• Pátek, 04. prosinec 2020
  • Svátek má Rukojmí Barbora

Inkluze působí výrazný pokles kvality vzdělávání
Počet návštěv: 877

Inkluze působí výrazný pokles kvality vzdělávání

Tomio  Okamura Článek od Tomio Okamura

Hnutí SPD podalo návrh změny školského zákona, který připravila poslankyně hnutí Tereza Hyťhová, na faktické ukončení takzvané inkluze. Inkluze působí výrazný pokles kvality vzdělávání v našich školách.

Komplikuje práci učitelů a poškozuje práva dětí na vzdělání. Inkluze také stojí přes 6 miliard korun ročně a jde o zbytečné výdaje. Inkluze ničí naše speciální školství, které má světovou úroveň a má vynikající výsledky v práci s postiženými dětmi.

Inkluzi vyvolal diktát EU a prosadila ji tehdejší ministryně školství za ČSSD Kateřina Valachová za podpory hnutí ANO a KDU-ČSL a s pomocí politických neziskovek. Kromě hnutí SPD nemá žádná politická strana odvahu tento problém řešit a vzepřít se diktátu EU.

Tomio Okamura
Tomio Okamura je český podnikatel a politik moravsko-japonsko-korejského původu. Od října 2013 je členem Poslanecké sněmovny za hnutí Svoboda a přímá demokracie do níž kandidoval v předčasných volbách v roce 2013. Zvolením mu zanikl mandát senátora, který vykonával jako nezávislý od října 2012 v obvodu Zlín.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

21.05.2020 18:53

Bez ironie je inkluze hřebíčkem do rakve vzdělanosti českých občanů.Už dnes jim stačí poslouchat,co se na západě říká a čeští "odborníci" hned snaživě přikyvují.Valachová byla a je jen prodejná(dosaďte si sami).


 

21.05.2020 10:18

Vážený Tomio, to přece všichni víme, že ti bystří a vnímaví (inteligentní) se musí podřídit těm, kdo toho rozumu tolik nepobrali. Ten, kdo běží, musí v cíli čekat na ty, jež předeběhl. ....V současnosti by se však měl řešit jiný problém. Ten spočívá v tom, že opatření, která vyvolal virus COVID-19, jsou logická. Roušky jsou naší ochranou, obranou proti velmi nakažlivému viru. Až sem je vše v pořádku, opatření byla účinná. Co však s těmito opatřeními nekoresponduje, je naprostá absence vstupních lékařských prohlídek především ukrajinských pracovníků. Ti zde pracují, aniž by byl prověřen jejich zdravotní stav. Víme, že se u nás opět šíří tuberkulóza, hiv+, žloutenka, spála, spalničky, černý kašel, a to v takové míře, že těmito nemocemi je zasaženo stále více našich občanů. VELKÉMU RIZIKU NÁKAZY JSOU VYSTAVENY NAŠE DĚTI. Nad tím však naše odpovědné instituce zavíraly oči. Přitom se jedná o nemoci, které slabším jedinclům bezprostředně ohrožují život. Společně s chřipkou jimi onemocní až 1 milion občanů ročně. Nikdo v tomto případě nebil na poplach. Dokonce jsme tak benevolentní, že lékařské prohlídky a diagnostika nejsou v případě Ukrajinců vyžadovány. Přitom ukrajinské uklízečky jsou přítomny na všech pracovištích, nemocnice nevyjímaje. Muži zde pracují převážně jako pomocní stavební dělníci nebo řidiči. Všichni jsou v denním styku s mnoha lidmi...a nic! Nic není vyžadováno. Pouze ochota pracovat za míň peněz nestačí. Například ty ukrajinské uklízečky ve zdravotnických zařízeních jsou de facto biologicko-bakteriologickou zbraní. Kde byli ti, kteří o nás mají dnes takovou příkladnou péči? Bylo jim úplně jedno, když k nám přicházeli a přicházejí zahraniční pracovníci bez vstupních zdravotních prohlídek? Navíc se zde střídají. Jedni odjedou a druzí přijedou. O to je situace horší. Když sleduji, jak se naši občané zodpovědně chovají a vzorně nosí roušky, je mi jich líto. Jako vždy jsou napáleni propagandou či spíše zatajováním pravého stavu věcí. Jistě by také protestovali, pokud by si uvědomovali, jaká zdravotní rizika nám s příchodem zahraničních pracovníků hrozí. Právě to se před našimi občany nesmělo vyslovit. Že v obchodní dodavatelské síti pracují a balí nám zboží lidé, o jejichž zdravotním stavu nikdo nic neví. Že choroby choroby přešli mlčením? To mlčení je dnes až příliš okaté.... ...Mějte s uklízečky v obřích nákupních centrech tam pracují bez zdravotního osvědčení. Že tam chodí denně tisíce lidí, včetně dětí. ... Kdo za tento stav je osobně odpovědný? Vždyť zdravotní stav naší společnosti je výsledkem zdravotní a praventivní péče, jež musí tvořit jeden kompaktní celek. Kdo COVID-19 tak vyselektoval, že tvoří v naší společnosti se zavlečenými nemocemi, naprostou výjimku? Kdo má zájem na tom, abychom měli hrůzu z koronaviru a další nebezpečné, život ohrožující choroby přešli mlčením...Mějte se hezky. ...PS: Napsal Jiří Přibyl.


