• Neděle, 05. duben 2020
  • Svátek má Rukojmí Miroslava

KDO TO JSOU „ZAMĚSTNANCI OBČANŮ“  POLITICI V EXEKUTIVĚ, STÁTNÍ ÚŘEDNÍCI, JUSTICE…
Počet návštěv: 733

KDO TO JSOU „ZAMĚSTNANCI OBČANŮ“ POLITICI V EXEKUTIVĚ, STÁTNÍ ÚŘEDNÍCI, JUSTICE…

Alena  Vitásková Článek od Alena Vitásková

· Proč premiér Andrej Babiš nekoná · Jaké škody ještě způsobí stát svým občanům a firmám · Občané a firmy poškozené státem chtějí odškodnění

Dlouhodobě se společnosti předkládá, že nám vládnou elity. Dlouhodobě se zapomíná veřejně sdělovat, že politici v exekutivních funkcích, zákonodárci, státní úředníci, justice, velká a rozbujelá státní správa – ti všichni jsou ve službách státu, ti všichni jsou naší zaměstnanci, zaměstnanci občanů, placeni z našich daní.

Veřejný zájem je, aby tito naši „zaměstnanci“ pracovali v souladu s Ústavou, zákony a v zájmu svých občanů a celé společnosti. Že se tak mnohdy neděje, potvrzují rostoucí škody, které stát na svých občanech, živnostnících, firmách páchá a s tím související rostoucí výše odškodnění pro tyto poškozené. Ale i v oblasti odškodnění se stát chová nezúčastněně, nezodpovědně a zdlouhavě. Touto „nečinností“ škody jen navyšuje a dopad ponechává opět na bedrech svých „zaměstnavatelů“, to je občanů, daňových poplatníků.

Abychom se v tom lépe vyznali, bude Manifest IAV – Občanů poškozených státem v seriálu na dokumentech dokládat, jak se v posledním období jednotliví politici, státní úředníci, justice, veřejná správa atd. chovali a jaké další škody na daňové poplatníky – občany opětovně dopadnou.

V první části tohoto „seriálu“ vás budeme informovat o dalších dopadech a škodách, které zavinil stát v oblasti solárního zločinu.

PROČ PREMIÉR ANDREJ BABIŠ NEKONÁ

Institut Aleny Vitáskové a Manifest IAV – Občanů poškozených státem (občanská veřejnost) upozornili:

· premiéra Andreje Babiše dopisem ze dne 17. 2. 2019 o hrozících dalších dopadech v miliardách korun, pokud se nezahájí skutečná „náprava solárního zločinu“

· k dopisu byla připojena podrobná analýza pana Bořka Riesse „Šikana a diskriminace občana energeticko-justiční mafií s krytím státních institucí on – line“

· za více než rok premiér ani jeho vláda k nápravě neprovedli nic, jen se situace prohlubuje a škody narůstají viz náš dopis na premiéra Andreje Babiše ze dne 22. 2. 2020 č.j. 10/2020/2

· o situaci jsme informovali prezidenta republiky Miloše Zemana viz náš dopis ze dne 22. 2. 2020 č.j. 11/2020/2 + přílohy

Proč v tak závažné věci, jako je dopad na daňové poplatníky v řádech miliard korun, premiér a jeho vláda nekoná? Tak to se možná budou ptát někteří poslanci parlamentu, kterým jsme kompletní informaci zaslali.

Na vás občanech záleží, zda se budete svých „zaměstnanců“ také ptát, proč jsou v dané věci nečinní, či zda budete opět tiše platit za jejich šlendrián a nečinnost miliardy korun.

Kontakt na poslance, kterým byl dopis zaslán, naleznete ve zveřejněném dopise. Všechny dopisy (na premiéra Andreje Babiše, prezidenta Miloše Zemana a přílohu „Šikana a diskriminace občana energeticko-justiční mafií s krytím státních institucí on line“) naleznete na www.institut-av.eu (aktuality) pod názvem článku: Kdo to jsou „zaměstnanci občanů“ – Politici v exekutivě, státní úředníci, justice….

 

Ing. Alena Vitásková – předsedkyně IAV

Mluvčí a signatářka Manifestu IAV – občanů poškozených státem

 

 

Praha, dne 22. 2. 2020

Alena Vitásková
Nositelka státního vyznamenání prezidenta republiky za zásluhy o stát

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

23.02.2020 18:58

Paní Vitásková pozapomněla na jednu věc,kterou popsal už Ladislav Mňačko ve své knize "Ako chutí moc".A tou je sebestřednost politiků,jak nám předvedl i Václav Havel.Prezidentem budu jen na jedno období.Po rozpadu státu běhal za Klausem jak pejsek,aby byl znovu zvolen.A protože rozpad státu komentoval slovy "likvidačním úředníkem nebudu",odstoupil z postu prezidenta a potom se hájil slovy,že dříve byl prezidentem jiného státu a proto může být zvolen i potřetí.Zachutnala mu moc a zrovna tak chutná i nynějším parazitům,vydávajícím se za elity.Proto nekoná premiér Babiš(proč by si měl kazit postavení) a stejně tak prezident Zeman.Ten už to má za pár a už chce jenom dokončit období a odejít.Stejné jsou i ty partajní elity s tituly vpředu i vzadu a podléhající,světe div se,nedoučenému hajnému.Člověk bez vzdělání točí špičkami politických partají,které si tolik zakládají na svých akademických titulech.Přitom se projevují jako hlupáci,kteří nedokáží zaujmout dostatečný počet voličů a tak podporují Mináře,ale potají.Nakonec jsou tam lidé,které si občané sami zvolí!


 
Kolář, Kolář, Kolář. I to jméno zní blbě a nehodí se ani k použití jako nadávka.

Kolář, Kolář, Kolář. I to jméno zní blbě a nehodí se ani k použití jako nadávka.

Co je to za člověka, ten pan Kolář, když si své ego musí posilovat soubojem s již dávno zemřelým člověkem??? Co je to za primitiva, jenž pro své osobní zviditelnění musí strhávat památníky??? To asi nebude člověk ryzího charakteru-viďte?? Je to ubožák a zbabělec, jenž aby vyhrál, tak vede souboj s mrtvým, neboť živému se bojí postavit z očí do očí. Vyzývám tě tedy Koláři. Pojď. Čekám na tebe. Jsem živý a má sevřená pěst čeká.

Koronavirové poselství starosty Prahy 6

Koronavirové poselství starosty Prahy 6

""Dnešní sejmutí bronzové sochy maršála Koněva z piedestalu na náměstí Interbrigády je pomyslným posledním tónem v etudě, která se v Bubenči rozehrála v roce 1980. Její echo bude nadále rezonovat v muzeu věnovaném dějinám dvacátého století v Československu, a přispěje tak k objektivnímu výkladu naší nedávné historie,” okomentoval odstranění sochy starosta Ondřej Kolář (TOP 09).

Poslední domácí zprávy

Český Maduro

Český Maduro

Hlavní proud české žurnalistiky oklestil naše právo na svobodný přístup k informacím téměř monotematickým zúžením pozornosti na...