• Úterý, 31. březen 2020
  • Svátek má Rukojmí Kvido

Očista od justičních zločinců aneb vrahů v taláru
Počet návštěv: 501

Očista od justičních zločinců aneb vrahů v taláru

Alena  Vitásková Článek od Alena Vitásková

ZLOČIN NAD VŠECHNY ZLOČINY JE TEN, KTERÝ PÁCHAJÍ TI, KTEŘÍ MAJÍ ZE ZÁKONA BDÍT NAD DODRŽOVÁNÍM SPRAVEDLNOSTI A SPRAVEDLIVOSTI  Na Slovensku zadrželi a obvinili soudce, prokurátory, advokáty, pracovnici ministerstva spravedlnosti  Část z nich skončila ve vazbě  Mařili spravedlnost, napomáhali organizovanému zločinu  Kolik životů bylo zmařeno těmito zločinci  NIC NESMÍ BÝT ZAPOMENUTO, NIKDO NESMÍ BÝT ZAPOMENUT  

Veřejný zájem je zcela upřen na pandemii, která zachvacuje svět. Epidemie,pandemie, něco dosud neznámého, co ohrožuje naše zdraví, bezpečí, NĚCO, co nás může trápit řadu týdnů, čí podstatně déle. V každém případě je občan postaven před něco, co nemá rád, před nejistotu, neznámo. Vše vybočuje z běžných zvyklostí.
O to více nesmíme zapomenout na to, že život, běžný život jde dále, jen s omezením. Běžný život, tím je myšleno i fungování státu. 


Pod vírem události, se méně hovořilo o Slovensku a odkrývání organizovaného zločinu, který má souvislost s vraždou dvou mladých lidí.
Je to pár týdnů, kdy specializovaný vyšetřovací tým sáhl do nejvyšších pater demokratického státu – do justice. Bylo obviněno přes deset osob z řad
soudců, prokurátoru, advokátů, pracovnice ministerstva spravedlnosti a další, kteří byli zatýkání „v jednom zátahu“ a posléze z cely zadržení někteří putovali přímo do vazby.


Ti, co mají více informací, vědí, že to není konec a obvinění (někteří mající status spolupracujícího svědka – například soudce) ozřejmí, nejen spravedlnosti, ale
především veřejnosti, fungování organizovaného zločinu. Já jsem ve své knize „Vrazi v taláru“ (III. díl trilogie Solární baroni) již v roce 2018 (kdy kniha vyšla) napsala: 


…..Pod heslem „demokracii se nedáme vzít, i kdybychom vás měli všechny povraždit, nebo zavřít“, se držela svoloč u moci a své heslo naplňovala….
…..Již to začalo, čistky v takovém rozsahu, že nestíhají utíkat. Zatkli i Béďu, jeho šéfa, Modrookého, Lopatu, Teflona, no nebudu ti je všechny jmenovat…. Je to absolutní zátah na vlastizrádce. …….
…..Všichni putují do kohézní vazby, útěkové nevím ještě jaké, ale nebudou mít možnost nikterak se koordinovat. A to víš, takovým sviním podsvětí nepomůže, podsvětí, které si umí pomáhat i ve vazbě…..
…..Ani bys nevěřila, jak se tato akce setkala s ohlasy občanů, policistů, státních zástupců, soudců. Všichni ti poctiví jsou rádi, že se té chamradi zbaví…..
…..Je to pevně v rukou Spravedlivých. A že by je vyměnili za něco, tak není za co, vždyť těm se ani pes na nohu nevychčije…..
…..Tolik let ničili a zničili život celým rodinám, tolik let dělali z obyčejných lidí hlupáky, kteří si nechají kálet na hlavu, až jim národ nakálel na jejich hlavy sám…..
…..Pařížská ulice byla po obou stranách naplněna občany, kteří se přišli podívat na průvod všech průvodů. Vlastizrádci byli vlečeni tak, jak to praktikovali při svých zločinech u poctivých občanů. Jak je zatýkali           na ulici, v noci doma, v práci. Jak je poutali a dehonestovali mnohdy za svitu televizních kamer.
…..Byla tu jen malá výjimka. Svázání byli jen v řetězech nazvaném „medvěd“. Nohy i ruce byly připoutány na dlouhý řetěz, tak, aby mohli procházet ve dvoustupu, aby vytvořili průvod. Neměli na hlavách kukly,           ani chrániče na oči, ačkoliv by je raději měli, aby nemuseli vidět to, co se bude dít. Ve dvoustupu, jeden za druhým kráčeli ulicí, ve které dříve utráceli nakradené peníze.
…..Jeden za druhým, kráčeli „jejich ulicí“ Pařížská byla přece jejich, ještě před pár měsíci. Jak se to mohlo tak rychle změnit, nechápal Autista, pevně spoután s Teflonem, kráčející mezi prvními v potupném                 průvodu...
…..Pochodovali se sklopenými hlavami a obávali se lynčování. Nenastalo. Lidé stáli tiše na chodnících, byli to ti, kteří měli odsezeno několik let za vykonstruované zločiny, byli to jejich děti, rodiče…..
…..Byli to ti, kteří přišli o veškerý svůj skromný majetek, byli tam ti, kteří přišli o střechu nad hlavou. Stáli tiše a plakali, nebyli schopni na tuto svoloč ani plivnout.
…..Ne, že by jimi neopovrhovali. Jejich opovržení bylo tak velké, že i jejich slina byla pro tyto vrahy národa hodně. Neházeli ani kamením, nevzali na ně klacky, stáli, mlčeli, a mnozí jen plakali.
…..Po celé vlasti probíhal na velkoplošných obrazovkách přenos tohoto pochodu lidských bestií, které se na poctivých, obyčejných lidech tak vyřádily. Odcházeli do vězení s tresty za vlastizradu, většina dostala         doživotí, někteří jen dvacet pět let.
…..Přenos byl sledován i ve všech věznicích, kde se již mezi mukly losovalo, kdo se bude osobně „starat“ o převýchovu Talára a jeho party, Míly, Radouše, Lopaty, Modrookého, Hlavouna, Velké kapsy, Křivého,          Bože, Fíka, Chameleona…..Béďu i s jeho milicionářem si vybral „Barakovy“ a to bez losování.“

