• Pátek, 23. duben 2021
  • Svátek má Rukojmí Vojtěch

Německo jako nádor Evropy?
Počet návštěv: 2310

Německo jako nádor Evropy?

Radim Fiala Článek od Radim Fiala

Velký český politik F. L. Rieger má pravdu. Co myslíte Vy? Německo zrodilo Marxe, německý imperialismus vyvolal první světovou válku a Německo podpořilo Lenina a nástup bolševiků k moci v Rusku.

Německo vyvolalo druhou světovou válku a bylo poraženo jen díky společnému úsilí národních států, které bojovaly za obnovení své suverenity a svobody.

Německem vyvolaná druhá světová válka přispěla k vzestupu moci Sovětského svazu a k tomu, že ovládnul východní Evropu a státy středovýchodní Evropy se dostaly do područí SSSR. My jsme vždy proti němu časem bojovali o přežití !!

Projekt Německem ovládané Evropské unie je po nacismu a komunismu dalším totalitním projektem, který má zničit suverenitu a demokracii národních států ve prospěch centrální nedemokratické diktátorské moci.

 

 

 

Radim Fiala
Komunální politik v Prostějově, poslanec Parlamentu ČR, předseda Ústřední komise pro ochranu zvířat proti týrání, zakládající člen hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD).

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
SMĚJÍCÍ SE BESTIE 2

SMĚJÍCÍ SE BESTIE 2

17.03.2020 19:41

Zlikvidováni asi ne. Měli zůstat 4státy tak, jak byly pod dohledem vítězných států. A jak se ukázalo, tak sloučení Německa, po pádu železné opony, byl vlastně zločin na zbytku Evropy.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

17.03.2020 19:17

Nynější postupy německé vlády,zabrat zdravotnickou pomoc,kterou si někdo zaplatil,nám předvádí skutečné záměry SRN.Po přechodné době určité demokracie se vrací ke své nacistickému odkazu z minulého století.A to stačilo opětovné sjednocení Německa a přenesení vládních úřadů z Bonnu do Berlína.A svoje plány uskutečňuje přes byrokratické úředníky EU v Bruseli.Ti jsou skvěle placeni a pro peníze jsou ochotni udělat cokoliv.Je to stejné,jako nejvyšší sovět ve Štrasburku.Promiňte,ono se to nyní jmenuje Evropský parlament.Jenomže činnost obou "institucí" je stejná a tak se to někdy plete.Znovu se ukazuje,že po válce měli být Němci fyzicky zlikvidováni,což se nestalo!A dnes máme znovu německý problém,tentokrát celoevropský vcelku.Ten dřívější Hitlerův plán postupných kroků se nepodařilo realizovat.Tak se to zkouší s Evropou,jako celkem!


 
Negramotný nebo arogantní?

Negramotný nebo arogantní?

Bývalý náčelník Generálního štábu Armády ČR a bývalý předseda vojenského výboru NATO generál Petr Pavel publikoval v Právu článek „Důrazná odpověď na agresi, spolupráce doma i ve světě“. Napsal tam doslova toto: „To, že byl útok na sklad ve Vrběticích proveden příslušníky speciální jednotky zpravodajské služby, je fakticky vojenské napadení. ..... to, co se stalo, by mělo sloužit jako vystřízlivění pro řadu našich politiků i občanů.“

Poslední domácí zprávy