• Pátek, 03. červenec 2020
  • Svátek má Rukojmí Radomír

Zákonodárci zastavují 5G
Počet návštěv: 1230

Zákonodárci zastavují 5G

-  Rukojmí.cz - Článek od - Rukojmí.cz -

Jak můžete zastavit instalaci 12 bilionové technologie, kterou podporuje jedno z nejziskovějších průmyslových odvětví na planetě a které se rozvíjí prostřednictvím EU, FCC a celé OSN, WHO a ITU? Co na to lidé v České republice?

Mnoho lidí řeklo, že je to nemožné. Ale i když se Trumpova administrativa pokouší nasadit 5G ve Spojených státech, domina začínají padat po celém světě, protože města a celé národy přicházejí ke svým smyslům a brzdí 5G. (více info)

USA, 24. března: Portland Oregon Představitelé města uvedli jasnou opozici k instalaci 5G sítí po celém městě. Podporováno starostou města a dvěma komisaři.

Itálie, 28. března: Florencie uplatňuje zásadu předběžné opatrnosti, odmítá zavádění 5G a odkazuje na „nejednoznačnost, nejistotu mezinárodních orgánů a soukromých subjektů (jako je ICNIRP)“. Tyto organizace „mají velmi odlišné postoje, i přes obrovské důkazy publikovaných studií “.

Rusko, 28. března: Ruské ministerstvo obrany odmítá převést kmitočty na 5G, což účinně zpožďuje jakékoli zavádění 5G na několik let.

Belgie, 31. březen: Belgická ministrině životního prostředí oznamuje, že Brusel zastavuje své plány na zavádění 5G, a komentuje: „Lidé v Bruselu nejsou morčata, jejichž zdraví můžeme prodávat za zisk“.

Německo, 4. dubna: Němci podepisují petici, která chce docunit německý Bundestag k rozpravě o 5G.

Nizozemsko, 4. dubna: Členové parlamentu v Nizozemsku trvají na tom, že radiační výzkum musí být proveden před schválením sítě 5G.

USA, 5. dubna: Kalifornie Nejvyšší Soud Spravedlnosti jednomyslně podpořil 2011 San Francisco vyhlášku, která vyžaduje telekomunikační společnosti, aby si vyžádaly povolení před umístěním antén do městské infrastruktury.

Švýcarsko, 9. dubna: Kanton Vaud přijal usnesení vyzývající k moratoriu na zavádění 5G do doby, než bude vykonána zpráva 5G Švýcarským federálním úřadem pro životní prostředí.

Švýcarsko, 10. dubna: Ženeva přijala návrh na moratorium na 5G a vyzvala Státní radu, aby požádala WHO k monitorování nezávislých vědeckých studií, aby tak lépe určila škodlivé účinky 5G.

Kdyby veřejnost jednoduše pochopila existenciální hrozbu, kterou představuje vojenská zbraň která se kryje jako komunikační technologie. Lidé by takovou technologii nepřijali a zabránili by jakékoliv její přo přírodu nezdravé variaci.5G Domina Začínají Padat

5G si zaslouží špatný rap

Americký senátor Blumenthal udělil telekomunikačnímu průmyslu velkou ránu tím, že definitivně řekl, že nebyly provedeny žádné studie bezpečnosti. Od té doby špatné zprávy na 5G stále přicházejí. Nejméně 21 amerických měst prošlo nařízeními omezujícími instalaci „malých antén“ a mnoho z měst účtuje poplatky za recertifikaci, aby to bylo pro bezdrátový průmysl nerentabilní.

Britský expert na mikrovlnné zbraně Barrie Trower uvádí, že 17 záhadných zemí podniká kroky, aby se vyhnulo zavádění 5G.

Nová zpráva EU připouští, že 5G je masivní experiment, a říká, že: „Problém je v tom, že v současné době není možné přesně simulovat nebo měřit emise 5G v reálném světě… objevují se obavy z možného dopadu na zdraví a bezpečnost vyplývající z potenciálně mnohem vyššího vystavení elektromagnetickému záření z 5G. “

Zpráva EU dále uvádí nebezpečí: „Zvýšená expozice může vyplývat nejen z použití mnohem vyšších frekvencí v 5G, ale také z potenciálu pro agregaci různých signálů, jejich dynamické povahy a komplexních interferenčních efektů, které mohou vzniknout, zejména v hustých městských oblastech.“

Mezitím soud ve Francii uznal elektrohypersenzitivitu (EHS) za nemoc z povolání, kterou lze vyvinout také z vystavení účinků záření.

5G: The Dominoes Are Starting to Fall

https://stop5g.cz/zakonodarci-zastavuji-5g/

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

23.11.2019 19:05

Pokud jsem článek správně pochopil,tak nikdo nemá ponětí a co se jedná.A tak se to zakáže,protože zprávy o 5G jsou negativní.A to se nevědělo dříve?


 
Mlčící většina je rukojmím menšin

Mlčící většina je rukojmím menšin

Až se jednou zase proti obyčejným lidem naplánuje nějaká další nová drahota, co se stane? Sejdou se političtí vůdci rozličných menšin a vše odsouhlasí. Že je to utopie? Ba ne, soudy v západní Evropě a v USA už demokracii obcházejí dnes.

 

Není sucho jako sucho – nebo ano?

Není sucho jako sucho – nebo ano?

V médiích čas od času zazní zvláštní pojem – „nejhorší sucho za posledních 500 let“. Nevím, kdo s tím přišel jako první, ale začíná se to v určitých novinářských, politických a zdá se i odborných kruzích ujímat jako výraz pro současný typ počasí (v užším slova smyslu po letošním březnovém a dubnovém suchu) i pro počasí za poslední léta (2014 – 2018) v širším slova smyslu. Považuji tuto rétoriku za velmi nebezpečnou, protože ve spojení s jinými tématy (green new deal, 5G sítě, koronavirus a ekonomická krize v důsledku „pandemie“) se jí stále dokola straší široké vrstvy obyvatelstva nejrůznějšími katastrofálními dopady. A člověk, který se bojí, je lépe manipulovatelný a s menším odporem přijímá nejrůznější opatření „pro jeho vlastní dobro“.

Poslední domácí zprávy

Bratři v triku (ODS).

Bratři v triku (ODS).

Proti pietním vzpomínkám nelze nic namítat zvláště, jedná-li se o tak významnou osobnost, jakou byla Milada Horáková. Nabízí se řada...