• Úterý, 26. leden 2021
  • Svátek má Rukojmí Zora

Německo jako nádor Evropy?
Počet návštěv: 2084

Německo jako nádor Evropy?

Radim Fiala Článek od Radim Fiala

Velký český politik F. L. Rieger má pravdu. Co myslíte Vy? Německo zrodilo Marxe, německý imperialismus vyvolal první světovou válku a Německo podpořilo Lenina a nástup bolševiků k moci v Rusku.

Německo vyvolalo druhou světovou válku a bylo poraženo jen díky společnému úsilí národních států, které bojovaly za obnovení své suverenity a svobody.

Německem vyvolaná druhá světová válka přispěla k vzestupu moci Sovětského svazu a k tomu, že ovládnul východní Evropu a státy středovýchodní Evropy se dostaly do područí SSSR. My jsme vždy proti němu časem bojovali o přežití !!

Projekt Německem ovládané Evropské unie je po nacismu a komunismu dalším totalitním projektem, který má zničit suverenitu a demokracii národních států ve prospěch centrální nedemokratické diktátorské moci.

 

 

 

Radim Fiala
Komunální politik v Prostějově, poslanec Parlamentu ČR, předseda Ústřední komise pro ochranu zvířat proti týrání, zakládající člen hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD).

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
SMĚJÍCÍ SE BESTIE 2

SMĚJÍCÍ SE BESTIE 2

17.03.2020 19:41

Zlikvidováni asi ne. Měli zůstat 4státy tak, jak byly pod dohledem vítězných států. A jak se ukázalo, tak sloučení Německa, po pádu železné opony, byl vlastně zločin na zbytku Evropy.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

17.03.2020 19:17

Nynější postupy německé vlády,zabrat zdravotnickou pomoc,kterou si někdo zaplatil,nám předvádí skutečné záměry SRN.Po přechodné době určité demokracie se vrací ke své nacistickému odkazu z minulého století.A to stačilo opětovné sjednocení Německa a přenesení vládních úřadů z Bonnu do Berlína.A svoje plány uskutečňuje přes byrokratické úředníky EU v Bruseli.Ti jsou skvěle placeni a pro peníze jsou ochotni udělat cokoliv.Je to stejné,jako nejvyšší sovět ve Štrasburku.Promiňte,ono se to nyní jmenuje Evropský parlament.Jenomže činnost obou "institucí" je stejná a tak se to někdy plete.Znovu se ukazuje,že po válce měli být Němci fyzicky zlikvidováni,což se nestalo!A dnes máme znovu německý problém,tentokrát celoevropský vcelku.Ten dřívější Hitlerův plán postupných kroků se nepodařilo realizovat.Tak se to zkouší s Evropou,jako celkem!


 
Klausovo covidové protivenství

Klausovo covidové protivenství

Profesor Ing. Václav Klaus, svého času prezident ČR, se v souvislosti s koronavirovou pandemií jeví jako úchyl, který díky svému introvertismu a narcismu přes špičku svého nosu nevidí dál, jak do své bohémistické pracovny. V souvislosti s opatřeními stran Covidu-19 se pan profesor nechává svými výroky v médiích slyšet o Covidu-19 o jeho problematické existenci a léčbě, říká zcela provokativní absurdity které nemůže žádným věrohodným způsobem doložit. Dokonce se domnívám, že toto jeho vystupování na veřejnosti je svým způsobem trestné, nicméně protože žijeme v demokratickém (bohužel ne právním) státě, není takové jednání posuzováno jako trestné, nýbrž jako svobodný projev názoru, myšlenek, případně svobodomyslných úvah.

Poslední domácí zprávy

Už máte svou zemljanku?

Už máte svou zemljanku?

Je na čase připravit se na život v podzemí. Je to myšleno samozřejmě obrazně. Nicméně je jasné, že už nelze doufat v nějaký zvrat, který by...