• Sobota, 29. únor 2020
  • Svátek má Rukojmí Horymír

„Aeronet lže, jako když Lidovky tisknou.“ Ondráček účtuje s panem VK kvůli zbraním a domobranám
Počet návštěv: 857

„Aeronet lže, jako když Lidovky tisknou.“ Ondráček účtuje s panem VK kvůli zbraním a domobranám

-  Rukojmí.cz - Článek od - Rukojmí.cz -

Zdeněk Ondráček na svých sociálních sítích kvůli článku o Trikolóře na portálku Aeronet prohlásil, že redaktor VK je pravděpodobně placený tajnými službami, aby rozeštval české vlastence.

Na portálu Aeronet vyšel 22. ledna článek. V něm se hovoří o zákonu směřovanému proti domobranám a na omezení zbraní. Autor článku – VK – argumentuje tím, že v případě tohoto zákona je jedná o čistě českou iniciativu, jelikož podle zakládacích smluv Evropské unie není v kompetenci EU nic podobného od členských států vyžadovat.

„Jenže, právníci Trikolory našli v klíčových smlouvách o Evropské unie paragrafy, které prostě odhalují, že celý slavný zbraňový zákon z dílny Jana Hamáčka je od začátku až do konce naprostý podvod na voliče mnoha stran, protože ten zákon je vylhaný. Není totiž potřeba ten zákon přijímat, protože národní bezpečnost po Smlouvy o Evropské unii je ve výlučném a výhradním rozhodování jednotlivých států, do kterých EU nesmí a nemůže zasahovat! Schované paragrafy našli ve smlouvách EU právníci Trikolory!“ stojí v článku Aeronetu.

Na tato slova portálu reagoval poslanec za KSČM Zdeněk Ondráček slovy o tom, že se jedná o fake news.

„Přátelé, pozor, pozor, další fake news z dílny Aeronet.cz, který zase lže, jako když Lidovky tisknou. Pan šéfredaktor -VK- se nyní evidentně shlédl v Trikoloře a VK ml. Všimněte si, jak mu podkuřuje, že je to jediný vlastenec a podobné kecy. Právníci Trikolory zjistili...” napsal poslanec KSČM na svých sociálních sítích a dodal: „A kde byli ti právníci před 2 roky, kdy se ten problém v podobě Směrnice EU urodil? Kde byli, proč mlčeli? Jsou tito právníci chytřejší než všichni ostatní, nebo je to jen jejich právní názor?“

Ondráček se následně táže, co v současné situaci dělat a jaké by mělo následky případné ignorování rozhodnutí soudu EU ve věci zbraňové směrnice – Česká republika v minulosti neuspěla s žalobou proti této takzvané zbraňové směrnici. Poslanec také vyjádřil názor, že autor článků na Aeronetu je podle jeho přesvědčení placen tajnými službami a vyzval k jeho ignorování.

„Ano, já s nimi i souhlasím, ale co rozhodnutí soudu EU? Máme ho ignorovat? Co to bude pro občany ČR znamenat? Proč toto pan chytrý šéfredaktor -VK- nesdělí. Mé přesvědčení, že je placen některou z tajných služeb s cílem rozhádat vlastence, se jen umocňuje. Ignorujte ho!“ uzavřel Ondráček své vyjádření na Facebooku.

Ondráček a domobrany

Poslanec Zdeněk Ondráček v  prohlásil, že ve skutečnosti do Poslanecké sněmovny nikdy nebyl přeložen návrh na zákaz domobran.

„Přátelé, tak ještě jedou k tzv. zákazu domobran. Především Aeronet.cz, ale i další rádoby nezávislá a vlastenecká média, stále odkazují na vyjádření ministra vnitra Hamáčka z dubna a října minulého roku, kde mluvil o domobranách. Žádný takový návrh zákona do Sněmovny předložen však nikdy nebyl!“ psal.

Poslanec tvrdil, že když se začala řešit povinnost implementace Směrnice EU k zákazu zbraní, vzala skupina poslanců, mezi nimiž byl i on sám, odmítající plošné odzbrojování slušných lidí, za základ pro vytvoření doprovodného zákona tento legislativní polotovar.

„Domobran ani žádného jiného z registrovaných spolků se návrh nedotýká a je to uvedeno i v důvodové zprávě,“ uvedl.

https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2020012411301563-aeronet-lze-jako-kdyz-lidovky-tisknou-ondracek-uctuje-s-panem-vk-kvuli-zbranim-a-domobranam/

