finančně, psychicky a zdravotně zdeptat. Může se stát, že prosadí, aby senioři nad 70 let přišli o řidičák, protože ohrožují silniční provoz. Je to logické, protože těm zazobaným příživníkům, kteří nikdy nemakali a jsou bohatí jen díky tomu, že mistrně vysávají státní peníze ( naše peníze), prostě na silnicích vadíme. Senioři dodržují pravidla silničního provozu, jsou opatrní a rozvážní, jenže tito hazardéři by chtěli na dálnicích a rychlostních komunikacích jezdit aspoň 150. Chtějí, aby senioři přišli o volební právo, aby senior po 70 měl nárok jen na tu nejzákladnější zdravotní péči. A takto to může plíživě pokračovat dál 

Nakonec v 70 budeš muset prodat byt či dům, vystěhovat se do důchodcovského koncentráku a čekat na smrt, aby mladí a chudí, ubozí migranti měli kde bydlet. Můžou nám vzít důchod, místo něho vyfasujeme lístky na základní potraviny a nejnutnější věci na přežití a tím to hasne. Jediné právo, které ti zbude, bude dobrovolná nebo nedobrovolná eutanazie, abys nepřekážel a uvolnil místo „ lepším a demokraticky smýšlejícím zmetkům“. Sice to zní jako hodně přitažené za vlasy, ale to, co se děje kolem nás začíná hodně, ale hodně smrdět fašismem a totalitou. A tu naši rodiče a současní senioři zažili. Proto všechny strany, které jsou proti Babišovi a Zemanovi, se je snaží odstranit, oni chtějí nastolit novou totalitu – hlavně  nenápadně, aby se proti těm hajzlům nezačalo protestovat a lidi je nechtěli z politického života vyšachovat. Prosím, udělte článku karmu, když jste na Facebooku, dejte článek i tam a přepošlete tento odkaz svým přátelům. Myslím si, že se mnohých   z nás toto téma hluboce dotýká a je třeba, aby se článek dostal na žebříčky a přečetlo si ho tak co nejvíc lidí.

 Děkuji za podporu. Srdečně zdraví 

        Petr Hannig

Autor článku: Petr Hannig (* 20. ledna 1946 Ústí nad Labem) je český zpěvák, skladatel, producent, hudební vydavatel a politik, předseda Strany zdravého rozumu. Opakovaně kandidoval do zastupitelských orgánů, aniž by byl zvolen. V roce 2018 se stal kadidátem na prezidenta republiky.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

13.09.2019 19:33

Je to celé nedomyšlené,jak je to v tomto státě zvykem.Poukazuje se na vyšší nehodovost seniorů,ale po vzoru USA se žádné důkazy nepodají.Jen se mluví a neví se o čem.Podpora pirátů je známkou toho,že stále větší část společnosti pozbývá rozumu.Teď se ukáže,kdo je normální a kdo je populistický pitomec.Zatím vedou piráti o několik délek,řečeno terminologií jezdeckých závodů.


 
Jiří Šedivý

Jiří Šedivý

13.09.2019 19:20

Myslím, že k takové situaci nedojde. Posranci, i když jsou hodně blbí, si dobře uvědomují, že v tomto případe by o řidičáky po pár letech přišli taky. Na takových idiotských nápadech je nebezpečné jedno, jakmile je nějaký pitomec z huby vypustí, tak začnou žít svébytným životem a nikdo neví, v jakém slabomyslném mozku se za nějakou dobu zase uchytí. A hlavně ten nápad vzešel na základě toho, že se v Uhříněvsi nějaký blbý cizinec nechal rozmetat vlakem. Takže jak budou naši blbové uplatňovat zákaz řízení na cizince, kamioňáky a rakouské a německé prašiváky, kteří jezdí k nám nakupovat je u boha.


 
Jak Češi smýšlejí o

Jak Češi smýšlejí o "právním státě"?

Server Euractiv nám nedávno přinesl informaci o novém, celoevropském průzkumu, ve kterém Češi opět „propadli”. Vedení EU před časem pověřilo agenturu Kantar, aby prozkoumala míru souhlasu evropského občanstva s navázáním čerpání evropských fondů na dodržování principů právního státu. Tedy, stručně řečeno: „kdo nebude dodržovat, nic nedostane”.

Čína válí, Západ drhne…

Čína válí, Západ drhne…

Pandemie koronaviru se svými zdravotními, ekonomickými i politickými důsledky ukazuje sílu a schopnost politicko-ekonomického uspořádání geopolitických bloků i jednotlivých zemí.

Poslední domácí zprávy