• Neděle, 31. květen 2020
  • Svátek má Rukojmí Kamila

        Do jisté doby jsem si Vás vážil pane Prymulo. Dnes bych Vás však nejraději přetáhl holí po zádech.
Počet návštěv: 1908

Do jisté doby jsem si Vás vážil pane Prymulo. Dnes bych Vás však nejraději přetáhl holí po zádech.

Oldřich Rambousek Článek od Oldřich Rambousek

Proč tak ostře, ptáte se. Inu to je tak. Přijde mi poněkud hloupé a ubohé, když už člověk neví kudy kam, tak okolo sebe začne kopat a vymýšlet ničím nepodložené návody pro ostatní. Samozřejmě tím myslím záměrné a podotýkám v úvozovkách řízené promořování společnosti!!! Tato bohulibá formulka se velmi lehce může stát smrtící zbraní proti bezbranným lidem v rukách mocipánů. Proto se ptám pane Prymulo-co žerete, že jste tak blbej??? Kdo Vás platí za to, že by se skrze takzvané promořování dalo zbavovat starých a nemocných lidí?? To je Goebbelsovská propaganda a jistě by se to moc líbilo Himmlerovi.

Vážení a milí čtenáři. Pojem řízené promořování společnosti je velmi zavádějícím pojmem, který dává poměrně velký prostor ke zneužití ve smyslu zabíjení a bude velice obtížně prokazatelný. Ani ten nejlepší prognostik není schopen predikovat vývoj takového postupu, natož jeho dopady do společnosti. Jisté je však to, že by tento postup byl vykoupen smrtí lidí starších šedesáti let a lidí chronicky nemocných a to bez ohledu na věk. Z čeho dovozuji svůj názor?? Koronavir je prakticky běžný vir se kterým lidstvo žije už dávno. Ve značné míře jsou jeho nositeli malé děti. Všechny ty rýmyčky, nachlazení, či kašlíky jsou často způsobovány právě koronaviry, kterých je celá škála. Proto dětský organismus vykazuje poměrně slušnou úroveň imunity. Díky tomuto jsou tedy do značné míry chráněni i rodiče těchto malých dětí, neboť ze zkušeností víme, že když dítě přinese ze školky rýmu, tak obyčejně nakazí celou rodinu, čímž se oněch rodičů posiluje imunitní systém. Čím je však člověk starší a postupně slábne i kontakt s malými dětmi, tak přímou úměrou klesá úroveň imunity na koronaviry. Lze tedy říci, že už u lidí nad 50 let stoupá možnost nakažení se. To je příroda.

     U současného COVID 19 je to však trochu jinak a neznáme zcela přesně jeho chování, natož léčbu. Virus COVID 19 je především zvláštní tím, že nese známky umělé genetické manipulace a nereaguje na běžně používanou léčbu nákazy koronavirem. Tato skutečnost byla potvrzena již několika laboratořemi. Mimo jiné to říkají zprávy z Ruska, Číny, Španělska a dokonce i z České republiky. Tím, že byl vir modifikován ve svém jádru, tak se chová jinak, než by se dalo běžně očekávat u koronaviru zmutovaného přírodní cestou. Mnoho o tomto u nás řekla doktorka Peková, která se viry zabývá už mnoho let a také potvrdila skutečnost, že v rámci vědeckého výzkumu a genetického inženýrství se provádějí zkoušky a různé testy virů i v naší republice. Z toho vyplívá, že současný COVID 19 mohl nechtěně uniknout z nějakého vědeckého pracoviště nebo bylo lidstvo infikováno záměrně. Já osobně se přikláním k záměru, neboť vše poměrně přesně zapadá do dikce o budoucím vývoji lidské společnosti dle NWO. Navíc vir má natolik specifické vlastnosti koho hubí, že to až do očí bije.

     Vraťme se však k panu Prymulovi. Uznávám, že na počátku epidemie jsem s postupy navrženými panem Prymulou souhlasil, ale jeho návrh řízeného promořování společnosti mě doslova uzemnil. Nevím jak slušně současný postoj doktora Prymuly nazvat, ale v každém případě se jedná o svinstvo. Kdyby totiž panu Prymulovi a vládě šlo skutečně o zdraví a životy občanů, tak jsou plošně nařízeny všem občanům země testy na koronavir a u nakažených by následovala okamžitá izolace od zdravé populace. Bohužel se však dozvídáme, že toto řešení je technicky nemožné a naše zdravotnictví na toto nemá kapacity. Jak je to možné??? Vždyť prý žijeme v demokratické společnosti. To za komunistů by to bylo přeci nezvladatelné. Je lidi nezajímali. Jim šlo přeci jen o diktaturu. No vidíte a zvládli epidemie černého kašle, tubery, i spalniček. Lze tedy říci páni demokrati, že zde něco řádně smrdí a jste to především vy sami. Po pravdě řečeno jsou opět ve hře zase jen peníze a ptám se. Je zájmem mocipánů nechat umírat záměrně lidi??? Není to trestný čin???