 
Mirja Mikkesh

Mirja Mikkesh

21.05.2020 07:52

Podívejte pane Okamuro, asi jste ještě nepochopil cíl změn ve školství. Kam byste asi tak chtěl zařadit nově příchozí třicetileté prvňáčky z rovníkové Afriky. Až je hezky začleníme, to bude teprve čekat na učitele facha. Ono udělat z chlapce s IQ 65 středoškoláka asi nebude jednoduché. No a ti nadprůměrní s IQ 80, se přeci musí dostat na medicínu. Budou nás léčit, kluci buclatí. Myslím, že velmi rychle vyléčí i orientaci Káťi Valachové. Budou také psát filosofické eseje. Budou také architekti. Proto bych na ně s výstavbou Prahy počkal. Ostatně musíte uznat, že pěknej slum s naučnou stezkou pro zkoušku bobříka odvahy u Vltavy, Praze vyloženě chybí. No a do politiky samozřejmě také půjdou. Alespoň konečně někdo porozumí i tomu Petříčkovi. Bude to krása.


 
Boj proti dezinformacím o Covidu-19, ale poněkud jinak.

Boj proti dezinformacím o Covidu-19, ale poněkud jinak.

Experti varují, že dezinformace o covidu-19 se mezi Čechy šíří stále více. Samotná Evropská unie ústy české eurokomisařky Věry Jourové už v červnu důrazně varovala, že s nimi členské státy musejí bojovat, jinak to ohrozí lidské životy. EU ve svém prohlášení nezvykle otevřeně ukázala na Rusko a Čínu jako záměrné podněcovatele a šiřitele lží o koronaviru. To je úvodní sloupek k pojednání o boji proti dezinfromacím, jak byl uveden na portálu Aktuálně.cz, které se prý v České republice velmi rozmáhají.

Frontex-za plnění povinnosti vyhazov?

Frontex-za plnění povinnosti vyhazov?

Šéf Frontexu, Fabrice Leggeri, má potíže. Na tom by nemuselo být nic zvláštního. Ovšem takovou specificky eurounijní pikantnost dodává jeho cause fakt, že agentura Frontex je právě popotahována za něco, k čemu byla ustanovena. Za aktivní ochranu evropské hranice.

  Jestlipak víte, co znamená výrok-cintat si pentli.

Jestlipak víte, co znamená výrok-cintat si pentli.

Tento výrok dozajista velmi dobře znají naši páni poslanci, ale i vláda. Na zasedáních poslanecké sněmovny si cintá pentli každý druhý. Vyjímkou nebylo ani nedávné jednání sněmovny, kde se probíral bod o potravinové soběstačnosti ČR ve smyslu návrhů k jejímu dosažení a ke zvýšení efektivity zemědělské prvovýroby. Musím uznat dámy a pánové, že hrajete na lidi komedii, ale režie je jaksi špatná. Místo cintání si pentle raději přiznejte, že jste v oblasti zemědělství zmrvili kde co, a už nevíte jak smysluplně dál.

Poslední domácí zprávy

 Zvrat v kauze Zadeh

Zvrat v kauze Zadeh

V kauze s více obviněnými, s nepřehlednou důkazní situací a složitou právní problematikou se dají čekat různé zádrhele a překvapení. Platí...