• Čtvrtek, 22. říjen 2020
  • Svátek má Rukojmí Sabina

Sochař a prominentní synek Kolář má stažené půlky. 2. série fake news telenovely Skripal?
Počet návštěv: 1515

Sochař a prominentní synek Kolář má stažené půlky. 2. série fake news telenovely Skripal?

Tomáš Vyoral Článek od Tomáš Vyoral

Prominentní bojovník se sochou Ondřej Kolář, synek lobbisty USA Petra Koláře, je střežen policií. Stejně jako další provokatéři: ztělesněná vulgarita a nenávist Pavel Novotný a kvazi primátor Zdeněk Hřib. Skripal a novičok hadra.  

Médii a režimem (EU/USA) protežovaní lokální politici, kteří svými zbytečnými (ale prorežimně žádoucími a nutnými) provokacemi Ruska a Číny začali záměrně fušovat do mezinárodní politiky - což jim nenáleží - mají nyní policejní ochranu.

Druhá série telenovely Skripal a novičok: Kolář a ricin
Po děsivé britské telenovele v hlavních rolích s ruskými agenty, Skripalem a nejsmrtelnějším jedem na světě novičokem je na světě druhá série - ricin a starosta Ondřej Kolář. Rusové totiž dozajista nemají na geopolitické scéně nic zajímavějšího na práci než likvidovat bezvýznamného prominentního synka Petra Koláře - stvořitele mýtu postrachu králikáren Drahoše a nyní převlékače uniforem a samozvaného blanického rytíře Petra Pavla.

„Podstatné je to, že já, Zdeněk Hřib - primátor Prahy i Pavel Novotný musíme být chráněni kvůli laxnímu přístupu našich autorit. Podstatné je to, že na ambasádě v Korunovační ulici se shromažďují agenti cizí mocnosti, kteří mají jasný úkol - likvidovat české občany. A proto se ptám - jak je možné, že naše vláda mlčí? Jak je možné, že takové chování tolerujeme? Proč nejsou brána vážně varování našich tajných služeb?!" uvedl Kolář na svém Facebooku.

Čučkař s metálem od CIA jistě ví, co dělá
Nechci úplně přeceňovat zaostalé Rusy, ale myslím, že kdyby měli jasný úkol zlikvidovat Koláře, který je českým občanem stejně jako jeho otec, dle mého, jen formálně, pak myslím, se vším respektem, že by to měl už za sebou a metály CIA ověnčený šéf BIS Michal Koudelka by si nervózně popotahoval brýle a přemýšlel, kde udělal při indoktrinaci dějepisu a literatury ve školních osnovách chybu.

„Byla mi přidělena (policejní ochrana) na základě toho, že tady byly zjištěné nějaké skutečnosti, a ty skutečnosti jsou takové, že je tady Rus, který mě má za úkol zlikvidovat. Nejenom mě, ale ještě pana Hřiba a pana Novotného,“ uvedl podle ČT Kolář.

Myslím, že Ondřej Kolář - na rozdíl od malinko více bezvýznamného Hřiba a Novotného - by strach mít skutečně mohl. Ne však z Rusů, ale z konexí a kontaktů svého otce, v jejichž zájmu by jeho případná oběť určitý smysl možná dávala.

Tomáš Vyoral
Divadelník, písničkář, básničkář, sportovec, čitatel, pisatel, cestovatel, degustovatel, PRista, nevěřící Tomáš, který tuší, že pravda se neleskne a netřpytí...

