• Úterý, 31. březen 2020
  • Svátek má Rukojmí Kvido

Na řadě je potřeba rozpustit Evropský parlament, Ivane
Počet návštěv: 2140

Na řadě je potřeba rozpustit Evropský parlament, Ivane

Jiří Vyvadil Článek od Jiří Vyvadil

Coronavirus, kromě současných i budoucích nárůstů možná tisíců či miliónu mrtvých v zemích, které na rozdíl od Česka nepřizvali k řešení problémů odborníky typu našeho plk. prof. Prymuly, který od studentských let se epidemiologií a z části a to je jasně výhodné i z pohledu válečného, má i jasný dopad, že až skončí, mnohé bude jinak.

Europoslanec za SPD Ivan David, kritizuje na stránkách Vaší věci, že se mimo jiné má dostat i Turecku pomoc v boji  proti koronaviru. Souhlasím s trapností argumentace Evropského parlamentu, jak jí Ivan popisuje. Každý si to může přečíst. Ale z hlediska aktivit Evropského parlamentu je to marginálie. Jestli Turecko dostane či nedostane nějaké to euro, mimochodem jistě proto, aby bylo trochu – ovšem marně – usmířeno se svou rolí hlídače stále ještě řekněme tří miliónů migrantů je jasné. Ovšem Evropský parlament dělal a dělá  mnohá zvěrstva.

Snad největší bylo výronem ideologické předsudečné nenávisti vůči Rusku, které Rusko, a Tobě, Ivane je tato skutečnost známa, tzv. pakt Ribbentrop – Molotov  pokládalo za počátek 2. světové války.

Kdyby kdokoliv jiný v Evropě z europoslanců takto uvažoval, tak budiž, státní občan České republiky takto uvažující je  vlastizrádce. A byli jimi  všichni, s výjimkou Kateřiny Konečné, tedy například i ty.

Kdo by si dal jen chvilku času a prolétl britskou Wikipedii, tak ví, že základem byla politika velmi příznivého nahlížení premiéra Nevilla Chamberlina na režim Adolfa Hitlera, který politiku dohody s ním pokládal za potřebnou ještě v okamžiku, kdy tlačil na svého nástupce při tragickém stahování britské armády z Dunkirku. A rozhodujícím momentem od které je jasné, že Západ ustoupí i za cenu sebezničení (byť mu bláhově nevěřil) byla právě Mnichovská dohoda.

V tom měl pravdu Vladimír Putin a je ostudné jak právě europoslanci ideologicky účelově věci změnily.

Hlasování pro toto usnesení Europarlementu se nedá odpustit a nezachrání to výlevy na margo Erdogana.

Ale jsou i další akce, které se už Tebe bohudík netýkají. Ještě před vypuknutím koronavirové krize, jsme viděli, anak fanatická  předsedkyně rozpočtového výboru Evropského parlamentu  Monika Holmeier s odznakem tzv. Chvilek pro demokracii přijela do České republiky, nadšeně vítaná „proevropskou“ Českou televizí  a  jako inkvizitorka spojovala všechny opoziční síly s cílem  dalšího pokusu o puč  proti Andreji Babišovi,  coby premiérovi. Je to jasné. Babiš byl jeden z těch, kdo zabránil nominantovi bavorské CSU Weberovi a předsedovi lidoveckého klubu v EP, aby se stal předsedou Evropské komise. Ne, samozřejmě nešlo o konflikt zájmů Andreje Babiše. A naši vlastizrádci, Piráti, Zdechovský a další se přidali.

Koronavirus a náhlý kolaps struktur Evropského parlamentu Českou republiku ochránily.

Zatímco v Česku koronavirus můžeme z toho nejhoršího zvládnout do konce dubna, západní Evropa, která by to nám chtěla osladit, je na tom mnohonásobně hůře. A nejhůř jsou na tom její struktury.

A k těm patří i Evropský parlament.

Evropský parlament už jen škodí, jako celek, Ivane.

Má na to  minimálně půl roku, možná spíše rok, aby se změnil a nebo  se seberozpustil.

Budeš-li se na jeho seberozpuštění aktivně podílet, věz, že vše může být odpuštěno.

A Turecko neřeš. To je v dnešní situaci bezvýznamný detail.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

27.03.2020 19:29

Pane Vyskočile,už jsem Vám jednou napsal,abyste si v naučném slovníku našel heslo soudruh.Evidentně nevíte,co to slovo znamená.A že bych byl kamárád s J.Vyskočilem mi není známo,Vy soudruhu!


 
Josef Vyskočil

Josef Vyskočil

27.03.2020 11:45

Ivan David hlasoval proti finanční pomoci EU Česku. Šlo o 32 miliard korun. Soudruzi Vyvadil a Majevský mu můžou poděkovat.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

26.03.2020 19:06

Rozpuštění EP je sice myšlenka skvělá,ale nerealizovatelná.Už jenom z toho důvodu,že finanční odměna za sezení v EP je v takové výši,že by ji e-posranci jinde neměli.Opusťme oblast sci-fi a věnujme řešení vzniklé situace.Hlasování v EP už stejně nezměníme a členové údajně protiunijního sdružení SPD hlasovali stejně,jako ostatní.Nakonec jen komunistka hlasovala proti politické změně historie.To by si měl pan David a jeho kolegové v EP uvědomit!Něco jiného říkají doma před zvolením a něco jiného v EP po zvolení!Nedá se věřit ani SPD,které jde ve stopách VV.Jako všichni v politice.Já,já,jenom já.Nepřipomíná to něco?


 
Pravidla reinkarnace? Ráno vstát a zakřičet, že věci, které mu právě ukázali lámové, patřily 13. Dalajlámovi a abrakadabra, na světě byl Dalajláma čtrnáctý, oslavující 80. let svého vysvěcení…

Pravidla reinkarnace? Ráno vstát a zakřičet, že věci, které mu právě ukázali lámové, patřily 13. Dalajlámovi a abrakadabra, na světě byl Dalajláma čtrnáctý, oslavující 80. let svého vysvěcení…

Úřady, školy a instituce vlajku Tibetu vyvěšují 10. března jako symbolické připomenutí protičínského povstání v roce 1959, při kterém údajně zahynulo nejméně 80 000 Tibeťanů. Spolek Lungta i v letošním roce v České republice koordinuje kampaň Vlajka pro Tibet…

Kdo je kdo

Kdo je kdo

Rozpor mezi slovy a činy. Zpravidla krizová situace odhalí takové počínání nejen v mezilidských vztazích, ale také ve vztazích mezi státy a spojenci.

 

Poslední domácí zprávy

Kdo je kdo

Kdo je kdo

Rozpor mezi slovy a činy. Zpravidla krizová situace odhalí takové počínání nejen v mezilidských vztazích, ale také ve vztazích mezi státy a...

Infekční snění

Infekční snění

Karanténa doprovázející současnou pandemii zasáhla do životů nás všech. Vytrhla nás ze zaběhaného rytmu našeho bytí a způsobila to, nač...