• Úterý, 22. říjen 2019
  • Svátek má Rukojmí Sabina

Sen Hitlera naplňuje EU! Nacisté plánovali evropskou integraci, která se v mnohém podobala současné EU
Počet návštěv: 866

Sen Hitlera naplňuje EU! Nacisté plánovali evropskou integraci, která se v mnohém podobala současné EU

Tomio  Okamura Článek od Tomio Okamura

Skandální, ale vlastně logické. V návštěvnickém centru Evropského parlamentu Vás uvítá prohlášení: „Národní suverenita je kořenem nejhroznějšího zla naší doby… Jediným konečným opatřením proti tomuto zlu je federální unie.“ Informuje o tom britský deník The Telegraph.

Ještě zajímavější je, že tenhle výrok pronesl britský politik Philip Kerr, který byl v třicátých letech horlivým stoupencem appeasementu a ústupků hitlerovskému Německu, který ještě v předvečer bitvy o Británii v roce 1940 Churchilla nabádal k uzavření míru s Hitlerem… Všechno to ale do sebe logicky zapadá. Evropská unie má totiž nacistické kořeny.

Již Adolf Hitler vyzýval, aby se národní státy ve prospěch Německem budované Nové Evropy vzdaly své suverenity. V tomto smyslu hovořil i nacistický ministr propagandy Joseph Goebbels v projevu k českým novinářům. Že má EU nacistické kořeny, píše dobře britský historik John Laughland v knize Znečištěný pramen. Existuje i řada citátů Hitlera, Goebbelse a dalších nacistických pohlavárů, které opěvují jednotnou Evropu. Zde je i jiná kniha ke stažení: http://desitka.org/nkbeu.pdf .

Jak informoval německý Die Welt, podobně německá kancléřka Angela Merkelová před časem prohlásila, že by se národní státy měly vzdát své suverenity. „Nationalstaaten müssen heute – sollten heute, sage ich – bereit sein, Souveränität abzugeben“, prohlásila.

9. května slaví Evropská unie Den Evropy a je oslavován Robert Schuman, tedy člověk, který podpořil ponížení českého národa ve formě Mnichovské dohody v roce 1938, a který kolaboroval s pro-nacistickým režimem.

„Den Evropy“ totiž odkazuje na 9. května 1950, kdy francouzský ministr zahraniční Robert Schuman, „otec Evropy“, představil deklaraci, v níž navrhl vytvoření Evropského společenství uhlí a oceli, což byl předchůdce dnešní EU. Měli bychom ale vědět, že „Otcem Evropy“ je člověk, který ve své době jako poslanec francouzského parlamentu hlasoval pro Mnichovskou dohodu. A nejen to. Byl i významným exponentem appeasementu vůči Německu a členem francouzské proněmecké kolaborantské vlády maršála Pétaina.

Německý nacismus byl poražen díky nacionalismu evropských národů, které bojovaly za svou suverenitu. Jak dokazuje Hannah Arendtová ve své knize Původ totalitarismu či jak o tom mluvil sám vůdce Třetí říše Adolf Hitler, nacismus byl nadnárodním rasismem, který měl sjednotit germánské árijské národy v jeden celek – ukázkou v praxi byly nadnárodní jednotky Waffen SS. Současná EU v lecčems navazuje na Hitlerův projekt Nové Evropy.

Nacisté plánovali evropskou integraci, která se v mnohém podobala současné Evropské unii. Čili je to naopak, než tvrdí sluníčkáři – nacismus byl ve skutečnosti poražen vlasteneckým a národoveckým (tedy nacionalistickým) vzepětím občanů národních států, kteří bojovali za suverenitu svých zemí proti snaze vytvořit nadnárodní evropskou árijskou říši.

Projekt Německem ovládané Evropské unie je po nacismu a komunismu dalším totalitním projektem, který má zničit suverenitu a demokracii národních států ve prospěch centrální nedemokratické diktátorské moci. Národovci celé Evropy se proti tomuto projektu musí postavit na odpor. Hnutí SPD brání suverenitu našeho státu proti diktátu Bruselu!