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 

04.05.2020 13:46

Ostuda! Blouznění rusofobů v horečkách vyznělo, jako že Rusové neudržují památky na přítomnost československých legionářů a že ničí místa, kde vyhasly jejich životy. Můj dědeček bojoval také v Rusku v první světové válce. Byl zatčen protistranou a byl mu vojenským soudem vyměřen trest smrti. Život mu zachránila jeho znalost ruštiny slovem i písmem. Četl ruským analfabetům dopisy, jež obdrželi a zároveň odepisoval. Dědeček patřil ke slovjanofilům a patřil do společnosti, která zde překládala a tiskla ruské autory. To mu zachránilo život. V den plánované popravy mu byla udělena milost. Vrátil se z Vladivostoku vojenským křižníkem. Cesta trvala téměř rok. Poté se seznámil se s babičkou, měl však podlomené zdraví. Má matka po porodu přežila, ale její bratr zemřel hned po narození. Díky dědečkově znalosti (nejen) ruštiny, náš rod pokračuje do současnosti. Nejen z nostalgie podporuji panslovanství. To nás všechny spojuje, všichni máme svou původní kolébku mezi Wislou a Donem. Mnozí si náš původ nedokážou připustit. Hledají nepřítele tam, odkud jejich prapředci přišli. Že bychom byli píše Germáni? Na to nemají rusofobové jazykové vybavení. Mluví jazykem svých předků. Jaký že je to jazyk...? Němčinu ani v náznaku nepřipomíná. A tak rusofobové zvrací na rodnou hroudu svých předků a pohrdají jí. Vydali se tam, odkud nám vždy hrozilo nebezpečí a zotročení po dlouhá staletí. S těmi, kdo nás zotročili, se cítí dobře. Svou příslušnost ke slovanským předkům zavrhli. Stydí se za ni. Ti, kdo zachránili při osvobození jejich předky před jistou smrtí, jsou jimi opovrhováni. Mají za hrdiny všechny ty, co upálili zaživa 48 lidských bytostí v Domě odborů v Oděse. To jsou pro ně hrdinové, protože upálili obyvatele ruské národnosti. Kde se bere tolik zvrácenosti u lidí, co podporují bestiálně vraždící živly, co tento masakr mají na svědomí? A tak se díky nim vracíme zpět k nacistické EU, podporující smrt Rusů a obdivujeme všechny ty, kteří je chtěli do jednoho vyhladit. Jenom bez muslimů si pražská kavárna nedovede představit svůj život, svou budoucnost. Ty by k nám nastěhovali po tisících. Nedovedou si v budoucnu představit českou náves bez zpěvu muezzina z kostela předělaného na mešitu. Jsme ve vstupních dveřích národní tragédie, kterou by si nevycucal z prstu ani říšský kolaborant, svině všech zrádcovských sviní, Emanuel Moravec. .....Mějte se hezky. .....PS: Napsal Jiří Přibyl.


 
Rudolf Kavan

Rudolf Kavan

03.05.2020 21:39

Cesko je prospikovane neocony rizenym neziskovakmii a organizacemi, napr Aspen Institute, NED (http://zvedavec.org/komentare/2019/12/8133-nac-ceka-prezident-zeman.htm). V cele NED (National Endowment for Democracy) je neocon Carl Gershman. Narod je brainwashovany Sorosovskymi medii, napr. Ceskou Televizi. Zenou nas do valky proti Rusku jako ovce na porazku. My jim pomuzeme znicit Rusko a oni potom znici nas.

Rudolf Kavan
https://voxpopuliblog.cz/author/rudolf_k/

Nakonec ale ne naposled. Dokud se nezbavime komunistickych myslenkovych schemat, tak se nezbavime ani rusofobie.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

03.05.2020 19:48

Kolář nic nepochopil,ale divit se bude.A že má stažené půlky je jenom dobře.


 
Jak Češi smýšlejí o

Jak Češi smýšlejí o "právním státě"?

Server Euractiv nám nedávno přinesl informaci o novém, celoevropském průzkumu, ve kterém Češi opět „propadli”. Vedení EU před časem pověřilo agenturu Kantar, aby prozkoumala míru souhlasu evropského občanstva s navázáním čerpání evropských fondů na dodržování principů právního státu. Tedy, stručně řečeno: „kdo nebude dodržovat, nic nedostane”.

Čína válí, Západ drhne…

Čína válí, Západ drhne…

Pandemie koronaviru se svými zdravotními, ekonomickými i politickými důsledky ukazuje sílu a schopnost politicko-ekonomického uspořádání geopolitických bloků i jednotlivých zemí.

Poslední domácí zprávy