• Středa, 08. červenec 2020
  • Svátek má Rukojmí Nora

Osm hodin pro Kalouska...
Počet návštěv: 1484

Osm hodin pro Kalouska...

Roman Košťál Článek od Roman Košťál

Kam se hrabe Terminátor na Kalouska. Tenhle pán nám několik let dokazoval, jak se to má dělat, ale nemá dost. Dejte mu osm hodin a dá vám 40 miliard. Dejte mu ještě více času a dokáže nemožné.  

V době, kdy tady neřádil žádný bacil, řádil zde pan Kalousek. Dnes ten samý pán říká, že už "zase" zná cestu kudy a kam jít. Hnedka sežene 40 miliard a nepotřebuje vlastně nic. Dobrej kouzelník... Proč mu nějak nevěřím? Že by proto, že už měl dost času nám všem ukázat, jak dobře to s námi myslí? Jak nám všem dokázal "pomoci"? Jak jsme vzkvétali pod jeho vedením někam ke hvězdám? Jak jsme vlastně byli všichni hlupáci, když jsme nesdíleli jeho nadšení umřít dobrovolně? Pardon...

Někdy je až úsměvné, že jsou tací mezi námi, kteří nemají paměť a vůbec netuší, co je jakási morálka. Že pořád a pořád dokola opakují, že... Je to na hranici fanatismu a lidské malosti. Nemají svědomí, necítí jakousi odpovědnost. Vidí jenom sebe a svou jedinečnost. Jistě, sebevědomí je fajn věc, ale u pana Kalouska to snad už není ani sebevědomí, ale drzost.

Tenhle čaroděj reprezentuje něco, co tady už nechce nikdo. A on se snaží vyburcovat posledních pár pomatenců, aby ho udrželi tam, kde chce být. Tak jo...

Pevně věřím, že i přes současnou situaci, kdy musíme všichni nějak řešit každý den, si zachovají lidé rozum a pošlou tyhle politické zlatokopy někam, kam patří. Do žumpy minulosti...

Kalouskovi stačí osm hodin na všechno. Mě stačí vteřina k tomu, abych poděkoval za nabízenou "pomoc" a řekl: "Díky Míro, stačilo..."

Přeji všem fajn dny. Snad zmizí vir i Míra Kalouskovic. Nevím, co škodí víc.

Pěkný den. RoK

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

26.03.2020 19:26

Kalousek je chytrý a inteligentní člověk.Je nerozum ho podceňovat.Právě takové řeči,které vede,mu stačí ke zvolení na další období.Nedoučený hajný už mu nebude překážet v rozletu.A tak může i nadále kázat o tom,jak má co být.Když se to nepovede,nějaký viník se vždycky najde.A jestli je alkoholik,nebo ne,je mi srdečně jedno.Já mu na to nedávám a on propíjí daně pracujících.Nadarmo nebyl "nejlepší" ministr financí.Ovšem způsob jeho ministrování by dokázal i středoškolák v prvním ročníku.Nechte ho žít.


 
Mirja Mikkesh

Mirja Mikkesh

26.03.2020 07:28

Já se naopak domnívám, že by bylo Mírka škoda. Kdyby se do parlamentu nedostal, přimlouval bych se za umožnění nějaké kooptace. Respektive kooptace dnes nepřekonatelného dua komiků Langšádlová-Kalousek. Pravda snaží se je napodobit, také dobří, Stanjura-Novotný, nebo Feťák-Hlupaňa (to je ta roztomilá mrňavá od Pirátů, kterou potkalo to štěstí, že se může na celý život zadlužit) Ale na Míru, na Míru prostě nikdo nemá. A věřte, že by za pár hodin sehnal i těch ušmudlanejch 40 miliard. Už národu předvedl jak za dny jeho ministrování "sehnal" sekyru bez mála za BILION. Problém je, že si, kluk ušatá, zaboha nemůže vzpomenout, kde ten bilionek odložil.


 
Putin a náš svět…

Putin a náš svět…

Zatímco USA den po dni prohlubují svůj rozval, zatímco EU, kromě sankcí proti Rusku nezvládla ve své "vyspělé" západní části koronavirus a lidé umírali po desetitisících, Rusko ukázalo světu jak je semknuté, jak si drží tolik potřebné tradiční hodnoty.

Poslední domácí zprávy