Tomio Okamura
Tomio Okamura je český podnikatel a politik moravsko-japonsko-korejského původu. Od října 2013 je členem Poslanecké sněmovny za hnutí Svoboda a přímá demokracie do níž kandidoval v předčasných volbách v roce 2013. Zvolením mu zanikl mandát senátora, který vykonával jako nezávislý od října 2012 v obvodu Zlín.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 

09.10.2019 11:01

Jsou lidé (a není jich tak málo), kteří nedokážou myslet vlastní hlavou. Jsou tedy vláčeni propagandou a stávají se jejími otroky posluhujícími svému otrokáři. Není to většinová část společnosti, právě naopak. O to větší vydávají rámus při prosazování "svých" názorů. Tedy názorů, které jako otroci propagandy přijali za své. Hegemonie se vždy snaží o ovládání mas. Tam, kde se to nedaří vyrukuje se známým "Rozděl a panuj"! Je třeba ty, kteří odolávají propagandě, jeden druhého poštvat proti sobě a pak je mocensky dobýt a udělat z těchto názorově rozpadlých částí jeden celek, který je ovšem řízen tou mocí, jež vyvolala celospolečenské bouře, vedoucí tyto rozpadající se, znesvářené oblasti do područí jednoho celku. Tím, kdo potom ovládá tyto lidi, je hegemon. To je jeho cíl. Tím, že otupí jednotu protivníka, získá jeho území téměř bez boje. Jako příklad uvedu získání Ukrajinců na stranu Hitlerova Německa. Nacistické živly zde byly organizovány do nacistických uskupení. Jednotky, které spolupracovaly s Hitlerem byly nazvány "Galizien" - Halič. (Byli to Slované). Tito nacisti vraždili civilní obyvatele na ukrajinském území tak bestiálním způsobem, že Němci doslova zírali, jakých bestialit se mohou dopustit proti sobě příslušnící slovanských kmenů. Dnes tvrdím (a opakuji se), že probíhá nástup éry nacismu. 13.000 mrtvých, spíše zavražděných, na jihovýchodě Ukrajiny naše propaganda bagatelizuje. Za to si prý mohou domorodci sami. Nevím, jak je možné, aby mezinárodní sebranka útočila na města i dědiny na tomto území zcela beztrestně. Má od nynějších hegemonů zelenou k beztrestnému vyvražďování místních obyvatel. To, že tisíce hajlujících neonacistů, kteří napadli obyvatele jenom proto, že s nacistickými živly nechtěli nic mít, naše západní společnost adoruje znamená pouze jedno: Nacismus ve svých nejhrůznějších projevech, nejhrůznější formě je zpět. Je tragédií, že neonacisty proti slovanskému obyvatelstvu vedou etničtí Židé. Porošenko je přece Žid! Volodymyr Zelenskyj je také čistokrevný Žid. Ukrajinci tedy nerozhodují o svém vlastním osudu. Jsou odkázáni na působení lóží. Dnes se chystá velká, celoplošná privatizace s tím, že veřejné investice i finance budou v rukou nadnárodních korporací, bank. Úmysly privatizérů zřejmě nejsou čisté.... Nemá cenu strkat hlavu do písku před touto skutečností. Zřejmě mají svůj smysl tisíce obětí z vojensky napadeného území. Jak to Porošenko i Zelenskyj vysvětlí mezinárodnímu společenství, je mi záhadou. Domnívám se, že k žádnému vysvětlení nedojde. ....Mějte se hezky. ....PS: Napsal Jiří Přibyl.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

08.10.2019 19:22

A přece se najdou tady lidé,kteří myšlenku pokračování Hitlerovy sjednocené Evropy pod nadvládou Německa vítají a pro její uvedení do života jsou schopni se spojit s těmi,kdož rozpoutali dvě války v Evropě jen pro svoje postavení pánů Evropy.A nejhorší jsou lidovci a TOP09.Topáci,co jsou vedeni protičeským nedoučeným hajným a lidovci,kteří se podíleli na zločinech totalitní vlády minulého režimu.A mají i podporu malé části české veřejnosti.A to se napsalo veřejně,že Cheb a jeho okolí by se mělo připojit k Německu.Napsala to žena,která v Německu pracovala.Kvůli hranicím,které byly bezproblémově průjezdné.Nakonec podporovatelé likvidace českého národa sedí v parlamentu.


