• Neděle, 05. duben 2020
  • Svátek má Rukojmí Miroslava

Pubertalni Pirati namalovali kosočtverec na vrata a fčil si tleskaju, jak su dobři
Počet návštěv: 1309

Pubertalni Pirati namalovali kosočtverec na vrata a fčil si tleskaju, jak su dobři

Ladislav Větvička Článek od Ladislav Větvička

Jak male děcka. Tajak zme my malovali kosočtverce susedum na vrata, když nas vyhaňali ze zahrady, bo zme kradli kobzole do ohňa, tak samo se zachovali prašti radni.  

Na truc cizi ambasadě přejmenovali adresu, na kere ambasada sidli podle polityka, kery byl jednym ze symbolu rozkradani Ruska devadesatych roku, bo byl mistopředsedu vlady za Jelcina. Byl to dobry a proziravy investor, jeho děcka se dodneška hadaju o dědictvi 114 milionu Kč, kere po něm zustalo.

Když sem se podival na složeni Rady, kera schvalila přejmenovani, už sem se temu nedivil. Děcka z Piratu spolu ze slunkařama z TOP09 a k temu anymalni hnuti PRAHA SOVĚ.

Nemožete se na ně zlobit. Co ste si Pražaci zvolili, to mate. Ani sedumnact tytulu u jedenacti radnich nezaručuje moudrost a nadhled.

My už zme kosočtvrece malovat přestali, bo je přijemnějši kupit si kobzole na farmě, než lezt susedovi přes plot a pak se za rohem smat, jak je vztekly. Třeba se prašti radni tež nauči nakupovat na farmě. Tytuly už maju, třeba časem aji ten rozum přijde...

Fčil bude zajimave, jak bude reagovat Rus. Pokud by byl stejně hlupy jak ti radni, pak přejmenuje ulicu Julia Fučika, kaj je naša ambasada, třeba na ulicu Oběti Čs. legií nebo Českych tunelařu...

Ladislav Větvička, hlasatel Mlade Fronty Fčil

PS: Až pan Hřib v rámci své pubertální zahraniční politiky slavnostně přejmenuje náměstí Pod Kaštany na náměstí Borise Němcova, vzdá tak hold nejznámějšímu evropskému politikovi zavražděnému islamistickými radikály, což určitě nezamýšlel. Nevím, zda to někdo nakonec také nevyhodnotí jako urážku islámu...

 

Web Prahy

Ladislav Větvička
Ladislav Větvička je svéráznou postavou ostravského regionu. Jeho svébytné texty, kresby, fotografie, hudba, divadelní, filmové scénáře a další a další aktivity si již více než dvacet let nacházejí své fanoušky nejen v Ostravě, ale i v celé České republice a okolních zemích, speciálně v Polsku a na Slovensku. Možná je to dáno tím, že jak říká - v každém Ostravákovi je kus Slováka, Poláka, Prajzáka, Moraváka a možná i kousek Čecha. Veřejnosti je znám převážně jako trojnásobný zlatý bloger roku a autor aktuálních postřehů a blogů na serveru iDNES a jako autor čtyř knih - "Ostravaci sobě", "Mamulovy děti", „Tajemství bohatých Ostravaku“ a „Osudové setkání 1913“. Ve svém díle využívá lašského dialektu a slangu, ale neomezuje se jen na dění v ostravském regionu. Právě naopak. Ostrava je pro něj domovským místem. Místem, odkud čerpá svůj sarkasmus a černý humor a vyráží na spanilé jízdy po zemích českých i daleko za obzor střední Evropy, aby vám o nich s humorem sobě vlastním povyprávěl na stránkách svého blogu.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

27.02.2020 19:13

Pro ing.Flössela na vědomí.Právě o tyto hajzly se jedná.Moraváci se jich zbavují a posílají je do Prahy.A ti ovládají politiku nejen komunální,ale i na vládní úrovni.Posledním Čechem na postu premiéra byl před mnoha lety Špidla.Jinak je to samá naplavenina.A nemusíme ani chodit daleko do minulosti.Stačí ti dva před Slovákem Babišem.Nečas(Zábřeh) a Sobotka(Slavkov),který dokonce v roli ministra financí umožnil Bakalovi jeho podvod.Takže je Vaše připomínka poněkud mimo!Děkuji za pochopení!


 
Vladimír ing.Flössel

Vladimír ing.Flössel

27.02.2020 10:13

Malá připomínka pro p.Majevského.V každém svém příspěvku se obhajuje tím, že to co se děje v Praze je výsledkem naplavkám.Je však zajímavé, že třeba z Ostravska, kraje těžké práce odešli ti, kterým práce příliš nevoněla a je zajímavé, že v Praze uspěli.Na př. Topolánek, Stanjura a další a další.


