• Neděle, 05. duben 2020
 • Svátek má Rukojmí Miroslava

                   Proč tak usilovně provokujeme Rusko?
Počet návštěv: 791

Proč tak usilovně provokujeme Rusko?

- Lubomír Man - Článek od - Lubomír Man -

Je právě za deset minut jednáct dopoledne a jak se z vysílání ČT dovídám, zasedá právě v těchto okamžicích představitelé Prahy, aby odsouhlasili přejmenování náměstí Pod kaštany na náměstí Němcova. 

Hlasovat se má před dvanáctou hodinou, aby tak výsledek mohl být Čechům, Rusku a světu oznámen v pravé poledne.Tak akce má jediný cíl: podráždit, urazit a provokovat Rusko. Němcov byl totiž, třebaže Rus, protiruským politikem (asi tak jako Romancov, Fištejn a Mitrofanov), a náměstí se nalézá v bezprostřední blízkosti ruského velvyslanectví. Takže nic provokativnějšího a nepřátelštějšího, než co právě v těchto okamžicích činí, si pražský primátor a s ním v nenávisti proti Rusku spříznění darebáci pražské radnice, nemohli vymyslet, než to,co se právě v těchto okamžicích připravují schválit.

Napadá vás: jaký má smysl politika, jejímž jediným smyslem je vašemu, dejme tomu ideovému soupeři, plivnout do obličeje? A to jen tak, pro nic za nic, jen abyste vybil svou iracionální nenávist, která se vám ve vašem špinavém srdci nahromadila. Vždyť kdyby už tak moc chtěli uctit protiruského politika za to, že je protiruským, mohli si přece vybrat jiné misto v Praze. Ale ne, to by nebyl ten správný, sprostý a přesně namířený plivanec, o který lidem z pražské radnice jde. Takže to, oč nám jde, provedeme přímo před okny ruského zastupitelského úřadu. Ať mají to Náměstí Němcova denně před očima, denně je to bude trápit, žrát , iritovat – a právě o  to a o nic jiného, nám lidem z pražské radnice nejde.

Takhle si my představujeme tvorbu politiky.

Lubomír Man

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Mirja Mikkesh

Mirja Mikkesh

25.02.2020 08:01

Pane Mane, napsal jsem odpověď, diskutujícímu k Vašemu článku, na stránky občanského sdružení Nová republika pana doktora Davida a představte si, že se mu tam usídlil nějaký jouda, který bude posuzovat a schvalovat napsané. Snad se mu tam, nedej Bože, nepřestěhoval porňousek Janda. Napsal jsem :
Ano, tady autor přestřelil. Němcov byl neobyčejně populární. Vždyť ve volbách získal neuvěřitelné jedno procento (1% !) hlasů. Koho představovalo to 1% si můžeme jen domýšlet. U nás jsou také tací národovci, například havloidi, a jsou na to svoje jedno procento patřičně hrdí. Ostatně i Putin se svými osmdesáti procenty musel mít toho borce rád. Kdo by si nepřál takového soupeře, takovou opozici. Co by za to Babiš dal.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

24.02.2020 18:51

Co vlastně chcete po pirátech a jejich mopslíků?Vždyť je to jen banda poněkud nemyslících lidí.Když si Pražané nechali nalézt moravské a vesnické vši do kožichu,tak ty za ně rozhodují.Prý mají mandát!Jenže jejich program žádné provokace neobsahoval,tak na to mandát nemají.Volte si dál do čela Prahy náplavy,ať z vás mohou dělat dělat dál idioty.


