• Neděle, 27. září 2020
  • Svátek má Rukojmí Jonáš

Děkujeme za obnovu StB, pane Hamáčku
Počet návštěv: 1250

Děkujeme za obnovu StB, pane Hamáčku

Jiří Vyvadil Článek od Jiří Vyvadil

Těch třicet let byla nuda. Možná ještě tak v první dekádě po roce 1989 někoho zajímalo, zda někdo spolupracoval s StB, ale později šlo o profláknutou kýčovou otázku.

Vezměte si takového Babiše. Kalousek, Bělobrádek, chvilkaři atd mohou horem dolem opakovat, že je Babiš estébákem, ale jeho hnutí ANO jen nabírá na síle, zatímco největší komunistobijci, rusofobové či bojovníci proti estébákům - jako jsou TOP 09, KDU-ČSL či STAN - trvale oscilují pod 5% potřebných ke zvolení do Sněmovny…

Je to bída s nouzí a to se naše pravice tak snaží…

Třicet let od 17. listopadu 1989 je společnost unuděná. Hesla o třiceti letech svobody zrovna moc netáhnou. A lidé ztratili elán…

Boj proti minulým nepřátelům už fakt nikoho nebaví a je to podobné jako před rokem 1989, kdy lidé měli pro bývalé třídní nepřátelé sympatické porozumění.

A právě v takových obtížných chvílích se ukázalo, že v torně ministra vnitra Jana Hamáčka, člena Aspen Institute, je schována maršálská hůl.

Je třeba dodat společnosti novou iniciativu a rozhýbat stojaté vody.

Jan Hamáček, díky svému vyškolení ve zmíněném Aspen Insitutu ihned pozná, kdo čte ruské dezinformační weby a tak nedávno zaútočil na poslankyni Trikolóry, které odmítla institut strpění cizince, na území České republiky, i když se dopustil závažného, třebas i násilného trestného činu. Samozřejmě, že je to klasická putinovština. My na tuhle proruskou propagandu neskočíme.

Musíme plnit a přeplňovat plán strpěných cizinců, i kdyby   vraždili o sto šest.

Ale ruku na srdce. Hamáček se snažil, ale přesto to ještě nerozproudilo všeobecnou diskuzi…

A konečně s tím přišel. Máme tady BIS i další tajné služby. V podstatě nic nedělají. Snad jen Koudelka v pravidelných ročních intervalech prohlásí, že opět rozprášil ruskou agenturní síť. Problém ovšem je v tom, že mu zase nikdo nevěří. Nikdo nebyl stíhán pro vyzvědačství, nikdo nebyl vyhoštěn. Nuda. Na týden možná zaujmou společnost jeho výlety do našeho dějepisu, kde tvrdí, že je nebezpečně rusofilní. Jak to, že naši obrozenci již v té době nepodporovali americký boj proti Indiánům a v té době ještě zaostalých černochů.

Ale Jan Hamáček na to přišel.

Z nudy a nicnedělání odposlouchávají tajné služby a zejména BIS, která má know-how CIA, tisíce a desetitisíce záškodníků, kteří jsou kritičtí k EU, pochybují o humanitě humanitárního bombardování Jugoslávie, drze vytýkají NATO a USA vojenské útoky v Iráku, Libyi či Sýrii.

To přece nemůžeme nechat jenom tak.

Kdo takto smýšlí a nevyznává naše hodnoty,  je nepřítel. To asi každý rozumný člověk chápe. Ale my přece na ně máme. Od rána do večera, bez jakéhokoliv zmocnění a souhlasu soudce natáčíme odposlechy a ihned bychom mohli podat trestní stíhání na tisíce vlastizrádců.

  Myšlenka, že jakýkoliv odposlech tajných služeb může být uplatněn proti komukoliv v trestním řízení je geniální.

Vraťme se  ke zkušenostem StB obohacených o současnou moderní techniku, skvělé výslechové  metody waterboardingu nejdokonalejší a nejtvrdší světové tajné služby CIA.

Vždyť to vidíme v amerických filmech…Míchají se tam pracovníci FBI a potom se náhle v prvotřídním obleku objeví zvláštní agent CIA, všem sklapnou čelisti a věc je pod vedením CIA vyřešena.

Bez práva, bez procesních náležitostí, často i bez soudu…

No bude to skvělá oslava svobody a demokracie k 17. listopadu.

To by bylo, abychom neodstartovali nová  50. léta.

Je to nová naděje… 

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

07.11.2019 19:28

STB jako taková nikdy neskončila.Bylo propuštěno mnoho lidí,ale byli to v drtivé většině technici.Ti ostatní tam zůstali na svých postech.Jen místo pro komouše začali pracovat pro neše nepřátele,jako je po staletí Německo a také pro zrádce,kteří nás předhodili Hitlerovi bez uzardění.Dnes je BIS jen pobočka americké CIA.Takže ani Hamáček neobjevil nic nového.


 
Budeme donuceni v rouškách už dožít?

Budeme donuceni v rouškách už dožít?

Málokdo si pokládá docela zásadní otázku: Čeho vlastně chceme dosáhnout těmi drastickými omezeními, které na nás naše vlády každým dnem navalují? Na co čekáme?  Vždyť už od března vládnoucí panáci téměř po celém světě “bojují” proti Covid-19. Téměř zastavili ekonomiku, obrovsky zadlužili další generace, orouškovali a do karantény poslali celé národy. A výsledek? Veliké nic! Vir je tu stále s možná ještě větší intenzitou než na jaře. K čemu tedy jsou všechna ta opatření?

Na pozadí koronaviru a za vašimi zády se dějí neskutečné věci. Vláda i senát mlčí a Česká televize toto téma ignoruje. Kdo to platí??

Na pozadí koronaviru a za vašimi zády se dějí neskutečné věci. Vláda i senát mlčí a Česká televize toto téma ignoruje. Kdo to platí??

Není to tak dlouho, co České soudy řešili kauzu Walderode. Šlo asi o drobné, když byly zcela protiprávně navráceny majetky tohoto rodu, který vědomě kolaboroval s nacisty a sám Walderode byl důstojníkem abwehru a nosil nacistickou uniformu. Co jsou to 3 miliardy korun že??? To Český daňový poplatník zvládne. Vždyť podvod s církevními restitucemi také zvládá platit. Jenže nyní na nás jdou nacističtí pohrobci rodu Lichtensteinů a to už je průšvih obřích rozměrů se značnými politicko - ekonomickými dopady, ale i s dopady do soukromého života značného počtu obyvatel. Mnoho o tom asi nevíte, ale soudy už běží a není žádná jistota jak prodejná Česká justice bude reagovat. Lichtensteinové chtějí zpět své majetky a to bez ohledu na Benešovy dekrety a Postupimskou dohodu, či Pařížskou konferenci.

K lékaři bez papírů?

K lékaři bez papírů?

Stalo se vám někdy, že jste přišli na kontrolu ke svému lékaři a výsledky vašich krevních testů zůstaly doma na stole? Mně ano, a několikrát. Proto moc dobře vím, co v takové situaci následuje. Váš lékař nemůže správně stanovit diagnózu, jelikož nemá kompletní přehled o vašem zdravotním stavu. Co to pro vás znamená? Přijďte druhý den znovu a nezapomeňte - papíry s sebou

Poslední domácí zprávy

Peníze nejsou všechno

Peníze nejsou všechno

Až moc dobře si pamatují mnozí z nás hlášku přisuzovanou Václavu Klausovi „Peníze až v první řadě“. A teď se ukazuje, že peníze...