• Úterý, 26. květen 2020
  • Svátek má Rukojmí Filip

Sen Hitlera naplňuje EU! Nacisté plánovali evropskou integraci, která se v mnohém podobala současné EU
Počet návštěv: 1834

Sen Hitlera naplňuje EU! Nacisté plánovali evropskou integraci, která se v mnohém podobala současné EU

Tomio  Okamura Článek od Tomio Okamura

Skandální, ale vlastně logické. V návštěvnickém centru Evropského parlamentu Vás uvítá prohlášení: „Národní suverenita je kořenem nejhroznějšího zla naší doby… Jediným konečným opatřením proti tomuto zlu je federální unie.“ Informuje o tom britský deník The Telegraph.

Ještě zajímavější je, že tenhle výrok pronesl britský politik Philip Kerr, který byl v třicátých letech horlivým stoupencem appeasementu a ústupků hitlerovskému Německu, který ještě v předvečer bitvy o Británii v roce 1940 Churchilla nabádal k uzavření míru s Hitlerem… Všechno to ale do sebe logicky zapadá. Evropská unie má totiž nacistické kořeny.

Již Adolf Hitler vyzýval, aby se národní státy ve prospěch Německem budované Nové Evropy vzdaly své suverenity. V tomto smyslu hovořil i nacistický ministr propagandy Joseph Goebbels v projevu k českým novinářům. Že má EU nacistické kořeny, píše dobře britský historik John Laughland v knize Znečištěný pramen. Existuje i řada citátů Hitlera, Goebbelse a dalších nacistických pohlavárů, které opěvují jednotnou Evropu. Zde je i jiná kniha ke stažení: http://desitka.org/nkbeu.pdf .

Jak informoval německý Die Welt, podobně německá kancléřka Angela Merkelová před časem prohlásila, že by se národní státy měly vzdát své suverenity. „Nationalstaaten müssen heute – sollten heute, sage ich – bereit sein, Souveränität abzugeben“, prohlásila.

9. května slaví Evropská unie Den Evropy a je oslavován Robert Schuman, tedy člověk, který podpořil ponížení českého národa ve formě Mnichovské dohody v roce 1938, a který kolaboroval s pro-nacistickým režimem.

„Den Evropy“ totiž odkazuje na 9. května 1950, kdy francouzský ministr zahraniční Robert Schuman, „otec Evropy“, představil deklaraci, v níž navrhl vytvoření Evropského společenství uhlí a oceli, což byl předchůdce dnešní EU. Měli bychom ale vědět, že „Otcem Evropy“ je člověk, který ve své době jako poslanec francouzského parlamentu hlasoval pro Mnichovskou dohodu. A nejen to. Byl i významným exponentem appeasementu vůči Německu a členem francouzské proněmecké kolaborantské vlády maršála Pétaina.

Německý nacismus byl poražen díky nacionalismu evropských národů, které bojovaly za svou suverenitu. Jak dokazuje Hannah Arendtová ve své knize Původ totalitarismu či jak o tom mluvil sám vůdce Třetí říše Adolf Hitler, nacismus byl nadnárodním rasismem, který měl sjednotit germánské árijské národy v jeden celek – ukázkou v praxi byly nadnárodní jednotky Waffen SS. Současná EU v lecčems navazuje na Hitlerův projekt Nové Evropy.

Nacisté plánovali evropskou integraci, která se v mnohém podobala současné Evropské unii. Čili je to naopak, než tvrdí sluníčkáři – nacismus byl ve skutečnosti poražen vlasteneckým a národoveckým (tedy nacionalistickým) vzepětím občanů národních států, kteří bojovali za suverenitu svých zemí proti snaze vytvořit nadnárodní evropskou árijskou říši.

Projekt Německem ovládané Evropské unie je po nacismu a komunismu dalším totalitním projektem, který má zničit suverenitu a demokracii národních států ve prospěch centrální nedemokratické diktátorské moci. Národovci celé Evropy se proti tomuto projektu musí postavit na odpor. Hnutí SPD brání suverenitu našeho státu proti diktátu Bruselu!

