• Středa, 12. srpen 2020
  • Svátek má Rukojmí Klára

Animózní podezíravost pana Štětiny je nebetyčná, či spíše patologická.
Počet návštěv: 1301

Animózní podezíravost pana Štětiny je nebetyčná, či spíše patologická.

Jiří Baťa Článek od Jiří Baťa

Zatímco svět je zmítán bojem s konoravirem, který už nejen nakazil mnoho lidí, ale také mnohým přivodil i smrt, bývalý europoslanec Štětina, na rozdíl od dnešních nemocných nakažených koronavirem byl, dávno již tomu, napaden zákeřným rusofobovirem, který mu usilovně a neúprosně deptá a rozežírá mozek.

Je to svým způsobem nešťastný člověk, který v době bezbřehého přátelství se Sovětským svazem v bratrské spolupráci s představiteli Rudé armády studijně(!) navštěvoval v SSSR místa, kam se normální smrtelník snad ani nedostal. Ani ve snu by dnes nikoho nenapadlo, že v nitru pana Štětiny se jeho přátelství změní v paranoickou, animózní a nepochopitelnou nenávist k Rusku. Tento pán v Česku vidí za každým rohem ruského špiona nebo agenta, kteří ohrožují naši bezpečnost a suverenitu a kteří svou propagandistickou činností podkopávají naše (především ale jeho) přátelské svazky s USA, NATO a EU!. Na Krymu viděl zelené mužíčky, kteří se v jeho poblouzněné fantazii přenesli do Itálie, kde podle něj budou škodit stejně, jako škodili (ne)ukrajinskému Krymu. Přesně pan Štětina řekl, že „Ruská armáda pošle do Itálie svou jednotku, bojovat proti koronaviru. Je to ale stejně rafinované jako metoda zelených mužíčků (viz zmínka o Krymu). Bude to první jednotka ruské armády na území Evropské unie“. Amen!

Pan Štětina ovšem jaksi opomenul zmínit (což se mu v důsledku pokročilého Alzhaimra stává často), že ruská armáda, na základě dohody prezidenta Putina s italským premiérem Contym, nevysílá žádnou bojovou jednotku, ale zdravotnický personál, zdravotnický materiál, ochranné přístroje a pomůcky, vojenské mediky a stovku armádních zdravotnických expertů. To vše však pan Štětina považuje za velmi podezřelé aktivity Ruska, resp. samotného Putina. Proto také přítomnost příslušníku ruské armády vyhodnotil z pozice svých rusofobních zkušeností, jak je vyhodnotil z událostí na Krymu. Vůbec nevnímá skutečnost, že Itálie byla, resp. je koronavirem nejvíce postiženým evropským státem, byť z velké části také vlastní nezodpovědností a že nutně potřebuje pomoc. Jej nezajímá, že nejen Itálie, ale v podstatě celá Evropa je vystavena nesmírnému, až smrtelnému nebezpečí, pro něj je podstatná přítomnost zdravotnických, tedy humanitárních jednotek ruské armády v Itálii, které má za zelené mužíky, kteří se podle něj budou pokoušet podrývat demokracii v Itálii a tím rozvracet celistvost EU. Je jen zarážející, že také nezareagoval na skutečnost, že komunistická Kuba rovněž vyslala do Itálie tým zdravotnických specialistů. Ale co nebylo, může ještě být.

Zajímavé rovněž je, že pan Štětina nijak veřejně neprojevil podiv a vůbec neprotestoval nad účastí amerických armádních sportovců v čínském Wu-Chanu. Že jejich přítomnost ve WU-chanu nebyla bez následků svědčí skutečnost, že po jejich odchodu z prostor americké ambasády, kde soutěže probíhaly, byly v zahradě evakuované americké ambasády nalezeny v zemi zakopané chemické prostředky, které nyní Číňané prověřují, jaké chemikálie jsou v bednách uloženy. Je totiž vážné podezření, že výskyt koronaviru mohl být způsoben právě v době přítomnosti amerických armádních sportovců ve Wu-chanu. Pana Štětinu však tyto fakta nijak nevzrušují, protože komunistická Čína je pro něj objektem vyloženě nepřátelským. Účast amerických armádních sportovců mu proto nijak nepřišla zvláštní, natož podezřelá. Že možná vedle sportovních aktivit mohli plnit i jiné poslání, je pro pana Štětinu naopak pozitivní poznání, on přece fandí USA!

