• Sobota, 30. květen 2020
  • Svátek má Rukojmí Ferdinand

Děkujeme za obnovu StB, pane Hamáčku
Počet návštěv: 1022

Děkujeme za obnovu StB, pane Hamáčku

Jiří Vyvadil Článek od Jiří Vyvadil

Těch třicet let byla nuda. Možná ještě tak v první dekádě po roce 1989 někoho zajímalo, zda někdo spolupracoval s StB, ale později šlo o profláknutou kýčovou otázku.

Vezměte si takového Babiše. Kalousek, Bělobrádek, chvilkaři atd mohou horem dolem opakovat, že je Babiš estébákem, ale jeho hnutí ANO jen nabírá na síle, zatímco největší komunistobijci, rusofobové či bojovníci proti estébákům - jako jsou TOP 09, KDU-ČSL či STAN - trvale oscilují pod 5% potřebných ke zvolení do Sněmovny…

Je to bída s nouzí a to se naše pravice tak snaží…

Třicet let od 17. listopadu 1989 je společnost unuděná. Hesla o třiceti letech svobody zrovna moc netáhnou. A lidé ztratili elán…

Boj proti minulým nepřátelům už fakt nikoho nebaví a je to podobné jako před rokem 1989, kdy lidé měli pro bývalé třídní nepřátelé sympatické porozumění.

A právě v takových obtížných chvílích se ukázalo, že v torně ministra vnitra Jana Hamáčka, člena Aspen Institute, je schována maršálská hůl.

Je třeba dodat společnosti novou iniciativu a rozhýbat stojaté vody.

Jan Hamáček, díky svému vyškolení ve zmíněném Aspen Insitutu ihned pozná, kdo čte ruské dezinformační weby a tak nedávno zaútočil na poslankyni Trikolóry, které odmítla institut strpění cizince, na území České republiky, i když se dopustil závažného, třebas i násilného trestného činu. Samozřejmě, že je to klasická putinovština. My na tuhle proruskou propagandu neskočíme.

Musíme plnit a přeplňovat plán strpěných cizinců, i kdyby   vraždili o sto šest.

Ale ruku na srdce. Hamáček se snažil, ale přesto to ještě nerozproudilo všeobecnou diskuzi…

A konečně s tím přišel. Máme tady BIS i další tajné služby. V podstatě nic nedělají. Snad jen Koudelka v pravidelných ročních intervalech prohlásí, že opět rozprášil ruskou agenturní síť. Problém ovšem je v tom, že mu zase nikdo nevěří. Nikdo nebyl stíhán pro vyzvědačství, nikdo nebyl vyhoštěn. Nuda. Na týden možná zaujmou společnost jeho výlety do našeho dějepisu, kde tvrdí, že je nebezpečně rusofilní. Jak to, že naši obrozenci již v té době nepodporovali americký boj proti Indiánům a v té době ještě zaostalých černochů.

Ale Jan Hamáček na to přišel.

Z nudy a nicnedělání odposlouchávají tajné služby a zejména BIS, která má know-how CIA, tisíce a desetitisíce záškodníků, kteří jsou kritičtí k EU, pochybují o humanitě humanitárního bombardování Jugoslávie, drze vytýkají NATO a USA vojenské útoky v Iráku, Libyi či Sýrii.

To přece nemůžeme nechat jenom tak.

Kdo takto smýšlí a nevyznává naše hodnoty,  je nepřítel. To asi každý rozumný člověk chápe. Ale my přece na ně máme. Od rána do večera, bez jakéhokoliv zmocnění a souhlasu soudce natáčíme odposlechy a ihned bychom mohli podat trestní stíhání na tisíce vlastizrádců.

  Myšlenka, že jakýkoliv odposlech tajných služeb může být uplatněn proti komukoliv v trestním řízení je geniální.

Vraťme se  ke zkušenostem StB obohacených o současnou moderní techniku, skvělé výslechové  metody waterboardingu nejdokonalejší a nejtvrdší světové tajné služby CIA.

