• Středa, 12. srpen 2020
  • Svátek má Rukojmí Klára

Na řadě je potřeba rozpustit Evropský parlament, Ivane
Počet návštěv: 2750

Na řadě je potřeba rozpustit Evropský parlament, Ivane

Jiří Vyvadil Článek od Jiří Vyvadil

Coronavirus, kromě současných i budoucích nárůstů možná tisíců či miliónu mrtvých v zemích, které na rozdíl od Česka nepřizvali k řešení problémů odborníky typu našeho plk. prof. Prymuly, který od studentských let se epidemiologií a z části a to je jasně výhodné i z pohledu válečného, má i jasný dopad, že až skončí, mnohé bude jinak.

Europoslanec za SPD Ivan David, kritizuje na stránkách Vaší věci, že se mimo jiné má dostat i Turecku pomoc v boji  proti koronaviru. Souhlasím s trapností argumentace Evropského parlamentu, jak jí Ivan popisuje. Každý si to může přečíst. Ale z hlediska aktivit Evropského parlamentu je to marginálie. Jestli Turecko dostane či nedostane nějaké to euro, mimochodem jistě proto, aby bylo trochu – ovšem marně – usmířeno se svou rolí hlídače stále ještě řekněme tří miliónů migrantů je jasné. Ovšem Evropský parlament dělal a dělá  mnohá zvěrstva.

Snad největší bylo výronem ideologické předsudečné nenávisti vůči Rusku, které Rusko, a Tobě, Ivane je tato skutečnost známa, tzv. pakt Ribbentrop – Molotov  pokládalo za počátek 2. světové války.

Kdyby kdokoliv jiný v Evropě z europoslanců takto uvažoval, tak budiž, státní občan České republiky takto uvažující je  vlastizrádce. A byli jimi  všichni, s výjimkou Kateřiny Konečné, tedy například i ty.

Kdo by si dal jen chvilku času a prolétl britskou Wikipedii, tak ví, že základem byla politika velmi příznivého nahlížení premiéra Nevilla Chamberlina na režim Adolfa Hitlera, který politiku dohody s ním pokládal za potřebnou ještě v okamžiku, kdy tlačil na svého nástupce při tragickém stahování britské armády z Dunkirku. A rozhodujícím momentem od které je jasné, že Západ ustoupí i za cenu sebezničení (byť mu bláhově nevěřil) byla právě Mnichovská dohoda.

V tom měl pravdu Vladimír Putin a je ostudné jak právě europoslanci ideologicky účelově věci změnily.

Hlasování pro toto usnesení Europarlementu se nedá odpustit a nezachrání to výlevy na margo Erdogana.

Ale jsou i další akce, které se už Tebe bohudík netýkají. Ještě před vypuknutím koronavirové krize, jsme viděli, anak fanatická  předsedkyně rozpočtového výboru Evropského parlamentu  Monika Holmeier s odznakem tzv. Chvilek pro demokracii přijela do České republiky, nadšeně vítaná „proevropskou“ Českou televizí  a  jako inkvizitorka spojovala všechny opoziční síly s cílem  dalšího pokusu o puč  proti Andreji Babišovi,  coby premiérovi. Je to jasné. Babiš byl jeden z těch, kdo zabránil nominantovi bavorské CSU Weberovi a předsedovi lidoveckého klubu v EP, aby se stal předsedou Evropské komise. Ne, samozřejmě nešlo o konflikt zájmů Andreje Babiše. A naši vlastizrádci, Piráti, Zdechovský a další se přidali.

Koronavirus a náhlý kolaps struktur Evropského parlamentu Českou republiku ochránily.

Zatímco v Česku koronavirus můžeme z toho nejhoršího zvládnout do konce dubna, západní Evropa, která by to nám chtěla osladit, je na tom mnohonásobně hůře. A nejhůř jsou na tom její struktury.

A k těm patří i Evropský parlament.

Evropský parlament už jen škodí, jako celek, Ivane.

Má na to  minimálně půl roku, možná spíše rok, aby se změnil a nebo  se seberozpustil.

Budeš-li se na jeho seberozpuštění aktivně podílet, věz, že vše může být odpuštěno.

A Turecko neřeš. To je v dnešní situaci bezvýznamný detail.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

27.03.2020 19:29

Pane Vyskočile,už jsem Vám jednou napsal,abyste si v naučném slovníku našel heslo soudruh.Evidentně nevíte,co to slovo znamená.A že bych byl kamárád s J.Vyskočilem mi není známo,Vy soudruhu!


 
Josef Vyskočil

Josef Vyskočil

27.03.2020 11:45

Ivan David hlasoval proti finanční pomoci EU Česku. Šlo o 32 miliard korun. Soudruzi Vyvadil a Majevský mu můžou poděkovat.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

26.03.2020 19:06

Rozpuštění EP je sice myšlenka skvělá,ale nerealizovatelná.Už jenom z toho důvodu,že finanční odměna za sezení v EP je v takové výši,že by ji e-posranci jinde neměli.Opusťme oblast sci-fi a věnujme řešení vzniklé situace.Hlasování v EP už stejně nezměníme a členové údajně protiunijního sdružení SPD hlasovali stejně,jako ostatní.Nakonec jen komunistka hlasovala proti politické změně historie.To by si měl pan David a jeho kolegové v EP uvědomit!Něco jiného říkají doma před zvolením a něco jiného v EP po zvolení!Nedá se věřit ani SPD,které jde ve stopách VV.Jako všichni v politice.Já,já,jenom já.Nepřipomíná to něco?


 
Stephen Lendman: Masové rabování v Chicagu. Mé město v obležení

Stephen Lendman: Masové rabování v Chicagu. Mé město v obležení

Včera, to je v pondělí ráno, jsem se probudil do hrozivé skutečnosti. Mail, zaslaný všem obyvatelům zdejšího obvodu mi sděloval, že během předcházející noci z neděle na pondělí, došlo na nejvýznamnější chicagské třídě, nazvané Velkolepá míle (Magnificent Mile), a patřící do našeho obvodu, k masovému rabování maloobchodních prodejen. 

Pompeo, tys nám tady ale chyběl…

Pompeo, tys nám tady ale chyběl…

Přiletět do země jako představitel zatímní supervelmoci, která se hroutí před očima, tři měsíce předtím, kdy jeho nejvyšší šéf prezident USA má nakročeno k odchodu z Bílého domu, je v podstatě komické. A ještě je komičtější, že přijíždí s tím, aby podpořil fanatické protičínské sunity v podobě Vystrčilů, Fischerů apod. svým vystoupením v Čechy hluboce nenáviděným Senátu.

Poslední domácí zprávy