• Čtvrtek, 22. říjen 2020
  • Svátek má Rukojmí Sabina

FAKE NEWS koronavir jako Chuck Norris: Mrtví na Titaniku, v Sýrii, na D1, pod lavinou
Počet návštěv: 1402

FAKE NEWS koronavir jako Chuck Norris: Mrtví na Titaniku, v Sýrii, na D1, pod lavinou

Tomáš Vyoral Článek od Tomáš Vyoral

Po srážce s kamionem zemřel na koronavirus motorkář bez roušky, řidič kamionu prokazatelně nosící roušku vyvázl bez zranění. Tisíce inženýrů a lékařů ze Sýrie se ročně utopí na koronavirus ve Středomoří. Vtipy à la Chuck Norris.  

Po čelní srážce s kamionem zemřel na koronavirus motorkář a jeho spolujezdec. Podle expertů neměli roušky. Řidič kamionu vyvázl jen otřesen, v době srážky prokazatelně nosil roušku.

V rakouských Alpách zemřelo po pádu laviny na koronavirus šest českých turistů. Horská služba u obětí nenalezla žádné roušky ani dezinfekci.

Jedenáct lidí bylo zraněno a devět lidí zemřelo na koronavirus po výbuchu plynu v panelovém domě. Fotografie pořízené na místě zobrazují oběti bez roušek a zraněné s rouškami, kteří jsou nyní mimo ohrožení života.

Stovky teroristů a desítky civilistů nedodržujících nařízení k sociálnímu distancování podlehly koronaviru po americkém humanitárním bombardování syrského Idlibu.

Ze zhruba 2200 osob na palubě Titaniku zemřelo v průběhu jeho potopení 1500 lidí z důvodu nedostatku záchranných člunů a podchlazení na konoravirus.

Tisíce inženýrů, lékařů, žen a dětí především ze Sýrie se ročně utopí na koronavirus ve Středozemním moři.

Zhruba šest milionů židůzemřelo během druhé světové války na koronavirus v plynových komorách německých vyhlazovacích táborů. Ačkoliv dezinfekce byla nalezena, roušky nikoliv.

Na Floridě zemřel turista na koronavirus poté, co ho sežral krokodýl. Zda měl roušku, se nepodařilo prokázat. (vypůjčeno)

Parašutista, který si zapomněl padák, zemřel na koronavirus. Kdyby měl roušku, mohl žít. (vypůjčeno)

UPOZORNĚNÍ: výše zmíněné vtipy jsou pouze fabulací a fantazií autora bez jakéhokoliv základu na velevážné a velevážené pandemii COVID-19

Tomáš Vyoral
Divadelník, písničkář, básničkář, sportovec, čitatel, pisatel, cestovatel, degustovatel, PRista, nevěřící Tomáš, který tuší, že pravda se neleskne a netřpytí...

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Maličký Kamínek

Maličký Kamínek

11.05.2020 21:03

Pane Tomáši... :-)))) prosím Vás...třetí odstavec odspodu... roušku měl mít turista nebo krokodýl??? :-))))


 
Petr Majevský

Petr Majevský

11.05.2020 19:50

Koronavir-vlastní bratr smrti!


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

11.05.2020 15:56

Smrt kmotřička. Bez koronaviru bychom byli nesmrtelní. Na nic jiného se přece neumírá! V Dalskabátech všichni ožívali. I ta slepice s useknutou hlavou! Viděl jsem to, tak to musí být pravda! Smrt kmotřička bez koronaviru je nepředstavitelná! ...Mějte se hezky.


 
Jak Češi smýšlejí o

Jak Češi smýšlejí o "právním státě"?

Server Euractiv nám nedávno přinesl informaci o novém, celoevropském průzkumu, ve kterém Češi opět „propadli”. Vedení EU před časem pověřilo agenturu Kantar, aby prozkoumala míru souhlasu evropského občanstva s navázáním čerpání evropských fondů na dodržování principů právního státu. Tedy, stručně řečeno: „kdo nebude dodržovat, nic nedostane”.

Čína válí, Západ drhne…

Čína válí, Západ drhne…

Pandemie koronaviru se svými zdravotními, ekonomickými i politickými důsledky ukazuje sílu a schopnost politicko-ekonomického uspořádání geopolitických bloků i jednotlivých zemí.

Poslední domácí zprávy