• Sobota, 18. leden 2020
  • Svátek má Rukojmí Vladislav

To si pane Stanjuro myslíte, že jsme všichni tak blbí a tak málo si pamatujeme??
Počet návštěv: 2742

To si pane Stanjuro myslíte, že jsme všichni tak blbí a tak málo si pamatujeme??

Oldřich Rambousek Článek od Oldřich Rambousek

Je bezesporu znatelné, že pan Stanjura(ODS) je protřelý politický matador. Politické procesy a různé kulišárny má zmáknuté už od komunální úrovně.  Své zkušenosti využívá a také zneužívá v současnosti v poslanecké sněmovně. Nic proti tomu, ale docela mi vadí, že dělá z lidí pitomce a to v poměrně zásadních věcech. Ne všichni jsme ztratili paměť a pamatujeme si, jak se co odehrálo v politice před 8-15 lety.

  Dovolil jsem si poslouchat v zásadě obstrukční vystoupení poslanců z řad opozice k vládou navrhovanému daňovému balíčku. Zde mě mnozí poslanci z řad opozice doslova udivují. Hlavně ty stálice, co sedí ve sněmovně 8 a více let. Vládě vyčítáte kde co a přitom když jste vládní koalici tvořili vy, tak jste se chovali stejně a dost možná ještě hůř. I vy jste slibovali snižování daní a nečinili jste tak. Tvořili jste legislativu tak, že největší břímě všeho nesli ti nejpotřebnější. To není výčitka-dělá se to tak všude, ale alespoň to přiznejte. Dokonce jste zašli tak daleko, že jste od stolu a zákonem v rámci úspor začali uzdravovat nemocné lidi. Tisíce lidí přišlo o své invalidní důchody, přičemž nemocní byli nadále a to pouhým škrtnutím pera! Strůjcem této zrůdnosti byli ministři Drábek a Heger. I já osobně přišel o třetí stupeň invalidity a musel jsem do prvního. Průkaz ZTP mi byl odebrán. Inu odměna za to, že jsem chodil dál do práce. Takových nás byly tisíce. Vy už jste to zapomněl pane Stanjuro?? Byl to takový polo-nacistický zákon! Vy jste nezdražovali alkohol a cigarety?? Zdražovali! Zdražili jste kde co!! Nezaměstnanost za vašich vlád byla na 12%!!

 Hnutí ANO před volbami kdysi slibovalo, že to Drábkovo svinstvo zruší, ale nestalo se. Ono se toho už naslibovalo. V tomto směru jste všichni stejní. Jen slibujete, a když už můžete konat, tak nekonáte. Ať je však Babiš a hnutí jakékoliv, tak životní úroveň lidí pozvedli a to je bez diskuze. Když vládla ODS s TOP a lidovci, tak jste lidi ždímali daleko více.

  Zábavné je pane Stanjuro, že když tak rád manipulujete s čísly, že si nevšímáte toho, jak inflace ovlivňuje státní rozpočet. Ona totiž doléhá i na něj, ale vy toto neříkáte! Proč?? Znehodnocování vaší měny má dopady na každého a státní rozpočet nelze vynechat. Také proto se dělají některé daňové úpravy. Proč to neříci na rovinu?? Tam přeci nejde o nějaké špatné hospodaření státu, ale čistě o ekonomickou klasiku.

  Ono by se dalo ušetřit, a že by nešlo o malé částky. Rozhodnutí však záleží na občanech. Až lidé konečně pochopí, že by ve sněmovně stačili 2-3 politické strany a začnou podle toho volit, tak teprve pak se omezí cucání státního rozpočtu. Každý z vás politiků bere ze státního nemalé peníze a politické strany taktéž. Jsou zde i vazby do podnikatelského sektoru a sektoru organizovaného zločinu. To přináší manipulaci se státními zakázkami, jejich předražování, účtování více prací, všimné, úplatky atd. To všechno by se dalo rozumnou volbou u voleb omezit. Musíme však čekat než na to lidé přijdou. Musíme počkat, než občané pochopí, že současná takzvaná demokracie je předražený podvod na lidi.

