• Neděle, 05. duben 2020
  • Svátek má Rukojmí Miroslava

 Co nás čeká (a nemine?) aneb hrrr na ně!
Počet návštěv: 831

Co nás čeká (a nemine?) aneb hrrr na ně!

-  Rukojmí.cz - Článek od - Rukojmí.cz -

Česká republika:  Z Bruselu koncem února přijede na neposlušné Čechy kárná výprava, vedená sudetskými Němci

Tento plán se realizuje podle návrhu Tilmana Asmuse Fischera, vůdce východopruského Landsmanschaftu. Kárná výprava byla schválena předsenictvem Evropského parlamentu, ve kterém sedí Charanzová. Cílem této výpravy je odstranit Babiše a zpacifikovat Čechy k poslušnosti, protože Česi zlobí:
-kupují si zbraně v USA,
-nechtějí otevřít hranice každému, kdo přijde,
-nechtějí zrušeit Benešovy dekrety,
-nechtějí poslouchat Brusel,
-a nebudou chtít zdražit maso o 170 Kč za kilo.

Výpravu povede sudetská Němka Monica Hohlmayerová (odpůrkyně Benešových dekretů), jejíž bratr byl odsouzen za to,že ukradl z daní v přepočtu cca 3 miliardy Kč, které následně poslal dalším lidem včetně své sestry. Hohlmayerová povede kontrolu Babiše, zda není ve střetu zájmů, když čerpá dotace. Pozval ji na to pirát Peksa a lidovec Zdechovský, kteří budou rovněž členy kárné výpravy.

 

Evropská Unie

 

Předsedkyně Evropské komise Ursula von der Leyen je ve stejném střetu zájmů jako Andrej Babiš! Její manžel řídí obří kliniku, která je na dotacích EU závislá. A jsou tu další…

 

Zatímco se česká média hystericky předhánějí, kdo nasadí vyšší virtuální částku, kterou by měl premiér Babiš údajně vracet z EU dotací svých bývalých firem, předsedkyně komise EU Ursula von der Leyen má manžela, jehož firma pobírá dotace v řádech desítek milionů.

 

Evropská komise, jejíž členové již složili funkce, vyplodila před pár dny audit, podle kterého je premiér Babiš ve střetu zájmů (jeho bývalé firmy dostávají dotace EU). Další vývoj už je v rukou zbrusu nové Komise EU, v níž je místopředsedkyni Věra Jourová z Babišova ANO. Předsedkyní této nové komise je Němka Ursula von der Leyen.

Není ani nutné být příliš investigativní a najít v nové Komise EU nejméně dva komisaře, u nichž lze o případném střetu zájmů směle hovořit.

 

Manžel vrchní komisařky Dr. Heiko von der Leyen je zakladatelem a ředitelem centra HCTH (Hannover Clinical Trial Center) a řídí Hannoverskou lékařskou školu (MHH), která je jedním z největších lékařských zařízení v Evropě. Každý rok se zde léčí více než 57 tisíc hospitalizovaných pacientů a takřka půl milionu ambulantních pacientů. MHH teď čeká gigantický přestavba za 2,1 miliardy euro za podpory dotací EU.

 

Evropská unie podporuje centrum a školu dotací 3,5 milionů euro ročně (70 milionů korun). Když to přepočteme na “Čapí hnízda”, tak to máme jedno a půl Čapí hnízdo za rok). Nad faktem, že paní Ursula van der Leyen je předsedkyní nejvyššího orgánu Evropské unie, která dotuje jejímu manželovi provoz a výzkum se nikdo nikdy nepozastavil.

 

Nový francouzský komisař: Obří IT firma

 

Možný střet zájmů lze vystopovat také u nového erokomisaře, francouzského obchodníka, manažera a bývalého ministra financí Thierryho Bretona, “muže z byznysu s politickou minulostí”.

