• Neděle, 31. květen 2020
  • Svátek má Rukojmí Kamila

Kolář, Kolář, Kolář. I to jméno zní blbě a nehodí se ani k použití jako nadávka.
Počet návštěv: 1355

Kolář, Kolář, Kolář. I to jméno zní blbě a nehodí se ani k použití jako nadávka.

Oldřich Rambousek Článek od Oldřich Rambousek

Co je to za člověka, ten pan Kolář, když si své ego musí posilovat soubojem s již dávno zemřelým člověkem??? Co je to za primitiva, jenž pro své osobní zviditelnění musí strhávat památníky??? To asi nebude člověk ryzího charakteru-viďte?? Je to ubožák a zbabělec, jenž aby vyhrál, tak vede souboj s mrtvým, neboť živému se bojí postavit z očí do očí. Vyzývám tě tedy Koláři. Pojď. Čekám na tebe. Jsem živý a má sevřená pěst čeká.

 Myslím to vážení zcela vážně, neboť tento povrchní pokrytec místo toho, aby v krizové době pomáhal svým občanům, tak se věnuje svým zvrhlým choutkám aby se uspokojil. Je mi smutno z toho, jaké může mít město Praha a její městské části zastupitele a starosty. Co za svinstva ještě spácháte?? Budete také pálit knihy jako v době mistra Jana Husa nebo to uděláte po vzoru nacistů?? Ano jistě-chápu. Nacisté jsou vám bližší, neb se v hojném počtu mnozí z vás účastní nacistických sletů a školení, které pořádá sudetoněmecký landsmanšaft. Opovrhuji i firmou, která sochu maršála Koněva fyzicky odstranila. Já vím-dostali jste zaplaceno, ale to vám není hanba??? Stojí vám za Jidášský groš, aby jste se i vy stali nástrojem překrucování dějin a na hanobení památky člověka, který měl velký podíl na tom, že vy dnes můžete žít?? Většina slušných lidí by toto neudělala a slušná firma také ne.

       O maršálu Koněvovi tvrdíte milá pravice, že byl masovým vrahem. Ale kdež. Sice se podílel na některých diskutabilních akcích, ale byl to v první řadě voják a ne politik. Plnil rozkazy, které mu byly dány. Že takto nemluvíte o Winstonu Churchillovi, který masovým vrahem skutečně byl a na jehož politická zadání a rozkazy se vraždilo??? Koněv rozkazy plnit musel, ale takový Churchill je přímo vydával. Vynášíte do nebes Bushe, Clintona, Obamu, ale to jsou také masoví vrazi a to vám vy pokrytci nevadí??? Nevadí vám, že ten tolik oslavovaný Havel a jeho kumpáni zavedli v naší zemi kapitalismus s oligarchickými a mafiánskými praktikami, které dovedli tisíce Čechů k sebevraždě??? Byl to Havel a jeho kumpáni, díky kterým jsme zotročenou a bezbrannou zemí, ale jemu stavíte ony trapné lavičky, či po něm pojmenováváte ulice. Přitom Havel byl oproti Koněvovi úplná nula!!!

      Jsme to vážení divný národ. Těm, kterým vděčíme za život opovrhujeme a těm, kteří nás sice pomalu, ale za to neustále zabíjejí lezeme do prdele. Co to ukazuje??? Jsme skutečně tak hloupí?? Proč ti Češi volí do veřejných funkcí takový dobytek!!

      Já osobně se tady a na tomto místě omlouvám vnučce maršála Koněva a Ruské federaci zároveň a věřte milí ruští přátelé, že Praha není Česko a Kolář není všecko. Dle veřejných reakcí většina lidí jeho počin odsuzuje. Osobně jsem i připraven poskytnout část svého pozemku na znovu vztyčení jeho památníku.

Ram

Oldřich Rambousek
Mým principiálním základem, který uznávám je teorie Marxismu, ale tento se bohužel téměř nepraktikuje, protože nepřináší svým obsahem ten pravý byznys, který by každý chtěl z politiky mít. Já ho přesto preferuji, protože jsem přesvědčen o tom, že politika má být službou národu a nikoliv hmotným statkům.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Maličký Kamínek

Maličký Kamínek

05.04.2020 22:17

Připojuji se k omluvě, je mi hanba. A chtěla bych vidět svědomí Koláře a dalších...barevné asi nebude...


 
Petr Majevský

Petr Majevský

05.04.2020 19:58

Od roku 1620 byl tento národ v područí Rakouska-Uherska.Jak název vypovídá,šlo o Němce a Maďary.Za tu dobu se národ naučil pouze špatným věcem.Nestarat se o svou budoucnost,on někdo rozhodne za nás,a ještě k tomu udavačství.Protože za to byla odměna,tak se to hojně rozšířilo.A přetrvává to do dneška.Začalo to přijetím potupné mnichovské zrady dnešních spojenců,pokračovalo za německé okupace,kdy sami Němci se divili tolika udávání.Stejné to bylo za komoušské totality a pokračuje i dnes.A za takového stavu se nejlépe daří různým pochybným existencím typu moravská náplava Kolář či jeho komplicům v radě části Praha 6.Tak si je lidé zvolili a tak se tam pracuje ve "prospěch" národa a hlavně místních občanů.Když si to nechají líbit,nedá se nic proti tomu dělat.


 
Copak se ti stalo Mirku Kalousku, že zvažuješ své vystoupení z církve??? To už není jako střídat politické strany!!!

Copak se ti stalo Mirku Kalousku, že zvažuješ své vystoupení z církve??? To už není jako střídat politické strany!!!

Mě nemilý Mirku
         Za ta léta, co tě znám, tak nepřestáváš překvapovat. Vím o tobě, že jsi velmi schopný a inteligentní člověk a říkám to zde, na tomto místě, i když jsem si vědom toho, že mi možná někteří lidé budou nadávat. Ty nejsi ve své podstatě zlý člověk, ale tvá ješitnost a oportunismus tě ničí. Ty jsi zneužil své znalosti a um proti vlastním lidem po kterých každé čtyři roky chceš aby tě volili. Ty nemáš páteř a plazíš se politikou jako slizký had u kterého nikdo není schopen předvídat, kdy uštkne. Jsi katolík a to ti také moc dobré renomé nedělá, protože tvé politické postupy jsou v přímém rozporu s textem písma a katolíci jsou z hlediska víry plémě nečisté. Divíš se tedy, že tě lidé nemají rádi??? Já se tedy nedivím.

Poslední domácí zprávy

Zažít znovu?

Zažít znovu?

Když jsem tento týden přemýšlel o nedělním komentáři, vzpomněl jsem si na dva známé citáty George Santayany: Ti, kdo si nepamatují minulost,...