Tomio Okamura
Tomio Okamura je český podnikatel a politik moravsko-japonsko-korejského původu. Od října 2013 je členem Poslanecké sněmovny za hnutí Svoboda a přímá demokracie do níž kandidoval v předčasných volbách v roce 2013. Zvolením mu zanikl mandát senátora, který vykonával jako nezávislý od října 2012 v obvodu Zlín.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 

09.10.2019 11:01

Jsou lidé (a není jich tak málo), kteří nedokážou myslet vlastní hlavou. Jsou tedy vláčeni propagandou a stávají se jejími otroky posluhujícími svému otrokáři. Není to většinová část společnosti, právě naopak. O to větší vydávají rámus při prosazování "svých" názorů. Tedy názorů, které jako otroci propagandy přijali za své. Hegemonie se vždy snaží o ovládání mas. Tam, kde se to nedaří vyrukuje se známým "Rozděl a panuj"! Je třeba ty, kteří odolávají propagandě, jeden druhého poštvat proti sobě a pak je mocensky dobýt a udělat z těchto názorově rozpadlých částí jeden celek, který je ovšem řízen tou mocí, jež vyvolala celospolečenské bouře, vedoucí tyto rozpadající se, znesvářené oblasti do područí jednoho celku. Tím, kdo potom ovládá tyto lidi, je hegemon. To je jeho cíl. Tím, že otupí jednotu protivníka, získá jeho území téměř bez boje. Jako příklad uvedu získání Ukrajinců na stranu Hitlerova Německa. Nacistické živly zde byly organizovány do nacistických uskupení. Jednotky, které spolupracovaly s Hitlerem byly nazvány "Galizien" - Halič. (Byli to Slované). Tito nacisti vraždili civilní obyvatele na ukrajinském území tak bestiálním způsobem, že Němci doslova zírali, jakých bestialit se mohou dopustit proti sobě příslušnící slovanských kmenů. Dnes tvrdím (a opakuji se), že probíhá nástup éry nacismu. 13.000 mrtvých, spíše zavražděných, na jihovýchodě Ukrajiny naše propaganda bagatelizuje. Za to si prý mohou domorodci sami. Nevím, jak je možné, aby mezinárodní sebranka útočila na města i dědiny na tomto území zcela beztrestně. Má od nynějších hegemonů zelenou k beztrestnému vyvražďování místních obyvatel. To, že tisíce hajlujících neonacistů, kteří napadli obyvatele jenom proto, že s nacistickými živly nechtěli nic mít, naše západní společnost adoruje znamená pouze jedno: Nacismus ve svých nejhrůznějších projevech, nejhrůznější formě je zpět. Je tragédií, že neonacisty proti slovanskému obyvatelstvu vedou etničtí Židé. Porošenko je přece Žid! Volodymyr Zelenskyj je také čistokrevný Žid. Ukrajinci tedy nerozhodují o svém vlastním osudu. Jsou odkázáni na působení lóží. Dnes se chystá velká, celoplošná privatizace s tím, že veřejné investice i finance budou v rukou nadnárodních korporací, bank. Úmysly privatizérů zřejmě nejsou čisté.... Nemá cenu strkat hlavu do písku před touto skutečností. Zřejmě mají svůj smysl tisíce obětí z vojensky napadeného území. Jak to Porošenko i Zelenskyj vysvětlí mezinárodnímu společenství, je mi záhadou. Domnívám se, že k žádnému vysvětlení nedojde. ....Mějte se hezky. ....PS: Napsal Jiří Přibyl.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

08.10.2019 19:22

A přece se najdou tady lidé,kteří myšlenku pokračování Hitlerovy sjednocené Evropy pod nadvládou Německa vítají a pro její uvedení do života jsou schopni se spojit s těmi,kdož rozpoutali dvě války v Evropě jen pro svoje postavení pánů Evropy.A nejhorší jsou lidovci a TOP09.Topáci,co jsou vedeni protičeským nedoučeným hajným a lidovci,kteří se podíleli na zločinech totalitní vlády minulého režimu.A mají i podporu malé části české veřejnosti.A to se napsalo veřejně,že Cheb a jeho okolí by se mělo připojit k Německu.Napsala to žena,která v Německu pracovala.Kvůli hranicím,které byly bezproblémově průjezdné.Nakonec podporovatelé likvidace českého národa sedí v parlamentu.


 
Sedm rozsudků nestačí

Sedm rozsudků nestačí

V pondělí 25. května 2020 u Obvodního soudu pro Prahu 1 v senátu předsedy Luboše Svrčka dospělo k závěru řízení, o němž jsem opakovaně psal jako o ping-pongu. Předcházelo mu postupné projednání obžaloby třemi senáty téhož soudu s šesti zprošťujícími rozsudky. Proto jsem psal o ping-pongu: soud vynesl zprošťující rozsudek, státní zástupce se odvolal a Městský soud v Praze senátem Jaroslavy Liškové vrátil věc na 1. stupeň. To se opakovalo šestkrát.

Poslední domácí zprávy

Sedm rozsudků nestačí

Sedm rozsudků nestačí

V pondělí 25. května 2020 u Obvodního soudu pro Prahu 1 v senátu předsedy Luboše Svrčka dospělo k závěru řízení, o němž jsem opakovaně psal...

QUO VADIS, ODS?

QUO VADIS, ODS?

Institut Aleny Vitáskové z. s. (IAV) podal podnět na pozastavení, případně rozpuštění činnosti Občanské demokratické strany...