 

IT firma Atos, jíž donedávna šéfoval, je velkým příjemcem evropských dotací do digitalizace. Z čela společnosti Breton odstoupil po své úspěšné kandidatuře do Komise EU. Také v minulosti Breton řídil velké firmy, pobírající dotace EU. Zde byl střet zájmů tak nasnadě, že nad kandidaturou Thierryho Bretona dlouho visel otazník. Nakonec uspěl díky bezmezné podpoře francouzského prezidenta Macrona a faktu, že se dobře zná s vrchní komisařkou Ursulou von Leyen z doby, kdy spolu plánovali projekt společné evropské obrany.

 

Hysterie, kam se podíváš.

 

Je až odpudivé, s jakou zuřivostí se česká média pustila do premiéra Babiše, a to včetně těch médií, která údajně “ovládá”. Novináři přitom nemají auditorskou zprávu k dispozici a pouze spekulují na základě jakýchsi poloinformací, drbů a dohadů a různé cifry si tahají z pat.

Je samozřejmě otázkou času, kdy ze audit dostane ven (a zřejmě už tam je), protože ho z velína EU poslali i primátorovi Hřibovi (Piráti) – což můžeme chápat i jako důkaz, že to celé je akce Zelených Pirátů. Oficiálně prý dostal magistrát auditorskou zprávu komise EU proto, že se ho týká, ale zní to spíše jako výmluva. Již nyní je zřejmé, že Hřib Babiše napráská, i kdyby měl za to dostat pokutu.

Připomeňme, že tvrzení, že je Babiš “ve střetu zájmů” pochází od členů Evropské komise, kteří již složili funkce. Případné námitky a odvolání tak bude řešit komise nová, včetně místopředsedkyně, kterou je Babišova soudružka Věra Jourová (ANO).

Celé se to povleče několik měsíců, možná let. Dokud nepadne poslední slovo (případně rozsudek), bude to ostatní jen virtuální realita.

 

A co na to voliči?

 

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

21.02.2020 18:47

Kauzu bude řešit nová komise a udavači a vlastizrádci od pirátů a lidovců.Ti jsou známi svými blízkými vztahy se sudeťáky,jak předvedl Herman a Bělobrádek.Že tato snaha není cizí ani ČSSD a ANO,dokazuje přítomnost českého velvyslance na sudeťáckých dnech minlého roku.Takže jsou nepřátelé národa ve všech politických partajích a zaujímají tam význačná postavení.Co si národ zvolil,to také má!Chce mít nad sebou německou nadvládu a její nástup už začíná díky pirátům a lidovcům!


 
Kolář, Kolář, Kolář. I to jméno zní blbě a nehodí se ani k použití jako nadávka.

Kolář, Kolář, Kolář. I to jméno zní blbě a nehodí se ani k použití jako nadávka.

Co je to za člověka, ten pan Kolář, když si své ego musí posilovat soubojem s již dávno zemřelým člověkem??? Co je to za primitiva, jenž pro své osobní zviditelnění musí strhávat památníky??? To asi nebude člověk ryzího charakteru-viďte?? Je to ubožák a zbabělec, jenž aby vyhrál, tak vede souboj s mrtvým, neboť živému se bojí postavit z očí do očí. Vyzývám tě tedy Koláři. Pojď. Čekám na tebe. Jsem živý a má sevřená pěst čeká.

Koronavirové poselství starosty Prahy 6

Koronavirové poselství starosty Prahy 6

""Dnešní sejmutí bronzové sochy maršála Koněva z piedestalu na náměstí Interbrigády je pomyslným posledním tónem v etudě, která se v Bubenči rozehrála v roce 1980. Její echo bude nadále rezonovat v muzeu věnovaném dějinám dvacátého století v Československu, a přispěje tak k objektivnímu výkladu naší nedávné historie,” okomentoval odstranění sochy starosta Ondřej Kolář (TOP 09).

Poslední domácí zprávy

Český Maduro

Český Maduro

Hlavní proud české žurnalistiky oklestil naše právo na svobodný přístup k informacím téměř monotematickým zúžením pozornosti na...