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

26.02.2020 21:38

Hřib to s námi myslí dobře, upřímně. Tím, že si rozkmotří polovinu Zemské populace svými uvědomilostmi a naštve politiky i obchodníky ze státu s miliardovou populací, udělá rázný konec s naší zaměstnaností. Je to lidumil, myslí na lidi. Je třeba si od práce krapátek odfrknout a zařídit vše tak, aby lidé práce nemuseli, nemohli pracovat. To je přece báječné! Dříči, co se shlédli v práci a trávili tam přesčasy, úsilí Hřiba ocení nejvíc. Vždyť on myslí na jejich zdraví, když postižené velmoci omezí nákupy zboží, pocházejícího z naší dílny. To, že Hřib bude přejmenovávat ulice, nebylo v programu Pirátů. Asi jsem nepozorný čtenář, ale o tomto úsilí pirátů nikde nepadlo ani ň. Přejmenovávači ulic, náměstí, historických míst konečně dostali šanci k tomu, abysme se dočkali "definitivních změn" jejich výtvorů, připomínajících změnu pražské Vinahradské třídy na třídu Stalinovu. Soudruzi z padesátých let minulého staletí jim učarovali. Ti hrdě přejmenovali Anděla na pražském Smíchově na Moskevskou. Takže vzor všech pirátů byli stalinisté, co přejmenovali nevhodné názvy ulic a měst na akční. (Například na Gottwaldov). A máme to tu zpět! Uvědomělým Pirátům bychom měli líbat boty za to, že nám připomínají retrospektivu padesátých let minulého století. Jistě je inspiroval soudruh Stalin k tak významnému počinu. Za tuto odvahu je obdivuji, protože jsem si, já hlupák, myslel, že soudruzi z padesátých let mají vymalováno. Ale kdepak! Je to tu zpět! Možná, že ulice nazvaná po nacisty umučené Marušce Kudeříkové, byla skutečnou vzpomínkou, památkou na tuto mučednici. Jsem rád, že v současnosti ponese adresa "pod Kaštany" Jméno Němcova, který se tak ve skutečnosti nejmenoval. Já, který neustále vedu konspirační řeči, nejsem dalek toho, že zavražděný opoziční politik přinese větší body (bude větším přínosem) pro ty, co ho zavraždili. Když má opoziční politik pouhé 1% podpory, je lepší ho uklidit, aby se jeho popularita zvýšila. Je mi jasné, že Putin se před ním musel třást strachy. Taková opozice! Tak hmatatelný tlak na ruskou státnost! Strašné, nepředstavitelné! Jedno procento ruských občanů horujících pro Rotstejna, vulgo Němcova, bylo jeho zavražděním čečenskými teroristy přetaveno na tři procenta. To se ta jeho smrt vyplatila! Rusové jaksi nepochopili, že odliv peněz za jejich nerostné bohatství, které se svými kumpány organizoval, se jim má vyplácet. No, hladověli a mrzli dost, aby Němcovova hvězda zcela pohasla. .....Mějte se hezky. ......PS: Napsal Jiří Přibyl.


 
Kolář, Kolář, Kolář. I to jméno zní blbě a nehodí se ani k použití jako nadávka.

Kolář, Kolář, Kolář. I to jméno zní blbě a nehodí se ani k použití jako nadávka.

Co je to za člověka, ten pan Kolář, když si své ego musí posilovat soubojem s již dávno zemřelým člověkem??? Co je to za primitiva, jenž pro své osobní zviditelnění musí strhávat památníky??? To asi nebude člověk ryzího charakteru-viďte?? Je to ubožák a zbabělec, jenž aby vyhrál, tak vede souboj s mrtvým, neboť živému se bojí postavit z očí do očí. Vyzývám tě tedy Koláři. Pojď. Čekám na tebe. Jsem živý a má sevřená pěst čeká.

Koronavirové poselství starosty Prahy 6

Koronavirové poselství starosty Prahy 6

""Dnešní sejmutí bronzové sochy maršála Koněva z piedestalu na náměstí Interbrigády je pomyslným posledním tónem v etudě, která se v Bubenči rozehrála v roce 1980. Její echo bude nadále rezonovat v muzeu věnovaném dějinám dvacátého století v Československu, a přispěje tak k objektivnímu výkladu naší nedávné historie,” okomentoval odstranění sochy starosta Ondřej Kolář (TOP 09).

Poslední domácí zprávy

Český Maduro

Český Maduro

Hlavní proud české žurnalistiky oklestil naše právo na svobodný přístup k informacím téměř monotematickým zúžením pozornosti na...