Toliko úryvky z mé knihy „Solární baroni III. Vrazi v taláru“, která nastavila zrcadlo společnosti.


Ing. Alena Vitásková – předsedkyně IAV
Mluvčí Manifestu IAV – občanů poškozených státem
Praha, dne 22. 3. 2020

Alena Vitásková
Nositelka státního vyznamenání prezidenta republiky za zásluhy o stát

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

22.03.2020 19:01

V justici platí jedna zásada,že ruka ruku myje.Známosti jsou i nad penězi.To se pak těžko něco napravuje,když je v záloze ještě Rychetského "ústavní soud",který se zabývá jinými věcmi,než je dodržování ústavy.Za příklad nám může sloužit rozhodnutí tohoto "soudu",že mají soudci ústavní nárok na třinácté a čtrnácté platy.A zdůvodnění?Pokud by je nedostávali,byli by snadno zkorumpovatelní!Takže dostávají 14 platů rozhpdně ve větší výši,než mají daňoví poplatníci z výroby.A zkorumpovaní jsou stejně.Jenom se dnes nepoužívají finance,ale služby něco za něco!


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

22.03.2020 16:57

Vážená paní Alenko ... Nelze než se neopakovat. Absurdní soudní rozsudky vznikají tím, že obě strany, které Vás přivedou do maléru se důvěrně znají. Kamarádi se při pivu a šňapsu v hospodě domluví na likvidaci člověka, který jim leze do zelí. Prostředí právní a trestněprávní bylo za socíku propojeno. Tito lidé se navzájem znali a tykali si. Oslovovali a oslovují se křestními jmény. Pokud se vyskytne překážka (a Vy jste jí byla), musí ji odstranit. Proto jsou proti Vám (ale i jiným obviněným) vznesena absurdní obvinění. Na ně v podstatě nelze reagovat. Soudní mašinérie, která Vás chce odsranit, musí zákonitě uvést svědka, jenž podal trestní oznámení na pachatele trestného počínání v energetice jako lživého, konspirujícího člověka, poškozujícího dobré jméno "domnělých" pachatelů. Rozjede se tedy proti Vám spiknutí, které Vaše tvrzení postaví na hlavu. Sama se stanete pachatelem. To, že jste netušila o propojení těchto pachatelů, je logické. Aby člověka hned napadlo, že pachatelé se důvěrně znají s těmi, kdo v rezortu ERÚ rozkrádají, nezasvěceného člověka ani nenapadne. Ale znají se. Právníci se velice dobře znali a znají s bývalými estébáky, protože to byly za komunistů spojené nádoby. Proto ten cílený úder na Vaši osobu. Strategii proti Vám si vymysleli v prostředí, kde se scházejí a tykají si. Z mého hlediska je Vaše situace neřešitelná. Vy jste se "omylem" neobrátila na ty, kteří by měli v kauze obrovské rozkrádačky jednat ve jménu zákona, ale na ty, kteří si postup vůči Vám domluvili v hospodě. Při soudních líčeních si tito pachatelé naoko vykají, aby pak po skončení líčení zašli na pivo a domluvili si další kroky, jak proti Vám vystupovat. Z těchto kleští se už nikdy v životě nedostanete. To by se musel stát zázrak. ....Mějte se hezky. ...Napsal Jiří Přibyl.


 
Pravidla reinkarnace? Ráno vstát a zakřičet, že věci, které mu právě ukázali lámové, patřily 13. Dalajlámovi a abrakadabra, na světě byl Dalajláma čtrnáctý, oslavující 80. let svého vysvěcení…

Pravidla reinkarnace? Ráno vstát a zakřičet, že věci, které mu právě ukázali lámové, patřily 13. Dalajlámovi a abrakadabra, na světě byl Dalajláma čtrnáctý, oslavující 80. let svého vysvěcení…

Úřady, školy a instituce vlajku Tibetu vyvěšují 10. března jako symbolické připomenutí protičínského povstání v roce 1959, při kterém údajně zahynulo nejméně 80 000 Tibeťanů. Spolek Lungta i v letošním roce v České republice koordinuje kampaň Vlajka pro Tibet…

Kdo je kdo

Kdo je kdo

Rozpor mezi slovy a činy. Zpravidla krizová situace odhalí takové počínání nejen v mezilidských vztazích, ale také ve vztazích mezi státy a spojenci.

 

Poslední domácí zprávy

Kdo je kdo

Kdo je kdo

Rozpor mezi slovy a činy. Zpravidla krizová situace odhalí takové počínání nejen v mezilidských vztazích, ale také ve vztazích mezi státy a...

Infekční snění

Infekční snění

Karanténa doprovázející současnou pandemii zasáhla do životů nás všech. Vytrhla nás ze zaběhaného rytmu našeho bytí a způsobila to, nač...