Vždyť to vidíme v amerických filmech…Míchají se tam pracovníci FBI a potom se náhle v prvotřídním obleku objeví zvláštní agent CIA, všem sklapnou čelisti a věc je pod vedením CIA vyřešena.

Bez práva, bez procesních náležitostí, často i bez soudu…

No bude to skvělá oslava svobody a demokracie k 17. listopadu.

To by bylo, abychom neodstartovali nová  50. léta.

Je to nová naděje… 

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

07.11.2019 19:28

STB jako taková nikdy neskončila.Bylo propuštěno mnoho lidí,ale byli to v drtivé většině technici.Ti ostatní tam zůstali na svých postech.Jen místo pro komouše začali pracovat pro neše nepřátele,jako je po staletí Německo a také pro zrádce,kteří nás předhodili Hitlerovi bez uzardění.Dnes je BIS jen pobočka americké CIA.Takže ani Hamáček neobjevil nic nového.


 
Nenávist patří k životu

Nenávist patří k životu

Vážené kolegyně, kolegové, jenom krátká reakce na pana místopředsedu Sněmovny Vojtěcha Pikala. Pane místopředsedo, já váš názor plně respektuji a přeji vám, aby vás za něj jednou nezavřeli. (Potlesk v sále.) Vážené – a teď vážně. Karla toho už hodně řekla, ale myslím si, že je velmi důležité celou tu věc pojmenovat a říct si, o co vlastně jde. Podle mého názoru – a mrzí mě, že tady není pan ministr vnitra Hamáček, který by to určitě měl slyšet – je Karla Maříková jenom střípkem celé té věci, která tady kolem nás jakoby letí.

 Značná část potravin prudce zdražuje a dále bude. Určitě za to může Babiš a Agrofert za přispění Putina.

Značná část potravin prudce zdražuje a dále bude. Určitě za to může Babiš a Agrofert za přispění Putina.

My všichni, kdož chodíme nakupovat, to vidíme. Ceny potravin rostou, brambory jsou už pomalu sváteční jídlo a nyní prosakují zprávy o tom, že v Evropě dochází maso. Už i viníci se hledají a v Česku za to jako obvykle může Babiš a jeho Agrofert. Už jen čekám, až vyskočí nějaký blbec a bude vyřvávat, že za tuto situaci může Rusko a Putin. Skutečně je to trapné takhle lidem lhát!!

Začněme přemýšlet o renesanci moderní Středoevropské konfederace

Začněme přemýšlet o renesanci moderní Středoevropské konfederace

Připouštím, že matematika není mou silnou stránkou, i proto jsem kdysi za tolerantního „komunistického“ režimu mohl absolvovat tzv. humanitní gymnázium. Nakonec jsem se stal doktorem práv, možná špatným, možná dobrým, ale ta matematika mi nikdy nechyběla. Ne, neumím vyhodnocovat ty miliardy, které by se měly rozházet v rámci EU. Ale nezdá se mi to.

Tři podmínky, bez jejichž splnění nelze schválit Macron-Merkelový Fond obnovy

Tři podmínky, bez jejichž splnění nelze schválit Macron-Merkelový Fond obnovy

Premiéři budou v červnu na Evropské radě projednávat způsob financování Fondu obnovy EU. Jeho zřízení schválili už v květnu, ale tehdy se nedohodli, jak by měl fungovat. S nápadem na jeho zřízení přišel v dubnu italský premiér Giussepe Conte. Podle jeho původního návrhu, který podpořili premiéři všech jižních zemí, Francie a zemí Beneluxu, měl mít fond něco mezi 1 až 2 biliony eur. Měl rozdávat dotace podnikům, kterým pandemie COVID-19 způsobila problémy a tím přispět k oživení ekonomiky.

Poslední domácí zprávy

Provokace nebo test ?

Provokace nebo test ?

Včera se na Pražském mezinárodním letišti v Ruzyni stala podivná, v civilizovaných zemích málo vídaná věc. Okolo deváté večer tam bez...