• Úterý, 29. září 2020
  • Svátek má Rukojmí Michal

Německo jako nádor Evropy?
Počet návštěv: 1781

Německo jako nádor Evropy?

Radim Fiala Článek od Radim Fiala

Velký český politik F. L. Rieger má pravdu. Co myslíte Vy? Německo zrodilo Marxe, německý imperialismus vyvolal první světovou válku a Německo podpořilo Lenina a nástup bolševiků k moci v Rusku.

Německo vyvolalo druhou světovou válku a bylo poraženo jen díky společnému úsilí národních států, které bojovaly za obnovení své suverenity a svobody.

Německem vyvolaná druhá světová válka přispěla k vzestupu moci Sovětského svazu a k tomu, že ovládnul východní Evropu a státy středovýchodní Evropy se dostaly do područí SSSR. My jsme vždy proti němu časem bojovali o přežití !!

Projekt Německem ovládané Evropské unie je po nacismu a komunismu dalším totalitním projektem, který má zničit suverenitu a demokracii národních států ve prospěch centrální nedemokratické diktátorské moci.

 

 

 

Radim Fiala
Komunální politik v Prostějově, poslanec Parlamentu ČR, předseda Ústřední komise pro ochranu zvířat proti týrání, zakládající člen hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD).

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
SMĚJÍCÍ SE BESTIE 2

SMĚJÍCÍ SE BESTIE 2

17.03.2020 19:41

Zlikvidováni asi ne. Měli zůstat 4státy tak, jak byly pod dohledem vítězných států. A jak se ukázalo, tak sloučení Německa, po pádu železné opony, byl vlastně zločin na zbytku Evropy.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

17.03.2020 19:17

Nynější postupy německé vlády,zabrat zdravotnickou pomoc,kterou si někdo zaplatil,nám předvádí skutečné záměry SRN.Po přechodné době určité demokracie se vrací ke své nacistickému odkazu z minulého století.A to stačilo opětovné sjednocení Německa a přenesení vládních úřadů z Bonnu do Berlína.A svoje plány uskutečňuje přes byrokratické úředníky EU v Bruseli.Ti jsou skvěle placeni a pro peníze jsou ochotni udělat cokoliv.Je to stejné,jako nejvyšší sovět ve Štrasburku.Promiňte,ono se to nyní jmenuje Evropský parlament.Jenomže činnost obou "institucí" je stejná a tak se to někdy plete.Znovu se ukazuje,že po válce měli být Němci fyzicky zlikvidováni,což se nestalo!A dnes máme znovu německý problém,tentokrát celoevropský vcelku.Ten dřívější Hitlerův plán postupných kroků se nepodařilo realizovat.Tak se to zkouší s Evropou,jako celkem!


 
Minář nastavil zrcadlo. A pěkně drsné

Minář nastavil zrcadlo. A pěkně drsné

Zcela nesporně byl Mikuláš Minář bezesporu možná největším politickým manipulátorem, které Česko zažilo posledních desetiletích. Připomínal středověkého krysaře s píšťalkou, za kterým se vinou desetitisíce fascinovaných souputníků spojovaných vidinou odstranění prezidenta Miloše Zemana a premiéra Andreje Babiše z politického života, aby nakonec skončili na rozdíl od tragických výsledků starověké báje pádem na zem, kdy obraz jasného vítězství náhle vymizel. A oni zůstali neschopní a zoufalí zase sami.

Máme skutečnou demokracii, tj. vládu lidu, nebo profláknutých starostů, doktorů (všeho druhu), inženýrů, bankéřů, ředitelů?

Máme skutečnou demokracii, tj. vládu lidu, nebo profláknutých starostů, doktorů (všeho druhu), inženýrů, bankéřů, ředitelů?

Je pár dnů před volbami do krajských zastupitelstev a Senátu PČR a do našich poštovních schránek, ale i na bilboardech (a jiných veřejných zařízeních, např. zadní sklech autobusů) se nám představují (často šklebí anebo se nám smějí) kandidáti politických stran a hnutí. Člověk se nestačí divit, jak ubohými slogany a hesly jsou jejich podbízející se tváře doprovázeny.

Poslední domácí zprávy

Rozděl a panuj

Rozděl a panuj

Blíží se volby a s tím spojena agresivita některých politických uskupení, která hrají nikoliv o „své“, ale o „naše“ peníze. Jen pro...