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 

24.01.2020 23:27

Jak pracují s nezávislými weby provokatéři. ...Začnu oklikou. Pan VK by se měl vždy, když jsou nějaké střety, sejít s lidmi, kteří dělají v oboru. Pokud to neudělá, zpochybní svou práci. Nic se nejí tak horké, jak se to uvaří... Kritika do vlastních, vlasteneckých řad a zároveň nemožnost si opatřovat přesné znění nařízení a paragrafů je diletantismus. Aeronet tedy útočí (z neznalosti?) na samu podstatu, na níž se rozhodl sám stavět. Je to škoda, unáhlení se. Přitom Aeronet se nachází na špici "nepřátelských webů" vůči mainstreamu. Připomínám, že ve čtvrtek 23. 1. 2020 vyšel v MF DNES článek Kateřiny Vaníčkové s titulkem: "Jak se vyrábějí lži". Ta se zajímala o práci ve Svobodném vysílači. Když dostala hlas, rádio odvysílalo její předložený lživý příběh. Ten pak vyhodnotila jako fake news. (Sama sebe a své lži zhodnotila). Redakce Svobodného vysílače tedy naletěla podvodu, jenž si vymyslela K. Vaníčková. Svádět lež, co si vymyslím, na druhé je drzost. Sama lžu, ale obviním ze lži ty, kteří mi umožnili ji odvysílat. PoznateK? Cituji: "Největším nebezpečím jsou sdílející čtenáři". Čili člověk, jenž si přichystá lež z ní obviní ty, kteří ji odvysílali. Slaboduché! Těmto provokacím řízeným mainstreamem musíme dnes a denně čelit. Proto je důležité, aby VK vždy kontaktoval ty, o nichž referuje. Jen tak se vyhne blamáži. Samozřejmě je úmyslné vynášení lživých zpráv trestné. Redaktorka K. Vaníčková by měla být za úmysl lživě informovat ve veřejném prostoru trestně odpovědná a trestně stíhána. Svou přichystanou lež svedla na ty, co jí umožnili ji odvysílat. To je neuvěřitelná drzost! Navíc Svobodný vysílač podle Vaníčkové cílí na méně vzdělané posuchače vyššího věku! Šíří různé manipulace a lži. Má za cíl šířit konspirační teorie. Obrázky (fakta) jsou označeny za fotomontáže. (Například když vidíte spálené lidské oběti v Oděse v domě odborů, je to fotomontáž). Tyto drzé útoky na nezávislé weby jsou neuvěřitelně lživé. Kateřina Vaníčková je neuvěřitelná svině, která svedla své lži na ty, co jí dali slovo a odvysílaly je. Ona se drze domnívá, že za její, předem připravené lži, jsou vinni ti, kteří jí dali do étéru slovo. Tato stvůra svůj vylhaný příběh svedla na redakci Svobodného vysílače. To je tedy naprostý a neomluvitelný hnus. ....Mějte se hezky. ...PS: Napsal Jiří Přibyl.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

24.01.2020 19:11

Lháři se objevují všude a ani Aeronet není výjimkou.Zda je panV.K.(iniciály jako Václav Klaus) řízen tajnými službami,nemůže nikdo dokázat,i když je to možné.Ale v tom případě pan Ondráček dělá to samé,jako onen tajemný pan V.K.Obviňuje bez důkazů.Zda byl či nebyl nějaký zákon o domobraně v parlamentu předložen se my nikdy nedovíme.Posranecké "elity" totiž před národem vše tají,aby je aspoň někdo volil.Skrývají to za staré klišé o bezpečnosti státu.Jenže stát jsou občané a ne jenom drzí a arogantní posranci a členové politických partají,kteří si uzurpovaly právo rozhodovat podle svých soukromých potřeb.


 
Ožily mi znovu vzpomínky na havárii v černobylské atomové elektrárně V. I. Lenina; chvíle, kdy jsem poznal také ústředí ukrajinských “disidentů”, včetně mladého Kučmy. Pamatuji si též sexy blondýnku Tymošenkovou

Ožily mi znovu vzpomínky na havárii v černobylské atomové elektrárně V. I. Lenina; chvíle, kdy jsem poznal také ústředí ukrajinských “disidentů”, včetně mladého Kučmy. Pamatuji si též sexy blondýnku Tymošenkovou

V devadesátých letech jsem byl v Kyjevě pečený vařený. Dělal jsem rozhovor s náčelníkem kyjevské milice, který se mě na závěr interwievu a pózování do objektivu zeptal: Nu što, maladěc, kakaja u vas prabléma? V domnění, že jsem asi někde vytřískal hospodu a chci rozhovorem s ním průšvih zamést pod koberec.

Jan Padych: Bankéři z pergoly (4)

Jan Padych: Bankéři z pergoly (4)

Opravdu se setkali v kasinu. Všude plno světel, zelené stoly trochu připomínaly obyčejné hospodské kulečníky, ale rozhodně ne ty noblesní krupiérky, které u nich postávaly, ani ty hromady barevných žetonů na okrajích stolů, kolem nichž posedávali a postávali většinou muži, ale i několik málo žen.

Jan Padych: Bankéři z pergoly (3)

Jan Padych: Bankéři z pergoly (3)

Sál se starým, značně už zchátralým pódiem, se pozvolna plnil. Dětí přibývalo,  s nimi i křik a výskot. Dvě učitelky, obě už postarší a značně nervózní, okřikují neposedné caparty a ukazují na  řady židlí, kam si kdo má sednout. Kdosi zatáhne závěsy na velkých oknech a značně se setmí.

Poslední domácí zprávy