• Neděle, 05. duben 2020
 • Svátek má Rukojmí Miroslava

                 Bába a dědek na pokračování – a pořád bez vkusu
Počet návštěv: 988

Bába a dědek na pokračování – a pořád bez vkusu

- Lubomír Man - Článek od - Lubomír Man -

Koho bohové chtějí ztrestat, tomu vezmou rozum, říká stará moudrost, a v těchto okamžicích se bohové zcela nepochybně sletěli do budovy ČT na Kavčích Horách a teď tam studio po studiu a místnost po místnosti tvrdým koštětem vymetají všechny pozůstatky rozumu a soudnosti, které se tam od dob velké televizní krize z přelomu let 2000-2001 snad ještě zbyly.

Jak jinak si totiž lze vysvětlit, že ČT si po nebetyčné blamáží s vystoupením dua Mádl - Martha Issová s písní z roku 2010 „Jeďte za bábou a dědou a přemluvte je, aby volili pravici“, která měla občanům republiky vsugerovat, že všichni naši starší lidé jsou na hlavu padlí a nezbytně potřebují ty s mlíkem na bradě, aby jim poradili koho mají volit a co mají dělat, aby se ve světě neztratili, a že je tedy vrcholně moudré, aby vajíčko poučovalo slepici, nyní, téměř přesně po desíti letech si  toho prvního z ostudné dvojice Mádl-Martha Issová bere ke spolupráci na kampani Zachraň  bábu, zachraň dědka, která má v současné pandémii šířit osvětu a pomoc pro seniory.
Obyčejná lidská soudnost se při čtení takovéhoto záměru vzpírá v hrdle. Jak si totiž ten, který před desíti lety všechny starší občany republiky urazil nejen tím, že z nich učinil zástup tupců nic nevědoucích a  neiformovaných a zmateně tedy hledajících radu u svých moudrých a vědoucích vnuků a vnuček, ale i tím, že je bez známky respektu označil za báby a dědky, dovoluje nyní vystupovat v roli jejich ochránce a opatrovníka?
Má tenhle člověk v sobě kousek vkusu? A mají ho všichni ti, včetně lidí z ČT, kteří se, jak pozoruji na TV obrazovce, mohou přetrhnout snahou být k našim starým (v rámci Mádlovy kampaně), stejně  m i l o s r d n í  a  p o m o c n í  jako on, Mádl?


Lubomír Man

 

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Vladimír ing.Flössel

Vladimír ing.Flössel

21.03.2020 10:20

Také operátor T-mobil se nám pochlapil, když do své reklamy na prvním místě nám ukazuje přechytřelou ISSOVOU, která se uměla v okamžiku převtělit za ochránkyni seniorů.Holt pražští umělci jsou mistry v převlékání kabátu i rolí-


 
Mirja Mikkesh

Mirja Mikkesh

20.03.2020 10:48

Nenadávejte té naší avantgardě, našim hercům. Prostě zahrají co mají ve scénáři. (pravda někteří hůř - Hrušínský, Mádl, někteří lépe - Issová, skvělá Aňa, nebo ta chlastem zdevastovaná Holubová) Od toho chodili do různých AMU, DAMU, JAMU ... Věřte, že až se bude znárodňovat, zase budou v čele. A zase si svou roli střihnou pole scénáře. Podle jiného a zase hůře, či lépe. Spíše bychom se měli zajímat, o TY, kdo jim ty scénáře píše.


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

19.03.2020 21:03

Uvědomil jsem si, že slovutná herecká společnost je natolik inteligentní, že jí nerozumím. Udělal jsem tedy zásadní krok: Raději se na ty chytrolíny nedívám, neposlouchám je, protože bych se musel propadnout studem nad jejich třesky plesky. (Pardon, nad jejich grandiózní inteligencí). Proto si držím distanc, protože až tak příliš inteligentní tvory nechápu. Mají to u mne marné. Ať se namáhám, jak se namáhám, vůbec jim nerozumím. Kdybych měl popel, sypu si ho na hlavu. Ale ani ten nemám. Takže ty inteligenty vypínám. Je mi to líto, ale určitě jsem hloupý. Ani se za to nestydím, protože o tom osobně nic nevím. .....Mějte se hezky.


 
Kolář, Kolář, Kolář. I to jméno zní blbě a nehodí se ani k použití jako nadávka.

Kolář, Kolář, Kolář. I to jméno zní blbě a nehodí se ani k použití jako nadávka.

Co je to za člověka, ten pan Kolář, když si své ego musí posilovat soubojem s již dávno zemřelým člověkem??? Co je to za primitiva, jenž pro své osobní zviditelnění musí strhávat památníky??? To asi nebude člověk ryzího charakteru-viďte?? Je to ubožák a zbabělec, jenž aby vyhrál, tak vede souboj s mrtvým, neboť živému se bojí postavit z očí do očí. Vyzývám tě tedy Koláři. Pojď. Čekám na tebe. Jsem živý a má sevřená pěst čeká.

Koronavirové poselství starosty Prahy 6

Koronavirové poselství starosty Prahy 6

""Dnešní sejmutí bronzové sochy maršála Koněva z piedestalu na náměstí Interbrigády je pomyslným posledním tónem v etudě, která se v Bubenči rozehrála v roce 1980. Její echo bude nadále rezonovat v muzeu věnovaném dějinám dvacátého století v Československu, a přispěje tak k objektivnímu výkladu naší nedávné historie,” okomentoval odstranění sochy starosta Ondřej Kolář (TOP 09).

Poslední domácí zprávy

Český Maduro

Český Maduro

Hlavní proud české žurnalistiky oklestil naše právo na svobodný přístup k informacím téměř monotematickým zúžením pozornosti na...