• Neděle, 31. květen 2020
  • Svátek má Rukojmí Kamila

Hřib chce před ruskou ambasádou nám. Němcova. A před německou V Ležákách? Mám další tipy!
Počet návštěv: 1276

Hřib chce před ruskou ambasádou nám. Němcova. A před německou V Ležákách? Mám další tipy!

Tomáš Vyoral Článek od Tomáš Vyoral

Pražský primátor Zdeněk Hřib levným prorežimním hrdinstvím drží basu s uvědomělými kolegy Pavla Novotného a Ondřeje Koláře a jménem vyššího dobra, pravdy a lásky fušuje do jemu nepříslušící mezinárodní politiky a provokuje Rusy.  

„Boris Němcov byl ruský matematik, fyzik, liberální politik a kritik putinovského režimu. 27. února 2015 byl zastřelen v centru Moskvy. Při příležitosti letošní připomínky jeho smrti bychom chtěli přejmenovat náměstí Pod kaštany před ruskou ambasádou na náměstí Borise Němcova,“ informoval primátor Zdeněk Hřib na svém Facebooku.

Uvedl také, že rozhodnutí „rozhodně není žádným nahodilým rozmarem“ a „vychází z dlouhodobých podnětů občanů“, přičemž přikládá odkaz na nějakou petici, „ale samozřejmě také z české lidskoprávní tradice, na kterou bychom neměli zapomínat“.

Tuž v rámci té nejlepší lidskoprávní tradice navrhuji taky pár ulic do mlýna...

Německá ambasáda: ulice LIDICKÁ, V LEŽÁCÍCH/V LEŽÁKÁCH, nebo JAVOŘÍČSKÁ
Francouzská ambasáda: ulice MNICHOVSKÉ DOHODY/ZRADY, nebo ŹLUTÝCH VEST
Britská ambasáda: ulice MNICHOVSKÉ DOHODY/ZRADY, nebo JULIANA ASSANGE
Americká ambasáda: aulice GUANTANAMSKÁ, JULIANA ASSANGE, EDWARDA SNOWDENA nebo HUMANITÁRNÍHO BOMBARDOVÁNÍ
Saúdskoarabská ambasáda: ulice ŽENSKÝCH PRÁV, LGBT nebo DŽAMÁLA CHÁŠUKDŽÍHO
Turecká ambasáda: ulice KURDSKÁ
Norská ambasáda: ulice BARNEVERNETSKÁ
Švédská ambasáda: ulice TŘICETILETÉ VÁLKY
Španělská ambasáda: ulice KATALÁNSKÝCH POLITICKÝCH VĚZŇŮ
Izraelská ambasáda: ulice GOLANSKÝCH VÝŠIN, nebo ZÁPADNÍHO BŘEHU JORDÁNU
A samozřejmě před srbskou ambasádou bych doporučoval ulici Václava Havla a Humanitárního bombardování... To jen tak navíc jako třešničku na dortu - ač malinko v rozporu s výše uvedeným

Tomáš Vyoral
Divadelník, písničkář, básničkář, sportovec, čitatel, pisatel, cestovatel, degustovatel, PRista, nevěřící Tomáš, který tuší, že pravda se neleskne a netřpytí...

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

14.02.2020 09:29

Dějinné tragádie, které nám páchalo po staletí Německo, nechávají naše mravokárce v klidu. Třista let podoby pod Habsburky, to nic neznamená. První světová válka také ne. Druhá světová...Tu svými životy zaplatilo přes třistatisíc našich obyvatel. To také zřejmě nebylo tak hrozné, když dodnes nemáme zaznamenán 15. březen 1939 jako den tryzny za zavražděné české vlastence. To asi nestojí za řeč! Zato 21. srpen 1968 se stal dnem vzpomínky na dvěstěšedesát obětí vpádu vojsk Varšavské smlouvy. Je to jasné. Největší zločin v dějinách naší země spáchali Rusové. Nějaké to staletí německé okupace, zločiny první a druhé světové války, statisíce mrtvých, nás nechávají chladné. Vždyť se tak nic strašného nestalo, abychom měli výroční dny vpádu Němčourů připomínat! Že, Hřibe, že, vy idioti z pražské kavárny!


 
Petr Majevský

Petr Majevský

13.02.2020 19:03

Hřib,neschopný lékař,který v medicíně na nic nebyl a tak se vrhl na politiku.A tady platí heslo,koho chleba jíš,toho píseň zpívej.A Hřibovi to vyhovuje.Jako lékař by nejspíš svým přístupem někoho vyléčil do smrti a v politice se jen žvaní a za činy nenesou politici žádnou odpovědnost.A to Hřib ještě neokradl stát o 380 milionů korun,jako proamerický vlastizrádce.Jen se ukazuje,že debilové jsou rozlezlí po všech partajích.Jen si myslím,že měl Hřib uvolnit místo ke studiu někomu,kdo by asi byl více úspěšný v léčení.V politice se nejlépe uživí žvanilové.Mají hrozně rádi práci a vydrží o ní žvanit pořád!


 
Mirja Mikkesh

Mirja Mikkesh

13.02.2020 17:55

Pane Vyorale, domníval jsem se, že zakomplexovaný blb Novotný je ve své troubovitosti nepřekonatelný. Ale - objevil se Hřib.


 
Copak se ti stalo Mirku Kalousku, že zvažuješ své vystoupení z církve??? To už není jako střídat politické strany!!!

Copak se ti stalo Mirku Kalousku, že zvažuješ své vystoupení z církve??? To už není jako střídat politické strany!!!

Mě nemilý Mirku
         Za ta léta, co tě znám, tak nepřestáváš překvapovat. Vím o tobě, že jsi velmi schopný a inteligentní člověk a říkám to zde, na tomto místě, i když jsem si vědom toho, že mi možná někteří lidé budou nadávat. Ty nejsi ve své podstatě zlý člověk, ale tvá ješitnost a oportunismus tě ničí. Ty jsi zneužil své znalosti a um proti vlastním lidem po kterých každé čtyři roky chceš aby tě volili. Ty nemáš páteř a plazíš se politikou jako slizký had u kterého nikdo není schopen předvídat, kdy uštkne. Jsi katolík a to ti také moc dobré renomé nedělá, protože tvé politické postupy jsou v přímém rozporu s textem písma a katolíci jsou z hlediska víry plémě nečisté. Divíš se tedy, že tě lidé nemají rádi??? Já se tedy nedivím.

Poslední domácí zprávy

Zažít znovu?

Zažít znovu?

Když jsem tento týden přemýšlel o nedělním komentáři, vzpomněl jsem si na dva známé citáty George Santayany: Ti, kdo si nepamatují minulost,...