• Úterý, 18. únor 2020
  • Svátek má Rukojmí Gizela

Extremista Novotný (ODS): Na deset let do basy? První výslech na policii: Bývalý policejní prezident. “Jsou to hajzlové a zaslouží kulku do hlavy”, vzkázal všem starosta Řeporyjí a vytáhl nůž.
Počet návštěv: 1603

Extremista Novotný (ODS): Na deset let do basy? První výslech na policii: Bývalý policejní prezident. “Jsou to hajzlové a zaslouží kulku do hlavy”, vzkázal všem starosta Řeporyjí a vytáhl nůž.

Stanislav Novotný Článek od Stanislav Novotný

Nebezpečné vyhrožování, schvalování trestného činu, výtržnictví, podpora a propagace fašismu a další odpudivé činy. Na starostu Řeporyjí Pavla Novotného podle informaci ARFA.cz na policii neleží jedno, ale hned několik trestní oznámení.

Dnes byl na policii do Bartolomějské ulice předvolán bývalý policejní prezident Stanislav Novotný, kterému starosta Řeporyjí Pavel Novotný vyhrožoval smrtí oběšením. V kauze vystupuje jako poškozený.

“Nezlobte se, podepsal jsem slib mlčenlivosti,” řekl portálu ARFA.cz bývalý policejní prezident Stanislav Novotný, který je nyní předsedou Asociace nezávislých médií. Spoluzaložil Křesťansko-demokratickou stranu, Úřad pro dokumentaci a vyšetřování činnosti StB, je bývalým ředitelem Úřadu vyšetřování ČR a ředitelem České křesťanské akademie.

Starostovy Řeporyjí vyjádřila podporu jeho strana ODS, a to osobně předseda strany Petra Fialy. “Pan Pavel Novotný má od nás divokou kartu,” nechal se slyšet Fiala. Jeho návštěva v Řeporyjích zde:

Trestních oznámení bylo na starostu Řeporyjí Pavla Novotného podáno podle informací ARFA.cz několik desítek. Mezi nejznámější předkladatele patří advokát Jiří Vyvadil, jehož trestní oznámení se týká propagace nacismu, a poslanec Zdeněk Ondráček (KSČM), jemuž Pavel Novotný vyhrožoval smrtí a řekl o něm do médií, že je „zmrd”, “svině”. Poslanec Ondráček je bývalý policejní vyštřovatel.

Starosta Pavel Novotný před několika týdny šokoval veřejnost, když na radnici Řeporyjí prosadil, že bude v obci vztyčen pomník nacistům. Když za Novotným přijela ruská televize udělat rozhovor, vytáhl na ni nůž.

Několika lidem vzkázal, že by měli viset, nebo jim patří kulka do hlavy. V souvislosti s pomníkem nacistům je podáno trestní oznámení i na dalších deset radních řeporyjské radnice, který s pomníkem souhlasili.

Před hlasováním o pomníku nacistům občané řeporyjští požadovali, aby bylo na téma nacistického pomníku uspořádáno referendum. Starosta Novotný referendum okamžitě odmítl s tím, že “dostal ve volbách mandát”.

Za výše uvedené trestné činy hrozí starostovi 10 let vězení. Nyní vykonává veřejně prospěšné práce, k nimž byl odsouzen loni v prosinci.

Starosta Řeporyjí (ODS) na deset let do basy? Trestní oznámení za propagaci fašismu, popírání holokaustu, propagaci násilí a nenávisti proti skupině obyvatelstva. Řádí v Řeporyjích neonacistická buňka?