 Je obrovskou chybou hnutí ANO, že mnohé nedotáhlo do konce. Je chybou, že se ve sněmovně nadává do zlodějů a přitom jediný, kdo byl obviněn, byl premiér Babiš. Proč není volán k odpovědnosti Klaus st., Kočárník, Dyba, Dlouhý, Kalousek, Schwarzenberg, Tošovský, Sobotka, Zeman a mnoho dalších. Ona se naše zem nerozkradla sama a chybí za 3 biliony národního majetku. Kde je národní zlato?? Ono totiž nebýt toho, co začalo u ODS a Klause st., tak dnes nemusíme řešit v parlamentu sračky-viďte pane Stanjuro! Z tohoto nelze obvinit komunisty ani Putina!

Ram 

Oldřich Rambousek
Mým principiálním základem, který uznávám je teorie Marxismu, ale tento se bohužel téměř nepraktikuje, protože nepřináší svým obsahem ten pravý byznys, který by každý chtěl z politiky mít. Já ho přesto preferuji, protože jsem přesvědčen o tom, že politika má být službou národu a nikoliv hmotným statkům.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

09.11.2019 19:16

Pane Rambousku,velice se mýlíte.Za všechno v ekonomice,co je špatně,se i po třiceti letech obviňují komunisté.Za zahraniční mise na podporu válečného průmyslu USA se zase obviní Putin.Jen lhář Stanjura a jeho mateřská ODS se svými "demokraty" jsou čistí jak lilie.Nemůžete čekat od podvodníka a lháře,že bude situaci nazývat podle pravdy,když tuto zemi zničili oni.Dnes máme skladiště pro celou Evropu na polích s nejlepší zemědělskou půdou,stejně tak onu sluneční energii.Zkrátka to tu zavedli komouši,podporovaní Putinem.Na někoho se to musí svést,aby byli praví pachatelé z obliga.


 
Než zemřel Ariel Šaron – jestřáb jestřábů, král Izraele a buldozer Arik...

Než zemřel Ariel Šaron – jestřáb jestřábů, král Izraele a buldozer Arik...

Někdejší izraelský premiér Ariel Šaron, přezdívaný "Arik" a později také "král Izraele" se narodil jako Ariel Scheinermann 26. února 1928 v kibucu Kfar Malal v Palestině, kam jeho rodiče utekli před pogromy v Sovětském svazu. V roce 2006 zemřel. Třináct let byl v komatu, kdy po mozkové mrtvici lékaři prohlásili, že jeho mozek přestal reagovat a že žil jen zásluhou umělého dýchání. Přesto ho jeho synové odvezli do farmy v Negevské poušti...

Smutné výročí: Rozsudek, který poslal Marion Jonesovou na půl roku do vězení, byť jen na dva roky dlouhou podmínku, padl 11. ledna 2008 u soudu ve White Plains. Byl to vůbec poprvé trest pro atletku za doping; z USA ne z Ruska

Varovné výročí: Rozsudek, který poslal Marion Jonesovou na půl roku do vězení, byť jen na dva roky dlouhou podmínku, padl 11. ledna 2008 u soudu ve White Plains. Byl to vůbec poprvé trest pro atletku za doping; z USA ne z Ruska

Sportovní kariéra Marion Jonesové (nar. 12. října 1975 v Los Angeles) byla impozantní až do té chvíle, kdy byla obviněna a usvědčena z dopingu. Vracet musela nejen medaile, ale i vyhrané peníze. Jedna z první sportovkyň – milionářek se ocitla prakticky na mizině.

Jan Padych - Lámání křížů (10.)

Jan Padych - Lámání křížů (10.)

 Manuel měl až nevídaně rozvité příbuzenstvo. Jejich vozy obklíčily kostel a skoro celý hřbitov. Aut a černých postav přibývalo, trochu to připomínalo výsadek před útokem. Brzdovi se zdálo, jako by z postav vycházelo něco divně mrazivého, vyvěrajícího odněkud z podzemí.

Poslední domácí zprávy