• Úterý, 07. červenec 2020
  • Svátek má Rukojmí Bohuslava

Stoltenberg se nesmí vměšovat do vnitřních záležitostí našeho státu
Počet návštěv: 815

Stoltenberg se nesmí vměšovat do vnitřních záležitostí našeho státu

Tomio  Okamura Článek od Tomio Okamura

Generální tajemník NATO Stoltenberg se se svým vyjádřením podpory pražských komunálních politiků vměšuje do vnitřních záležitostí ČR. Ať se raději stará o to, aby člen NATO Turecko neohrožovalo jiné státy NATO.  

Prohlášení generálního tajemníka NATO Stoltenberga, který vyjadřuje podporu komunálním politikům, kteří podle vyjádření prezidenta Zemana svým hloupým jednáním narušili vztahy s Ruskem, je dalším pokračováním faktické destrukce suverénní zahraniční politiky České republiky a vměšováním do vnitřních záležitostí našeho státu.

Generální tajemník NATO by se měl starat o akce Turecka, které masivně porušuje mezinárodní právo a ohrožuje své sousedy včetně dalšího člena NATO Řecka.

Vztahy s Ruskem jsou naše věc a v zájmu České republiky je co nejrychlejší uklidnění diplomatického konfliktu. Hnutí SPD podporuje v této věci pozici prezidenta Zemana.

Pražští komunální politici by měli řešit problémy pražské dopravy, nedostatek bytů, špatnou kvalitu vedlejších silnic, nedostatek míst v mateřských školách, drogové kšefty na Václavském náměstí a bezdomovce. Zahraniční politiku by měli nechat těm, kterým v ústavě tato kompetence náleží. V první řadě je to prezident republiky.

Tomio Okamura
Tomio Okamura je český podnikatel a politik moravsko-japonsko-korejského původu. Od října 2013 je členem Poslanecké sněmovny za hnutí Svoboda a přímá demokracie do níž kandidoval v předčasných volbách v roce 2013. Zvolením mu zanikl mandát senátora, který vykonával jako nezávislý od října 2012 v obvodu Zlín.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

14.05.2020 20:12

Svým vystoupením Stoltenberg potvrdil,že je NATO agresivní organizace a to i proti svým členům.Jedná totiž stejným způsobem,ale jen proti těm bezvýznamným členům.


 
Mirja Mikkesh

Mirja Mikkesh

14.05.2020 07:22

Proč by nemohl, pane Okamuro ? Myslím, že kvalitní politické taškařice není nikdy dost. A když už nic jiného, donutí to i ty naše politické komiky, namátkou Langšádlová-Kalousek, stále se lepšící duo Stanjura-Novotný, formující se dvojka Michálek-Richterová ..., aby makali a neusnuli na vavřínech.


 
Rudolf Kavan

Rudolf Kavan

14.05.2020 00:48

Naprosty souhlas!

Rudolf Kavan
https://voxpopuliblog.cz/author/rudolf_k/


 
Putin a náš svět…

Putin a náš svět…

Zatímco USA den po dni prohlubují svůj rozval, zatímco EU, kromě sankcí proti Rusku nezvládla ve své "vyspělé" západní části koronavirus a lidé umírali po desetitisících, Rusko ukázalo světu jak je semknuté, jak si drží tolik potřebné tradiční hodnoty.

Nechci zpoplatnit Sněžku. Bude to pro bohaté

Nechci zpoplatnit Sněžku. Bude to pro bohaté

Cestou z Velehradu hlásili v rádiu, že se uvažuje zavést poplatek za to, že půjdete v Krkonoších na Sněžku. Ač obyvatel obce (Pec pod Sněžkou), chodím nahoru jen tak 2x za rok. Při Svatovavřinecké pouti 10. srpna jdeme většinou celá rodina a pak obvykle ještě jednou nějací známí, co na Sněžce ještě nebyli, nebo tak něco. Takže by mne to finančně nezruinovalo. Ale věc má širší rozměr než peněžní.

Poslední domácí zprávy