     Je evidentní, že při takzvaném promořování společnosti by se dostali do přímého ohrožení i lidé nemocní a to bez ohledu na věk. Všichni ti, kteří mají nějak narušený, či oslabený imunitní systém to odnesou a vy to víte sakra. Jedná se především o onkologicky nemocné, kardiaky, plicaře, diabetiky, alergiky a další nemocné. Staré lidi nevyjímaje. Ač je to tvrdé, tak se tento postup nechá přirovnat k nacistické očistě společnosti. Tímto se zbavíme starých a nemocných a využijeme k tomu teze o ochraně společnosti před pandemií, čímž ruce mocných zůstanou nadále čisté. To si skutečně myslíte pane Prymulo, že jsou všichni tak hloupí???

      Ačkoliv to postupuje docela pomalu, tak jste si jistě všimli, jak situace okolo koronaviru dostává politický a ekonomický kontext s přímou návazností na testovací procesy společenských změn, se snahami o zavádění globální kontroly všeho a všech a umrtvování jakýchkoliv zárodků demokracie a svobody. Novodobé otrokářství chce postoupit na vyšší level a jak vidno, tak ke splnění svých cílů je rozhodnuto zneužít cokoliv.

     Nyní bych Vás pane Prymulo nejraději praštil kamenem mezi oči, ale na straně druhé Vám děkuji, protože jste pravděpodobně řekl více, než jste ve skutečnosti říci chtěl, čímž jste trošku poodhrnul tolik diskutovanou roušku. Ta Vaše rouška je rouškou tajemství a zrady.

Oldřich Rambousek
Mým principiálním základem, který uznávám je teorie Marxismu, ale tento se bohužel téměř nepraktikuje, protože nepřináší svým obsahem ten pravý byznys, který by každý chtěl z politiky mít. Já ho přesto preferuji, protože jsem přesvědčen o tom, že politika má být službou národu a nikoliv hmotným statkům.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Aleš Staněk

Aleš Staněk

14.04.2020 15:50

Svatá prostoto! Miluji nadšené bojovníky s mediálním obrazem ochotně "naskakující" na všechno, co každé novinářské "pako" vytáhne z jakéhosi rozhovoru a spekuluje o problému o němž nic neví. Hlavně to ale musí mít úderný titulek, že!? Hmmm...


 
Jan Vacík

Jan Vacík

10.04.2020 17:31

"Promořenost " zní hrozně, ale je to lékařský termín stejně jako "smrtnost", a další. Pokud by Rambousek nejen poslouchal, ale i pochopil nebo spíše pokud by byl schopen pochopit co pan Prymula řekl , pak by asi přivítal, že někdo přemýšlí a nejen reaguje v souladu s průzkumem veřejného mínění. Poslechněte si Rambousku ještě jednou rozhovor na DVTV a možná pochopíte. Jsem ve věkové kategorii 65+ a přesto nebo možná právě proto si myslím, že nemůžeme do konce života být zavření v karanténě a zároveň si užívat výdobytků civilizace. Plně souhlasím s panem Prymulou, je potřeba ochránit ohrožené jedince (nejen staré, ale i chronicky nemocné jedince) a zbytek populace vést řízeně k běžnému způsobu života. Takže soudruhu Rambousku, bez převzetí zodpovědnosti umí kritizovat každý blbec a obávám se , že ve zvládání epidemie vám marxismus nepomůže.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

08.04.2020 19:51

Na vojně jsem byl a tam říkali,že musíme bránit mír.O nějakých ztrátách tam nepadlo ani slovo.O čem uvažuje lampasák nevím.Já se snažil mít celou vojnu co nejrychleji za sebou,ale dva roky mne stejně neminuly.A tak musím konstatovat,že tituly,ať vpředu či vzadu,ještě z nikoho neudělaly inteligenta a chytrého člověka.Jen vyčuraného!Bez ohledu na to,zda je civil,nebo voják!


 
Copak se ti stalo Mirku Kalousku, že zvažuješ své vystoupení z církve??? To už není jako střídat politické strany!!!

Copak se ti stalo Mirku Kalousku, že zvažuješ své vystoupení z církve??? To už není jako střídat politické strany!!!

Mě nemilý Mirku
         Za ta léta, co tě znám, tak nepřestáváš překvapovat. Vím o tobě, že jsi velmi schopný a inteligentní člověk a říkám to zde, na tomto místě, i když jsem si vědom toho, že mi možná někteří lidé budou nadávat. Ty nejsi ve své podstatě zlý člověk, ale tvá ješitnost a oportunismus tě ničí. Ty jsi zneužil své znalosti a um proti vlastním lidem po kterých každé čtyři roky chceš aby tě volili. Ty nemáš páteř a plazíš se politikou jako slizký had u kterého nikdo není schopen předvídat, kdy uštkne. Jsi katolík a to ti také moc dobré renomé nedělá, protože tvé politické postupy jsou v přímém rozporu s textem písma a katolíci jsou z hlediska víry plémě nečisté. Divíš se tedy, že tě lidé nemají rádi??? Já se tedy nedivím.

Poslední domácí zprávy

Zažít znovu?

Zažít znovu?

Když jsem tento týden přemýšlel o nedělním komentáři, vzpomněl jsem si na dva známé citáty George Santayany: Ti, kdo si nepamatují minulost,...