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

24.02.2020 17:58

Navrhuji, aby se ulice směřující k velvyslanetví USA na Malé Straně v Praze přejmenovala na Hirošimskou. Myslím to smrtelně vážně. ...Jinak Němcov nebylo pravé jméno tohoto seladona oplývajícího penězi a obklopeného krásnými ženami. Ve skutečnosti se jmenoval se Rotstejn a patřil k těm, kdo si z RF udělali dojnou krávu, "oslíčku, otřes se!" Všechny zisky za ruské nerostné bohaství směřovaly za opilce Jelcina do zahraničních bank. (V Moskvě, ale i v jiných městech, byly davy žebráků. V noci pro ně bylo otevřeno metro). Pokud to takto fungovalo a ruský lid byl těmito vykuky dokonale ožebračen, bylo vše v nejlepším pořádku. Rusko bylo dokonce navrženo za člena atlantické aliace - NATO. Když vše takto vzorně fungovalo a veškerý zisk za ruské nerostné bohatství proudil do zahraničních bank, mluvilo se o přátelství mezi národy. Putin udělal s rozkrádáním rázný konec. Znemožnil, aby ruské bohatství bylo beztrestně rabováno, Byla rozkryta síť vykuků a RF rázem nastal problém. Tím, že znemožnil plošné rozkrádání, se dostal do hledáčku organizací, které měly zcela jiný plán. Ten spočíval na úplném ovládání trhu s nerostným bohastvím zahraničním kapitálem. Putin tomuto scénáři zabránil, několik oligarchů bylo zatčeno a uvězněno. A bylo zle! Od té chvíle se stalo Rusko nepřítelem Západu. Bylo považováno za drzost, že Rusové chtějí prodávat své bohatství sami a chtějí z něj mít zisk ve prospěch celé společnosti. Od té chvíle Západ vršil problémy (házel Rusku klacky pod nohy), které vyvrcholily otevřeným nepřátelstvím a sankcemi. Zločinci se snaží zničit ruské projekty, aby bylo RF zabráněno ve volném prodeji především ropy a plynu. Je útočeno na zisk z těchto projektů. Západu se daří za pomoci sankcí a zákazů udržovat tyto projekty ve finanční ztrátě pro Rusko. Stavba plynovodu Nord stream je vážně ohrožena. Společnosti, která pokládala do baltského moře plynovod, bylo vyhrožováno z nejvyšších amerických míst. Ta musela svou činnost zanechat, protože by jí byly zcela zablokovány finanční prostředky k další existenci. Veškeré úsilí směřuje k tomu, aby Rusko na tomto svém projektu nevydělalo ani jeden dolar. Aby jeho snaha o otevřený obchod byla zmařena. ...Tak do této "vybrané společnosti" patřil Rotstejn, alias Němcov. Měl za úkol, jako mnozí jiní, zabránit Rusku ve vlastním prodeji nerostného bohatství a navrátit tento vývoj do rukou povolanějších. Do rukou západního kapitálu. Čili do původního stavu, než Putin zabránil celonárodnímu okradání a vědomému ožebračování ruských občanů. Následkem ruské zpupnosti bude válka. Ta se již intenzivně chystá.....Mějte se hezky.


 
Kolář, Kolář, Kolář. I to jméno zní blbě a nehodí se ani k použití jako nadávka.

Kolář, Kolář, Kolář. I to jméno zní blbě a nehodí se ani k použití jako nadávka.

Co je to za člověka, ten pan Kolář, když si své ego musí posilovat soubojem s již dávno zemřelým člověkem??? Co je to za primitiva, jenž pro své osobní zviditelnění musí strhávat památníky??? To asi nebude člověk ryzího charakteru-viďte?? Je to ubožák a zbabělec, jenž aby vyhrál, tak vede souboj s mrtvým, neboť živému se bojí postavit z očí do očí. Vyzývám tě tedy Koláři. Pojď. Čekám na tebe. Jsem živý a má sevřená pěst čeká.

Koronavirové poselství starosty Prahy 6

Koronavirové poselství starosty Prahy 6

""Dnešní sejmutí bronzové sochy maršála Koněva z piedestalu na náměstí Interbrigády je pomyslným posledním tónem v etudě, která se v Bubenči rozehrála v roce 1980. Její echo bude nadále rezonovat v muzeu věnovaném dějinám dvacátého století v Československu, a přispěje tak k objektivnímu výkladu naší nedávné historie,” okomentoval odstranění sochy starosta Ondřej Kolář (TOP 09).

Poslední domácí zprávy

Český Maduro

Český Maduro

Hlavní proud české žurnalistiky oklestil naše právo na svobodný přístup k informacím téměř monotematickým zúžením pozornosti na...