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
dědek Josef

dědek Josef

19.01.2020 09:14

Můj názor je že "prase patří mezi prasata" takže ODS je zcela vhodná strana :-)


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

18.01.2020 20:50

Vše, co Pavel Novotný podniká, jsou protiruské provokace. A ty se vysoce cení! Další, co je v EU vysoce ceněno, je jeho názor, že Praha by klidně uživila 70.000 muslimských imigrantů. Nikdy neřekne ani slůvko kritiky vůči rómské komunitě. Pokud právě toto hodnotíme očima neoconů, je to přímo vzor ctnosti. Drží se přesně partesu, který propaguje a uskutečńuje NWO. Muslimy propaguje tak vehementně, že by s chutí vyměnil dva sympatické, pracovité a hodné muslimy za líné a nenávistné Čechy, jež by poslal do muslimských zemí, aby jim přešly roupy. Měnil by za jednoho muslima dva Čechy. ....Tento Novotného scénář je sice velice úsměvný, ale zároveň velice nebezpečný. Z hlediska způsobu tlaku na naše politické představitele si ho mezinárodní síly prosazující, aby ČR přijala imigranty, vyberou jako jasného favorita. Jeho příkladná nenávist k Rusku a jeho obyvatelům je opět žádané zboží. Výhrůžky Sergeji Lavrovi oběšením militantní kruhy Západu přijímají jako božskou hudbu. Přesně o to jde celé západní mašinérii. Novotný ví velice dobře, co dělá. On není v protikladu charakterizujícím blázny, on je názorově přesně tam, kde jsou neoconi. (Pokud by to byl blázen, musel by střídavě spílat tu muslimům, tu Rusům, tu našim občanům. Byl by zkrátka v rozporu sám se sebou, ale to on není). Je to cilevědomý vítač muslimů (ideologická shoda s těmi, kdo nám je sem chtějí nastěhovat). Vědomě si nevšímá rómské problematiky. Nejraději by vyhladit všechny Rusy. Těmi pohrdá a dává jim najevo, že je pro ně připraveno konečné řešení. Pokud se uskuteční na popud pana JUDr. Vyvadila soudní líčení či proces, zazní u soudu panu Vyvadilovi přesně to, co jsem zde předestřel. Z hlediska neoconů je Novotný morální gigant. Bojovat s ním znamená ohrozit se. ......Mějte se hezky.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

18.01.2020 18:50

Pane Kavane,nelžete!Vlasovci se zůčastňovali válečných zločinů a to i na území protektorátu.Pokud Vám to není známo,tak si projděte historii a potom se rozčilujte.A běžte se zeptat do terénu,ne do archivu.
Jinak bude v případě nutnosti ten blázen z ODS prohlášen za psychicky narušeného a neschopného rozeznat nebezpečí svého jednání.Ale trestán nebude.


 
Ožily mi znovu vzpomínky na havárii v černobylské atomové elektrárně V. I. Lenina; chvíle, kdy jsem poznal také ústředí ukrajinských “disidentů”, včetně mladého Kučmy. Pamatuji si též sexy blondýnku Tymošenkovou

Ožily mi znovu vzpomínky na havárii v černobylské atomové elektrárně V. I. Lenina; chvíle, kdy jsem poznal také ústředí ukrajinských “disidentů”, včetně mladého Kučmy. Pamatuji si též sexy blondýnku Tymošenkovou

V devadesátých letech jsem byl v Kyjevě pečený vařený. Dělal jsem rozhovor s náčelníkem kyjevské milice, který se mě na závěr interwievu a pózování do objektivu zeptal: Nu što, maladěc, kakaja u vas prabléma? V domnění, že jsem asi někde vytřískal hospodu a chci rozhovorem s ním průšvih zamést pod koberec.

Jan Padych: Bankéři z pergoly (4)

Jan Padych: Bankéři z pergoly (4)

Opravdu se setkali v kasinu. Všude plno světel, zelené stoly trochu připomínaly obyčejné hospodské kulečníky, ale rozhodně ne ty noblesní krupiérky, které u nich postávaly, ani ty hromady barevných žetonů na okrajích stolů, kolem nichž posedávali a postávali většinou muži, ale i několik málo žen.

Jan Padych: Bankéři z pergoly (3)

Jan Padych: Bankéři z pergoly (3)

Sál se starým, značně už zchátralým pódiem, se pozvolna plnil. Dětí přibývalo,  s nimi i křik a výskot. Dvě učitelky, obě už postarší a značně nervózní, okřikují neposedné caparty a ukazují na  řady židlí, kam si kdo má sednout. Kdosi zatáhne závěsy na velkých oknech a značně se setmí.

Poslední domácí zprávy