• Úterý, 18. únor 2020
  • Svátek má Rukojmí Gizela

Už nechce být muž
Počet návštěv: 356

Už nechce být muž

Eva Hrindová Článek od Eva Hrindová

Kiera Bell už nechce být muž. Žaluje nemocnici, která jí pomohla ke změně pohlaví z ženy na muže. 

Ve 14 se svěřila terapeutovi, že se cítí odlišně a divně. Jako se ostatně cítí mnoho dětí, když je ovládne puberta. A terapeut ji poslal na obávanou kliniku Tavistock v Londýně. Ti si udělali z přešívání dětí velký a lukrativní byznys. Mají tak na svědomí mnoho případů nevratně poškozených dětí…


Keira se rozhodla zúčastnit procesu proti klinice Tavistock, na které jí injekce začali podávat. Zpochybňuje to, že by podobné potenciálně nezvratné změny měly podstoupit nezletilé děti po pouhých několika konzultacích. Obžaloba uvádí, že klinika podávala hormonální preparáty i 12letým dětem.

„Nemyslím si, že děti a mládež mohou učinit kvalifikovaný souhlas s použitím silných experimentálních hormonálních léků, jako jsem to nemohla udělat ani já. Léky na hormonální změnu a operace nejsou pro každého, a rozhodně by neměly být nabízeny někomu mladšímu 18 let,“ řekla podle Daily Mailu.

A já si to myslím také – změny pohlaví u dětí jsou zvrhlost a ti, kdož je provádějí, jsou odporní magoři.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

09.02.2020 19:11

Je to dané moderní výchovou a fenoménem práv dětí.V tomto věku za ně zodpovídají rodiče a bez jejich vědomí se nesmí hormony dětem podávat.A dnes ti samí,kteří jí to schválili,se snaží z toho vytřískat peníze.Tyto úchylné změny přišly odkud?Kde vznikla dětská práva,že dítě nic nemusí a všechno může.A k této pokřivené společnosti mnozí vzhlížejí jako k bohům a vše,co se tam řekne,hned prosazují doma.Žalobu odmítnout a potrestat ty,kdož k tomu svolili.


 
Pepa  Jozef

Pepa Jozef

09.02.2020 16:40

" ti, kdož je provádějí, jsou odporní magoři".
Možná je to až moc jednoduchá formulace. Nechám si poradit, ale řekl bych, že to je květ, možná i plod, doufejme, protože ty opadají, dají se posbírat a pak třeba nějak zpracovat, či dát do kompostu nebo podobně jako bramborovou nať na podzim, spálit, současné honby za majetkem. Hlava nehlava, přes mrtvoly. Taková plodnice houby vyrostlá z anglosaského prostředí. Co se doopravdy děje nám "hurvínům" nikdo neřekne a valné většině "hurvínů" je to vlastně úplně fuk.


 
Ožily mi znovu vzpomínky na havárii v černobylské atomové elektrárně V. I. Lenina; chvíle, kdy jsem poznal také ústředí ukrajinských “disidentů”, včetně mladého Kučmy. Pamatuji si též sexy blondýnku Tymošenkovou

Ožily mi znovu vzpomínky na havárii v černobylské atomové elektrárně V. I. Lenina; chvíle, kdy jsem poznal také ústředí ukrajinských “disidentů”, včetně mladého Kučmy. Pamatuji si též sexy blondýnku Tymošenkovou

V devadesátých letech jsem byl v Kyjevě pečený vařený. Dělal jsem rozhovor s náčelníkem kyjevské milice, který se mě na závěr interwievu a pózování do objektivu zeptal: Nu što, maladěc, kakaja u vas prabléma? V domnění, že jsem asi někde vytřískal hospodu a chci rozhovorem s ním průšvih zamést pod koberec.

Jan Padych: Bankéři z pergoly (4)

Jan Padych: Bankéři z pergoly (4)

Opravdu se setkali v kasinu. Všude plno světel, zelené stoly trochu připomínaly obyčejné hospodské kulečníky, ale rozhodně ne ty noblesní krupiérky, které u nich postávaly, ani ty hromady barevných žetonů na okrajích stolů, kolem nichž posedávali a postávali většinou muži, ale i několik málo žen.

Jan Padych: Bankéři z pergoly (3)

Jan Padych: Bankéři z pergoly (3)

Sál se starým, značně už zchátralým pódiem, se pozvolna plnil. Dětí přibývalo,  s nimi i křik a výskot. Dvě učitelky, obě už postarší a značně nervózní, okřikují neposedné caparty a ukazují na  řady židlí, kam si kdo má sednout. Kdosi zatáhne závěsy na velkých oknech a značně se setmí.

Poslední domácí zprávy