• Neděle, 27. září 2020
  • Svátek má Rukojmí Jonáš

Už nechce být muž
Počet návštěv: 1000

Už nechce být muž

Eva Hrindová Článek od Eva Hrindová

Kiera Bell už nechce být muž. Žaluje nemocnici, která jí pomohla ke změně pohlaví z ženy na muže. 

Ve 14 se svěřila terapeutovi, že se cítí odlišně a divně. Jako se ostatně cítí mnoho dětí, když je ovládne puberta. A terapeut ji poslal na obávanou kliniku Tavistock v Londýně. Ti si udělali z přešívání dětí velký a lukrativní byznys. Mají tak na svědomí mnoho případů nevratně poškozených dětí…


Keira se rozhodla zúčastnit procesu proti klinice Tavistock, na které jí injekce začali podávat. Zpochybňuje to, že by podobné potenciálně nezvratné změny měly podstoupit nezletilé děti po pouhých několika konzultacích. Obžaloba uvádí, že klinika podávala hormonální preparáty i 12letým dětem.

„Nemyslím si, že děti a mládež mohou učinit kvalifikovaný souhlas s použitím silných experimentálních hormonálních léků, jako jsem to nemohla udělat ani já. Léky na hormonální změnu a operace nejsou pro každého, a rozhodně by neměly být nabízeny někomu mladšímu 18 let,“ řekla podle Daily Mailu.

A já si to myslím také – změny pohlaví u dětí jsou zvrhlost a ti, kdož je provádějí, jsou odporní magoři.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

09.02.2020 19:11

Je to dané moderní výchovou a fenoménem práv dětí.V tomto věku za ně zodpovídají rodiče a bez jejich vědomí se nesmí hormony dětem podávat.A dnes ti samí,kteří jí to schválili,se snaží z toho vytřískat peníze.Tyto úchylné změny přišly odkud?Kde vznikla dětská práva,že dítě nic nemusí a všechno může.A k této pokřivené společnosti mnozí vzhlížejí jako k bohům a vše,co se tam řekne,hned prosazují doma.Žalobu odmítnout a potrestat ty,kdož k tomu svolili.


 
Pepa  Jozef

Pepa Jozef

09.02.2020 16:40

" ti, kdož je provádějí, jsou odporní magoři".
Možná je to až moc jednoduchá formulace. Nechám si poradit, ale řekl bych, že to je květ, možná i plod, doufejme, protože ty opadají, dají se posbírat a pak třeba nějak zpracovat, či dát do kompostu nebo podobně jako bramborovou nať na podzim, spálit, současné honby za majetkem. Hlava nehlava, přes mrtvoly. Taková plodnice houby vyrostlá z anglosaského prostředí. Co se doopravdy děje nám "hurvínům" nikdo neřekne a valné většině "hurvínů" je to vlastně úplně fuk.


 
Budeme donuceni v rouškách už dožít?

Budeme donuceni v rouškách už dožít?

Málokdo si pokládá docela zásadní otázku: Čeho vlastně chceme dosáhnout těmi drastickými omezeními, které na nás naše vlády každým dnem navalují? Na co čekáme?  Vždyť už od března vládnoucí panáci téměř po celém světě “bojují” proti Covid-19. Téměř zastavili ekonomiku, obrovsky zadlužili další generace, orouškovali a do karantény poslali celé národy. A výsledek? Veliké nic! Vir je tu stále s možná ještě větší intenzitou než na jaře. K čemu tedy jsou všechna ta opatření?

Na pozadí koronaviru a za vašimi zády se dějí neskutečné věci. Vláda i senát mlčí a Česká televize toto téma ignoruje. Kdo to platí??

Na pozadí koronaviru a za vašimi zády se dějí neskutečné věci. Vláda i senát mlčí a Česká televize toto téma ignoruje. Kdo to platí??

Není to tak dlouho, co České soudy řešili kauzu Walderode. Šlo asi o drobné, když byly zcela protiprávně navráceny majetky tohoto rodu, který vědomě kolaboroval s nacisty a sám Walderode byl důstojníkem abwehru a nosil nacistickou uniformu. Co jsou to 3 miliardy korun že??? To Český daňový poplatník zvládne. Vždyť podvod s církevními restitucemi také zvládá platit. Jenže nyní na nás jdou nacističtí pohrobci rodu Lichtensteinů a to už je průšvih obřích rozměrů se značnými politicko - ekonomickými dopady, ale i s dopady do soukromého života značného počtu obyvatel. Mnoho o tom asi nevíte, ale soudy už běží a není žádná jistota jak prodejná Česká justice bude reagovat. Lichtensteinové chtějí zpět své majetky a to bez ohledu na Benešovy dekrety a Postupimskou dohodu, či Pařížskou konferenci.

K lékaři bez papírů?

K lékaři bez papírů?

Stalo se vám někdy, že jste přišli na kontrolu ke svému lékaři a výsledky vašich krevních testů zůstaly doma na stole? Mně ano, a několikrát. Proto moc dobře vím, co v takové situaci následuje. Váš lékař nemůže správně stanovit diagnózu, jelikož nemá kompletní přehled o vašem zdravotním stavu. Co to pro vás znamená? Přijďte druhý den znovu a nezapomeňte - papíry s sebou

Poslední domácí zprávy

Peníze nejsou všechno

Peníze nejsou všechno

Až moc dobře si pamatují mnozí z nás hlášku přisuzovanou Václavu Klausovi „Peníze až v první řadě“. A teď se ukazuje, že peníze...