• Pátek, 23. duben 2021
  • Svátek má Rukojmí Vojtěch

Pandemie odhalila, že globalismus s Evropskou unií naprosto selhal
Počet návštěv: 1119

Pandemie odhalila, že globalismus s Evropskou unií naprosto selhal

Radim Fiala Článek od Radim Fiala

„Tato pandemie odhalila, že globalismus s Evropskou unií naprosto selhal a že je nutné obnovit potravinově, hospodářsky a vůbec všestranně soběstačné národní státy,"   

„Potravinová soběstačnost je minulostí, vzato v celkovém finančním vyjádření jsme soběstační asi z 65 %, jestli vůbec. Brambor a ovoce dovážíme ročně kolem 25 %, zeleniny 65%…," vypočítal soběstačnost Česka v potravinách poslanec SPD.

„Prezident Agrární komory ČR Zdeněk Jandejsek  řekl, že soběstačnost země ve výrobě vepřového masa se pohybuje mezi 36 až 38 procenty, u drůbežího je to 55 procent, u vajíček 60 procent a u mléka kolem 85 procent.  V roce 1990 jsme pěstovali brambory na ploše 109 tisíc hektarů, poslední statisticky uzavřený rok 2017 říká, že je to už necelá čtvrtina, přesně 23 418 hektarů," pokračoval ve výčtu Radim Fiala.

„V roce 1990 jsme vyprodukovali 1,5 milionu tun jatečných zvířat celkem (skot, prasata, drůbež, bráno v živé hmotnosti) a nyní je toto číslo na necelé polovině – 719 tisíc tun v roce 2017! Například při současných stavech prasat, kdy jsme soběstační ve vepřovém mase ani ne ze 40 procent, nemůžeme na návrat k soběstačnosti ani pomyslet. Současný stav chovaných prasat je 1,5 milionu, což je necelá třetina stavů před třiceti lety! Jenom pro představu, tato země jich uživila i přes 5 milionů – v roce 1981 byly stavy prasat 5,1 milionů kusů!" píše se ve Fialově komentáři.

„Řešením je podpora infrastruktury našeho venkova a našich českých zemědělců a ochrana klíčových komodit. Zemědělská politika musí být znovu pod kontrolou našeho státu a hnutí SPD bude podporovat potravinovou soběstačnost našeho státu v nejzákladnějších komoditách, abychom byli připraveni na výživu obyvatelstva ČR pro případ války, ekonomické či migrační krize. Stejně tak budeme podporovat obnovu našeho venkova, aby tam lidé zase chtěli žít. Stejně tak musíme budovat armádu, která bude schopná chránit naše území a naše hranice a nebude expedičním sborem pro zahraniční agrese USA!" prozradil priority poslanec Fiala.

„Tato pandemie odhalila, že globalismus s Evropskou unií naprosto selhal a že je nutné obnovit potravinově, hospodářsky a vůbec všestranně soběstačné národní státy!" uzavřel svůj komentář Radim Fiala.

Radim Fiala
Komunální politik v Prostějově, poslanec Parlamentu ČR, předseda Ústřední komise pro ochranu zvířat proti týrání, zakládající člen hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD).

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

03.05.2020 20:02

Vzhledem k tomu,že je to všechno řízené,lze očekávat cokoliv.Konkrétně SPD lze vytknout nedostatečnou demokracii uvnitř strany.Když jsem sháněl kontakt na mladou poslankyni SPD z Teplic,dospěl jsem k němu pouze přes pražské ústředí.Nakonec europoslanci SPD zveřejnili svou probruselskou orientaci při hlasování o politické změně historie.Vedení je zřejmě jedna věc a smýšlení členů věc jiná.


 

03.05.2020 10:11

Vittorio Sgarbi v Italském parlamentu prohlásil počty mrtvých v Itálii na koronavirus za podvod. (Jeho řeč lze vyslechnout na: AE News). ... Je vysoce pravděpodobné, že tento virus má sloužit k posílení tzv. NWO. Jedná se o nemocí docílenou poslušnost vyděšeného obyvatelstva. Co by se bez viru prosazovalo těžko, jako stoprocentní přechod k bezdotykovému placení bankovní kartou, bude díky strachu vyděšeným obyvatelstvem urychleno. Taktéž bude jistě zavedeno povinné očkování vůči této nemoci. To očkování bude tak, jako tak neúčinné, protože tento virus rychle mutuje. Bude tedy další záminkou k plošnému proočkování občanů. Dovedu si představit, že ti, kdo se nebudou chtít nechat očkovat, budou vystaveni restrikcím a sankcím. Budou například platit mnohem vyšší zdravotní pojištění. Zkrátka platbě za očkování i neočkování nikdo neuteče. A o to jde především. Ve hře jsou stovky miliard dolarů, které tak získá deep state řízený židovskými bankéři. To, že v případě mutujícího viru je očkování naprosto bezúčelné, nehraje roli. Lidé budou potom opět přeočkováni, ale opět nulovým účinkem, tak jak je tomu u chřipky. Tento virus má především způsobit změnu v našem myšlení. Pokud budeme platit bezhotovostně kartou, budeme pod dokonalou kontrolou, kdy, (datum, v kolik hodin, kolik minut) si kupujeme jaké zboží. V případě, že se dostaneme do problémů, například jako disidenti navé doby, bude nám účet vypnut. Za své rebélie proti takovému režimu budeme vystaveni tlaku a budeme zcela bez prosředků k obživě. ...Na světě denně zemře na 150.000 lidí a přes 300.000 se jich narodí. Jsou nemoci, které mají podstatně horší průběh, například TBC, spalničky, spála, žloutenka všech kmenů. Žádný povyk se však kvůli nim nestrhl. Covid 19 se tedy stal beranidlem do lidských myslí. Měl zvednout strach většiny obyvatel, kteří se pak snadno podvolí těm, co to s nimi "myslí dobře". Pouze tím vyděšenci umožní, že budou díky šířenému strachu z neznámého, špehováni na každém kroku. I "chytrá karanténa" má tento účel. Jeden každý z nás bude sledován na každém kroku. Ta je ve své podstatě přípravou na nový světový řád. Kontrola našich životů a zvyků bude v minutáži naprosto přesná. Každý o sobě budeme vysílat naprosto přesné informace do ústředí řízeného neocony. Nikam se neskryjeme, nebudeme mít naprosto žádné soukromí. A o to jde NWO především. Proto ty manévry. To abychom uvěřili, že rafinovaní zločinci to s námi myslí dobře. .....Mějte se hezky. .....PS: Napsal Jiří Přibyl.


 
Negramotný nebo arogantní?

Negramotný nebo arogantní?

Bývalý náčelník Generálního štábu Armády ČR a bývalý předseda vojenského výboru NATO generál Petr Pavel publikoval v Právu článek „Důrazná odpověď na agresi, spolupráce doma i ve světě“. Napsal tam doslova toto: „To, že byl útok na sklad ve Vrběticích proveden příslušníky speciální jednotky zpravodajské služby, je fakticky vojenské napadení. ..... to, co se stalo, by mělo sloužit jako vystřízlivění pro řadu našich politiků i občanů.“

Poslední domácí zprávy