 
Gabriela Koukalová: S bulimií snědla, co viděla a osmkrát denně zvracela, poté jako anorektička polykala jen odličovací tampony, pak se zhlédla v Muchovi a tvoří medaile s jeho portrétem, dnes tančí ve StarDance a trénuje sexy pohyby

Gabriela Koukalová: S bulimií snědla, co viděla a osmkrát denně zvracela, poté jako anorektička polykala jen odličovací tampony, pak se zhlédla v Muchovi a tvoří medaile s jeho portrétem, dnes tančí ve StarDance a trénuje sexy pohyby

Devětadvacetiletá sportovní „důchodkyně“ Gabriela Koukalová by se snad v žádném oboru neztratila. Přišla na to, že umí též v roce 2019 překrásně zpívat, tančit a vyzná se také v oblasti malování. Pro svůj "všestranný talent" získávat peníze, byla nedávno oslovena společností Národní Pokladnice, která toužila spatřit portrét malíře Alfonse Muchy na pamětní medaili určené pro jubilejní ražbu v jejím provedení. A Koukalová tuto výzvu přijala. Zmíněná společnost začala okamžitě lákat zákazníky na novinku ve svém sortimentu:

Kdoví, jak by dnes vzpomínaly na Dubčeka, který zemřel 7. 11. 1992, Kubišová a Janžurová, nebo již zesnulá antikomunistka Čáslavská, přestože to byl první tajemník ÚV KSČ, resp. právem nejmocnější komunista Československa?

Kdoví, jak by dnes vzpomínaly na Dubčeka, který zemřel 7. 11. 1992, Kubišová a Janžurová, nebo již zesnulá antikomunistka Čáslavská, přestože to byl první tajemník ÚV KSČ, resp. právem nejmocnější komunista Československa?

Automobilová nehoda 1. září 1992 na dálnici u Humpolce ukončila 7. listopadu 1992 politickou i životní cestu Alexandera Dubčeka. Řidič luxusního BMW dostal v dešti na problematickém úseku 88. kilometru smyk, nezvládl řízení a proletěl svodidly.

Halík obdržel kříž za zásluhy o česko-německé smíření, Herman na sjezdu landsmašaftu oslovil německy potomky henleinovců: “Milí přátelé“; jeden za osmnáct, druhý bez dvou za dvacet..

Halík obdržel kříž za zásluhy o česko-německé smíření, Herman na sjezdu landsmašaftu oslovil německy potomky henleinovců: “Milí přátelé“; jeden za osmnáct, druhý bez dvou za dvacet..

Německý prezident Frank-Walter Steinmeier udělil českému katolickému knězi a teologovi Tomáši Halíkovi státní vyznamenání - Kříž za zásluhy 1. třídy Záslužného řádu Spolkové republiky Německo. Halík kříž obdržel za zásluhy o česko-německé smíření a angažovanost za spravedlivou občanskou společnost i dialog mezi národy a náboženstvími.

Prvenství Rusů: Gagarin - první člověk obletěl Zemi- Leonov první ve volném prostoru; Ruští vědci se též potopili na dno jezera Bajkal s více než 1700 druhů rostlin a živočichů; hloubkou 1 637 metrů vytvořili sladkovodní světový rekord…

Prvenství Rusů: Gagarin - první člověk obletěl Zemi- Leonov první ve volném prostoru; Ruští vědci se též potopili na dno jezera Bajkal s více než 1700 druhů rostlin a živočichů; hloubkou 1 637 metrů vytvořili sladkovodní světový rekord…

Ve věku 85 let zemřel 11, října 2019 bývalý sovětský kosmonaut Alexej Leonov, který 18. března 1965 jako první člověk vystoupil do otevřeného kosmu. Informovala o tom ruská média s odvoláním na páteční oznámení Leonovovy spolupracovnice Natalije Filimonovové.

Poslední domácí zprávy