Nu což, každý máme nějakého toho svého nepřítele, pan Štětina jich má hned několik.A ne ledasjakých. Vedle českých komunistů, mezi kterými v době tvrdé totality měl tu čest být

jedním z nich, je to pro něho především agresivní, imperiální a pro EU nebezpečné Rusko a samozřejmě také komunistická Čína. Navzdory přiblblé politice pirátských politiků, se přes všechny negace, urážlivá gesta atd., kterými se potrhlí pirátští politici na pražské radnici „proslavili“, se Čína sebevědomě přenesla a bez jakýchkoliv projevů msty nebo nepřátelství, také díky prezidentu M. Zemanovi a dalším, pomohla České republice v boji s koronavirem dodáním jistě ne nezanedbatelného zdravotnického materiálu. Stejně jako pomoc Ruska skrze vyslání vojenských zdravotníků, resp. kubánských expertů do Itálie je to však něco, co páně Štětinův rusofobovirem a Alzheimrem zasažený mozek zřejmě není schopen pochopit. Někdy je pan Štětina hoden politování, jeho vnímání světa je totiž dlouhodobě velmi silně ovlivněno zmíněným rusofobovirusem.

A pokud jej neskolí současný koronavirus, pak pro něj může být osudový rusofobovirus. Oba virusy jsou pro něj krajně nebezpečné, vždyť už také není nejmladší, že jo?

Jiří B a ť a , 24. března 2020

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Josef Moravec

Josef Moravec

25.03.2020 22:28

Bývalý komunista a člen STB. Převléká kabáty, že se to nedá ani sledovat. Prostě prospěchářské hovado, jakého škoda nebude.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

25.03.2020 19:31

Další z těch,co v politických partajích hledají své místo.Byl v KSČ,byl zuřivý komunista a dnes je pro změnu zuřivý antikomunista.Zůstává zuřivý a svou zuřivost nasměruje vždy podle hlavního politického směru.Horší Svěráka!


 
Mirja Mikkesh

Mirja Mikkesh

25.03.2020 06:54

Pane Baťo, ač se normálně snažím psát slušně, jsou typy "lidí", (Fistein, porňousek Janda, buzík Moravec a, a jiná svoloč) u kterých to prostě nejde. Plavec Štětina patří u mě do čela takovýchto kolaborantských ušmudlaných ksindlů. Kolaborantských proto, že se domnívám, že ten sráč je pořád vedený a využívaný Moskvou. Jinak by ho totiž každá rozvědka odstřelila jako škodnou.(odstřelila myslím, odkryla jako kolaboranta) A jeho ksicht se svastikou, co možná ani neví co to je, mu jen otevřel cestu mezi tvrdé jádro ukrajinských fašounů, takže, Moskva už má i jejich jmenný seznam i s fotečkami. Pravda to je snad jediný příklad, kdy lze tohoto kolaborantského grázla vytěžit k něčemu smysluplnému.


 
Stephen Lendman: Masové rabování v Chicagu. Mé město v obležení

Stephen Lendman: Masové rabování v Chicagu. Mé město v obležení

Včera, to je v pondělí ráno, jsem se probudil do hrozivé skutečnosti. Mail, zaslaný všem obyvatelům zdejšího obvodu mi sděloval, že během předcházející noci z neděle na pondělí, došlo na nejvýznamnější chicagské třídě, nazvané Velkolepá míle (Magnificent Mile), a patřící do našeho obvodu, k masovému rabování maloobchodních prodejen. 

Pompeo, tys nám tady ale chyběl…

Pompeo, tys nám tady ale chyběl…

Přiletět do země jako představitel zatímní supervelmoci, která se hroutí před očima, tři měsíce předtím, kdy jeho nejvyšší šéf prezident USA má nakročeno k odchodu z Bílého domu, je v podstatě komické. A ještě je komičtější, že přijíždí s tím, aby podpořil fanatické protičínské sunity v podobě Vystrčilů, Fischerů apod. svým vystoupením v Čechy hluboce nenáviděným Senátu.

Poslední domácí zprávy