• Čtvrtek, 06. srpen 2020
  • Svátek má Rukojmí Oldřiška

Vláda chce povinné očkování a další zločiny proti lidskosti zakotvit do Ústavy. Jinými slovy zažene ovce do ohrady a naše životy skončily.
Počet návštěv: 10826

Vláda chce povinné očkování a další zločiny proti lidskosti zakotvit do Ústavy. Jinými slovy zažene ovce do ohrady a naše životy skončily.

- Nela Lisková - Článek od - Nela Lisková -

Česká vláda jednala o návrhu dát ministerstvu zdravotnictví neomezenou  pravomoc  v rozhodování o každém z nás. Tento návrh byl následně přehodnocen a Hamáček přišel s myšlenkou, že bude "výhodnější" a "transparentnější" omezovat veškerá práva a svodu občanů ČR prostřednictvím úpravy - změny Ústavy ČR, kde všechny vládou  připravované zločiny proti lidskosti a postupnou genocidu národa pevně zakotví a tím se stávající i budoucí politická scéna plně vyhne jakékoli zodpovědnosti.

COVID - 19 je jen záminka, jak donutit lidstvo k povinnému plošnému očkování koktejlem, jehož složení má jediný cíl, pomalou, tudíž nenápadnou depopulaci planety. Proto nám vlády minimálně ze zemí EU budou na vývoj vakcíny přispívat. Je nezbytné si uvědomit, že očkovací vakcíny před rokem 1989 naše obyvatelstvo skutečně chránily a neměly za cíl nás postupně zabíjet. Ovšem po roce 1989 se naše země stala jen rohožkou západu a sdílíme tak nedobrovolně nejen politické, ale rovněž humánní postoje, což je pro nás destrukční.

 

Německá vláda již projednává zákon o povinnosti každého občana mít takzvaný COVID pas, což v praxi bude znamenat jediné a to, že každý občan se bude muset  podvolit povinnému očkování a následně čipování, které bude shromažďovat sebemenší detaily o životě každého z nás. A naše vláda tento model velmi rychle přejímá a chce vše rovnou zakotvit do Ústavy tak, aby nebylo možné se  tomuto zvěrstvu a postupné genocidě vyhnout. Každý člověk má pochopitelně jiné zdravotní problémy, takže reakce jednotlivců na vakcínu bude individuální a někoho to složí dříve, jiného později.

 

Jisté je jediné, nemá nám to v žádném případě pomoci. Planeta je již tak přelidněná, že by bylo zcela nelogické očekávat, že nás farmaceutický business skutečně chrání před nemocemi a léčí. Jediné, co živí farmaceutický průmysl, je pacient a tak si je z pochopitelných důvodů vyrábějí sami.

 

Co by znamenalo vyhnout se očkování a pozdějšímu čipu? Vyřazení ze společnosti, protože COVID pas bude potřeba mít neustále u sebe a například při nástupu do zaměstnání, podnikání, kulturních akcích, dětských táborech, opuštění hranic ČR atd. ho bude muset každý předložit. Jednoduše řečeno, tímto krokem vláda zažene ovce do ohrady a bude nás mít plně ve svých krvavých rukách.

 

Proti těmto opatřením již protestují lidé na celém světě. Média nás z pochopitelných důvodů těchto informací "šetří", protože vymyšlené divadlo o Koroně je potřeba hrát dle předem určených plánů. Je zajímavé, že se neustále politici vyjadřují o koroně,  jako o mutujícím viru. Jak tedy chtějí vyvinout vakcínu na něco, co se neustále vyvíjí a mutuje? Celé je to od prvního momentu zveřejnění jen jedna velká globální lež.

 

Nela Lisková

- Nela Lisková -
Žije v Ostravě, profese Obchodní ředitelka, krátce působila v ČSSD, v komunálních volbách v roce 2014 kandidovala na primátorku Ostravy a starostku Ostravy -Jihu, aktivně se účastní politického života.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Trid Uc

Trid Uc

07.05.2020 10:48

https://cs.wikipedia.org/wiki/Georgijsk%C3%A9_poradn%C3%AD_kameny

Skupiny "požadující" snížení stavu populace už tu jsou velmi dlouho...


