• Neděle, 31. květen 2020
  • Svátek má Rukojmí Kamila

EU ve skutečnosti žádné prostředky pro ČR na boj s koronavirem nenavýšila
Počet návštěv: 734

EU ve skutečnosti žádné prostředky pro ČR na boj s koronavirem nenavýšila

Radek Rozvoral Článek od Radek Rozvoral

Dne 16.3. se v médiích objevila mylná informace, že EU navýšila prostředky z fondů EU pro Českou republiku o zhruba jednu miliardu eur na pomoc v boji s nákazou Covid-19

EU pouze přejmenovala již přidělené finanční prostředky, aby vyvolala dojem, že pomáhá národním státům. Nepravdivou zprávu okamžitě využila média sloužící agitaci EU, jako Forum24 nebo Deník N, k pomlouvačným útokům na hnutí SPD a europoslance za hnutí SPD Ivana Davida.

Bublina splaskla, když pravdu přiznalo i Ministerstvo financí ČR. Celá věc ukazuje licoměrnost EU a také provázanost elit EU na řadu médií, která plní úkoly v potlačování vlasteneckých politických sil v jednotlivých zemích.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

03.04.2020 20:04

Podrazy a licoměrnost EU a jejich domácích přisluhovačů je známa už dlouho.Přesto mnozí presstituti lžou stále.Ti slouží jedinému bohu,bohu mamonu.Chtějí být na volné noze(jsou tam menší odvody) a proto musí být rádi za jakoukoliv nabídku na napsání článku.Jen musí dodržet směr.


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

03.04.2020 13:29

Duch Václava Havla mi napsal: "Nekecejte mi do humanitárního bombardování, Dalajláma si to také nedovolil", a to je člověk míru! Je lepší vidět Dalajlámu, než statisíce obětí po celém světě našeho humanismu! Pravda a láska je totiž samo NATO. Když pravda a láska likvidují své nepřátele, na statisíce lidských životů, obětí nehledí. ...Mějte se hezky.


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

03.04.2020 13:15

Rusko se z území států Varšavské smlouvy (z milionu čtverečních kilometrů) cvičně stáhlo, aby nás znovu obsadilo. Proč by to také jinak dělalo...? ....Mějte se hezky.


 
Copak se ti stalo Mirku Kalousku, že zvažuješ své vystoupení z církve??? To už není jako střídat politické strany!!!

Copak se ti stalo Mirku Kalousku, že zvažuješ své vystoupení z církve??? To už není jako střídat politické strany!!!

Mě nemilý Mirku
         Za ta léta, co tě znám, tak nepřestáváš překvapovat. Vím o tobě, že jsi velmi schopný a inteligentní člověk a říkám to zde, na tomto místě, i když jsem si vědom toho, že mi možná někteří lidé budou nadávat. Ty nejsi ve své podstatě zlý člověk, ale tvá ješitnost a oportunismus tě ničí. Ty jsi zneužil své znalosti a um proti vlastním lidem po kterých každé čtyři roky chceš aby tě volili. Ty nemáš páteř a plazíš se politikou jako slizký had u kterého nikdo není schopen předvídat, kdy uštkne. Jsi katolík a to ti také moc dobré renomé nedělá, protože tvé politické postupy jsou v přímém rozporu s textem písma a katolíci jsou z hlediska víry plémě nečisté. Divíš se tedy, že tě lidé nemají rádi??? Já se tedy nedivím.

Poslední domácí zprávy

Zažít znovu?

Zažít znovu?

Když jsem tento týden přemýšlel o nedělním komentáři, vzpomněl jsem si na dva známé citáty George Santayany: Ti, kdo si nepamatují minulost,...