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

05.05.2020 21:00

To, že redukce počtu lidí na naší planetě je nutná, psal před několika týdny Ladik Větvička, který tuto hypotézu nešíří jako svůj výmysl. Naopak přetiskl ji do svého příspěvku jako dokument o skutečnosti, s níž musíme počítat. Protože koronavirus rychle mutuje, nepomůže dlouhodobě žádná vakcina, očkování vůči němu. Čili to co dostaneme, vůbec není na prevenci vůči viru. Do těla se vstříkne (povinně) vakcina, po níž lidé budou neplodní. Podle tabulky, kterou Ladik zveřejnil, je v plánu likvidace až 25% zemské populace. Zatím nevíme, jak bude na náš organismus působit 42.000 kosmických objektů, které jsou postupně dostávány americkým vesmírným programem na oběžnou dráhu kolem glóbu. Výmluva zní, že je to kvůli našemu blahu. Mobilní signál bude dostupný všude po celém světě. Astronomové nadávají, že neuvidí skalní útvary meteorů a planetek ohrožujících svou oběžnou dráhou Zemi. Chystá se tedy zásadní změna celoplanetárního významu. Rovněž koronavirus zřejmě bude sloužit těm, kdo již obvinili Čínu z jeho šíření. ČLR půjčila USA 2 biliony dolarů. S tím se může rozloučit. Půjčila je rafinovaným zločincům, kteří ji o ty peníze v rámci "trestu" za virus, připraví. Mají v plánu připočítat si dalších 58 bilionů dolarů, jako trest za šíření viru do světa. Je to částka přesahující dva roční rozpočty Číny. Ta tuto částku nemá. Pak je jisté, že přijde o 2 biliony, které v dobré víře půjčila americkým bankám. Ty by však nesměli řídit židé, kteří nejenže tuto astronomickou sumu peněz nevrátí, ale ještě budou vymáhat od Číny další sankce. Stačí rozšířit v Číně virus, který již byl detekován na území USA několik měsíců předtím. Rozšířil se i na palubách vojenského loďstva USA. Ty neměly styk s pevninou. Protože chudí (chudší) lidé v USA neměli na zaplacení drahého zdravotního pojištění, je koronavirus vítanou zbraní proti těm, na něž hleděli bohatí přes prsty. Redukce obyvatelstva tímto způsobem již začala. Naše bažiny písí o těchto našich lidech "socki". To je výraz pohrdání těmi, kdo na tyto živly svou prací vydělávají. Dnes je jimi napadena jakákoliv diskuse. Nikdy nenapíšou svůj názor, pouze mínusují. Nic jiného neumí, ani se to od nich nežádá. To, co po životních zkušenostech napíšeme je nezajímá. Jsou tu jenom od toho, aby dali co nejvíce mínusů, za to jsou placeni. Musí dát najevo naší veřejnosti, že nikdy nebudou souhlasit a nikdy nebudou diskutovat. Nenapíšou ani jednu řádku. Pokud se tak stane, je to naprostá sprostota lidské stoky. Všem nám je neonacisty vyhrožováno. Mínusy znamenají, že se k neonacismu hlásí a udělají vše pro to, aby vzkřísili moc a slávu Hitlerovy "Třetí říše". .....Mějte se hezky. ....PS: ......Napsal Jiří Přibyl.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

05.05.2020 19:58

Co si občané nechají líbit,to se také stane.Mají působit na poslance a ne nadávat na netu.


 
Bojím se dne, kdy se to stane

Bojím se dne, kdy se to stane

Nesmyslný zákrok bílého policisty proti zdrogovanému kriminálníku Floydovi, který po zákroku zemřel, vyvolal až absurdní vlnu protestů a demonstrací. Podle mého uměle řízenou vlnu protestů a demonstrací, které přerostly ve žhářství, rabování, lynčování, a dokonce i vraždění. Celý svět poklekl, jako by ti, kdo poklekli, přiznali svoji vinu, kterou ale nemají. To je další absurdita.

Agrese mocných

Agrese mocných

Srpnové události 1968 už mizí v historii. Před 52lety „soudruzi v SSSR“ udělali chybu, místo dialogu vsadili na agresi. Využili situace, v té době totiž probíhala válka, agrese USA proti Vietnamu (1964 – 1973), válka se statisíci padlých, zavražděných, s miliony vyhnaných z domovů. Tato válka měla přímou souvislost se srpnem 1968. Srpnová okupace tak „přikryla“ agresi USA.

Poslední domácí zprávy

Agrese mocných

Agrese mocných

Srpnové události 1968 už mizí v historii. Před 52lety „soudruzi v SSSR“ udělali chybu, místo dialogu vsadili na agresi. Využili situace, v té...

Srpnová předtucha

Srpnová předtucha

Bez ohledu na rozmary počasí a plíživou pandemii nás naše veřejnoprávní média letos zásobují hlavně novými pohledy na historii.